DOSTA - sta cemo sad?

Post Reply
User avatar
NightSkyWalker
Posts: 1990
Joined: 03/09/2010 19:48

#51 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by NightSkyWalker »

ultima_palabra wrote:

Pa donijelo jeste... osjećaj da narod može smijeniti svakoga. I išlo se protiv jedne uhodane SDA/SBiH mašine i protiv persona koje su se pokazale izuzetno bezobrazne čak i za standarde kakve je uspostavila ta vlast.
Behmen? Otpočetka sam bio protiv njegovog izbora jer mislim da gradonačelnik treba biti neko mlađi i dinamičniji. Na početku je imao dobrih poteza, sad ga nema nigdje. Ali hajde da ga prozivamo zbog stvari za koje je nadležan, a za ovo sad da prozivamo one koji su nadležni za to.
Znamo svi za kaznene politike sudova, da nema zatvora i da nema para za njihovu izgradnju, a i da nijedna lokalna zajednica neće zatvor u svojoj blizini... i svi smo mi pomalo krivi za takvu situaciju.
Nekima očigledno nisu sjele one demonstracije onda, pa bi sada povlačili neke paralele... zato sam rekao, nema problema, izađite na ulicu ;-)
A zasto i ti ne bi protestirao protiv ovih sadasnjih? Ako lose rade, zar je bitno koje su boje?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55616
Joined: 15/12/2008 16:53

#52 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by ultima_palabra »

kamen spoticanja wrote:
ultima_palabra wrote: Pa donijelo jeste... osjećaj da narod može smijeniti svakoga. I išlo se protiv jedne uhodane SDA/SBiH mašine i protiv persona koje su se pokazale izuzetno bezobrazne čak i za standarde kakve je uspostavila ta vlast.
Behmen? Otpočetka sam bio protiv njegovog izbora jer mislim da gradonačelnik treba biti neko mlađi i dinamičniji. Na početku je imao dobrih poteza, sad ga nema nigdje. Ali hajde da ga prozivamo zbog stvari za koje je nadležan, a za ovo sad da prozivamo one koji su nadležni za to.
Znamo svi za kaznene politike sudova, da nema zatvora i da nema para za njihovu izgradnju, a i da nijedna lokalna zajednica neće zatvor u svojoj blizini... i svi smo mi pomalo krivi za takvu situaciju.
Nekima očigledno nisu sjele one demonstracije onda, pa bi sada povlačili neke paralele... zato sam rekao, nema problema, izađite na ulicu ;-)
to smo se svakako slozili...problem nastaje kad se krene percepcijom "tad su vladali njihovi i trebalo je izaci,a sad vladaju nasi i vi levati izadjite"...rusi se sve ono sto se pozitivno napravilo...i to jeste problem dostasa...gube kredibilitet a guramo ih kao dostojne tog posla...a u sustini su samo placenici...
prica o nadleznostima je vec guranje odgovornosti drugom...ili ono sto zovu " ko je kriv,sda je kriva"...a vala i behemen zna da samo sda nije...po svim osnovama...
treba samo istrajati...dakle siguran grad ko god bio na vlasti...inace cemo uskoro imati i stranacke sanere,cakijase,gangove a ro ce onda biti totalni cirkus
Razumijem ja to sve, i ne govorim u ime NVO-ova, koje velikom većinom smatram gomilom pozera i džabojeda. Ali se sjećam da je Behmen dolazio na Čvilu da bude s ljudima kada je ubijen Amar, a to je bila puno ozbiljnija situacija od ove danas kada se par kriminalaca bode i puca između sebe. Šta to on sada može uraditi, napisati otvoreno pismo?

