Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
resito
Posts: 70
Joined: 22/07/2015 17:04

#1 Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by resito »

Bolje pitati ko ne ide, nego ko ide, tačnije iz mog kruga ljudi, ne znam nikoga ko ostaje kući.. :D
Koliko ljudi očekujete, kakvu atmosferu očekujete... Iz cijele BIH sutra dolaze autobusi u Sarajevo..

Par pitanja..

1. Koliko će me izaći taksi od autobuske stanice do čaršije?

2. Gdje jesti, Željo, Hodžić ili Mrkva?

3. Šta će od lokala raditi u blizini Koševa nakon koncerta ponoći? Radi li kakav kebab?

4. Gdje se zasladiti, valja li Vatra?

5. Ima li šta interesantno u SCC?

Koliko ljudi očekujete.. ja sam na tribinama koje nisu deklarisane po mjestima.. koliko treba poraniti ?
User avatar
Capajebo
Posts: 20742
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#2 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by Capajebo »

1. Bolje idi tramvajem, nema ti 30 metara od autobuske do tramvajske (uzimas Liniju br.1), ili prosetas 150m do Masinske skole i tu udjes u tramvaj.
Ako bas hoces taxi, jedno 3,5KM.
2. Ferhatovic :D
3. Bice cevabdzija 100%, imas i Dundee kod parkinga stadiona
4. Ako ti je da bas zasladis, a ne da budes rado vidjen, idi kod Sebilja, mescini da se zove Cream Shop, 2 ulice od ferhadije, a cosku kod sebilja, kod onog prolaza :thumbup:
Last edited by Capajebo on 24/07/2015 16:35, edited 2 times in total.
User avatar
muminovic
Posts: 3306
Joined: 17/08/2013 15:10

#3 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by muminovic »

zelim mu sve najbolje i da bude super i prisutnima.

(necu ici)
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#4 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by HAVANA »

Lijepo se provedite. :D
User avatar
karanana
Posts: 47238
Joined: 26/02/2004 00:00

#5 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by karanana »

necu ici.
izgleda da smo dekorater muminovic i ja jedina dva mulca koja ne idu.

ma dobro...ovo je ipak event, posebno za mladju raju van grada koja dolazi kao na izlet i na koncert.
User avatar
Capajebo
Posts: 20742
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#6 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by Capajebo »

karanana wrote:necu ici.
izgleda da smo dekorater muminovic i ja jedina dva mulca koja ne idu.

ma dobro...ovo je ipak event, posebno za mladju raju van grada koja dolazi kao na izlet i na koncert.
Zemljak moj, ni ja ne idem, ali cu biti prisiljen da slusam (ako ostanem kuci) :roll:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#7 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by It_is_a_Leclerc »

Ja ću ići. :D

De mi recite, šta se otprilike može unijeti. Jel ko na utakmicama (samo mobitel i novčanik) ili neće moći ni to ?
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#8 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by razonoda »

It_is_a_Leclerc wrote:Ja ću ići. :D

De mi recite, šta se otprilike može unijeti. Jel ko na utakmicama (samo mobitel i novčanik) ili neće moći ni to ?
:thumbup: Ti i Merlin ce te biti nastariji na kocertu. :zoka: preko 100 god.
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#9 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by detroit-mercy »

karanana wrote:necu ici.
izgleda da smo dekorater muminovic i ja jedina dva mulca koja ne idu.

ma dobro...ovo je ipak event, posebno za mladju raju van grada koja dolazi kao na izlet i na koncert.
Jah, nemere svak biti iz velegrada :mrgreen: .
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#10 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by ExNihilo »

Tužna je država u kojoj je Dino Perlin muzički događaj vrijedan spomena.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5648
Joined: 13/06/2013 00:19

#11 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by Šveđanin »

Idem... zapad..A ulaz.. Mozda me prepoznate, dolazim sa 3 male djevojcice koje danas ne gase youtube i Merlina.. :D

Koji parking preporucujete, najvaznije da je siguran? Gdje bi se u gradu moglo sjesti nakon koncerta da jedemo.. dakle negdje ponoci, pretpostavljam 1,2...
User avatar
le piaf
Posts: 420
Joined: 13/12/2006 23:25
Location: sarajevo

#12 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by le piaf »

Ne idem, ali fin provod zelim ko ide. MOzemo ga voliti/ne voliti ali napravi on uvijek event za pamcenje od svog koncerta.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#13 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by JanuaryJones »

+1 ne idem...od uže i šire familije, mlađe, ne znam da iko ide. Lijep provod.
resito
Posts: 70
Joined: 22/07/2015 17:04

#14 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by resito »

Hvala svima na odgovorima. Nadam se da će omalovažavanja biti što manje a pogotovo izigravanja nekog nivoa.

Mnogo je omladine po Bosni koja neće ići na neki odmor, u njihovim gradićima se ništa ne dešava, a imaju mnogo vremena kako su raspusti svima.. i za ne tako veliki novac mogu otići u glavni grad i vidjeti i čuti nešto zanimljivo.. iz mog grada idu 2 autobusa.

I ne znam što se bunite, biće par desetina hiljada ljudi na jednom mjestu.. svi od njih će ostaviti nešto para u Sarajevu.. ali dobro, izgleda da je in omalovažavanje Merlina..

