Državni posao

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
ze kalanga
Posts: 1309
Joined: 20/03/2016 19:52

#1 Državni posao

Post by ze kalanga »

Image

Vjerujem da mnogi pratite ovu seriju na RTV-u.
Utisci? Pratite li Državni posao? Omiljeni lik? Epizoda?


Iskren da budem ja sam počeo pratiti od 200 i neke epizode i od tada ne propuštam. Šta znam, mislim da su oni jedno veliko osvježenje na tv ekranu i da su jedinstveni po mnogo čemu. Znam i neke koji su odmah u fazonu ma dajte šta je ovdej smješno, bla, bla bla... Ipak, kao što rekoh, lično smatram da ovakvih tv formata nedostaje i da se ovdje radi o zdravom humoru...

Za početak 2 epizode koje su na mene ostavile jak utisak...




User avatar
hADZIef
Posts: 11
Joined: 20/03/2016 21:40

#2 Re: Državni posao

Post by hADZIef »

ze kalanga wrote:Image

Vjerujem da mnogi pratite ovu seriju na RTV-u.
Utisci? Pratite li Državni posao? Omiljeni lik? Epizoda?


Iskren da budem ja sam počeo pratiti od 200 i neke epizode i od tada ne propuštam. Šta znam, mislim da su oni jedno veliko osvježenje na tv ekranu i da su jedinstveni po mnogo čemu. Znam i neke koji su odmah u fazonu ma dajte šta je ovdej smješno, bla, bla bla... Ipak, kao što rekoh, lično smatram da ovakvih tv formata nedostaje i da se ovdje radi o zdravom humoru...

Za početak 2 epizode koje su na mene ostavile jak utisak...




Čvarkov je glavni, mada ni Torbica ne zasotaje, a Boškić je mlad, čak mislim da je i poludebilan. Da vidiš Višekrunu, kad bi ti on svezo šamarčinu, e to je bilo nešto.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#3 Re: Državni posao

Post by llull »

Jaro moj aman niko ne gleda :) ili ne vole...
https://www.youtube.com/watch?v=BlNMCmy0QLs

Najjaca je fora kad pricaju o fudbalu i kako je srbija losa i nije se kvalifikovala na prvenstvo a Cvarkov mrav ladan kaze Torbici , sta ti pricas vi ste se kvalifikovali ( a BIH naravno kvalifikovana ) :D
Post Reply