Druzenja izleti fotografa...

Čarobni svijet fotografije
Post Reply
alenthekiller

Druzenja izleti fotografa...

Post by alenthekiller » 03/10/2016 14:47

Ima nas fotografa vidim na forumu, vecina nas je amatera i ucimo se a ima vas nekih koji ste profesionalci i znate dosta vise stvari, trikova pa je moj prijedlog da organizujemo neko druzenje, da li u prirodi ili gdje se vec dogovorimo da se druzimo i napravimo koju fotku. Ako bude bilo potrebe za prevozom imam ja auto koje stoji na raspolaganju. Zainteresovani? :thumbup:

lonely_wolf

Re: Druzenja izleti fotografa...

Post by lonely_wolf » 03/10/2016 17:12

Ako budes cekao kad cemo se dogovoriti, da ti odmah kazem da se dogovor nece postic ni do narednih izbora, naravno općinskih.
Nego posto vidim da vas ima dosta koji bi da se napravi neko druzenje (jal izlet, jal kafa) hajte probajte vi to organizovat tj. skontat gdje i kad, a ja obecavam da cu nastojati da dodjem. Naravno prije toga bih potvrdio da li dolazim ili ne, da ne bude @lonely_wolf shupak :izet: :izet: :izet: .

A o ovome svemu ima i tema koja je cudom bozijim mrtva 2,5 godine :sad: :sad: :sad:
http://forum.klix.ba/fotokafa-t94440s450.html

bpsang

Re: Druzenja izleti fotografa...

Post by bpsang » 09/10/2016 19:29

lonely_wolf wrote:Ako budes cekao kad cemo se dogovoriti, da ti odmah kazem da se dogovor nece postic ni do narednih izbora, naravno općinskih.
Nego posto vidim da vas ima dosta koji bi da se napravi neko druzenje (jal izlet, jal kafa) hajte probajte vi to organizovat tj. skontat gdje i kad, a ja obecavam da cu nastojati da dodjem. Naravno prije toga bih potvrdio da li dolazim ili ne, da ne bude @lonely_wolf shupak :izet: :izet: :izet: .

A o ovome svemu ima i tema koja je cudom bozijim mrtva 2,5 godine :sad: :sad: :sad:
http://forum.klix.ba/fotokafa-t94440s450.html
jah ovo je foto kafa a ljudi hoce izlet .... moj prijedlog je da se bez mene skupite negdje na carsiji i krenete laganice uz Zmajevac , pa polako prema baricama , ako mozete autom jos bolje do vrha pa opalit jedno pjesacenje kroz sumarke do BUKOVIKA , za kafe mozete uvijek, u bradu naci mjesta...

Post Reply