Draško Stanivuković

Post Reply
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#251 Re: Draško Stanivuković

Post by kmirsad »

izvrsni direktor wrote:
Bosanski_kralj wrote:Priznavanje da je u Srebrenici bio genocid je neki minimum da bi se nekog moglo smatrati pozitivnim političarem iz RS-a. Mislim da Stanivuković nije spreman na taj korak.
Sta ce se desiti sa njegovim glasovima poslije tog priznavanja?
Je li mislis da ce u RS mu se tim priznavanjem povecati popularnost?
Otprilike... kao što bi Vučićevoj popularnosti u Šešeljevoj partiji, pomoglo priznanje Kosova.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#252 Re: Draško Stanivuković

Post by spreca »

kmirsad wrote:
izvrsni direktor wrote:
Bosanski_kralj wrote:Priznavanje da je u Srebrenici bio genocid je neki minimum da bi se nekog moglo smatrati pozitivnim političarem iz RS-a. Mislim da Stanivuković nije spreman na taj korak.
Sta ce se desiti sa njegovim glasovima poslije tog priznavanja?
Je li mislis da ce u RS mu se tim priznavanjem povecati popularnost?
Otprilike... kao što bi Vučićevoj popularnosti u Šešeljevoj partiji, pomoglo priznanje Kosova.
Bilo kako bilo mi nemamo ni takvih....mnogima balijama je zakletva i idol onaj debilokreten ZaCeragic
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#253 Re: Draško Stanivuković

Post by kmirsad »

spreca wrote: Bilo kako bilo mi nemamo ni takvih....mnogima balijama je zakletva i idol onaj debilokreten ZaCeragic
Tako je... baliluk, nezamjeranje ikome i poltroniziranje... nemamo takvih ka Draško ni u omladinskim pogonima ni u Staranjoma... sve je proračunato do boli. Ni u jednoj stranci, bilo pozicionoj, bilo opozicionoj nemamo takve ljude...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#254 Re: Draško Stanivuković

Post by spreca »

kmirsad wrote:
spreca wrote: Bilo kako bilo mi nemamo ni takvih....mnogima balijama je zakletva i idol onaj debilokreten ZaCeragic
Tako je... baliluk, nezamjeranje ikome i poltroniziranje... nemamo takvih ka Draško ni u omladinskim pogonima ni u Staranjoma... sve je proračunato do boli. Ni u jednoj stranci, bilo pozicionoj, bilo opozicionoj nemamo takve ljude...
Ne cudime za SDA,oni imaju svog debila Zahara....cude me ovi iz opozicije,da niko od mladjih se ne pocne baviti time ,jer od starih prdonja i nemozes ocekivati jer oni se trude da nam sto dublje uceraju i zavuku ruku u dzep.....kod nas je omladina previse balijalizovana,nema progresivaca....ovi neki koji su protiv Draska,sta bi htjeli,da Drasko hoda okolo i vice zivela SDA i Alija....sve dok jebe dodika i njegovu kamarilu je TITO
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#255 Re: Draško Stanivuković

Post by izvrsni direktor »

Reci javno: necemo sa sda jer su kriminalci je meni sasvim dovoljno pokazivanje muda od strane pedje kojovica koje ja ocekujem od "mladjih" narastaja koji se petljaju u politiku. Isto kao sto i ovaj stanivukovic kaze za dodika kriminalac si i ne mozes me kupiti!

Hajmo reci da bi spoj njih dvojice na drzavnom nivou konacno znacio da se bosna odmakla od baliluka i evolucijski napredovala od doba cetnika ustasa i balija
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#256 Re: Draško Stanivuković

Post by Ommadawn »

Većina stanovništva iz RS želi da se ona odvoji iz Bosne, da li kao nezavisna država ili priključenje Srbiji.
I šta očekujete da će neki predsjednik stranke, aktivista, buntovnik ili sličan kandidat koji želi da pridobije masu izaći i reći “Mi želimo da u cijeloj BiH bude prosperitet i blagostanje, mir i spokoj, zajedničkim snagama da izgradimo bolju budućnost”?
Sretan je ako ga neko samo flašom pogodi.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#257 Re: Draško Stanivuković

Post by kmirsad »

Dječko svoje ime i na FB i na drugim medijima piše čirilicom i latinicom,
Kad spominje RS veoma često doda i BiH.
Gdje i s kim živi i to je veliko...
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#258 Re: Draško Stanivuković