Najbolje bi bilo reaktivirati onu listu zahtjeva sa protesta 2008. i dostaviti je NOVOJ vlasti - pa ako ne bude rezultata u razumnom roku, hajmo ih rušit, jebat ih...
User avatar
NightSkyWalker
Posts: 1990
Joined: 03/09/2010 19:48

#53 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by NightSkyWalker »

Decki sa sela imaju puno veci penis od onih iz grada.
fzs
Posts: 27
Joined: 10/06/2010 17:28

#54 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by fzs »

ma dok se zakon ne promjeni, i kazne budu tolko rigorozne da ne pomisli da nosa noz, pistolj a kamol da ga primjeni, nema nista od sigurnosti u ovom gradu pa ko god bio gradonacelnik
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#55 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by fixer »

kamen spoticanja wrote:
fixer wrote:Elementarno nepoznavanje teme. Dalje, tema je otvorena s ociglednom namjerom da se pojedinim grupama unese u lice frazama tipa "gdje ste sad" Ne vidim kakva korist od toga, cemu pozivanje i upiranje prstom na dvolicnost, osim ako se onim proslim "desavanjem naroda" nisu skinuli ovi koji danas gnjevno podsjecaju na svoj pad. Normalna reakcija bi bio poziv da se smijeni Behmen, sto bi mozda i bilo legitimno, a ovo su ipak posljednje suze i konacan vapaj za propalom politickom karijerom Silajdjica i donekle Semihe. Nikakav Behmenov pad ne moze njih vratiti, stoga je ovo tek normalna reakcija uplakane rodbine i stranackih klimoglavaca.
ne sporim da ima i postizborne predizborne spike...ali u sustini i tvoj je post na isti mlin voda...ti samo branis crvenu stranu...
al hajd za trenutak zaboravi to i iscitaj crnu hroniku...pa si postavi pitanje jel ista bolje i treba li opet ista akcija
Ja ne pripadam SDP-u, a pitaj pojedince iz SDP-a na ovom forumu koliko sam omiljen. Ja sam sad odmah za proteste, samo je pitanje jeste li vi? Ocigledno je da ovi koji su krenuli sa ovom temom to ne misle sprovesti u djelo. Dosli su samo upirati prstom. Podrzavam svaki oblik prodrmavanja vlasti.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55616
Joined: 15/12/2008 16:53

#56 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by ultima_palabra »

NightSkyWalker wrote:A zasto i ti ne bi protestirao protiv ovih sadasnjih? Ako lose rade, zar je bitno koje su boje?
Sad govorim, oni koji su odgovorni ionako silaze sa vlasti za koji dan, nema svrhe ;-) A od novih svakako tražiti odgovornost...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#57 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by kamen spoticanja »

fixer wrote:
kamen spoticanja wrote:
fixer wrote:Elementarno nepoznavanje teme. Dalje, tema je otvorena s ociglednom namjerom da se pojedinim grupama unese u lice frazama tipa "gdje ste sad" Ne vidim kakva korist od toga, cemu pozivanje i upiranje prstom na dvolicnost, osim ako se onim proslim "desavanjem naroda" nisu skinuli ovi koji danas gnjevno podsjecaju na svoj pad. Normalna reakcija bi bio poziv da se smijeni Behmen, sto bi mozda i bilo legitimno, a ovo su ipak posljednje suze i konacan vapaj za propalom politickom karijerom Silajdjica i donekle Semihe. Nikakav Behmenov pad ne moze njih vratiti, stoga je ovo tek normalna reakcija uplakane rodbine i stranackih klimoglavaca.
ne sporim da ima i postizborne predizborne spike...ali u sustini i tvoj je post na isti mlin voda...ti samo branis crvenu stranu...
al hajd za trenutak zaboravi to i iscitaj crnu hroniku...pa si postavi pitanje jel ista bolje i treba li opet ista akcija
Ja ne pripadam SDP-u, a pitaj pojedince iz SDP-a na ovom forumu koliko sam omiljen. Ja sam sad odmah za proteste, samo je pitanje jeste li vi? Ocigledno je da ovi koji su krenuli sa ovom temom to ne misle sprovesti u djelo. Dosli su samo upirati prstom. Podrzavam svaki oblik prodrmavanja vlasti.
ovo je moja poenta...zar je uopste vazno koja si opcija kad posaljes djete u granap i strahujes hoce li mu lokali kabadahija uzet kesh i opalit tri samara...ili ga gdje izbost zbog mobitela od 150 marki
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#58 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by -LIBERO- »

Kada budu po vertikali na vlasti,a nista ne budu poduzimali ,ja cu ih prvi pljuvati. (mislim na SDP)

