Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post Reply

Da li razumijete zasto ljudi glasaju za Trumpa?

Poll ended at 06/10/2016 21:19

Razumijem
108
59%
Ne razumijem
68
37%
Ne zelim odgovorit
8
4%
 
Total votes: 184

User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15801 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by славянин »

Point. wrote:
славянин wrote:Peace out :D
Ima li tema na kojoj ti nisi aktivan i praviš se da znaš? Ko vegeta si. Sad si se prešaltao i na Trumpa. Sunce ti poljubim, nisi izvirio nosa iz Tuzlanskog Kantona ali si već i ekspert za Trumpa te Senat. Šaltaš wikipediju i ožeži jelde. Nevjerovatno kakve gluposti ti pišeš, čuj ti njega juče saznao za riječ libtard i sad ga šalta svukud.
Evo me u sikuljama - ima li zivota van tk :shock:



Nebi ti naskodilo da naucis sta onaj cikica nasmijani znaci :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#15802 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Point. »

славянин wrote:
Point. wrote:
славянин wrote:Peace out :D
Ima li tema na kojoj ti nisi aktivan i praviš se da znaš? Ko vegeta si. Sad si se prešaltao i na Trumpa. Sunce ti poljubim, nisi izvirio nosa iz Tuzlanskog Kantona ali si već i ekspert za Trumpa te Senat. Šaltaš wikipediju i ožeži jelde. Nevjerovatno kakve gluposti ti pišeš, čuj ti njega juče saznao za riječ libtard i sad ga šalta svukud.
Evo me u sikuljama - ima li zivota van tk :shock:



Nebi ti naskodilo da naucis sta onaj cikica nasmijani znaci :lol:
Sad ću hitrim koracima na wikipediju da vidim šta znači. Bolan izvlačiš neke liste sa kongresmenima, senatorima pmaterinama i kao ti nešto kontaš. De bolan oHladi.

Koliko se moralno moraš srozati da podržavaš ovog narandžastog majmuna. U bilo čemu.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15803 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by славянин »

Ajde pogledaj sta znaci ako ti nije tesko :lol:

A od kada ti to odredjujes hladjenna ili ne hladjenja ? Ti razumijes da tvoje licno misljenje ako ga ne potkrijepis nekim argumentima znaci ... da tako kazem veoma .Doduse mozda se neke stvari koje djeca uce i znaju negdje drugo izgledaju velike u Sikuljama :D

I btw pored svega toga ipak ne smatram da je majmun, mozda sirovina :lol: doduse oni drugi su gori od njega.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#15804 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by daddy-kool »

Počela predizborna, samo su republikaci počeli šugavo, rasistički.
Na ovome je on dobio i prethodne izbore, recept se ponavlja.
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#15805 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Point. »

славянин wrote:Ajde pogledaj sta znaci ako ti nije tesko :lol:

A od kada ti to odredjujes hladjenna ili ne hladjenja ? Ti razumijes da tvoje licno misljenje ako ga ne potkrijepis nekim argumentima znaci ... da tako kazem veoma .Doduse mozda se neke stvari koje djeca uce i znaju negdje drugo izgledaju velike u Sikuljama :D

I btw pored svega toga ipak ne smatram da je majmun, mozda sirovina :lol: doduse oni drugi su gori od njega.
Ohladi jer je očigledno da nemaš pojma o čemu pričaš nego šaltaš po internetu informacije i onda ih vamo lijepiš bez da ih i pročitaš. Naravno da je Trump majmun žešće klase, čitava politika mu se svodi na lično vrijeđanje političkih protivnika. Eto sin imagranata će nekome da govori da napusti USA i vrati se u zemlju porijekla. Neka uradi on to prvi i žena mu Slovenka.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15806 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by славянин »

Pricas nekome da pametuje a nazivas covjeka kojeg su izabrali da vodi ameriku (a i opet ce :D ) majmunom, “ta ce on vid mu glave” itd


Nego bolje lijepiti sa interneta nego bubati po volji
Jel.
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#15807 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Point. »

славянин wrote:Pricas nekome da pametuje a nazivas covjeka kojeg su izabrali da vodi ameriku (a i opet ce :D ) majmunom, “ta ce on vid mu glave” itd


