Drina - naša sramota

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
sLLayer
Posts: 567
Joined: 31/03/2009 21:39

#51 Re: Drina - naša sramota

Post by sLLayer »

mogu ti reci da si se u doborj situaciji nasao, imam vikendicu u Medjedji (ona bjelo roza velika kuca u zalivu, mozda znas) i zatekao sam se u situaciji kada se jezero (voda) bukvalno nij vidjela od flasa.. uslikao sam to ali evo sad trazim slike pa nemogu da nadjem.. ugl. problem je rijesen potpisan ugovor sa firmom iz Banjaluke koja je pocela da cisti i do sada nije bilo gustih situacija

pozdrav i svrati na ribu
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#52 Re: Drina - naša sramota

Post by The Nightwatchman »

sLLayer wrote:mogu ti reci da si se u doborj situaciji nasao, imam vikendicu u Medjedji (ona bjelo roza velika kuca u zalivu, mozda znas) i zatekao sam se u situaciji kada se jezero (voda) bukvalno nij vidjela od flasa.. uslikao sam to ali evo sad trazim slike pa nemogu da nadjem.. ugl. problem je rijesen potpisan ugovor sa firmom iz Banjaluke koja je pocela da cisti i do sada nije bilo gustih situacija

pozdrav i svrati na ribu
moze li se pecati riba u međeđi? mislim baš u međeđi?

izvini na offtopicu :-)
sLLayer
Posts: 567
Joined: 31/03/2009 21:39

#53 Re: Drina - naša sramota

Post by sLLayer »

The Nightwatchman wrote:
sLLayer wrote:mogu ti reci da si se u doborj situaciji nasao, imam vikendicu u Medjedji (ona bjelo roza velika kuca u zalivu, mozda znas) i zatekao sam se u situaciji kada se jezero (voda) bukvalno nij vidjela od flasa.. uslikao sam to ali evo sad trazim slike pa nemogu da nadjem.. ugl. problem je rijesen potpisan ugovor sa firmom iz Banjaluke koja je pocela da cisti i do sada nije bilo gustih situacija

pozdrav i svrati na ribu
moze li se pecati riba u međeđi? mislim baš u međeđi?

izvini na offtopicu :-)
moze, bez ikakvih problema.. samo sto kontrolisu dozvole :lol:
Post Reply