A i dalje ti nije potreban ni Demir niti bilo ko iz tog Dosta. Pokreni/te recimo "Vakat je" :D i opletite lagano po zvizdaljkama i ulici,ili kako vec. ;-) . Mada mislim da je jos "rano" ( a u stvari ,ocito, je jako kasno jer se ova problematika stalno ponavlja,povecava i odavno je trebalo pristupiti rjesavanju ali...procitaj pod SDA i SBIH dugogodisnja koalicija i to po vertikali sa svim budzetima ove zemlje na raspolaganju)

Grad ima po nadleznostima i budzetu minorne mogucnosti za rjesavanje ovakvih problema. SDP kada bude na vlasti i u kantonu i federaciji,e tada ce imati aparate u rukama da napokon ,neko..bilo ko,pocne graditi zatvore i popravne domove. Do tada ovakve teme su cisto politikanstvo ili nepoznavanje osnova ove problematike a i pozadine i poente tih proslih protesta.

Zlonamjera ili nepoznavanje materije???

p.s dosadan sam vise i sam sebi ali da kazem ,jer ce neki pomisliti,nisam glasac SDP-a niti simpatizer Behmena. Cisto da se stranacki ogradim. ;-)
User avatar
UEco
Posts: 58
Joined: 14/02/2010 22:24

#59 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by UEco »

fixer wrote:Elementarno nepoznavanje teme. Dalje, tema je otvorena s ociglednom namjerom da se pojedinim grupama unese u lice frazama tipa "gdje ste sad" Ne vidim kakva korist od toga, cemu pozivanje i upiranje prstom na dvolicnost, osim ako se onim proslim "desavanjem naroda" nisu skinuli ovi koji danas gnjevno podsjecaju na svoj pad. Normalna reakcija bi bio poziv da se smijeni Behmen, sto bi mozda i bilo legitimno, a ovo su ipak posljednje suze i konacan vapaj za propalom politickom karijerom Silajdjica i donekle Semihe. Nikakav Behmenov pad ne moze njih vratiti, stoga je ovo tek normalna reakcija uplakane rodbine i stranackih klimoglavaca.
neopisivaje kolicina mrznja koju ispoljavas protiv silajdzica na ovom forumu, sta bi tek bilo da je pobijedio, mislim da ti i mnogi ovde to ne mogli prezivjeti...
a ni logika ti nije jaca strana, 'tema - behmenov pad je pokusaj povratka silajdzica' :lol: :lol: :-)
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#60 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by poznanik »

kamen spoticanja wrote:
karanana wrote:nisu mi jasni bili ni oni koji su valjda iz neke nemoci i potrebe da na nekom ispolje ljutnju napadali semihu kao ni ovi sto napadaju ovoga.
ma nije to bila nemoc ...to je bila predizborna kampanja...

Lažeš! :x
Klodovik
Posts: 2727
Joined: 12/03/2007 00:39

#61 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by Klodovik »

-LIBERO- wrote:Kada budu po vertikali na vlasti,a nista ne budu poduzimali ,ja cu ih prvi pljuvati. (mislim na SDP)

A i dalje ti nije potreban ni Demir niti bilo ko iz tog Dosta. Pokreni/te recimo "Vakat je" :D i opletite lagano po zvizdaljkama i ulici,ili kako vec. ;-) . Mada mislim da je jos "rano" ( a u stvari ,ocito, je jako kasno jer se ova problematika stalno ponavlja,povecava i odavno je trebalo pristupiti rjesavanju ali...procitaj pod SDA i SBIH dugogodisnja koalicija i to po vertikali sa svim budzetima ove zemlje na raspolaganju)

Grad ima po nadleznostima i budzetu minorne mogucnosti za rjesavanje ovakvih problema. SDP kada bude na vlasti i u kantonu i federaciji,e tada ce imati aparate u rukama da napokon ,neko..bilo ko,pocne graditi zatvore i popravne domove. Do tada ovakve teme su cisto politikanstvo ili nepoznavanje osnova ove problematike a i pozadine i poente tih proslih protesta.

