Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post Reply

Da li razumijete zasto ljudi glasaju za Trumpa?

Poll ended at 06/10/2016 21:19

Razumijem
108
59%
Ne razumijem
68
37%
Ne zelim odgovorit
8
4%
 
Total votes: 184

User avatar
Riddle
Posts: 8195
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#21501 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Riddle »

jeza u ledja wrote: 09/11/2020 20:12 Pa dobro, zna se koja je to javna tajna u vezi Grahama. :D

Medjutim ne vjerujem da je ucjenjen. I on kao i Ted Cruz su se jednostavno sageli jer im odgovara. Kao i cijeli niz drugih politicara iz GOP, cast izuzecima tipa Mitt Romney. Sve je to lazno, pola njih ga preziru, ali je to tako ljigava sorta da su skontali kako mogu musti Trump koku i izlaziti gornji.

I ovo sad je samo u strahu od eventualnih posljedica kakvih se plase ako Trump okrene svoju stoku kontra njih. I to samo balansiraju dok ne skontaju da je tad trenutak da ga odjebu.

Nevjerovatno da jos nisu u stanju iskoristiti situaciju da ga proglase luzerom i tako blokiraju svaki moguci uticaj buduceg Twitter/Trump TV Donalda, vodje GOP iz sjene. Toliko je to jadna skupina da znaju da nisu u stanju zajedno smoci snage da to naprave.

Malo ko od njih u Senatu je true believer.

Ili je to, ili ce biti da su gomila zmija koja ce nakon sto su ga maestralno iskoristili, opet i ako on bude lider iz prikrajka, opstati i na kraju iz svega izaci neokrznuti, kad njega bukvalno vise ne bude.

Usrali se ljudi jer Trump opet moze vec za par mjeseci reci da ce se opet kandidovati. :lol:

Ja iskreno ne vjerujem da ce on fizicki izdrzati do 2024, bar ne ovako zivahan da trci i drzi skupove po 3 puta na dan. Bice stariji i od Bidena danas.
Ako je homoseksualac, iako tamo ima dosta ljudi koji se protive tome, nikad nije bilo lakse izjasniti se. On je dobio novi mandat, znaci da je siguran za to mjesto. I konacno, njemu je 65 godina. Idi ba pravi vino, kupi sebi bejzbol tim, jasi konje ili sta vec rade stari bogatasi u tom dijelu svijeta. Zasto se ponizavati zbog nekog jebenog Trumpa? Hej, pola miliona donirao za ove advokatske timove koji ce se raspravljati oko rezultata izbora. Ja znam bolje nacine za bacanje para. :lol:

Naravno da Graham nije true believer, ne moze biti. Prepametan je za to i on je najbolje opisao Trumpa od svih politicara u Americi. Zato je meni njegov zaokret tako cudan i bizaran. Neko ko je tako pametan se nikad ne bi sam toliko nisko sagnuo.
Hendrix
Posts: 4110
Joined: 27/02/2004 00:00

#21502 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Hendrix »

orbita12 wrote: 09/11/2020 20:45 Nije mi jasno kako Srbi ovako lahko padaju na teorije zavjere koje veze s mozgom nemaju. Ne mogu prezaliti poraz Trumpa, i sad evo kruzi prica da ce se desiti preokret , da ce Trump tuziti i dobiti, da je ovo on sve s namjerom uradio i sl. Pogotovo su mi smijesne teorije da ce Trump pohvatati pedofile, i da je on vec ustvari vec uhapsio poznate osobe koje su optuzene za pedofiliju a da su na sceni sad njihovi zamjenici. I to srbi masovno puse, njihovi mediji, yt kanali su puni tih stvari. Ja znam da i mi u Bosni znamo pasti na svakakve gluposti ali sto srbi mogu zglajzat ne moze niko
To s pedofilima je fakat najbizarnije s obzirom da je bio veliki jaran sa Epsteinom i cak javno izjavi da su jarani jer obojica vole dame, i to one sa mladje strane. I dan danas brani njegovu saradnicu Ghislaine Maxwell koja je bila saucesnik u svim Epsteinovim djelima.

