Dr. Denis Bećirović

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
Matzan
Posts: 7010
Joined: 16/01/2015 13:25

#251 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Matzan »

SDP se čvrsto drži kursa koji je trasirao Veliki vođa

Image
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#252 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by sadie_forever »

Matzan wrote:SDP se čvrsto drži kursa koji je trasirao Veliki vođa

Image

mashallah jesi vidio.e ovo mi se svidja,postat cu sdp-ovac :D matzane ako hoces vlast u bosnjaka,ne smijes biti crveni komunjara...to se jedino Titi oprostilo
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#253 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by stakasa »

_BataZiv_0809 wrote:
arzuhal wrote:Još samo da ga i Erdogan podrži :lol:
A IZ :D
Sta ti imas s Islamskom zajednicom? Cisti ispred svojih vrata, ima se crkvi u Hrvata sto sta rec
neon-x
Posts: 611
Joined: 18/07/2012 19:13

#254 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by neon-x »

GandalfSivi wrote:
To onaj sto prica kako su mu prisli studenti i rekli “da zele biti njegove iskre”? Nije ni usao u politiku, a vec laze. I da se razumijemo, i on i Falatar vjerovatno imaju dobre namjere, ali ne mozes doci u Bosnu i prosipati napamet naucene recenice po Americkoj (ili zapadnoj generalno) skripti...
O snazi tvojih argumenata u diskreditaciji Mirsada dovoljno govori zapocinjanje sa "To onaj sto.." U prosipanju napamet naucenih recenica je naravno sampion Denis i tu je slican Falataru, s tim da ovaj barem prosipa recenice sa NGO seminara a Denis sa manifestacija poput Ajvatovice.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#255 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by sadie_forever »

salu na stranu,ocito nekome smeta znak islama u sdp-u,cak i ako su ti ljudi privatno vjernici ne moze hoce se ateisti :-)
User avatar
Matzan
Posts: 7010
Joined: 16/01/2015 13:25

#256 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Matzan »

sadie_forever wrote:salu na stranu,ocito nekome smeta znak islama u sdp-u,cak i ako su ti ljudi privatno vjernici ne moze hoce se ateisti :-)

Ostalo im od onog sistema. Naslijedili uz onu zgradu u Alipašinoj.
Da bi bio dobar komunista morao si prezirati vjeru, piti alkohol, jesti svinjetinu, davati djeci nemuslimanska imena, itd.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#257 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Hafis »

Ja sam mislio da je ta A SDA davno nestala, ne pamtim kad sam čuo bilo što o njima.
I sad evo vidim daju podršku Bećiroviću. Dobro, to je ok. U politici je sasvim normalno koristiti sva dopuštena sredstva u cilju pobjede. Pogotovo i nečiju podršku.
Malo sam ih izguglo, i vidjeh da se, barem vizualno, radi o prilično neobičnoj stranci.
Jebat ga, vremena se mijenjaju. Ovo bi prije dvadesetak godina jednostavno bila sasvim neizvodiva kombinacija.

Image

SDP je ovaj put sve karte bacio na sto. Bit će ovo interesantna kampanja...no limit.
Novak20
Posts: 14026
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#258 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Novak20 »

Ne vjerujem nešto da će A-SDA glasati za Denisa da je ne znam kakav vjernik. Može doduše pustiti bradu i skratiti tole da se primakne novoj ciljnoj grupi. :D

Image
User avatar
Matzan
Posts: 7010
Joined: 16/01/2015 13:25

#259 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Matzan »

Hafis wrote:Ja sam mislio da je ta A SDA davno nestala, ne pamtim kad sam čuo bilo što o njima.
I sad evo vidim daju podršku Bećiroviću. Dobro, to je ok. U politici je sasvim normalno koristiti sva dopuštena sredstva u cilju pobjede. Pogotovo i nečiju podršku.
Malo sam ih izguglo, i vidjeh da se, barem vizualno, radi o prilično neobičnoj stranci.
Jebat ga, vremena se mijenjaju. Ovo bi prije dvadesetak godina jednostavno bila sasvim neizvodiva kombinacija.

