Drkadžija zakočio Sarajevo

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

teta marica druga
Posts: 281
Joined: 15/08/2015 22:11

#1 Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by teta marica druga »

Je li po vama normalno da neki neznani drkadžija zakoči cijelo Sarajevo jer mu se prohtjelo da malo vozi bicikl?

Vidjeli ste ili čitali o današnjim ludačkim gužvama u Sarajevu. Razlog je više nego bizaran. Neki drkadžija sa budžetskih jasala je odlučio da se malo dokaže društvu pa je blokirao cijelo Sarajevo:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/grad-u- ... /211009045

Policije nije bilo nigdje. Ne daj Bože da je bio neki udes ili da nekome život ovisi o tome da hitno mora u bolnicu. Vlast se ne oglasšava, a drkadžija najavljuje blokadu i sutra:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajev ... /211009060

Je li ovo normalno? Kako je moguće da nema nikakvog obavještenja? Mora li svaki kompleksaš zatvoriti grad kad m use prohtije? Ko daje odobrenje za ovu bruku i sramotu???

Briga me za stranke, ISTE SU SVE!!! :bih: :bih:

Ali kako se ovako igraju sa živcima ljudi? Jadan narod radi noć i dan 6 dana u sedmici, i onda taj jedan dan što dobiju od svojih robovlasnika pokvari im neki nedokazani drkadžija?

Molim vas za vaš komentar???
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#2 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by L u c i f e r »

L u c i f e r wrote: 09/10/2021 15:53 Ok, ovako idemo redom.
Glede ove biciklisticke drke subotom, na 7C, kroz grad koji je ionako saobracajno kolapsiran sam od sebe.
Komplet fameliu zguza:
- organizatorima
- ucesnicima
- izdavacima dozvole, narocito i maxuz.
:kakoste:
Naslovnica
Posts: 27926
Joined: 20/03/2013 15:38

#3 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by Naslovnica »

teta marica druga wrote: 09/10/2021 17:08 Je li po vama normalno da neki neznani drkadžija zakoči cijelo Sarajevo jer mu se prohtjelo da malo vozi bicikl?

Vidjeli ste ili čitali o današnjim ludačkim gužvama u Sarajevu. Razlog je više nego bizaran. Neki drkadžija sa budžetskih jasala je odlučio da se malo dokaže društvu pa je blokirao cijelo Sarajevo:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/grad-u- ... /211009045

Policije nije bilo nigdje. Ne daj Bože da je bio neki udes ili da nekome život ovisi o tome da hitno mora u bolnicu. Vlast se ne oglasšava, a drkadžija najavljuje blokadu i sutra:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajev ... /211009060

Je li ovo normalno? Kako je moguće da nema nikakvog obavještenja? Mora li svaki kompleksaš zatvoriti grad kad m use prohtije? Ko daje odobrenje za ovu bruku i sramotu???

Briga me za stranke, ISTE SU SVE!!! :bih: :bih:

Ali kako se ovako igraju sa živcima ljudi? Jadan narod radi noć i dan 6 dana u sedmici, i onda taj jedan dan što dobiju od svojih robovlasnika pokvari im neki nedokazani drkadžija?

Molim vas za vaš komentar???
Sutra je repriza.
Šta predlažeš?
shandrprcSA
Posts: 9797
Joined: 23/02/2013 08:16

#4 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by shandrprcSA »

haj nek' neko jos otvori istu temu :izet:
teta marica druga
Posts: 281
Joined: 15/08/2015 22:11

#5 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by teta marica druga »

shandrprcSA wrote: 09/10/2021 17:24 haj nek' neko jos otvori istu temu :izet:
Blago tebi ako ti je to najveći problem u svemu ovome. A ništa onda, hajd ti sutra u onu kolonu tri sata i obori glavu svakoj fukari kojoj se nadigne da blokira grad. Takvi i ne zaslužuju bolje vjeruj mi.
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by Truba »

treba nekom jebat mater ja krenuo na vikendicu i zaglavio na kongresu DF-a u hotel hilsu
Bobi
Forum administrator
Posts: 32169
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#7 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by Bobi »

Black swan wrote: 09/10/2021 18:14 treba nekom jebat mater ja krenuo na vikendicu i zaglavio na kongresu DF-a u hotel hilsu
To si ti namjerno :lol: .
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#8 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by nadžak »

Pridružujem se čestitkama .

Pa jebo te država ovakva! AUTO nema alternative, ne može vozit po parku, šumi i kozjoj stazi! Biciklo može i pješak-trkač može!
Zašto se mora to obavljati po kolovozu?! Opet, jebo te država ovakva!