Šta mislite koliko će ljudi biti? :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by _BataZiv_0809 »

Ma kakvi. Nista protiv, ali meni su njegovi koncerti smor.
User avatar
karanana
Posts: 47238
Joined: 26/02/2004 00:00

#16 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by karanana »

pa bice 50 i vise milja vjerovatno.

ko je ovdje omalozavao ili bilo sta lose rekao?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by _BataZiv_0809 »

karanana wrote:pa bice 50 i vise milja vjerovatno.

ko je ovdje omalozavao ili bilo sta lose rekao?
Ocekivo pljuvacke komentare, pa se razorcarao.
Naslovnica
Posts: 27902
Joined: 20/03/2013 15:38

#18 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by Naslovnica »

Niti sam kada išao niti idem.
Nije Merilin moj fah...
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#19 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by sunceKOtepsija »

It_is_a_Leclerc wrote:Ja ću ići. :D

De mi recite, šta se otprilike može unijeti. Jel ko na utakmicama (samo mobitel i novčanik) ili neće moći ni to ?
imal neki vip odjel sa stolicama? stolom mezom?
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#20 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by sunceKOtepsija »

Šveđanin wrote:Idem... zapad..A ulaz.. Mozda me prepoznate, dolazim sa 3 male djevojcice koje danas ne gase youtube i Merlina.. :D

Koji parking preporucujete, najvaznije da je siguran? Gdje bi se u gradu moglo sjesti nakon koncerta da jedemo.. dakle negdje ponoci, pretpostavljam 1,2...
mekdonalds
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#21 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by It_is_a_Leclerc »

razonoda wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ja ću ići. :D

De mi recite, šta se otprilike može unijeti. Jel ko na utakmicama (samo mobitel i novčanik) ili neće moći ni to ?
:thumbup: Ti i Merlin ce te biti nastariji na kocertu. :zoka: preko 100 god.
Ja nemam 46 godina.
Ni blizu. Znači, nikako.
A i da imam, ne bih bio najstariji. A i da sam najstariji, ne vidim problem :)

(Imaju tri vip dijela. Dva backstage i jedan na zapadnoj tribini. Hoće li biti meze? Vidjet ćemo :D )
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#22 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by sunceKOtepsija »

resito wrote:Hvala svima na odgovorima. Nadam se da će omalovažavanja biti što manje a pogotovo izigravanja nekog nivoa.

Mnogo je omladine po Bosni koja neće ići na neki odmor, u njihovim gradićima se ništa ne dešava, a imaju mnogo vremena kako su raspusti svima.. i za ne tako veliki novac mogu otići u glavni grad i vidjeti i čuti nešto zanimljivo.. iz mog grada idu 2 autobusa.

I ne znam što se bunite, biće par desetina hiljada ljudi na jednom mjestu.. svi od njih će ostaviti nešto para u Sarajevu.. ali dobro, izgleda da je in omalovažavanje Merlina..

Šta mislite koliko će ljudi biti? :D
70 do 100 hiljada min
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#23 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by sunceKOtepsija »

It_is_a_Leclerc wrote:
razonoda wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ja ću ići. :D

De mi recite, šta se otprilike može unijeti. Jel ko na utakmicama (samo mobitel i novčanik) ili neće moći ni to ?
:thumbup: Ti i Merlin ce te biti nastariji na kocertu. :zoka: preko 100 god.
Ja nemam 46 godina.
Ni blizu. Znači, nikako.
A i da imam, ne bih bio najstariji. A i da sam najstariji, ne vidim problem :)

(Imaju tri vip dijela. Dva backstage i jedan na zapadnoj tribini. Hoće li biti meze? Vidjet ćemo :D )
:thumbup:
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#24 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by razonoda »

_BataZiv_0809 wrote:Ma kakvi. Nista protiv, ali meni su njegovi koncerti smor.
:lol: znam i ja isto --javi kad ovaj bude
https://youtu.be/ub7eDlTk3fg
bumerangss
Posts: 4464
Joined: 12/01/2015 16:47

#25 Re: Došao i taj dan, Merlin opet na svome Koševu! Ima li ko da ne ide na koncert?

Post by bumerangss »

Ni ja ne idem! Ne idem jer, iskreno, ne volim ni Dinu ni njegove pjesme ni njegov gay glas :D
Mislim da nece biti vise od 20 do 30 hiljada ljudi jer i Dinina karijera je na zalasku... i moram reci da je vecini koje ja znam taj tip postao antipatican, dvolican... sa svojim hadjijanjem, glumom... jednostavno je prepotentan a takve tipove sarajlije ne vole. Zato mislim da ce 95% prisutnih biti izvan Sarajeva. Odavno je on prestao biti sarajevska raja!

Bujrum, dodjite u sto vecem broju u nas Šeher. Iz ekonomskih razloga govorim jer ce te nam donijeti vise hiljada maraka :D
Profitirat ce i cevabdjije i taxisti i gras i košpicari... :D samo zaobidjite sarajevo-taxi jer ce vas opaliti po usima pa ako mislite koristiti taxi onda zovite privatnike kao sto su crveni, zuti, paja, samir i emir taxi...

Moja preporuka za cevape je Specijal na carsiji, ne znam tacnu adresu ali kad krenete od principovog, pardon Latinske cuprije :D prema onoj apoteci pa jos tamo prema Begovoj dzamiji pa 20ak metara prije ulaza u Begove hale :lol: e tu je
Post Reply