Post by Styling »

kmirsad wrote:Dječko svoje ime i na FB i na drugim medijima piše čirilicom i latinicom,
Kad spominje RS veoma često doda i BiH.
Gdje i s kim živi i to je veliko...
Tako je i Mile govorio dok nije uzjahao. Meni ovaj mali bas nesto ne mirise.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#259 Re: Draško Stanivuković

Post by kmirsad »

Styling wrote:
kmirsad wrote:Dječko svoje ime i na FB i na drugim medijima piše čirilicom i latinicom,
Kad spominje RS veoma često doda i BiH.
Gdje i s kim živi i to je veliko...
Tako je i Mile govorio dok nije uzjahao. Meni ovaj mali bas nesto ne mirise.
I to je tačno.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#260 Re: Draško Stanivuković

Post by 90minut »

A šta hocete ne kontam da kaze da se RS treba ukinuti?

RS je tu da ostane i to je cinjenica do kad pitanje je.

On je najbliže diplomati što mozes ocekivati, a da je i dalje onaj koji negira genocid.

Tacnije on je mojih godina ova naša godišta vjerujte da nemaju pojma šta se desilo tek da odu da vide svojim ocima bi znali do tada ce gutati ono što im se da da gutaju.
User avatar
dembele
Posts: 2742
Joined: 19/06/2014 09:15

#261 Re: Draško Stanivuković

Post by dembele »

Još je Mile, Dabića i Sratka proglasio zločincima a za Srebrenici rekao da je bio genocid, dok ovaj PDP junior nije ni blizu toga.

Ništa Draško ne bi bio bolji od Mileta da dođe na njegovu poziciju jer to sve u istu frulu svira. Kako reče Đole u jednoj pjesmi:'Princip je isti sve su ostalo nijanse. "
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#262 Re: Draško Stanivuković

Post by 90minut »

dembele wrote:Još je Mile, Dabića i Sratka proglasio zločincima a za Srebrenici rekao da je bio genocid, dok ovaj PDP junior nije ni blizu toga.

Ništa Draško ne bi bio bolji od Mileta da dođe na njegovu poziciju jer to sve u istu frulu svira. Kako reče Đole u jednoj pjesmi:'Princip je isti sve su ostalo nijanse. "
Mile je svojim očima vidio žrtve zato je i priznao ove nove generacije nemaju pojma misle da je tu stradalo 1000 ljudi od kojih su pola vojnici vjeruj da se ta mantra kod njih ponavlja konstantno i konstantno mlađim da se izbjegne realnost situacije.

Mile je poslije toga bacio pristojnost u vodu i nastavio s starim planovima agresora.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#263 Re: Draško Stanivuković

Post by mO k3 »

Drasko prica ono sto biraci hoce da cuju od njega
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#264 Re: Draško Stanivuković

Post by 90minut »

mO k3 wrote:Drasko prica ono sto biraci hoce da cuju od njega
A šta tacno Drasko prica jer nisam baš detaljno upoznat?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#265 Re: Draško Stanivuković

Post by mO k3 »

90minut wrote:
mO k3 wrote:Drasko prica ono sto biraci hoce da cuju od njega
A šta tacno Drasko prica jer nisam baš detaljno upoznat?
Ne zamjeri neću ti objašnjavati , ali Google zna sve
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#266 Re: Draško Stanivuković

Post by Ommadawn »

90minut wrote:
mO k3 wrote:Drasko prica ono sto biraci hoce da cuju od njega
A šta tacno Drasko prica jer nisam baš detaljno upoznat?
Ono što birači žele da čuju. Ono što ne žele, o tome šuti.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#267 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

dembele wrote:Još je Mile, Dabića i Sratka proglasio zločincima a za Srebrenici rekao da je bio genocid, dok ovaj PDP junior nije ni blizu toga.

Ništa Draško ne bi bio bolji od Mileta da dođe na njegovu poziciju jer to sve u istu frulu svira. Kako reče Đole u jednoj pjesmi:'Princip je isti sve su ostalo nijanse. "
A da li kvalitet politicara cijenis iskljucivo kroz njegov odnos prema ratu?

...

Moji prijatelji, mahom Bosnjaci, masovno odlaze radi zivotnih pitanja. Niko nije otisao radi ovakvog ili onakvog odnosa prema ratu. Da smo imalo normalni popalili bi sve alarme radi masovnog iseljavanja stanovnistva.

