Dunge Lange

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#101 Re: Dunge Lange

Post by sheilak »

Pa na ovom klipu u prodavnici na pocetku normala se ponasaju sve dok ovaj nije poceo snimati direktno pa se napravise budale
Ja mislim da su oni itekako psihicki zdravi a ovo koriste kao izgovor za sve sto rade (r)
Haxomen
Posts: 7
Joined: 02/04/2013 19:53

#102 Re: Dunge Lange

Post by Haxomen »

sheilak wrote:Pa na ovom klipu u prodavnici na pocetku normala se ponasaju sve dok ovaj nije poceo snimati direktno pa se napravise budale
Ja mislim da su oni itekako psihicki zdravi a ovo koriste kao izgovor za sve sto rade (r)
Kazem ti ja, u Visokom su isli u odjeljenje za djecu sa posebnim potrebama, nisu retardirani niti zaostali u potpunosti, samo su jednostavno niskointeligentni
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#103 Re: Dunge Lange

Post by sheilak »

Haxomen wrote:
sheilak wrote:Pa na ovom klipu u prodavnici na pocetku normala se ponasaju sve dok ovaj nije poceo snimati direktno pa se napravise budale
Ja mislim da su oni itekako psihicki zdravi a ovo koriste kao izgovor za sve sto rade (r)
Kazem ti ja, u Visokom su isli u odjeljenje za djecu sa posebnim potrebama, nisu retardirani niti zaostali u potpunosti, samo su jednostavno niskointeligentni
Moguce ne znam ih nisam ih vidio mozda 3 puta u zivotu nego zakljucujem ovako po snimkama i pricama
Meni nesto govori da oni nisu uopste nisko inteligentni nego naprotiv al ko zna mozda i grijesim (r)
Haxomen
Posts: 7
Joined: 02/04/2013 19:53

#104 Re: Dunge Lange

Post by Haxomen »

sheilak wrote:
Haxomen wrote:
sheilak wrote:Pa na ovom klipu u prodavnici na pocetku normala se ponasaju sve dok ovaj nije poceo snimati direktno pa se napravise budale
Ja mislim da su oni itekako psihicki zdravi a ovo koriste kao izgovor za sve sto rade (r)
Kazem ti ja, u Visokom su isli u odjeljenje za djecu sa posebnim potrebama, nisu retardirani niti zaostali u potpunosti, samo su jednostavno niskointeligentni
Moguce ne znam ih nisam ih vidio mozda 3 puta u zivotu nego zakljucujem ovako po snimkama i pricama
Meni nesto govori da oni nisu uopste nisko inteligentni nego naprotiv al ko zna mozda i grijesim (r)
Znam ja dobro da su niskointeligentni zato sto dobro poznajem njihovu uciteljicu koja ih je ucila u specijalnom odjeljenju
bickle012
Posts: 14
Joined: 05/08/2018 14:02

#105 Re: Dunge Lange

Post by bickle012 »

sheilak wrote:
Haxomen wrote:
sheilak wrote:Pa na ovom klipu u prodavnici na pocetku normala se ponasaju sve dok ovaj nije poceo snimati direktno pa se napravise budale
Ja mislim da su oni itekako psihicki zdravi a ovo koriste kao izgovor za sve sto rade (r)
Kazem ti ja, u Visokom su isli u odjeljenje za djecu sa posebnim potrebama, nisu retardirani niti zaostali u potpunosti, samo su jednostavno niskointeligentni
Moguce ne znam ih nisam ih vidio mozda 3 puta u zivotu nego zakljucujem ovako po snimkama i pricama
Meni nesto govori da oni nisu uopste nisko inteligentni nego naprotiv al ko zna mozda i grijesim (r)
Ne moraš nikakav mudrac bit da smaraš narod po ulici i glumiš debila.
bickle012
Posts: 14
Joined: 05/08/2018 14:02

#106 Re: Dunge Lange

Post by bickle012 »

Haxomen wrote: Znam ja dobro da su niskointeligentni zato sto dobro poznajem njihovu uciteljicu koja ih je ucila u specijalnom odjeljenju
Pa de pričaj, žive li još tamo, jesu li fakat socijalni slučajevi, imaju li oba roditelja?
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#107 Re: Dunge Lange