Zlonamjera ili nepoznavanje materije???

p.s dosadan sam vise i sam sebi ali da kazem ,jer ce neki pomisliti,nisam glasac SDP-a niti simpatizer Behmena. Cisto da se stranacki ogradim. ;-)
Naša tuga i nevolja je što su sve stvari koje nabrajaš povezane s politikom. Da je puste sreće, uopće ne bi bilo bitno ko je iz koje stranke.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#62 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by mrtva kokoš »

izgleda da ja stalno moram naglasavati da sam glasao za SDP kako me pojedinci ne bi optuzili da placem za semihom i tajom. lahko mi je za njih oni su u toplom telekomu, betmen ce poslije da se vrati u energoinvest ali sta je sa obicnim ljudima koji su osudjeni da se vozaju svaki dan tramom, koji strahuju svaki put kad izadju van nakon prvog mraka, kojima ti isti ublehasi prodaju maglu iz dana u dan a svaki dan je sve gore...




LICEMJERI!! koliko se vas prepoznaje u ovoj riječi??
User avatar
Warhead
Posts: 594
Joined: 26/09/2008 23:07

#63 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by Warhead »

fixer wrote:Elementarno nepoznavanje teme. Dalje, tema je otvorena s ociglednom namjerom da se pojedinim grupama unese u lice frazama tipa "gdje ste sad" Ne vidim kakva korist od toga, cemu pozivanje i upiranje prstom na dvolicnost, osim ako se onim proslim "desavanjem naroda" nisu skinuli ovi koji danas gnjevno podsjecaju na svoj pad. Normalna reakcija bi bio poziv da se smijeni Behmen, sto bi mozda i bilo legitimno, a ovo su ipak posljednje suze i konacan vapaj za propalom politickom karijerom Silajdjica i donekle Semihe. Nikakav Behmenov pad ne moze njih vratiti, stoga je ovo tek normalna reakcija uplakane rodbine i stranackih klimoglavaca.
Pa i ocekivao sam ovakve isprazne komentare. Po istoj logici ja mogu reci da nisi ni pomenuo pokret DOSTA jer si vjerovatno pustio korijene u istom, da prodajes muda za bubrege i za to uzimas lovu.

Vec sam rekao i ponovicu jos jednom. Boli me briga i za Behmenom, Tajom, Semihom, Harisom, Sulejmanom, Zlatkom... Oni nisu tema niti me interesuju. Interesuje me zasto DOSTA, GROZD i sl., ne primjenjuju iste standarde bez obzira ko je na vlasti? Ako se desavaju potpuno iste stvari zar nije logicno da se oglase bar nekim saopstenjem? Sa ovakvim ponasanjem skacu sebi u "stomak" i pokazuju da su neprincipijelni, da su organizovali igranku - ne da se stvari promjene na bolje (deklarisani cilj) - vec iz drugog razloga, da su manipulisali gradjanima za cije se interese navodno bore itd.

Komentari mnogih forumasa upravo dokazuju tezu da su tadasnji protesti bili samo manipulacija da se dodje do fotelja. Valjda zato i komentarisu po principu da vise vole toplo govno (citaj SDP) nego hladno govno (citaj SDA/SzBiH), ne uvidjajuci cinjenicu da je rijec o istom sranju. Ako mislite da ovakvim relativiziranjem i odstupanjem od principa pomazete SDP-u grdno se varate. Samo pokazujete da SDP nista nije bolji/losiji od prethodnika.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#64 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by fixer »

UEco wrote:
fixer wrote:Elementarno nepoznavanje teme. Dalje, tema je otvorena s ociglednom namjerom da se pojedinim grupama unese u lice frazama tipa "gdje ste sad" Ne vidim kakva korist od toga, cemu pozivanje i upiranje prstom na dvolicnost, osim ako se onim proslim "desavanjem naroda" nisu skinuli ovi koji danas gnjevno podsjecaju na svoj pad. Normalna reakcija bi bio poziv da se smijeni Behmen, sto bi mozda i bilo legitimno, a ovo su ipak posljednje suze i konacan vapaj za propalom politickom karijerom Silajdjica i donekle Semihe. Nikakav Behmenov pad ne moze njih vratiti, stoga je ovo tek normalna reakcija uplakane rodbine i stranackih klimoglavaca.
neopisivaje kolicina mrznja koju ispoljavas protiv silajdzica na ovom forumu, sta bi tek bilo da je pobijedio, mislim da ti i mnogi ovde to ne mogli prezivjeti...
a ni logika ti nije jaca strana, 'tema - behmenov pad je pokusaj povratka silajdzica' :lol: :lol: :-)
Jesi u dure ti? Znas li ti citati, pa odgovoriti da se ne provaljujes? Nemam ja sta da mrzim Samira. Covjek bio i otisao. Osim ako si ti razumio Harisa...
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#65 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by fixer »