Preporucujem dokumentarac na Netflixu o njemu, nevjerovatna prica, ja sam mislio da je tu bilo rijec o par cura tu i tamo ali to je bio organizovani lanac prostitucije maloljetnica koji se dogadjao preko 20 godina. Lik se izvukao od optuzbi samo tako jer je pajdo sa svim mocnicima i imao ih je dosta u saci jer su i sami koristili njegove usluge prostitucije. I na kraju je jedva opet pao kada je konacno uhapsen... uzasno je sta je taj lik radio.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45240
Joined: 29/12/2005 01:20

#21503 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Pa kaze:
What began five years ago with the made-for-TV announcement of Donald Trump’s presidential ambitions from the escalator of his ritzy Manhattan high-rise ended Saturday with his aging lawyer shouting conspiracy theories and vowing lawsuits in a Northeast Philadelphia parking lot, near a sex shop and a crematorium.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

https://www.inquirer.com/news/four-seas ... 01108.html
orbita12
Posts: 477
Joined: 12/12/2019 19:23

#21504 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by orbita12 »

Hendrix wrote: 09/11/2020 22:46
orbita12 wrote: 09/11/2020 20:45 Nije mi jasno kako Srbi ovako lahko padaju na teorije zavjere koje veze s mozgom nemaju. Ne mogu prezaliti poraz Trumpa, i sad evo kruzi prica da ce se desiti preokret , da ce Trump tuziti i dobiti, da je ovo on sve s namjerom uradio i sl. Pogotovo su mi smijesne teorije da ce Trump pohvatati pedofile, i da je on vec ustvari vec uhapsio poznate osobe koje su optuzene za pedofiliju a da su na sceni sad njihovi zamjenici. I to srbi masovno puse, njihovi mediji, yt kanali su puni tih stvari. Ja znam da i mi u Bosni znamo pasti na svakakve gluposti ali sto srbi mogu zglajzat ne moze niko
To s pedofilima je fakat najbizarnije s obzirom da je bio veliki jaran sa Epsteinom i cak javno izjavi da su jarani jer obojica vole dame, i to one sa mladje strane. I dan danas brani njegovu saradnicu Ghislaine Maxwell koja je bila saucesnik u svim Epsteinovim djelima.

Preporucujem dokumentarac na Netflixu o njemu, nevjerovatna prica, ja sam mislio da je tu bilo rijec o par cura tu i tamo ali to je bio organizovani lanac prostitucije maloljetnica koji se dogadjao preko 20 godina. Lik se izvukao od optuzbi samo tako jer je pajdo sa svim mocnicima i imao ih je dosta u saci jer su i sami koristili njegove usluge prostitucije. I na kraju je jedva opet pao kada je konacno uhapsen... uzasno je sta je taj lik radio.
Sve ja to znam , samo treba to objasniti ovima što u Trumpu vide mesiju koji će spasiti svijet od zle duboke države . A neće da prihvate činjenicu da je trump desetljećima dio te elite protiv koje se navodno bore . Čak mu je kćer udata za židovskog moćnika kushnera.Uglavnom ludilo mozga haha
Hendrix
Posts: 4110
Joined: 27/02/2004 00:00

#21505 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Hendrix »

orbita12 wrote: 09/11/2020 23:29 Sve ja to znam , samo treba to objasniti ovima što u Trumpu vide mesiju koji će spasiti svijet od zle duboke države . A neće da prihvate činjenicu da je trump desetljećima dio te elite protiv koje se navodno bore . Čak mu je kćer udata za židovskog moćnika kushnera.Uglavnom ludilo mozga haha
Pa lik koristi pjesmu "Fortunate Son" na mitinzima, pjesma koja je posvecena upravo likovima kao sto je on... nevjerovatno :lol:

Some folks are born made to wave the flag
Ooh, they're red, white and blue
And when the band plays Hail to the Chief
Ooh, they point the cannon at you, Lord

It ain't me, it ain't me
I ain't no senator's son, son
It ain't me, it ain't me
I ain't no fortunate one, no

Some folks are born silver spoon in hand
Lord, don't they help themselves, no
But when the taxman come' to the door
Lord, the house lookin' like a rummage sale, yeah

It ain't me, it ain't me
I ain't no millionaire's son, no no
It ain't me, it ain't me
I ain't no fortunate one, no


Yeah, some folks inherit star spangled eyes
Ooh, they send you down to war, Lord
And when you ask 'em, "How much should we give?"
Ooh, they only answer "More, more, more!"
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#21506 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Point. »