Image

SDP je ovaj put sve karte bacio na sto. Bit će ovo interesantna kampanja...no limit.
Na slici:

Karl Marx

Friedrich Engels

Vladimir Iljič Lenjin
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#260 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Capsicum »

Da ga branim od čega? Frajer haman samo još podršku HDZ-a nije javno dobio. Ljevičarima ne može 2 mjeseca da odgovori na prihvaćene uslove koji su sami postavili, ali je zato organizovao javno potpisivanje koalicije sa najdesnijom strankom u Bošnjaka. Aferim "ljevičari" :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67340
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#261 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by _BataZiv_0809 »

stakasa wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
arzuhal wrote:Još samo da ga i Erdogan podrži :lol:
A IZ :D
Sta ti imas s Islamskom zajednicom? Cisti ispred svojih vrata, ima se crkvi u Hrvata sto sta rec
Sta tebe briga?
User avatar
johntra
Posts: 11803
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#262 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by johntra »

Capsicum wrote:Da ga branim od čega? Frajer haman samo još podršku HDZ-a nije javno dobio. Ljevičarima ne može 2 mjeseca da odgovori na prihvaćene uslove koji su sami postavili, ali je zato organizovao javno potpisivanje koalicije sa najdesnijom strankom u Bošnjaka. Aferim "ljevičari" :lol:
idi plači za Šuhretom... :D
nego, vidim Emir postao blizak sa Fahrom, hvali ga na sva usta...valjda da ga naloži da se kandiduje, pa da kao pobijedi Denisa... :lol: :lol: :lol:
breuer
Posts: 7228
Joined: 06/07/2009 15:44

#263 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by breuer »

Matzan wrote:Na slici:

Karl Marx

Friedrich Engels

Vladimir Iljič Lenjin
:lol:
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#264 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Capsicum »

johntra wrote:
Capsicum wrote:Da ga branim od čega? Frajer haman samo još podršku HDZ-a nije javno dobio. Ljevičarima ne može 2 mjeseca da odgovori na prihvaćene uslove koji su sami postavili, ali je zato organizovao javno potpisivanje koalicije sa najdesnijom strankom u Bošnjaka. Aferim "ljevičari" :lol:
idi plači za Šuhretom... :D
nego, vidim Emir postao blizak sa Fahrom, hvali ga na sva usta...valjda da ga naloži da se kandiduje, pa da kao pobijedi Denisa... :lol: :lol: :lol:
Ja čekam da Fahro objavi da podržava Denisa, da cirkus bude kompletan :lol:
User avatar
johntra
Posts: 11803
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#265 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by johntra »

I ja jedva čekam kad će DF i GS podržati Šefika, ionako vam je napad na SDA totalno stran...ali, razumijemo se...
inače, kako mi je Šuki? :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#266 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Banksy »

johntra wrote:I ja jedva čekam kad će DF i GS podržati Šefika, ionako vam je napad na SDA totalno stran...ali, razumijemo se...
inače, kako mi je Šuki? :D
Sve i da ide samo i isključivo na Bošnjake, a sad je očito da ide, podrška koju je dobio ovih dana nije baš reprezentacija, priznaćeš. Desno je to i za desnicu.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#267 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Banksy »


O čemu su pričali Denis Zvizdić i Hasan Čengić?

https://avaz.ba/vijesti/bih/382040/o-ce ... san-cengic
Možda o tome kako sahraniti Šefika Džaferovića pomažući Denisa Bećirevića?

Zvizdić mu poklanja Klix i FTV, a Čengić bošnjačku desnicu, A-SDA i slične.
User avatar
johntra
Posts: 11803
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#268 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by johntra »

Banksy wrote:
johntra wrote:I ja jedva čekam kad će DF i GS podržati Šefika, ionako vam je napad na SDA totalno stran...ali, razumijemo se...
inače, kako mi je Šuki? :D
Sve i da ide samo i isključivo na Bošnjake, a sad je očito da ide, podrška koju je dobio ovih dana nije baš reprezentacija, priznaćeš. Desno je to i za desnicu.
ma desno je, ali ne sumnjam da će dobiti i podršku centra, a i možda čega liberalnijeg...svi iz ljevice imaju već svoje kandidate, tako da se to i ne može desiti...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18579
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#269 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by GandalfSivi »

neon-x wrote:
GandalfSivi wrote:
To onaj sto prica kako su mu prisli studenti i rekli “da zele biti njegove iskre”? Nije ni usao u politiku, a vec laze. I da se razumijemo, i on i Falatar vjerovatno imaju dobre namjere, ali ne mozes doci u Bosnu i prosipati napamet naucene recenice po Americkoj (ili zapadnoj generalno) skripti...
O snazi tvojih argumenata u diskreditaciji Mirsada dovoljno govori zapocinjanje sa "To onaj sto.." U prosipanju napamet naucenih recenica je naravno sampion Denis i tu je slican Falataru, s tim da ovaj barem prosipa recenice sa NGO seminara a Denis sa manifestacija poput Ajvatovice.
Majke mi moje nije diskreditacija, vise je dobronamjerna opaska...
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#270 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by palermo »

GandalfSivi wrote:
palermo wrote: Ali nije meni problem ni jedan ni drugi (rekao sam u nekom postu da su mi oba prihvatljiva) problem mi je što nestaje razlika između SDA i SDP-a.....to se čak više i ne krije.....
De molim te ovo malo elaboriraj, ne bilo ti mrsko...
Da ne ispadne da neću......