Nego bolje lijepiti sa interneta nego bubati po volji
Jel.
Naravno da je majmun. To nije bubanje, to je činjenica. Ti pametuješ, tj bubaš od tema preko Sirije, Turske pa do Rusije, Amerike, Irana a najduže što si otišao od Tuzle su Živinice. Pa jel.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15808 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by славянин »

Point. wrote:
славянин wrote:Pricas nekome da pametuje a nazivas covjeka kojeg su izabrali da vodi ameriku (a i opet ce :D ) majmunom, “ta ce on vid mu glave” itd


Nego bolje lijepiti sa interneta nego bubati po volji
Jel.
Naravno da je majmun. To nije bubanje, to je činjenica. Ti pametuješ, tj bubaš od tema preko Sirije, Turske pa do Rusije, Amerike, Irana a najduže što si otišao od Tuzle su Živinice. Pa jel.
60 miliona ljudi je glasalo za njega, pretpostavljam da si pametniji od njih kolektivno. Gdje ja pisem i sta pisem nebi trebalo da te interesuje nego slobodno napises ono sa cim se ne slazes.

Pa naravno ali sta cu gledam na teljevizoru i na ovom hepeku pa ono kao malo ucim ne znam ti ja kako je to ali lijepe slikice
Image :D
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#15809 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Point. »

славянин wrote:
Point. wrote:
славянин wrote:Pricas nekome da pametuje a nazivas covjeka kojeg su izabrali da vodi ameriku (a i opet ce :D ) majmunom, “ta ce on vid mu glave” itd


Nego bolje lijepiti sa interneta nego bubati po volji
Jel.
Naravno da je majmun. To nije bubanje, to je činjenica. Ti pametuješ, tj bubaš od tema preko Sirije, Turske pa do Rusije, Amerike, Irana a najduže što si otišao od Tuzle su Živinice. Pa jel.
60 miliona ljudi je glasalo za njega, pretpostavljam da si pametniji od njih kolektivno. Gdje ja pisem i sta pisem nebi trebalo da te interesuje nego slobodno napises ono sa cim se ne slazes.

Pa naravno ali sta cu gledam na teljevizoru i na ovom hepeku pa ono kao malo ucim ne znam ti ja kako je to ali lijepe slikice
Image :D
Au, slab pokušaj (h)umora. Ne znam jesam li pametniji, al svakako znam da im fali koja daska u glavi. Jer normalan insan ne može zaokružiti na osobu koja je ksenofobična, rasistička, glupa, nemoralna. You do the math.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#15810 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Sanjarko »

Cuj kaze 60 miliona ljudi za njega glasalo. Pa i milioni ljudi su i za Hitlera glasali. Ja argumenta. Ne kazem da je Tramp kao Hitler ali da uljudno koriste on i slicni danas fasizam fakticki, da, i to danas zovu populizam a fakticki je samo u celofanu fasizam zamotan.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45260
Joined: 29/12/2005 01:20

#15811 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Kae glasalo za njega 60 miliona ljudi, i to ih cini pametnim. :roll: Kakav argument jbt. :lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15812 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by славянин »

jeza u ledja wrote:Kae glasalo za njega 60 miliona ljudi, i to ih cini pametnim. :roll: Kakav argument jbt. :lol:
Ne svi su glupi i rasisticko-homofobni debili :wink:
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#15813 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by rajv0sa »

Ja vjerujem da će u nekoj bližoj budućnosti to bjesomučno kontriranje na društvenim mrežema pa tako i na forumu biti okarakterisano kao neki psihološki poremećaj.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15814 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by славянин »

rajv0sa wrote:Ja vjerujem da će u nekoj bližoj budućnosti to bjesomučno kontriranje na društvenim mrežema pa tako i na forumu biti okarakterisano kao neki psihološki poremećaj.
Moguce u pojedinim zemljama, jer ako ne mislis kao ostali onda .. to nije dobro naravno. :)



Image :thumbup:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#15815 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Sanjarko »

rajv0sa wrote:Ja vjerujem da će u nekoj bližoj budućnosti to bjesomučno kontriranje na društvenim mrežema pa tako i na forumu biti okarakterisano kao neki psihološki poremećaj.
Nije to poremecaj, pogotovo psihicki. Nego razlicito razmisljanje i razlicita misljenja, jer nismo uniformisani mi ljudi, jer sto ljudi, sto cudi. A jednoumlje kad prevlada i zavlada tad strava i zlo prevlada i zavlada.