Narandžasti glupan razmatra napad na Iran. Nadam se da među bliskim saradnicima ima dovoljno pametnih da mu kažu o kakvoj gluposti razmišlja.
zilog
Posts: 7545
Joined: 06/03/2009 11:19

#21507 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by zilog »

Kaze Moore, da ima suhu da Trump u utorak nece "pomilovati curana"... :pisnuo:

Koji bi to cirkus bio? :lol:
User avatar
corolla02
Posts: 10380
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#21508 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by corolla02 »

Smjena vlasti na tweeteru; no more freedom of speech :mrgreen:

zilog
Posts: 7545
Joined: 06/03/2009 11:19

#21509 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by zilog »

corolla02 wrote: 22/11/2020 10:57 Smjena vlasti na tweeteru; no more freedom of speech :mrgreen:

Boli Trump-a briga. On je vec registrovao @realPOTUS... :pisnuo:
User avatar
corolla02
Posts: 10380
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#21510 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by corolla02 »

Gle budale :mrgreen:

User avatar
corolla02
Posts: 10380
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#21511 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by corolla02 »

Evo primopredaja govor :mrgreen:


User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#21512 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by ExNihilo »

omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#21513 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by omar little »

ExNihilo wrote: 26/11/2020 04:16 https://www.klix.ba/vijesti/svijet/trum ... /201125112

Hoćemo pardon za Snowdena. :D
znam da se zezas, ali ja se brinem za njega. koliko god dobro bilo da ga trump pomiluje, kolaju price, sumnjam da bi to nesto znacilo. pomilovana je i manning pa eno je u kafkaesque hororu od zivota koji ce, bojim se, zavrsiti tragedijom. ne vidim kako bi nsa i cia dozvolile da on ne prodje jos i gore. da ne spominjem histericnu rulju od liberala, ti su na sve spremni u svom trump derangment.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45240
Joined: 29/12/2005 01:20

#21514 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Sto, zar se Snowdenu vise ne svidja boravak u Rusiji? :sad:
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#21515 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by ruud »



:gunjastajl:
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#21516 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by MaksprotivMarksa »

orbita12 wrote: 09/11/2020 20:45 Nije mi jasno kako Srbi ovako lahko padaju na teorije zavjere koje veze s mozgom nemaju. Ne mogu prezaliti poraz Trumpa, i sad evo kruzi prica da ce se desiti preokret , da ce Trump tuziti i dobiti, da je ovo on sve s namjerom uradio i sl. Pogotovo su mi smijesne teorije da ce Trump pohvatati pedofile, i da je on vec ustvari vec uhapsio poznate osobe koje su optuzene za pedofiliju a da su na sceni sad njihovi zamjenici. I to srbi masovno puse, njihovi mediji, yt kanali su puni tih stvari. Ja znam da i mi u Bosni znamo pasti na svakakve gluposti ali sto srbi mogu zglajzat ne moze niko
Nisu to Srbi, to su desnicari diljem svijeta, bosnjacka desnica je u ovom slucaju na strani Bajdena jer misle da on mrzi Srbe i da ce ih sad bombardovati, ne kazem da su svi desnicari glupi, ali glupi ljudi su uglavnom desnicari 😁
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#21517 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Analiticarr »

MaksprotivMarksa wrote: 07/01/2021 02:33
orbita12 wrote: 09/11/2020 20:45 Nije mi jasno kako Srbi ovako lahko padaju na teorije zavjere koje veze s mozgom nemaju. Ne mogu prezaliti poraz Trumpa, i sad evo kruzi prica da ce se desiti preokret , da ce Trump tuziti i dobiti, da je ovo on sve s namjerom uradio i sl. Pogotovo su mi smijesne teorije da ce Trump pohvatati pedofile, i da je on vec ustvari vec uhapsio poznate osobe koje su optuzene za pedofiliju a da su na sceni sad njihovi zamjenici. I to srbi masovno puse, njihovi mediji, yt kanali su puni tih stvari. Ja znam da i mi u Bosni znamo pasti na svakakve gluposti ali sto srbi mogu zglajzat ne moze niko
Nisu to Srbi, to su desnicari diljem svijeta, bosnjacka desnica je u ovom slucaju na strani Bajdena jer misle da on mrzi Srbe i da ce ih sad bombardovati, ne kazem da su svi desnicari glupi, ali glupi ljudi su uglavnom desnicari 😁
Republic of Trumpska vs suverena i nezavisna USA
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#21518 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by spreca »