Bakir Izetbegovic priznaje gonocid i sistemski unistava drzavu i narod.

...

Drasko je politicar koji govori o sadasnjosti i buducnosti. To nam treba. I proslost ce se lakse rijesiti kada buducnost bude svjetlija i splasnu tenzije. U ovakvoj klimi nista ne mozemo uraditi.

Nemoguce je ocekivati da napreduje Tuzla dok stagniraju Bijeljina i Mostar. Najvaznije pitanje za narod u BiH je ekonomija.

...

Imam osjecaj da je Drasko posten momak sto je veliki napredak u odnosu na natornog kriminalca Dodika. BiH nikad ne moze napredovati sa Dodikom taman da svaki dan ponavlja da je u Srebrenici bio genocid.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#268 Re: Draško Stanivuković

Post by mO k3 »

Dodik se toliko nakrao da mu nije potrebno vise , ali kumovi oko njega oni su jos gladni
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#269 Re: Draško Stanivuković

Post by bunk »

Jel to kiki priblizavas najmanji imenioc na tragu ovog lika :lol: uozbiljite se.
Eto ne mora o proslosti de o buducnosti, pitajte sta misli o NATO i nasem punopravnom clanstvu cim prije da budemo sigurni da nikad vise nece komsija zakucat sa 84-om i nozem na ulazna vrata.
Jedini koji je to oko NATO saveza pozitivno iskomentarisao je Mekta.
Moenx
Posts: 1647
Joined: 26/06/2013 10:36

#270 Re: Draško Stanivuković

Post by Moenx »

:zzzz:
Kikibombona wrote:
dembele wrote:Još je Mile, Dabića i Sratka proglasio zločincima a za Srebrenici rekao da je bio genocid, dok ovaj PDP junior nije ni blizu toga.

Ništa Draško ne bi bio bolji od Mileta da dođe na njegovu poziciju jer to sve u istu frulu svira. Kako reče Đole u jednoj pjesmi:'Princip je isti sve su ostalo nijanse. "
A da li kvalitet politicara cijenis iskljucivo kroz njegov odnos prema ratu?

...

Moji prijatelji, mahom Bosnjaci, masovno odlaze radi zivotnih pitanja. Niko nije otisao radi ovakvog ili onakvog odnosa prema ratu. Da smo imalo normalni popalili bi sve alarme radi masovnog iseljavanja stanovnistva.

Bakir Izetbegovic priznaje gonocid i sistemski unistava drzavu i narod.

...

Drasko je politicar koji govori o sadasnjosti i buducnosti. To nam treba. I proslost ce se lakse rijesiti kada buducnost bude svjetlija i splasnu tenzije. U ovakvoj klimi nista ne mozemo uraditi.

Nemoguce je ocekivati da napreduje Tuzla dok stagniraju Bijeljina i Mostar. Najvaznije pitanje za narod u BiH je ekonomija.

...

Imam osjecaj da je Drasko posten momak sto je veliki napredak u odnosu na natornog kriminalca Dodika. BiH nikad ne moze napredovati sa Dodikom taman da svaki dan ponavlja da je u Srebrenici bio genocid.
Krajnje legitiman konstruktivan i korektan stav ti imas
Rekao bih i u nekim mjerama i ispravan
Sta je i ko je Drasko Stanivukovic
Ne bih ulazio i strikao mu kvakice za njegove rijeci kao nastavnik u srednjoj skoli sto je
Gledajte jednu stvar otkud to pored tolike terirorije egzodusa i progona Bosnjaka koju zovemo rs da se dva mozda i najbucnija lika pojave iz samo jedne zupanije
Zato sto se radi o jednom mentalitetu ljutih krajisnika koje je najbolje opisao i dokumentirao pisac Petar Kocic sa svojim dijelom Jazavac pred sudom
I ne bih vise o tom mentalitetu mrsko mi
Ali samo zelim napisati i zapisati taj mentalitet i generator mentaliteta
Da li se moze nesto ocekivati od Draska moze i treba Srbi su dobri trgovci i povijesni odnosi sa drugs dva naroda su uvijek bili u vidu trgovackih dogovora
Prob m em je u tome sto je Drasko sem fensi vile u velikoj mjeri bez nekih velikih primanja i resursa to jest nema cime da trguje nema kao Mile lubenica da bi sta trgovao
Ali mali je plemenit tu nema sumnje bojim se samo da ga u nekoj hladnoj noci ili svjezoj zori ne stigne kursum ispaljen od strane cuvara srbocetnickog mraka
Kako su topla i pristojna srca Djindjica i Slavise docekali sto su prije
Kako mu dakle pomoci kako ood njega. Apravit igraca ner vidi se da se mo.ak trudi
Pa jednostavno to se ne zna sada
Valjda ce sve biti OK s njim
Sta ja znam to
Spoticu mu da ne spomi je genocid u Srebreni i
Istog trena tupave Bos je kazu ma rodjen je poslije toga
E pa ako zna za Dodika i druge na vlasti nije mu tesko zakljuciti razmjere bosnjacke golgota nekoliko godina prije njegovog javljanja na pol scenu
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#271 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

