Draško Stanivuković

Post Reply
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#3726 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

llull wrote: 24/06/2021 07:55 Drasko juce u Bijeljini prica o 5000 hiljada ljudi na skupu, realno ako ih je bilo 200 puno je ... Mislim da na njega kao fejka jednako gledaju i Bosnjaci i Srbi.
Po slikama nema šanse da je bilo i 500, a ne 5000. Slike ne moraju značiti ništa, ima on onih koji glasaju za njega i da ne dolaze na njegove skupove. Krenula je predizborna, ali neće to biti one kao prije euforične sa hiljadama zastava. Možda će tradicionalne zaigrati na taj trik.

Image
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#3727 Re: Draško Stanivuković

Post by 88Sioux »

Nek se spremi Tuzla.
Gradonačelnik Banje Luke Draško Stanivuković sutra će boraviti u službenoj posjeti Tuzli.

Planirano je da se sastane s gradonačelnikom Jasminom Imamovićem.

Cilj posjete je jačanje saradnje dva bh. grada.

Posjeta Tuzli dolazi samo nekoliko dana nakon što je Stanivuković u Banjoj Luci ugostio gradonačelnicu Sarajeva Benjaminu Karić.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3728 Re: Draško Stanivuković

Post by plain vanilla »

88Sioux wrote: 24/06/2021 12:26 Nek se spremi Tuzla.
Gradonačelnik Banje Luke Draško Stanivuković sutra će boraviti u službenoj posjeti Tuzli.

Planirano je da se sastane s gradonačelnikom Jasminom Imamovićem.

Cilj posjete je jačanje saradnje dva bh. grada.

Posjeta Tuzli dolazi samo nekoliko dana nakon što je Stanivuković u Banjoj Luci ugostio gradonačelnicu Sarajeva Benjaminu Karić.
sacemo opet ispast cetnici :mrgreen:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3729 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

vatrogasac wrote: 24/06/2021 11:23
llull wrote: 24/06/2021 07:55 Drasko juce u Bijeljini prica o 5000 hiljada ljudi na skupu, realno ako ih je bilo 200 puno je ... Mislim da na njega kao fejka jednako gledaju i Bosnjaci i Srbi.
Po slikama nema šanse da je bilo i 500, a ne 5000. Slike ne moraju značiti ništa, ima on onih koji glasaju za njega i da ne dolaze na njegove skupove. Krenula je predizborna, ali neće to biti one kao prije euforične sa hiljadama zastava. Možda će tradicionalne zaigrati na taj trik.

Image
Drasko na ovom skupu u BN pricao o 'modernom Srbinu', kako treba graditi mostove prema svima, kako od neprijatelja treba praviti prijatelje.

Skroz netipično za srpskog politicara.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#3730 Re: Draško Stanivuković

Post by llull »

Uz duzno postovanje Kiki, nije ni prvi ni poslednji ali realno sve nacije sa Balkana bi trebale da teze takvom razmisljanju.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3731 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

llull wrote: 24/06/2021 20:28 Uz duzno postovanje Kiki, nije ni prvi ni poslednji ali realno sve nacije sa Balkana bi trebale da teze takvom razmisljanju.
Jedini koji je do sada tako govorio, a imao je moc, doimao se iskreno, jeste Zoran Djindjic.

I zanimljivo je da Drasko kaze da mu je upravo Zoran politicki idol. Vidi se da ga kopira u mnogim stvarima.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#3732 Re: Draško Stanivuković

Post by llull »

Zoranu sto se tice srpskih politicara niko ne moze ni da "prismrdi" ( da se tako ruzno izrazim )...
Sto se tice slicnosti, veca je slicnost sa Vucicem, bar sam to cuo od kolega koji su imali dodira sa Stanivukovicem no kad su istrpili Baju istrpice Srbi i ovog plavusana ako se docepa vlasti.
KraljicaIzJajca
Posts: 3988
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#3733 Re: Draško Stanivuković

Post by KraljicaIzJajca »

Kikibombona wrote: 24/06/2021 20:30
llull wrote: 24/06/2021 20:28 Uz duzno postovanje Kiki, nije ni prvi ni poslednji ali realno sve nacije sa Balkana bi trebale da teze takvom razmisljanju.
Jedini koji je do sada tako govorio, a imao je moc, doimao se iskreno, jeste Zoran Djindjic.

