Download filmova i serija

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#26 Re: Download filmova i serija

Post by Benq »

semirsar wrote: za whr, pa koliko znam upad je free
Za WHR jeste , ali ako kliknes na TorrentHR baci te na stranicu za registraciju i trazi invite code :)
User avatar
semirsar
Posts: 7547
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#27 Re: Download filmova i serija

Post by semirsar »

Benq wrote:
semirsar wrote: za whr, pa koliko znam upad je free
Za WHR jeste , ali ako kliknes na TorrentHR baci te na stranicu za registraciju i trazi invite code :)
a tuj ti os :lol: , pa ak zaista zelis i inace koristis torrente da ti siljnem invite?
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#28 Re: Download filmova i serija

Post by Benq »

semirsar wrote: a tuj ti os :lol: , pa ak zaista zelis i inace koristis torrente da ti siljnem invite?
Ja bitte :mrgreen:
User avatar
semirsar
Posts: 7547
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#29 Re: Download filmova i serija

Post by semirsar »

Benq wrote:
semirsar wrote: a tuj ti os :lol: , pa ak zaista zelis i inace koristis torrente da ti siljnem invite?
Ja bitte :mrgreen:
imades pp :mrgreen:
User avatar
semirsar
Posts: 7547
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#30 Re: Download filmova i serija

Post by semirsar »

potvrdjeno, sad samo deri taj down/up od telemacha sto imades :mrgreen:
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#31 Re: Download filmova i serija

Post by Benq »

semirsar wrote:potvrdjeno, sad samo deri taj down/up od telemacha sto imades :mrgreen:
:ginisovac: :sretan:
User avatar
Radar71
Posts: 7285
Joined: 21/07/2010 15:43

#32 Re: Download filmova i serija

Post by Radar71 »

Gdje skidati filmove u 4K rezoluciji?
LikeLike
Posts: 1931
Joined: 10/09/2013 15:59

#34 Re: Download filmova i serija

Post by LikeLike »

Juce prvi put skinuo film s interneta, ali problem je sto ne mogu da ga pokrenem, trazi mi lozinku neku?

Gdje sam pogrijesio?
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#35 Re: Download filmova i serija

Post by oaza85 »

LikeLike wrote:Juce prvi put skinuo film s interneta, ali problem je sto ne mogu da ga pokrenem, trazi mi lozinku neku?

Gdje sam pogrijesio?
sa bogzna koje si ti to stranice skino
User avatar
l33t
Posts: 4326
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#36 Re: Download filmova i serija

Post by l33t »

LikeLike wrote:Juce prvi put skinuo film s interneta, ali problem je sto ne mogu da ga pokrenem, trazi mi lozinku neku?

Gdje sam pogrijesio?
vjerovatno si skinuo nesto u .rar - bolje ti je nemoj ni otkljucavat to...
filmovi se skidaju preko torrenta najpouzdanije sa rarbg.to, tpb i slicnih stranica sa torrent programom
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#37 Re: Download filmova i serija

Post by oaza85 »

l33t wrote:
LikeLike wrote:Juce prvi put skinuo film s interneta, ali problem je sto ne mogu da ga pokrenem, trazi mi lozinku neku?

Gdje sam pogrijesio?
vjerovatno si skinuo nesto u .rar - bolje ti je nemoj ni otkljucavat to...
filmovi se skidaju preko torrenta najpouzdanije sa rarbg.to, tpb i slicnih stranica sa torrent programom
yify
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#38 Re: Download filmova i serija

Post by irac300 »

Evo @l33t me preduhitrio. Ne skidaju se filmovi tako, nego preko torrenta. Instaliraj uTorrent ili BitTorrent, a onda idi na ove sajtove koje ti je @l33t napisao, pa downloaduj filmove.
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#39 Re: Download filmova i serija

Post by oaza85 »

irac300 wrote:Evo @l33t me preduhitrio. Ne skidaju se filmovi tako, nego preko torrenta. Instaliraj uTorrent ili BitTorrent, a onda idi na ove sajtove koje ti je @l33t napisao, pa downloaduj filmove.
Vavoo zakon :kiss:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#40 Re: Download filmova i serija