Dalje, na stranu onih određeni broj kojima nije bilo baš potreba da budu u autu za vrijeme svih tih klinčevih manifestacija, a šta ćemo sa masu ljudi koji su trebali negdje ići zbog bitne, da ne govorim hitne potrebe!? ŠTA SA NJIMA, JEBO VAS ONAJ KOJI VAS JE TAKO ODGOJIO, SEBIČNE I NEODGOVORNE!

Imate li imalo suosjećanja za barem jednu osobu koja je u tom trenutku trebala hitnu medicinsku pomoć i koja se duže nego što je trebalo previjala u bolovima u kolima hitne pomoći ili nečijim kolima?!

Da ne govorim o kamaru drugih situacija sa policijom, vatrogascima, hitnom pomoći, roditeljima koji voze djecu i osobama koji imaju zakazane termine negdje! Ne može se svaki put ranije krenut, imali ste sigurno i vi- debili takvih situacija, grob vas jebo nenormalni!

A i vi koji ste najpreći da ovo spriječite, načelnici, ministri klinci-palci, vas treba da je najviše stid i sram, klošari nesposobni i bezobrazni!

Fuj pleme vam ...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66210
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by _BataZiv_0809 »

Black swan wrote: 09/10/2021 18:14 treba nekom jebat mater ja krenuo na vikendicu i zaglavio na kongresu DF-a u hotel hilsu
Haj bar si imao cast da vidis jedne izbore na kojima Zeljko pobijedi legitimno :D
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#10 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by breuer »

Black swan wrote: 09/10/2021 18:14 treba nekom jebat mater ja krenuo na vikendicu i zaglavio na kongresu DF-a u hotel hilsu
:lol:
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#11 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by Truba »

Naprijed ne mozes ka butmiru a nazad ne smijes
Nije mi se dalo kruziti
Dimu1927
Posts: 4035
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#12 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by Dimu1927 »

a nije fazon pedalati po planini i objaljvivati na instagramu kako si moderan i osvijesten

i oni sto trce nece da trce po trebevicu, gore ih niko ne vidi, nego je fazon uslikat se ispred bbi sa startnim brojem i potrcati do predsjednistva...
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#13 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by Truba »

Volim bajk
Imam ih 3
Al ovo je perverzija

Sta je sljedece?
Naslovnica
Posts: 27926
Joined: 20/03/2013 15:38

#14 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by Naslovnica »

Black swan wrote: 10/10/2021 13:17 Volim bajk
Imam ih 3
Al ovo je perverzija

Sta je sljedece?
Četvrti bajk?
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#15 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by Truba »

Kontam da babe s kolacima koje su prosle ne krenu blokirat cestu
User avatar
Logovan
Posts: 94405
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by Logovan »

Dimu1927 wrote: 10/10/2021 13:14 a nije fazon pedalati po planini i objaljvivati na instagramu kako si moderan i osvijesten

i oni sto trce nece da trce po trebevicu, gore ih niko ne vidi, nego je fazon uslikat se ispred bbi sa startnim brojem i potrcati do predsjednistva...
Nisi u pravu. Organizuju se takmičenja na mjestima gdje ih niko ne vidi, ali naravno za ovo se ne zna. :D
Ove godine trčalo se od onog ugostiteljskog objekta blizu vodopada Skakavac, pa prođeš pored vodopada i ne znam gdje je bio cilj. Svake godine se trči ova ruta. Također ove godine trčalo se od Tarčin Forest Resort pa završiš ko zna gdje. Naravno, ovo trčanje je redovno. Prošle godine organizovano takmičenje na Igmanu, 10 kilometara. Ima još ovakvih takmičenja koja se organizuju van grada, a biće ih i dalje. Slično je i za pedalanje koliko znam.
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#17 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by jazzer »

Dimu1927 wrote: 10/10/2021 13:14 a nije fazon pedalati po planini i objaljvivati na instagramu kako si moderan i osvijesten

i oni sto trce nece da trce po trebevicu, gore ih niko ne vidi, nego je fazon uslikat se ispred bbi sa startnim brojem i potrcati do predsjednistva...
E bas tako. Jebo trcanje i voznju biciklom ako te niko ne vidi.
Naslovnica
Posts: 27926
Joined: 20/03/2013 15:38