I zanimljivo je da Drasko kaze da mu je upravo Zoran politicki idol. Vidi se da ga kopira u mnogim stvarima.
Isuse, pokojni Zoran je bio izuzetna ličnost, ne poredi ga sa malim četom iz BL.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3734 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

Draska izgrlise i izljubise Tuzlaci, vise simpatija nego u Banjaluci i Bijeljini :D

Ovo je pokazatelj da ljudi OCAJNICKI zele malo normalnosti, a da govor mrznje forsiraju iskljucivo i samo SDA ekstremisti i dijaspora

https://youtu.be/BdSaxdI0YmQ

Zato ja dijasporcima govorim da nemaju blage veze kakvo je raspolozenje naroda u domovini. Ljudi zele normalnost i bolju ekonomiju, vece plate i penzije.

...

Prepreka tome su SDA, SNSD i HDZ ekstremisti, njihovi botovi, ratni profiteri i mediji.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#3735 Re: Draško Stanivuković

Post by LBVIEW »

Drzi se ti Kurda, tu si najkompetentniji. :lol:
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#3736 Re: Draško Stanivuković

Post by soha96 »

Kikibombona wrote: 25/06/2021 21:05 Draska izgrlise i izljubise Tuzlaci, vise simpatija nego u Banjaluci i Bijeljini :D

Ovo je pokazatelj da ljudi OCAJNICKI zele malo normalnosti, a da govor mrznje forsiraju iskljucivo i samo SDA ekstremisti i dijaspora

https://youtu.be/BdSaxdI0YmQ

Zato ja dijasporcima govorim da nemaju blage veze kakvo je raspolozenje naroda u domovini. Ljudi zele normalnost i bolju ekonomiju, vece plate i penzije.

...

Prepreka tome su SDA, SNSD i HDZ ekstremisti, njihovi botovi, ratni profiteri i mediji.
Prelijepe scene, samo naprijed. :thumbup:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3737 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

LBVIEW wrote: 25/06/2021 21:21 Drzi se ti Kurda, tu si najkompetentniji. :lol:
Drasko ce proci kroz bilo koji grad sa bosnjackom vecinom i svi ce ga pozdraviti, osim ako se ne potrefi neki radikalni SDA uhljup.

Zasto? Zato sto nije lopov i sto zeli normalizaciju odnosa, za cime ljudi zude.

A Bakir da prodje bez 10 gorila, ljudi bi ga pljuvali na ulici.

Al' ne mozes ti to iz Malmea osjetiti...

Pogledaj onaj video ili video kada Drasko seta kroz centar Sarajeva i sve ce ti se samo reci.
KraljicaIzJajca
Posts: 3988
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#3738 Re: Draško Stanivuković

Post by KraljicaIzJajca »

Kikibombona wrote: 25/06/2021 21:05 Draska izgrlise i izljubise Tuzlaci, vise simpatija nego u Banjaluci i Bijeljini :D

Ovo je pokazatelj da ljudi OCAJNICKI zele malo normalnosti, a da govor mrznje forsiraju iskljucivo i samo SDA ekstremisti i dijaspora

https://youtu.be/BdSaxdI0YmQ

Zato ja dijasporcima govorim da nemaju blage veze kakvo je raspolozenje naroda u domovini. Ljudi zele normalnost i bolju ekonomiju, vece plate i penzije.

...

Prepreka tome su SDA, SNSD i HDZ ekstremisti, njihovi botovi, ratni profiteri i mediji.
Gradonačelnik Banje Luke će tokom boravka u Tuzli posjetiti Hram uznesenja Presvete Bogordice, gdje će s vladikom Fotijem razgovarati o 140 godina postojanja hrama, što govori o tome koliko je "Tuzla širok i multikulturalan grad", poručivši da je to i Banja Luka i da u njoj ima mjesta za život svakog čovjeka.

Stanivuković će danas posjetiti i turistički biser Tuzle, Panonska jezera, a na pitanje novinara da li će posjetiti Tuzlansku kapiju, mjesto stradanja tuzlanske mladosti uputio je poruku da je poštovanje i suosjećanje sa svim žrtvama prisutno, te zamolio javnost da mu se pruži prilika za slanje univerzalnih i važnih poruka, uz poglede na sadašnjost i budućnost.