mO k3 wrote:Dodik se toliko nakrao da mu nije potrebno vise , ali kumovi oko njega oni su jos gladni
Kriminal je kao heroion, kada se navuces tesko se skidas.

Dodikova vlast ne moze promijeniti kriminalni karakter. Nikada. I zalosno je ako neko misli da od toga stetu imaju samo Srbi.

Ovi bolesnici ce nas unistiti.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#272 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

bunk wrote:Jel to kiki priblizavas najmanji imenioc na tragu ovog lika :lol: uozbiljite se.
Eto ne mora o proslosti de o buducnosti, pitajte sta misli o NATO i nasem punopravnom clanstvu cim prije da budemo sigurni da nikad vise nece komsija zakucat sa 84-om i nozem na ulazna vrata.
Jedini koji je to oko NATO saveza pozitivno iskomentarisao je Mekta.
Kakav imenioc, o cemu ti? :roll:

Ljudi masovno odlaze, drzava nema apsolutno nikakvu perspektivu. Ja cu vjerovatno otici ali me boli sto je drzava u kojoj sam rodjen u ovakvom stanju.

Zalosno je da ne osjecas revolt i prezir prema ovom sto radi SDA. Bude li te sramota sto si iz BiH kada posjetis neku uredjenu drzavu, u kojoj rijeke i planine nisu zatrpane smecem????
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#273 Re: Draško Stanivuković

Post by Droog »

Ocekivati od Draska da kaze da treba RS ukinuti ili da skace po TV emisijama i prica o genocidu je suludo ocekivati. Cak mislim da bi to (cak i da se tako osjeca) bilo politicko samoubistvo.
Od politicara iz RS-a tako te stvari ne mozes ocekivati... i Ok. Nekako covjek navikne na to.
Sta hocemo mi koji zele napredak zemlje?
Ja licno...nek bude nesto tipa Sarovica, Mektica...nije da nisu imali solidnih politicara. Vole svoje,postuju tudje...ali i vide da ako BiH kao drzava funkcionise imaju itekako koristi i entiteti.
Samo nek ne rade na stetu drzave u kojoj zive i meni dosta.

U FBiH ja trenutno ne vidim nikoga ko je blizu Drasku ili onoj maloj.
Do cega je, ja ne znam. Sumnjam da je strah.
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#274 Re: Draško Stanivuković

Post by izvrsni direktor »

bunk wrote:Jel to kiki priblizavas najmanji imenioc na tragu ovog lika :lol: uozbiljite se.
Eto ne mora o proslosti de o buducnosti, pitajte sta misli o NATO i nasem punopravnom clanstvu cim prije da budemo sigurni da nikad vise nece komsija zakucat sa 84-om i nozem na ulazna vrata.
Jedini koji je to oko NATO saveza pozitivno iskomentarisao je Mekta.
Sto pitas za misljenje o nato? Ako je protiv bih u nato onda je materijal za koaliciju sa sda.
Ako prijeti da ce komsija mozda zakucati sa 84-om na vrata, onda clanovi sda vec potiho govore: nas buduci koalicioni partner.
A ako jos drasko kaze da zeli otcjepljenje od RS, bojim se da ce mu sda poslati odma prijedlog za buduce dpzivotne koalicije.

Sa gledista sda trenutni draskov nedostatak je sto zeli srusiti dodika i sto mu na tom putu raste popularnost
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#275 Re: Draško Stanivuković

Post by bunk »

Ah da zaboravio sam,sdp je taj koji gura NATO put unatoc svim opstrukcijama.
Taktikom "necu u vlast" i slijedeci Corbynovu doktrinu i stajalista o NATO savezu.
:lol:
Post Reply