Download filmova i serija

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
mirota
Posts: 2249
Joined: 11/01/2018 11:42

#226 Re: Download filmova i serija

Post by mirota »

platio sam naravno i alldebrid i sinclair, kad radi je toppp, ali zna da zabaguje
User avatar
typeOnegative
Posts: 4851
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#227 Re: Download filmova i serija

Post by typeOnegative »

Prije sam serije gledao preko kodija ili sličnih servisa , dok sam filmove skidao s torrenta jer uglavnom ih gledam u najvišoj kvaliteti slike i zvuka , ali kako sam uštimao syncler torrent tj skidanje sam totalno izbacio iz upotrebe .
Nije mi namjera solit pamet nikom , svako zna svoje , ali za pet sest maraka mjesečno sve na jednom mjestu u maksimalnoj kvaliteti uz jednostavnost korištenja aplikacije na velikom ekranu i optimiziranost vrijedi svake marke .Nema traženja , skidanja , kontanja ima/nema seedera , traženja titlova itd. Pronađeš željeni sadržaj i kroz par trenutaka gledaš .
Primjera radi, evo upravo preko synclera gledam ponovo Game of Thrones da ponovim gradivo , stream i sami prikaz puno jači i bolji nego na njihovom originalnom / izvornom servisu . Na HBO MAX ide u fullHD , dok ovamo ide u 4K/hdr sa DolbyAtmos zvukom . Ko mlijeko sve , nekih 30 GB po epizodi , baš uživam , jedva¸čekam 8 sezonu da pogledam ono sve u nabudzenoj slici jer prvi put je bilo užas :-D

@mirota
Vj nešto nisi dobro uštimao , koristim ga već neko vrijeme i još mi se nije desilo da nema linkova , uvijek ih nađe minimalno 150 .
p.s. Real debrid se meni pokazao puno brži , bolji i pouzdaniji , all debrid često zna zaebavat , vj je to utrok problema koje si imao .
User avatar
mirota
Posts: 2249
Joined: 11/01/2018 11:42

#228 Re: Download filmova i serija

Post by mirota »

eee pa moze biti, neki dan sam uplatio real debrid pa probam, jos mi nije istekla pretplata za sinclair, hvala puno
Dalton Bukva
Posts: 46
Joined: 17/07/2022 07:59

#229 Re: Download filmova i serija

Post by Dalton Bukva »

Premiumize je najbolji ali je zato skup.

Tu nema nikakvih problema.

I ja koristim RD kupim za 180 dana.

18 eura
User avatar
typeOnegative
Posts: 4851
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#230 Re: Download filmova i serija

Post by typeOnegative »

znam da je premiumize najbolji, ali je i 3x skuplji, tako da mi je RD nekako najviše uloženo/dobijeno. I ja uzmem polugodišnju pretplatu, najisplativije je tako..

@mirota
:thumbup:
Nadam se da neće sad bit frke, ne bi trebalo
User avatar
mirota
Posts: 2249
Joined: 11/01/2018 11:42

#231 Re: Download filmova i serija

Post by mirota »

javim za par dana , svakako
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#232 Re: Download filmova i serija

Post by EasyMan »

Molim pomoc, gdje mogu skinuti filmove Bitka na Neretvi, Valter brani Sarajevo i Univerzalni vojnik, ali u formatu koji ce ocitati dvd ili kucno kino???
Skinuo sam ih u MP4 formatu i ne moze nijedan dvd da ih ocita.
U potanju je starija osoba pa me ne pitajte sto ne gleda preko usb-a.
User avatar
emotivac
Posts: 1612
Joined: 01/03/2013 14:24

#233 Re: Download filmova i serija

Post by emotivac »

EasyMan wrote: 26/07/2022 08:30 Molim pomoc, gdje mogu skinuti filmove Bitka na Neretvi, Valter brani Sarajevo i Univerzalni vojnik, ali u formatu koji ce ocitati dvd ili kucno kino???
Skinuo sam ih u MP4 formatu i ne moze nijedan dvd da ih ocita.
U potanju je starija osoba pa me ne pitajte sto ne gleda preko usb-a.
Mislim da ti treba format MPEG-2.
Skini neki konvertor pa pretvori taj mp4 u mpeg-2 i to je to. :thumbup:
User avatar
Altsa
Posts: 7314
Joined: 19/03/2004 18:31

#234 Re: Download filmova i serija

Post by Altsa »

EasyMan wrote: 26/07/2022 08:30 Molim pomoc, gdje mogu skinuti filmove Bitka na Neretvi, Valter brani Sarajevo i Univerzalni vojnik, ali u formatu koji ce ocitati dvd ili kucno kino???
Skinuo sam ih u MP4 formatu i ne moze nijedan dvd da ih ocita.
U potanju je starija osoba pa me ne pitajte sto ne gleda preko usb-a.
DVD player ce da cita i AVI format.
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#235 Re: Download filmova i serija