Zuco kmeci kao da su mu uzeli najdrazu igracku,on je jos balavac i psihicki tako izgleda ,izgleda da mu niko nije rekao kad jednom stane predsjednik da to nije dozivotno.O kakvoj se osobi radi pokazao je vise nego sto bi mi zeljeli znati
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#21519 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Mali_Vuk »

Da ti se zgadi šta su sve pisali i obavljivali srbijanski smećarski tabloidi. O youtube sijelima radikalskih eksperata i ruskih podguznih muha da ne govorimo. Komentarima ispod tih moronskih videa isto tako. Bolest. Sve u fazama. Prva faza - Nema šanse da Trump ne pomete izbore, druga - Trump je pokraden i to će dokazati, i sad evo treća - tamo je sto posto građanski rat, Amerika će nestati u plamenu i Srbija i Rusija ponovo jašu.


Kako će biti milina pratiti njihovo lizanje svega što su izasrali. I uvlačenje Bajdenu u prkno :izet:
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#21520 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by high_volume »

Zanimljiva potjernica :D

Image
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#21521 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by bingov buraz »

Mali_Vuk wrote: 07/01/2021 07:29 Da ti se zgadi šta su sve pisali i obavljivali srbijanski smećarski tabloidi. O youtube sijelima radikalskih eksperata i ruskih podguznih muha da ne govorimo. Komentarima ispod tih moronskih videa isto tako. Bolest. Sve u fazama. Prva faza - Nema šanse da Trump ne pomete izbore, druga - Trump je pokraden i to će dokazati, i sad evo treća - tamo je sto posto građanski rat, Amerika će nestati u plamenu i Srbija i Rusija ponovo jašu.


Kako će biti milina pratiti njihovo lizanje svega što su izasrali. I uvlačenje Bajdenu u prkno :izet:
Nemaju šta lizati,ne osvrću se oni,svaki dan bace novu izmišljotinu,nema pauze da se sagleda ni juče.

Eno govedo iz Laktaša hladno slaže da Ukrajinci ne traže ikonu, isti dan ga ljudi demantuju,je li neko iz njegovog korpusa tražio odgovornost?

Tata Dobrica bi bio ponosan.
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#21522 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Mali_Vuk »

bingov buraz wrote: 07/01/2021 13:45
Nemaju šta lizati,ne osvrću se oni,svaki dan bace novu izmišljotinu,nema pauze da se sagleda ni juče.

Eno govedo iz Laktaša hladno slaže da Ukrajinci ne traže ikonu, isti dan ga ljudi demantuju,je li neko iz njegovog korpusa tražio odgovornost?

Tata Dobrica bi bio ponosan.
Pa jest, i to što kažeš. Đon obraz. Ali će sigurno makar ovi iz vrha glumiti jegulje i uvijati se, jer moraju. Recimo sa Vulinom i Dačićem će to biti komedija od koje će se pravit skečevi :D I onaj će patetičar i drama queen raditi to isto, samo što to ni u kojoj varijanti neće i ne može biti smiješno. Samo kiselina u stomaku.

Kukavelj i buranija će ko i do sada. Paralelni univerzum, glava u pijesku i Pink i Happy tv.

Gušteri, satanisti, čipovanje, i otac Putin. I poneko gostovanje Semira Osmanagića, da ih utješi i podeblja im paranoju kako ih zapad mrzi jer su najbolji i najupješniji :D
User avatar
Haris.ba
Posts: 24825
Joined: 08/09/2005 20:08

#21524 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Haris.ba »

Mogu misliti sta bi Obami radili da je pardonirao likove koje pardonira Tramp.

Mada, Tramp ima ovu pricu oko izbora, pa ovi neredi u zgradi parlamenta. Pa se to manje gleda. Ali, onaj docek pomilovanog lika u Izraelu koji je otkrivao drzavne tajne Amerike Izraelu je vrh.
Otac zeta, onaj lik sto je pronevjerio milijarde zdravstvenog sistema....

P.S.
Vidim zet mu kupio plac na Floridi 30 milioncica.
Skromno.
Post Reply