A ovo naprdz*vanje sa misljenjima i razmisljanjima se zove filozofiranje. :mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45260
Joined: 29/12/2005 01:20

#15816 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

rajv0sa wrote:Ja vjerujem da će u nekoj bližoj budućnosti to bjesomučno kontriranje na društvenim mrežema pa tako i na forumu biti okarakterisano kao neki psihološki poremećaj.
Tacno sam isto pomislio. :-)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45260
Joined: 29/12/2005 01:20

#15817 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

славянин wrote:
jeza u ledja wrote:Kae glasalo za njega 60 miliona ljudi, i to ih cini pametnim. :roll: Kakav argument jbt. :lol:
Ne svi su glupi i rasisticko-homofobni debili :wink:
Neki su glupi, neki su rasisti, neki kombinacija toga. Svi zajedno se trebaju stiditi svog glasa.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15818 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by славянин »

jeza u ledja wrote:
славянин wrote:
jeza u ledja wrote:Kae glasalo za njega 60 miliona ljudi, i to ih cini pametnim. :roll: Kakav argument jbt. :lol:
Ne svi su glupi i rasisticko-homofobni debili :wink:
Neki su glupi, neki su rasisti, neki kombinacija toga. Svi zajedno se trebaju stiditi svog glasa.
Pa nisu svi sretni kao ti da su pametni,demokratski slobodari , i kombinacija toga. :sad:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45260
Joined: 29/12/2005 01:20

#15819 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Da, neki su sretni jer su glupi.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15820 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by славянин »

jeza u ledja wrote:Da, neki su sretni jer su glupi.
Image
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#15821 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Edin H. »

Mozda Trump zeli pomoci stanovnicima cetiri zemlje iz kojih ove zene vode porijeklo tako sto ce iskoristiti znanje i iskustvo koje su stekle u Americi?
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15822 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by славянин »

Edin H. wrote:Mozda Trump zeli pomoci stanovnicima cetiri zemlje iz kojih ove zene vode porijeklo tako sto ce iskoristiti znanje i iskustvo koje su stekle u Americi?
Vidis interesantan pogled na situaciju :thumbup: :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55671
Joined: 15/12/2008 16:53

#15823 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by ultima_palabra »

Edin H. wrote:Mozda Trump zeli pomoci stanovnicima cetiri zemlje iz kojih ove zene vode porijeklo tako sto ce iskoristiti znanje i iskustvo koje su stekle u Americi?
Mozda isti princip na Melaniju primijeniti?
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#15824 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Point. »

jeza u ledja wrote:
rajv0sa wrote:Ja vjerujem da će u nekoj bližoj budućnosti to bjesomučno kontriranje na društvenim mrežema pa tako i na forumu biti okarakterisano kao neki psihološki poremećaj.
Tacno sam isto pomislio. :-)
Pa i jeste psihološki poremećaj. Lično smatram da svako ko podržava nekoga kao što je Trump da mu fali neka daska u lobanji. Kakve bljuvotine taj čovjek govori, ne samo kako je predsjednik, nego i ranije je sramotno a posebno podržavati to.

Najjači su mi ovi iz bosanskohercegovačkih zveka, kad nauče par fraza pa fol kuliraju. Čuj ti njega, libtard. Kakva mustra.
User avatar
sinuhe
Posts: 11483
Joined: 03/06/2011 11:33

#15825 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by sinuhe »

Ponizio je on Ameriku sto republikansku sto demokratsku tako da su se i sami pretvorili u karikature.
Je li se ikad Meryl Streep, djevojka Harvey Weinsteina, preselila iz protesta u Sarajevo kako se povjerila Danisu Tanovicu a sto je on naravno izmislio. :D
Post Reply