Post by EasyMan »

Hvala pokusacu prvo u AVI format.
epik
Posts: 1488
Joined: 10/05/2011 14:15

#236 Re: Download filmova i serija

Post by epik »

EasyMan wrote: 26/07/2022 08:30 Molim pomoc, gdje mogu skinuti filmove Bitka na Neretvi, Valter brani Sarajevo i Univerzalni vojnik, ali u formatu koji ce ocitati dvd ili kucno kino???
Skinuo sam ih u MP4 formatu i ne moze nijedan dvd da ih ocita.
U potanju je starija osoba pa me ne pitajte sto ne gleda preko usb-a.
Instaliras Nero i kreiras DVD...
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#237 Re: Download filmova i serija

Post by EasyMan »

Sa rarbg ne mogu skoro nista da skinem, ne znam zasto. Ima li jos neki torrent ? Yify isto nema pola filmova koje trazim.

Znaci kad kliknem na skidanje, otvori mi bittorrent i samo vrti i nista se ne desava. Isto se desava na drugom laptopu na utorrent.
Smoothie
Posts: 441
Joined: 27/01/2020 21:05

#238 Re: Download filmova i serija

Post by Smoothie »

EasyMan wrote: 31/08/2022 08:26 Sa rarbg ne mogu skoro nista da skinem, ne znam zasto. Ima li jos neki torrent ? Yify isto nema pola filmova koje trazim.

Znaci kad kliknem na skidanje, otvori mi bittorrent i samo vrti i nista se ne desava. Isto se desava na drugom laptopu na utorrent.
Ja nemam problema, odlicno fercera i testirao sam maloprije. Koristim Qbittorrent
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#239 Re: Download filmova i serija

Post by EasyMan »

Evo skidam sa yify normalno, sa rarbg nikako ne ide.
Znas li odakle mogu skinuti film exit speed?
User avatar
dino1403
Posts: 183
Joined: 10/10/2013 08:13

#240 Re: Download filmova i serija

Post by dino1403 »

EasyMan wrote: 31/08/2022 11:57 Evo skidam sa yify normalno, sa rarbg nikako ne ide.
Znas li odakle mogu skinuti film exit speed?
Jesi probao sa 1337x.to? Vidim da ima taj film ali nema nesto bog zna sta seedera. Mozda bude dovoljno da skines film.
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#241 Re: Download filmova i serija

Post by PhilJacksonIzvala »

Imal gdje Sunset Beach? :-D
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#242 Re: Download filmova i serija

Post by EasyMan »

dino1403 wrote: 31/08/2022 12:46
EasyMan wrote: 31/08/2022 11:57 Evo skidam sa yify normalno, sa rarbg nikako ne ide.
Znas li odakle mogu skinuti film exit speed?
Jesi probao sa 1337x.to? Vidim da ima taj film ali nema nesto bog zna sta seedera. Mozda bude dovoljno da skines film.
Probao, nece. Samo mi izbacuje nove prozore kada kliknem. Ja mislim da mi kaspersky pravi problem. Probacu na laptopu iskljuciti kaspersky pa pokusati ponovo.
User avatar
diablobih
Posts: 8253
Joined: 28/12/2015 02:17

#243 Re: Download filmova i serija

Post by diablobih »

EasyMan wrote: 31/08/2022 12:52
dino1403 wrote: 31/08/2022 12:46

Jesi probao sa 1337x.to? Vidim da ima taj film ali nema nesto bog zna sta seedera. Mozda bude dovoljno da skines film.
Probao, nece. Samo mi izbacuje nove prozore kada kliknem. Ja mislim da mi kaspersky pravi problem. Probacu na laptopu iskljuciti kaspersky pa pokusati ponovo.
Treba ti adblocker, ne smeta kaspersky.
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#244 Re: Download filmova i serija

Post by EasyMan »

Imao sam to nekad instalirano. Koji preporucujes da instaliram?
Smoothie
Posts: 441
Joined: 27/01/2020 21:05

#245 Re: Download filmova i serija

Post by Smoothie »

EasyMan wrote: 01/09/2022 17:41 Imao sam to nekad instalirano. Koji preporucujes da instaliram?
Adblock plus ja koristim, meni fercera uredno.
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#246 Re: Download filmova i serija

Post by EasyMan »

Smoothie wrote: 02/09/2022 08:46
EasyMan wrote: 01/09/2022 17:41 Imao sam to nekad instalirano. Koji preporucujes da instaliram?
Adblock plus ja koristim, meni fercera uredno.
Hvala
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#247 Re: Download filmova i serija

Post by EasyMan »

Forumasi treba mi zadnji dio zikine dinastije, mislim da je to onaj dio zikina zenidba. Odakle najbrze da je skinem? Ne mogu nigdje da je nadjem.