#18 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by Naslovnica »

https://avaz.ba/vijesti/kolumne/687683/ ... tigao-papa

KOMENTAR DANA

Koji diletant je zatvorio Sarajevo: Bilo je kao da je stigao Papa
Šta je s vozilima Hitne pomoći koja zaglave u kilometarskim kolonama, vatrogascima...
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#19 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by seoBIH »

teta marica druga wrote: 09/10/2021 17:08 Briga me za stranke, ISTE SU SVE!!!
Elmedin Dino Konakovic

Hitno moramo mijenjati propise koji regulišu oblast zatvaranja glavnih saobraćajnica u Kantonu Sarajevo.
Pristupićemo izradi kalendara za neke manifestacije koje su od javnog značaja za KS i reducirati broj događaja zbog kojih se ulice zatvaraju za saobraćaj.
Ponudićemo alternativne, manje frekventne saobraćajnice koje ne ugrožavaju kretanje ljudi i vozila.
Danas sam sa ministrom Adnan Šteta razgovarao na ovu temu.
U ministarstvu su već pokrenute aktivnosti.
Saobraćajni kolaps poput ovog danas ne smije se ponoviti.
Dimu1927
Posts: 4035
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#20 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by Dimu1927 »

Logovan wrote: 11/10/2021 12:13
Dimu1927 wrote: 10/10/2021 13:14 a nije fazon pedalati po planini i objaljvivati na instagramu kako si moderan i osvijesten

i oni sto trce nece da trce po trebevicu, gore ih niko ne vidi, nego je fazon uslikat se ispred bbi sa startnim brojem i potrcati do predsjednistva...
Nisi u pravu. Organizuju se takmičenja na mjestima gdje ih niko ne vidi, ali naravno za ovo se ne zna. :D
Ove godine trčalo se od onog ugostiteljskog objekta blizu vodopada Skakavac, pa prođeš pored vodopada i ne znam gdje je bio cilj. Svake godine se trči ova ruta. Također ove godine trčalo se od Tarčin Forest Resort pa završiš ko zna gdje. Naravno, ovo trčanje je redovno. Prošle godine organizovano takmičenje na Igmanu, 10 kilometara. Ima još ovakvih takmičenja koja se organizuju van grada, a biće ih i dalje. Slično je i za pedalanje koliko znam.
haha upravo ovo boldovano je i poenta... ako nije u centru grada nije se ni desilo izgleda :-) znaci rekreiraju se ljudi i van grada,moguce je, ali ocito postoji neki idiotski lobi koji ovakve stvari forsira...


dobro su se sjetili malo mucnuti glavom za ovo. kad budemo imali bolje ceste nek zatvaraju sta hoce, ali opet da koliko-toliko mozes negdje proci normalno... ovako bez alternativnih pravaca to sve treba zabraniti
User avatar
Logovan
Posts: 94405
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#21 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by Logovan »

Dimu1927 wrote: 11/10/2021 17:46 haha upravo ovo boldovano je i poenta... ako nije u centru grada nije se ni desilo izgleda :-) znaci rekreiraju se ljudi i van grada,moguce je, ali ocito postoji neki idiotski lobi koji ovakve stvari forsira...
Poenta je da shvatite da se takmičenja organizuju i van grada. Rekoh "naravno za ovo se ne zna" jer imate teoriju da se nikada ne ide na planine, u prirodu. :D Daleko od istine. Nigdje veze je priča "ako nije u centru nije se ni desilo". Isto ono kada odeš u neki napucaniji kafić i odmah priča "on želi da bude viđen". :-)
Dimu1927
Posts: 4035
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#22 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by Dimu1927 »

haha a kad si realno vidio clanak na portalu ijednom da je bilo neko takmicenje van grada... zato ove u centru pokriju galerijom, da bas takvi budu vidjeni :D

uglavnom drago mi je cuti da se i to desava, znaci moguce je :)
User avatar
Logovan
Posts: 94405
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by Logovan »

Bude i na portalima, samo slabije ja mislim.

Evo recimo prije 4 godine.
https://www.klix.ba/sport/vise-od-100-u ... /170508012

Evo prošle godine.
https://www.klix.ba/lifestyle/fitness/n ... /200621017

Ove godine vodopad Skakavac, Tarčin....
swanfilter
Posts: 7911
Joined: 06/06/2008 18:52

#24 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by swanfilter »

Ovo je do oraganizacije, ne samog događaja ...
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#25 Re: Drkadžija zakočio Sarajevo

Post by S4mpion »

Oglasio se LGBT lobi:

"Nije do blokade grada, nego vam smeta njihova seksualna orijentacija, šta vas briga šta biciklisti rade između svoja 4 zida!!!"
Post Reply