Post by irac300 »

oaza85 wrote:
irac300 wrote:Evo @l33t me preduhitrio. Ne skidaju se filmovi tako, nego preko torrenta. Instaliraj uTorrent ili BitTorrent, a onda idi na ove sajtove koje ti je @l33t napisao, pa downloaduj filmove.
Vavoo zakon :kiss:
Ma dobro, Kodi je meni izvan konkurencije, pogotovu uz torrent addone, nego čovjek pita za skidanje, a vidim da ni u tome nije vičan, samo mu još fali da ga zbunimo sa time. :D Torrent je puno jednostavniji.
User avatar
l33t
Posts: 4326
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#41 Re: Download filmova i serija

Post by l33t »

irac300 wrote:
oaza85 wrote:
irac300 wrote:Evo @l33t me preduhitrio. Ne skidaju se filmovi tako, nego preko torrenta. Instaliraj uTorrent ili BitTorrent, a onda idi na ove sajtove koje ti je @l33t napisao, pa downloaduj filmove.
Vavoo zakon :kiss:
Ma dobro, Kodi je meni izvan konkurencije, pogotovu uz torrent addone, nego čovjek pita za skidanje, a vidim da ni u tome nije vičan, samo mu još fali da ga zbunimo sa time. :D Torrent je puno jednostavniji.
Kako kome :D Ja sam kupio android box i kodi al to do se sve postima mogao bih komotno 1TB skinuti standardno preko torrenta... plus bez misa i tastature patnja navigacija na boxu... previse sam se navikao na torrent+hdmi+tv :D
LikeLike
Posts: 1931
Joined: 10/09/2013 15:59

#42 Re: Download filmova i serija

Post by LikeLike »

Instalirao sam utorent i po uputi sa yt sam na google ukucao ime filma i na kraju dodao tpb :D

ZNaci sad kad imam instaliran utorent samo odem na jedan od ovih sajtova i skidam filmove?
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#43 Re: Download filmova i serija

Post by irac300 »

LikeLike wrote:Instalirao sam utorent i po uputi sa yt sam na google ukucao ime filma i na kraju dodao tpb :D

ZNaci sad kad imam instaliran utorent samo odem na jedan od ovih sajtova i skidam filmove?
Da. Izabereš film i klikneš na link za torrent ili magnet link (svejedno), program će se sam pokrenuti i skidati film. Nadam se da si unutar uTorrenta odredio gdje da ti skida fajl?
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#44 Re: Download filmova i serija

Post by arnes_king »

LikeLike wrote:Instalirao sam utorent i po uputi sa yt sam na google ukucao ime filma i na kraju dodao tpb :D

ZNaci sad kad imam instaliran utorent samo odem na jedan od ovih sajtova i skidam filmove?
Drug, ukucaj na google yify i idi na prvu stranicu koju ti ponudi. Tu imas sve filmove u HD i FHD kvalitetu bez onih snimaka iz kina. 100% pouzdan i siguran sajt a brzina uvijek maksimalna.

Imas i popcorn time program koji instaliras i gledas direktno preko njega samo odaberes film i udri.
LikeLike
Posts: 1931
Joined: 10/09/2013 15:59

#45 Re: Download filmova i serija

Post by LikeLike »

irac300 wrote:
LikeLike wrote:Instalirao sam utorent i po uputi sa yt sam na google ukucao ime filma i na kraju dodao tpb :D

ZNaci sad kad imam instaliran utorent samo odem na jedan od ovih sajtova i skidam filmove?
Da. Izabereš film i klikneš na link za torrent ili magnet link (svejedno), program će se sam pokrenuti i skidati film. Nadam se da si unutar uTorrenta odredio gdje da ti skida fajl?
To sam namjestio vec, idu filmovi u folder download.

Evo sacu pokusati skinuti neki film pa javim jesam li uspio.
LikeLike
Posts: 1931
Joined: 10/09/2013 15:59

#46 Re: Download filmova i serija

Post by LikeLike »

Na nekim pise xvid, a na nekim blueray. Koje da skidam? Kako gleda kakav je kvalitet?
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#47 Re: Download filmova i serija

Post by arnes_king »

LikeLike wrote:Na nekim pise xvid, a na nekim blueray. Koje da skidam? Kako gleda kakav je kvalitet?
Ja sam ti vec napisao najbolju opciju, yify, yts.am. Tu imas samo da odaberes hoces li HD ili FHD i skidas bez brige kakav je snimak i je li opasno skidati niti kakva ce biti brzina.