EDIT: Uspio sam skinuti.
markecb
Posts: 25
Joined: 29/07/2004 02:34

#248 Re: Download filmova i serija

Post by markecb »

typeOnegative wrote: 17/07/2022 20:16 Prije sam serije gledao preko kodija ili sličnih servisa , dok sam filmove skidao s torrenta jer uglavnom ih gledam u najvišoj kvaliteti slike i zvuka , ali kako sam uštimao syncler torrent tj skidanje sam totalno izbacio iz upotrebe .
Nije mi namjera solit pamet nikom , svako zna svoje , ali za pet sest maraka mjesečno sve na jednom mjestu u maksimalnoj kvaliteti uz jednostavnost korištenja aplikacije na velikom ekranu i optimiziranost vrijedi svake marke .Nema traženja , skidanja , kontanja ima/nema seedera , traženja titlova itd. Pronađeš željeni sadržaj i kroz par trenutaka gledaš .
Primjera radi, evo upravo preko synclera gledam ponovo Game of Thrones da ponovim gradivo , stream i sami prikaz puno jači i bolji nego na njihovom originalnom / izvornom servisu . Na HBO MAX ide u fullHD , dok ovamo ide u 4K/hdr sa DolbyAtmos zvukom . Ko mlijeko sve , nekih 30 GB po epizodi , baš uživam , jedva¸čekam 8 sezonu da pogledam ono sve u nabudzenoj slici jer prvi put je bilo užas :-D

@mirota
Vj nešto nisi dobro uštimao , koristim ga već neko vrijeme i još mi se nije desilo da nema linkova , uvijek ih nađe minimalno 150 .
p.s. Real debrid se meni pokazao puno brži , bolji i pouzdaniji , all debrid često zna zaebavat , vj je to utrok problema koje si imao .
I ja bih se maknuo sa torrenta, malo me umorilo ali s druge strane imam samo 12MBit DL je li to dovoljno i ako jest šta mi je činiti.
Imam android box 4/64.
Šta sve uplatiti, koliko je to godišnje i može li preko paypal-a?
User avatar
typeOnegative
Posts: 4851
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#249 Re: Download filmova i serija

Post by typeOnegative »

markecb wrote: 21/12/2022 22:06
typeOnegative wrote: 17/07/2022 20:16 Prije sam serije gledao preko kodija ili sličnih servisa , dok sam filmove skidao s torrenta jer uglavnom ih gledam u najvišoj kvaliteti slike i zvuka , ali kako sam uštimao syncler torrent tj skidanje sam totalno izbacio iz upotrebe .
Nije mi namjera solit pamet nikom , svako zna svoje , ali za pet sest maraka mjesečno sve na jednom mjestu u maksimalnoj kvaliteti uz jednostavnost korištenja aplikacije na velikom ekranu i optimiziranost vrijedi svake marke .Nema traženja , skidanja , kontanja ima/nema seedera , traženja titlova itd. Pronađeš željeni sadržaj i kroz par trenutaka gledaš .
Primjera radi, evo upravo preko synclera gledam ponovo Game of Thrones da ponovim gradivo , stream i sami prikaz puno jači i bolji nego na njihovom originalnom / izvornom servisu . Na HBO MAX ide u fullHD , dok ovamo ide u 4K/hdr sa DolbyAtmos zvukom . Ko mlijeko sve , nekih 30 GB po epizodi , baš uživam , jedva¸čekam 8 sezonu da pogledam ono sve u nabudzenoj slici jer prvi put je bilo užas :-D

@mirota
Vj nešto nisi dobro uštimao , koristim ga već neko vrijeme i još mi se nije desilo da nema linkova , uvijek ih nađe minimalno 150 .
p.s. Real debrid se meni pokazao puno brži , bolji i pouzdaniji , all debrid često zna zaebavat , vj je to utrok problema koje si imao .
I ja bih se maknuo sa torrenta, malo me umorilo ali s druge strane imam samo 12MBit DL je li to dovoljno i ako jest šta mi je činiti.
Imam android box 4/64.
Šta sve uplatiti, koliko je to godišnje i može li preko paypal-a?
Za 4k streamove je na granici,ali može jer bude i malo tanjih streamova kodiranih u x265. U samom playeru kad pronađe izvore piše koja brzina konekcije u Mbitima treba tako da možeš odabrati koji ti odgovara (pronađe ih puno i podijeljeni su lijepo, hd, 1080p, 4K..
Treba ti syncler+ pretplata i RD (ja osobno uzimam po 3 mj. RD 9e i syncler po 4mj 7-8 eura) mada ti možeš uzeti i za godinu odmah ako želiš, a i isplativiji je :)

https://syncler.net/plus#pricing

https://real-debrid.com/
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#250 Re: Download filmova i serija

Post by EasyMan »

Ima li gdje da se skine zikina dinastija (lude godine) 8 dio?

Skinuo sam nesto preko dailymotiona, ali nije neki snimak.
Post Reply