Post by sheilak »

Nije poenta u tome nego da u javnosti na ulici glumis debila napast i sl a iza ledja normalan i da to glupiranje koristis u svoju korist bilo to izbjegavanje problema bilo sa policijom bilo sa jalijasima i sl ili ovako novcana korist prosnjom i sl (r)
User avatar
nepass1
Posts: 9670
Joined: 06/07/2017 07:35

#108 Re: Dunge Lange

Post by nepass1 »

Zivjeli su negdje na vratniku, pa su mi stalno svracali. Sigurno ih 2g nisam vidio niz plocu da idu.
Mada je danas jedan dolazio :D
Jednostavno imaju manji iq, ali nisu sad na nivou trogodisnjeg djeteta.
espn
Posts: 1478
Joined: 27/06/2018 19:01

#109 Re: Dunge Lange

Post by espn »

Meni izgledaju itekako inteligentno. Lukavi, prave se budale.
bickle012
Posts: 14
Joined: 05/08/2018 14:02

#110 Re: Dunge Lange

Post by bickle012 »

espn wrote:Meni izgledaju itekako inteligentno. Lukavi, prave se budale.
I dijete od 2 godine se zna napravit da plače da mu daš čokoladu. Ne zahtijeva to nikakvu inteligenciju, naprotiv, moraš bit debil da te ne bude stid prosit i glumit retarda po ulici čitav dan umjesto da pokušaš naći posao i živjet koliko-toliko normalan život.
Haxomen
Posts: 7
Joined: 02/04/2013 19:53

#111 Re: Dunge Lange

Post by Haxomen »

bickle012 wrote:
Haxomen wrote: Znam ja dobro da su niskointeligentni zato sto dobro poznajem njihovu uciteljicu koja ih je ucila u specijalnom odjeljenju
Pa de pričaj, žive li još tamo, jesu li fakat socijalni slučajevi, imaju li oba roditelja?
Ne zive vise u Visokom, imaju samo majku koja je zaostala u razvoju kao i oni, oca nemaju, a i on je bio isti kao i oni. Dok su bili u Visokom nisu prosili, i bili su stvarno socijalni slucajevi, odgojala ih je nana koja je bila zdrava i pametna zena, kada je ona umrla otisli su u Sarajevo. Majka im je bila sve vrijeme djetinstva po mentalnim ustanovama
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#112 Re: Dunge Lange

Post by Logovan »

espn wrote:Meni izgledaju itekako inteligentno. Lukavi, prave se budale.
Vala ako su oni inteligentni, onda ne znam kuda ide ovaj svijet. :mrgreen: :lol:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#113 Re: Dunge Lange

Post by julisiz es grant »

Logovan wrote:
espn wrote:Meni izgledaju itekako inteligentno. Lukavi, prave se budale.
Vala ako su oni inteligentni, onda ne znam kuda ide ovaj svijet. :mrgreen: :lol:
:D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#114 Re: Dunge Lange

Post by sheilak »

Ako se kaze da su inteligentni ne znaci da su na nivou bill gejtsa ili koga vec
Nego su dovoljno inteligentni da se provlace kroz svakakve situacije bez posljedica (r)
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#115 Re: Dunge Lange

Post by julisiz es grant »

sheilak wrote:Ako se kaze da su inteligentni ne znaci da su na nivou bill gejtsa ili koga vec
Nego su dovoljno inteligentni da se provlace kroz svakakve situacije bez posljedica (r)
Jer i ostali prosjaci i klošari kod nas inače snose teške posljedice svog "posla".

Joj preseravanja oko dvojice produkata incesta, sestre mi...
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#116 Re: Dunge Lange

Post by sheilak »

julisiz es grant wrote:
sheilak wrote:Ako se kaze da su inteligentni ne znaci da su na nivou bill gejtsa ili koga vec
Nego su dovoljno inteligentni da se provlace kroz svakakve situacije bez posljedica (r)
Jer i ostali prosjaci i klošari kod nas inače snose teške posljedice svog "posla".