- Iskazao sam saosjećanje prema svakoj žrtvi i nesretnom ratu koji je doveo do toga, ali morate biti svjesni da sam se ja tek tada rodio. Mislim da je to dovoljno u ovom trenutku - kazao je Stanivuković. :lol:

Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković poručio je prilikom današnje posjete da će donirati dio sredstava za obnovu hrama u Tuzli. :lol:

STANIVUKOVIĆ: ‘KAŽU DA SAM ČETNIK JER VOLIM SVOJE PISMO, ŽELE DA PRIKAŽU DA JE BITI ČETNIK NEŠTO NEGATIVNO’

Ja sam Srbin, pravoslavac i ponosan sam na to. I želim da budem političar modernog perioda, da predstavim svoj narod na najbolji mogući način, jer on to zaslužuje. Dakle, Srbin sam prije svega, ali u dubini mene utkana je ljubav prema svakom drugom čovjeku. Ja volim sve druge ljude. Dao sam inicijativu da Banjaluka bude opet i ćirilična.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#3739 Re: Draško Stanivuković

Post by LBVIEW »

Kikibombona wrote: 25/06/2021 21:40
LBVIEW wrote: 25/06/2021 21:21 Drzi se ti Kurda, tu si najkompetentniji. :lol:
Drasko ce proci kroz bilo koji grad sa bosnjackom vecinom i svi ce ga pozdraviti, osim ako se ne potrefi neki radikalni SDA uhljup.

Zasto? Zato sto nije lopov i sto zeli normalizaciju odnosa, za cime ljudi zude.

A Bakir da prodje bez 10 gorila, ljudi bi ga pljuvali na ulici.

Al' ne mozes ti to iz Malmea osjetiti...

Pogledaj onaj video ili video kada Drasko seta kroz centar Sarajeva i sve ce ti se samo reci.
Ljudi bez kicme, integriteta i bilo kakvih etickih normi svakako, drugi ne. A kako bi ti to mogao znati, kad iz Zenice vise brines o pravima Kurda nego svog naroda.
Btw., posjeti li Stanivukovic "Kapiju" na kojij je srpska vojska pobila tuzlansku mladost? :oops:
Last edited by LBVIEW on 25/06/2021 21:51, edited 4 times in total.
KraljicaIzJajca
Posts: 3988
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#3740 Re: Draško Stanivuković

Post by KraljicaIzJajca »

Šta je to pogrešno? 97 odsto ispisa firmi i preduzeća je na latinici u Banjaluci. A zašto ne bi bilo na ćirilici? Barem 50 odsto. Kažu, eto ga četnik, i to zato jer volim svoje pismo. I žele da prikažu da je biti četnik nešto negativno, žele na taj način da prezentuju čitav jedan pokret koji je bio jugoslovenska vojska u otadžbini, koji je tada odlikovan najvećim odlikovanjima od strane američkog i francuskog predsjednika... - kazao je između ostalog Stanivuković.

Četonačelnik Banjoluković :D
User avatar
JohnnyS
Posts: 13602
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#3741 Re: Draško Stanivuković

Post by JohnnyS »

KraljicaIzJajca wrote: 25/06/2021 08:56
Kikibombona wrote: 24/06/2021 20:30
llull wrote: 24/06/2021 20:28 Uz duzno postovanje Kiki, nije ni prvi ni poslednji ali realno sve nacije sa Balkana bi trebale da teze takvom razmisljanju.
Jedini koji je do sada tako govorio, a imao je moc, doimao se iskreno, jeste Zoran Djindjic.

I zanimljivo je da Drasko kaze da mu je upravo Zoran politicki idol. Vidi se da ga kopira u mnogim stvarima.
Isuse, pokojni Zoran je bio izuzetna ličnost, ne poredi ga sa malim četom iz BL.
Đinđić je zazivao ujedinjenje s RS nakon Oluje, samo da znaš :D
KraljicaIzJajca
Posts: 3988
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#3742 Re: Draško Stanivuković

Post by KraljicaIzJajca »

JohnnyS wrote: 25/06/2021 21:58
KraljicaIzJajca wrote: 25/06/2021 08:56
Kikibombona wrote: 24/06/2021 20:30

Jedini koji je do sada tako govorio, a imao je moc, doimao se iskreno, jeste Zoran Djindjic.