Nikada ja nisam mislio da je SDP k'o biva nešto pošteniji od SDA (a bogami niti jedna druga stranka), mi svi živimo u jednom sistemu vrijednosti i zapravo smo dio njega i u tom kontekstu priča o oćštenim i nepoštenim (posebno političkim strankama) je meni uvijek bila deplasirana. Kao što netko reče, naše društvo je bazirano na rečenici ko ne zna sebi ne zna ni drugome

Ali ono što je SDP razlikovalo od SDA je da je u sebi malo ideju objedinjavanja, otvorenosti za sve, da se malo našalim, ako su i bili lopovi ti si u SDP-u mogao naći lopove svih nacionalnosti, religija, pa čak i svjetonazora. I ljudi su to prepoznavali, čak i oni koji su recimo glasali za HDZ su ostavljali mogućnost sebi da jednom glasaju za SDP. Potpuno okretanje ka jednoj nacionalno grupaciji jednostavno zatvara prostor drugima i SDP postaje samo surogat SDA. Potreban samo Bošnjacima

I još jedna stvar, nitko, barem ja nisam,ne smatra da u SDP-u trebaju biti samo ateisti. Ali sekularnost u svom djelovanju i gledanju na državu jeste jedna od stvari koja je razlikovala SDP od SDA. Ako će se u politiku opet uvlačiti vjerkse institucije, makar njeni dijeliovi ovaj put bili i na našoj strani, po čemu je SDP drugačiji od SDA.

Mislim, razumjem ja i način razmišljanja SDP-a, njihovi glasači dolaze uglavnom iz bošnjačke populacije, takođe je primjetna i radikalizacija bošnjačkog političkog tijela, i SDP zapravio postupa pragmatično. Jednostavno sslijedi trendove

Ali za mene barem , smisao postojanja SDP-a je nešto sasvim drugo
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#271 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Capsicum »

Upravo to. SDP samoinicijativno posade Bošnjačka partija. Nekad ih je ta konstatacija vrijeđala, a danas je to samo fakt.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#272 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by vatrogasac »

johntra wrote:
Capsicum wrote:Da ga branim od čega? Frajer haman samo još podršku HDZ-a nije javno dobio. Ljevičarima ne može 2 mjeseca da odgovori na prihvaćene uslove koji su sami postavili, ali je zato organizovao javno potpisivanje koalicije sa najdesnijom strankom u Bošnjaka. Aferim "ljevičari" :lol:
idi plači za Šuhretom... :D
nego, vidim Emir postao blizak sa Fahrom, hvali ga na sva usta...valjda da ga naloži da se kandiduje, pa da kao pobijedi Denisa... :lol: :lol: :lol:
"I Denis Bećirović i Šefik Džaferović su neuvjerljivi kandidati. Džaferović ima ozbiljnu biografiju, a Bećiroviću kada sklonite SDP imate prazan papir. Treba sačekati i vidjeti ko će izaći na teren. Radončić je ozbiljniji kandidat od obojice. On ima najveće šanse ako uđe u utrku", poručio je Suljagić.

User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#273 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Capsicum »

Čekaj, ti ovo tumačiš kao podršku Radončiću? :lol:
swanfilter
Posts: 8008
Joined: 06/06/2008 18:52

#274 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by swanfilter »

Kombinacija Radoncic, Dodik i Covic bila bila katastoficna. Sa Komsicem malo manje, ali konstantno konfliktna ... Mislim, da mogu, trazio bih nacin kako deportirati Fahru ...
bleicher
Posts: 183
Joined: 22/05/2018 16:43

#275 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by bleicher »

Matzan wrote:
sadie_forever wrote:salu na stranu,ocito nekome smeta znak islama u sdp-u,cak i ako su ti ljudi privatno vjernici ne moze hoce se ateisti :-)

Ostalo im od onog sistema. Naslijedili uz onu zgradu u Alipašinoj.
Da bi bio dobar komunista morao si prezirati vjeru, piti alkohol, jesti svinjetinu, davati djeci nemuslimanska imena, itd.
Kakve gluposti pises jbt led
Locked