Joj preseravanja oko dvojice produkata incesta, sestre mi...
Ostali prosjaci ne prolaze tamo gdje ovi prolaze u tome je poenta ne u snosenju posljedica od strane zakona i sl
Tema su oni ako je preseravanje ne otvaras temu (r)
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#117 Re: Dunge Lange

Post by julisiz es grant »

Ok tema, al pretvoriste ih u kraljeve kokaina.

Speaking of which...



:D
itekako
Posts: 789
Joined: 21/12/2011 11:17

#118 Re: Dunge Lange

Post by itekako »

svako ko zna sta je sto maraka nije budala.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#119 Re: Dunge Lange

Post by AmiĐa_Idriz »

Onaj sa one antologijske slike iz Makarske u crvenoj majici je čini mi se radio na skeli, građevina fazoni. E sad valjda kad je skontao da Dunge donosi više para u kuću od njega batalio to i krenuo sa njim :mrgreen:

Nedavno kod Vrazove sjedi doziva me "momaak momaak" ja prošao hladno pored, slušam muziku bez slušalica :mrgreen: isto su me kod SCCa pitali jesam se naspavao, paleći karton koji je neko stavio da nije guzici hladno na tramvajskoj :mrgreen:
User avatar
Better Man
Posts: 16763
Joined: 01/10/2006 20:10

#120 Re: Dunge Lange

Post by Better Man »

Haxomen wrote: Znam ja dobro da su niskointeligentni zato sto dobro poznajem njihovu uciteljicu koja ih je ucila u specijalnom odjeljenju
To što su oni takvi je posljedica alkoholizma njivog dede, kojeg su zvali Prnjoka. Prije rata sam redovno viđao u Visokom tog čovjeka i kćerku, koja je mati ovog lika. Danas je jedan od njih spavao na klupi ispred BBI između 17:00 h i 18:00 h.
Labirint
Posts: 1997
Joined: 24/06/2013 14:37

#121 Re: Dunge Lange

Post by Labirint »

Tema je za deset :mrgreen: Mater im obicno sjedi ispred bbi i arlauce kako je gladna a u njoj 100 kila, da je drzave i murije komplet familija bi po mjedenici bauljala, ovako ih ko kerove pustili na ulice da nekog ugrizu...
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#122 Re: Dunge Lange

Post by Logovan »

sheilak wrote:Ako se kaze da su inteligentni ne znaci da su na nivou bill gejtsa ili koga vec
Nego su dovoljno inteligentni da se provlace kroz svakakve situacije bez posljedica (r)
Jok eto ja mislio da to znači da su na nivou Gatesa i ostali.

Eto narod hoće da ih tuče, ganjaju ih po gradu, a oni se provlače. 8-) Jebi ga, neuhvatljivi su. :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#123 Re: Dunge Lange

Post by AmiĐa_Idriz »

- Brateeee daaj marku majkaa mi je teško bolesna leži na samrtiii.

Prođeš 100m niže naletiš na nju. Ne zajebavam se, lično čuo/vidio.
bickle012
Posts: 14
Joined: 05/08/2018 14:02

#124 Re: Dunge Lange

Post by bickle012 »

AmiĐa_Idriz wrote:Onaj sa one antologijske slike iz Makarske u crvenoj majici je čini mi se radio na skeli, građevina fazoni. E sad valjda kad je skontao da Dunge donosi više para u kuću od njega batalio to i krenuo sa njim :mrgreen:

Nedavno kod Vrazove sjedi doziva me "momaak momaak" ja prošao hladno pored, slušam muziku bez slušalica :mrgreen: isto su me kod SCCa pitali jesam se naspavao, paleći karton koji je neko stavio da nije guzici hladno na tramvajskoj :mrgreen:
Crveni i jest Dunge, a taj nit bi htio nit bi bio sposoban radit na skeli. Vjerovatno si ga pomiješao sa onim što čuči, koji im je valjda isto brat ili neki rod.
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#125 Re: Dunge Lange

Post by Hasan006 »

Koji kadar :D

Image
Post Reply