I zanimljivo je da Drasko kaze da mu je upravo Zoran politicki idol. Vidi se da ga kopira u mnogim stvarima.
Isuse, pokojni Zoran je bio izuzetna ličnost, ne poredi ga sa malim četom iz BL.
Đinđić je zazivao ujedinjenje s RS nakon Oluje, samo da znaš :D
To nisam znala, hvala, jedan četnik manje.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3743 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

LBVIEW wrote: 25/06/2021 21:47Ljudi bez kicme, integriteta i bilo kakvih etickih normi svakako, drugi ne. A kako bi ti to mogao znati, kad iz Zenice vise brines o pravima Kurda nego svog naroda.
Btw., posjeti li Stanivukovic "Kapiju" na kojij je srpska vojska pobila tuzlansku mladost? :oops:
Jah, eto, mi koji placamo porez u ovoj kurcevoj drzavi, koji se zrtvujemo za ovaj supak Evrope, nemamo kicmu, ali zato raja u Malmeu i Kopenhagenu ima kicmu.

Ti nemas priliku pricati sa covjekom kojem je SDA unistila firmu i koga djeca pod stare dane pomazu jer nema penziju zato sto govna nisu uplaćivala staz.

Ti nemas priliku pricati sa rudarima kojima se smanjuje plata za 10, 20 ili 30% dok izginuse u jami da bi radila SDA Elektroprivreda.

Ti nemas priliku pricati sa zenom koja radi u SDA tajkunskoj firmi za minimalac i mobing kao gratis.

...

Poznato je da su dijaspore, ne samo balkanske, vec opcenito radikalno nastrojene. Vjerovatno psiholozi imaju objasnjenje za to. Ja se ne bih upitao u analize.

...

Draska ljudi pozdravljaju zato sto daje tracak nade u drzavi gdje je nada na samrti. Ti to iz Malmea ne mozes nikad skontati.
KraljicaIzJajca
Posts: 3988
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#3744 Re: Draško Stanivuković

Post by KraljicaIzJajca »

Kikibombona wrote: 25/06/2021 22:04
LBVIEW wrote: 25/06/2021 21:47Ljudi bez kicme, integriteta i bilo kakvih etickih normi svakako, drugi ne. A kako bi ti to mogao znati, kad iz Zenice vise brines o pravima Kurda nego svog naroda.
Btw., posjeti li Stanivukovic "Kapiju" na kojij je srpska vojska pobila tuzlansku mladost? :oops:
Jah, eto, mi koji placamo porez u ovoj kurcevoj drzavi, koji se zrtvujemo za ovaj supak Evrope, nemamo kicmu, ali zato raja u Malmeu i Kopenhagenu ima kicmu.

Ti nemas priliku pricati sa covjekom kojem je SDA unistila firmu i koga djeca pod stare dane pomazu jer nema penziju zato sto govna nisu uplaćivala staz.

Ti nemas priliku pricati sa rudarima kojima se smanjuje plata za 10, 20 ili 30% dok izginuse u jami da bi radila SDA Elektroprivreda.

Ti nemas priliku pricati sa zenom koja radi u SDA tajkunskoj firmi za minimalac i mobing kao gratis.

...

Poznato je da su dijaspore, ne samo balkanske, vec opcenito radikalno nastrojene. Vjerovatno psiholozi imaju objasnjenje za to. Ja se ne bih upitao u analize.

...

Draska ljudi pozdravljaju zato sto daje tracak nade u drzavi gdje je nada na samrti. Ti to iz Malmea ne mozes nikad skontati.
Draško je četnik, to je tebi prihvatljivo.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3745 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

KraljicaIzJajca wrote: 25/06/2021 22:07Draško je četnik, to je tebi prihvatljivo.
Slika govori vise od hiljadu rijeci

https://youtu.be/BdSaxdI0YmQ

I na njegovom FB profilu pisu ljudi raznih nacija i vjera, uglavnom afirmativne komentare, sa izuzetkom stranackih botova

...

Ljudi zele mir i bolji zivot, price o ratu je svima preko glave.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#3746 Re: Draško Stanivuković

Post by LBVIEW »

Kikibombona wrote: 25/06/2021 23:12
KraljicaIzJajca wrote: 25/06/2021 22:07Draško je četnik, to je tebi prihvatljivo.
Slika govori vise od hiljadu rijeci

https://youtu.be/BdSaxdI0YmQ

I na njegovom FB profilu pisu ljudi raznih nacija i vjera, uglavnom afirmativne komentare, sa izuzetkom stranackih botova

...