Warhead wrote:
fixer wrote:Elementarno nepoznavanje teme. Dalje, tema je otvorena s ociglednom namjerom da se pojedinim grupama unese u lice frazama tipa "gdje ste sad" Ne vidim kakva korist od toga, cemu pozivanje i upiranje prstom na dvolicnost, osim ako se onim proslim "desavanjem naroda" nisu skinuli ovi koji danas gnjevno podsjecaju na svoj pad. Normalna reakcija bi bio poziv da se smijeni Behmen, sto bi mozda i bilo legitimno, a ovo su ipak posljednje suze i konacan vapaj za propalom politickom karijerom Silajdjica i donekle Semihe. Nikakav Behmenov pad ne moze njih vratiti, stoga je ovo tek normalna reakcija uplakane rodbine i stranackih klimoglavaca.
Pa i ocekivao sam ovakve isprazne komentare. Po istoj logici ja mogu reci da nisi ni pomenuo pokret DOSTA jer si vjerovatno pustio korijene u istom, da prodajes muda za bubrege i za to uzimas lovu.

Vec sam rekao i ponovicu jos jednom. Boli me briga i za Behmenom, Tajom, Semihom, Harisom, Sulejmanom, Zlatkom... Oni nisu tema niti me interesuju. Interesuje me zasto DOSTA, GROZD i sl., ne primjenjuju iste standarde bez obzira ko je na vlasti? Ako se desavaju potpuno iste stvari zar nije logicno da se oglase bar nekim saopstenjem? Sa ovakvim ponasanjem skacu sebi u "stomak" i pokazuju da su neprincipijelni, da su organizovali igranku - ne da se stvari promjene na bolje (deklarisani cilj) - vec iz drugog razloga, da su manipulisali gradjanima za cije se interese navodno bore itd.

Komentari mnogih forumasa upravo dokazuju tezu da su tadasnji protesti bili samo manipulacija da se dodje do fotelja. Valjda zato i komentarisu po principu da vise vole toplo govno (citaj SDP) nego hladno govno (citaj SDA/SzBiH), ne uvidjajuci cinjenicu da je rijec o istom sranju. Ako mislite da ovakvim relativiziranjem i odstupanjem od principa pomazete SDP-u grdno se varate. Samo pokazujete da SDP nista nije bolji/losiji od prethodnika.
Procitaj svoj komentar pa vidi sta je isprazno.Dokazi da nisi dosao mlatit praznu slami i povedi! Hajde, pokazi ti kakvi NVO-i trebaju da budu. Imas priliku.I ovi NVO-i su nastali na forumu, napravi i ti jedan - principijelan.
User avatar
johnny_blazze
Posts: 888
Joined: 29/09/2009 00:27

#66 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by johnny_blazze »

fzs wrote:ma dok se zakon ne promjeni, i kazne budu tolko rigorozne da ne pomisli da nosa noz, pistolj a kamol da ga primjeni, nema nista od sigurnosti u ovom gradu pa ko god bio gradonacelnik
sta mislis sta ce imati vise preventivnog efekta,stroga kazna ili njena neizbjeznost?
User avatar
Warhead
Posts: 594
Joined: 26/09/2008 23:07

#67 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by Warhead »

fixer wrote:Procitaj svoj komentar pa vidi sta je isprazno.Dokazi da nisi dosao mlatit praznu slami i povedi! Hajde, pokazi ti kakvi NVO-i trebaju da budu. Imas priliku.I ovi NVO-i su nastali na forumu, napravi i ti jedan - principijelan.
Evo hajde da krenemo. Sutra u 12,00 sati ispred ureda gradonacelnika? Ili ako neko ima bolji prijedlog neka postavi.
User avatar
NightSkyWalker
Posts: 1990
Joined: 03/09/2010 19:48

#68 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by NightSkyWalker »

Gdje su svi oni frajeri i frajerice sto su dizali hampu i frku protiv Semihe da ustanu i protov Behmena?