A za soluciju bez skidanja skini popcorn time i gledas izravno stream bez da moras skidati i rucno podesavati titlove.
LikeLike
Posts: 1931
Joined: 10/09/2013 15:59

#48 Re: Download filmova i serija

Post by LikeLike »

arnes_king wrote:
LikeLike wrote:Na nekim pise xvid, a na nekim blueray. Koje da skidam? Kako gleda kakav je kvalitet?
Ja sam ti vec napisao najbolju opciju, yify, yts.am. Tu imas samo da odaberes hoces li HD ili FHD i skidas bez brige kakav je snimak i je li opasno skidati niti kakva ce biti brzina.

A za soluciju bez skidanja skini popcorn time i gledas izravno stream bez da moras skidati i rucno podesavati titlove.
Poceo sam skidati sa rarbg. Nema veze ovo je samo proba. Poslije cu probati sa tih sajtova. Uzeo sam neki fajl manji od 2gb. Kako mogu na android tv-u gledati ove filmove? Ocita li sam prevod ako ubacim na usb?
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#49 Re: Download filmova i serija

Post by arnes_king »

LikeLike wrote:
arnes_king wrote:
LikeLike wrote:Na nekim pise xvid, a na nekim blueray. Koje da skidam? Kako gleda kakav je kvalitet?
Ja sam ti vec napisao najbolju opciju, yify, yts.am. Tu imas samo da odaberes hoces li HD ili FHD i skidas bez brige kakav je snimak i je li opasno skidati niti kakva ce biti brzina.

A za soluciju bez skidanja skini popcorn time i gledas izravno stream bez da moras skidati i rucno podesavati titlove.
Poceo sam skidati sa rarbg. Nema veze ovo je samo proba. Poslije cu probati sa tih sajtova. Uzeo sam neki fajl manji od 2gb. Kako mogu na android tv-u gledati ove filmove? Ocita li sam prevod ako ubacim na usb?
Ja za TV koristim plex. Imam na kompjuteru instaliran server, a na TV-u se povezes s njim i onda ne moras prebacivati nego direktno sa racunara preko aplikacije povlaci film i prijevod.

Mozes i preko USB, mora ti titl fajl imati apsolutno isti naziv kao i film, osim nastavka. Npr film ti naziv_filma.xvid onda ti i titl mora biti naziv_filma.srt, stavis sve u isti folder i trebalo bi normalno ucitati.

Popcorn time takodjer mozes na mobitel instalirati pa kada pokrenes film samo ides na onu ikonicu da gledas na TV i to je jednostavno i brzo.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#50 Re: Download filmova i serija

Post by irac300 »

LikeLike wrote:
arnes_king wrote:
LikeLike wrote:Na nekim pise xvid, a na nekim blueray. Koje da skidam? Kako gleda kakav je kvalitet?
Ja sam ti vec napisao najbolju opciju, yify, yts.am. Tu imas samo da odaberes hoces li HD ili FHD i skidas bez brige kakav je snimak i je li opasno skidati niti kakva ce biti brzina.

A za soluciju bez skidanja skini popcorn time i gledas izravno stream bez da moras skidati i rucno podesavati titlove.
Poceo sam skidati sa rarbg. Nema veze ovo je samo proba. Poslije cu probati sa tih sajtova. Uzeo sam neki fajl manji od 2gb. Kako mogu na android tv-u gledati ove filmove? Ocita li sam prevod ako ubacim na usb?
Preko čega puštaš film? Ako je na računaru, skini bs player odabereš jezike za koje želiš titlove i automatski ti učitava. Ako ćeš preko USB-a moraš skinuti posebno titlove sa stranice tipa titlovi.com, raspakovati rar fajl, pa prekopirati titl u fajl gdje ti je video, onda preimenovati titlove da imaju isti naziv kao video.

Što se tiče androida imaš Kodi, imaš Terrarium aplikaciju. 1.9.10 je zadnja verzija.
https://terrariumtvappdownloads.com/terrarium-tv-apk/
Post Reply