Ljudi zele mir i bolji zivot, price o ratu je svima preko glave.
Ne odgovori ti na pitanje.
A jebes mir i bolji zivot s negatorima zlocina, vjerovatno za Drazinog simpatizera ni onaj Djukic nije kriv.
User avatar
Login77777
Posts: 8642
Joined: 18/05/2021 09:11

#3747 Re: Draško Stanivuković

Post by Login77777 »

Jel ove smjesne cuvare voda svugdje okolo kao pse. :mrgreen:
Fakat likovi kao idioti pokraj. Kao onaj celavi sto uz dodu se vuce.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3748 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

LBVIEW wrote: 25/06/2021 23:14Ne odgovori ti na pitanje.
A jebes mir i bolji zivot s negatorima zlocina, vjerovatno za Drazinog simpatizera ni onaj Djukic nije kriv.
Pateticno je iz dijaspore govoriti: jebes mir i bolji zivot.

Tvoji stavovi su radikalniji od 99.9% Bosanaca u domovini. Dakle, tvoje misljenje uopste nije relevantno. A poznato je da je svaka dijaspora izrazito radikalna, ne samo bosanska. To je fenomen za izucavanja.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#3749 Re: Draško Stanivuković

Post by LBVIEW »

Kikibombona wrote: 25/06/2021 23:28
LBVIEW wrote: 25/06/2021 23:14Ne odgovori ti na pitanje.
A jebes mir i bolji zivot s negatorima zlocina, vjerovatno za Drazinog simpatizera ni onaj Djukic nije kriv.
Pateticno je iz dijaspore govoriti: jebes mir i bolji zivot.

Tvoji stavovi su radikalniji od 99.9% Bosanaca u domovini. Dakle, tvoje misljenje uopste nije relevantno. A poznato je da je svaka dijaspora izrazito radikalna, ne samo bosanska. To je fenomen za izucavanja.
Pogotovo ona kurdska. :D
E vidis, tvoje misljenje je jos manje relevantno za politicka desavanja u manjem entitetu, jer ti za razliku od mene, nemas imovinu(koju ovakvi poput mladjahnog cetnika tzv. Zakonom o katastru zele oteti), niti glasas tamo. Ni ja tebi ne sufliram koja politicka opcija u Zenici je bolja za tebe, s toga neces niti meni govoriti kako je za mene cetnik- junior najbolja opcija
User avatar
Sanjarko
Posts: 23231
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#3750 Re: Draško Stanivuković

Post by Sanjarko »

LBVIEW wrote: 26/06/2021 01:41
Kikibombona wrote: 25/06/2021 23:28
LBVIEW wrote: 25/06/2021 23:14Ne odgovori ti na pitanje.
A jebes mir i bolji zivot s negatorima zlocina, vjerovatno za Drazinog simpatizera ni onaj Djukic nije kriv.
Pateticno je iz dijaspore govoriti: jebes mir i bolji zivot.

Tvoji stavovi su radikalniji od 99.9% Bosanaca u domovini. Dakle, tvoje misljenje uopste nije relevantno. A poznato je da je svaka dijaspora izrazito radikalna, ne samo bosanska. To je fenomen za izucavanja.
Pogotovo ona kurdska. :D
E vidis, tvoje misljenje je jos manje relevantno za politicka desavanja u manjem entitetu, jer ti za razliku od mene, nemas imovinu(koju ovakvi poput mladjahnog cetnika tzv. Zakonom o katastru zele oteti), niti glasas tamo. Ni ja tebi ne sufliram koja politicka opcija u Zenici je bolja za tebe, s toga neces niti meni govoriti kako je za mene cetnik- junior najbolja opcija
Ja sam iz Zenice pa lajem na Draska, govorim juce i neki dan staroj svojoj kako je cetnik, kako je demagog, da suplju prica i da su ga trebali ispreskakat nasi svi politicari, ali nema od njih politicara, ili su politikanti ili ne znaju kako bit politicar.

Kazem joj nema vise likova kao rahmetli Tita i Dzeme. To se rijetko radza i stvara zivotnim prilikama.
Post Reply