...u misijim rupama. :wink:
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#69 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by poznanik »

Warhead wrote:
fixer wrote:Procitaj svoj komentar pa vidi sta je isprazno.Dokazi da nisi dosao mlatit praznu slami i povedi! Hajde, pokazi ti kakvi NVO-i trebaju da budu. Imas priliku.I ovi NVO-i su nastali na forumu, napravi i ti jedan - principijelan.
Evo hajde da krenemo. Sutra u 12,00 sati ispred ureda gradonacelnika? Ili ako neko ima bolji prijedlog neka postavi.

Nemoj u 12, tada je "Farma - live" :D
fzs
Posts: 27
Joined: 10/06/2010 17:28

#70 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by fzs »

Image
User avatar
no_pasaran
Posts: 804
Joined: 30/01/2010 19:34

#71 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by no_pasaran »

NightSkyWalker wrote:Gdje su svi oni frajeri i frajerice sto su dizali hampu i frku protiv Semihe da ustanu i protov Behmena?


...u misijim rupama. :wink:
Evo imaš mahanje iz mišije rupe.

Kad organizuješ proteste zovi da ti se pridružim.

Mi smo makar iz rupe nakratko provirili, vi od trolanja niste dalje otišli :wink:
User avatar
NightSkyWalker
Posts: 1990
Joined: 03/09/2010 19:48

#72 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by NightSkyWalker »

no_pasaran wrote:
NightSkyWalker wrote:Gdje su svi oni frajeri i frajerice sto su dizali hampu i frku protiv Semihe da ustanu i protov Behmena?


...u misijim rupama. :wink:
Evo imaš mahanje iz mišije rupe.

Kad organizuješ proteste zovi da ti se pridružim.

Mi smo makar iz rupe nakratko provirili, vi od trolanja niste dalje otišli :wink:
Pa kad se tako znate boriti za pravu stvar, zasto ne ustanete i protiv ovih sadasnjih?
User avatar
Warhead
Posts: 594
Joined: 26/09/2008 23:07

#73 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by Warhead »

no_pasaran wrote: Kad organizuješ proteste zovi da ti se pridružim.
Mi smo makar iz rupe nakratko provirili, vi od trolanja niste dalje otišli :wink:
Koji vi? E jeste nesto i napravili sto ste provirili. :skoljka:

Situacija nikad bolja.
User avatar
no_pasaran
Posts: 804
Joined: 30/01/2010 19:34

#74 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by no_pasaran »

NightSkyWalker wrote:
no_pasaran wrote:
NightSkyWalker wrote:Gdje su svi oni frajeri i frajerice sto su dizali hampu i frku protiv Semihe da ustanu i protov Behmena?


...u misijim rupama. :wink:
Evo imaš mahanje iz mišije rupe.

Kad organizuješ proteste zovi da ti se pridružim.

Mi smo makar iz rupe nakratko provirili, vi od trolanja niste dalje otišli :wink:
Pa kad se tako znate boriti za pravu stvar, zasto ne ustanete i protiv ovih sadasnjih?
Pa ako se samo mi budemo borili samo ćemo mi i nahebati. Bujrum heroj, kad ti smeta treba da se buniš, to je osnovno pravilo. Mene je Behmen kupio na pomoći porodiljama, a nema ni kredita koliko su imali SDA i SBiH ukomponovani.

Dakle bujrum organizuj pa ćemo se pridružiti, vrlo rado! Svakom je draža sigurnost od nesigurnosti i jako građanstvo od jake partije.

Čekam vas :bih:
User avatar
no_pasaran
Posts: 804
Joined: 30/01/2010 19:34

#75 Re: DOSTA - sta cemo sad?

Post by no_pasaran »

Warhead wrote:
no_pasaran wrote: Kad organizuješ proteste zovi da ti se pridružim.
Mi smo makar iz rupe nakratko provirili, vi od trolanja niste dalje otišli :wink:
Koji vi? E jeste nesto i napravili sto ste provirili. :skoljka:

Situacija nikad bolja.
Sad te molim da nam ti pokažeš kako se to radi pošto mi očito ne znamo!

Čekam vas :thumbup: :bih:
Post Reply