Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post Reply

Da li razumijete zasto ljudi glasaju za Trumpa?

Poll ended at 06/10/2016 21:19

Razumijem
108
59%
Ne razumijem
68
37%
Ne zelim odgovorit
8
4%
 
Total votes: 184

User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13301 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by spreca »

ovak Kramp gluplji od Dodika :mrgreen:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#13302 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Fudo387 »

Valjda je zaboravio sifre i protokol, haj ti znaj sta onom hajvanu u gluha doba moze svintat.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#13303 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Maraschino wrote:
jeza u ledja wrote:Ovdje mozete cuti iscitan cijeli clanak.

https://www.cnn.com/videos/politics/201 ... in-vpx.cnn

Nevjerovatno sta se desava. :shock: Okruzio se ljudima koji su uzeli na sebe zadatak da ga kontrolisu dok ne ode, da ne bi unistio sve. :shock:
Nije ih on za to birao ali kada su ljudi shvatili kako se ponasa, sta radi i na sta je spreman(odnio vrag salu), preuzeli su neke stvari na sebe bez njegovog znanja.
pa jebiga on ih je postavio. sta to govori o sefu kad mu ljudi koje je sam postavljao rade iza ledja?
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#13304 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Fudo387 »

Ma svi ti likovi oko njega su glasali za njega, jahali su na toj manijakalnoj agendi, i po cijenu katastrofe, samo da bi sjebali sve sto je obama napravio.
Sad kad se monstrum oteo kontroli, jasno je svima da je mentalno neuracunljiv, sad kao, ajjjj spasavajmo republiku.
Sve ista govna.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#13305 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Fudo387 wrote:Ma svi ti likovi oko njega su glasali za njega, jahali su na toj manijakalnoj agendi, i po cijenu katastrofe, samo da bi sjebali sve sto je obama napravio.
Sad kad se monstrum oteo kontroli, jasno je svima da je mentalno neuracunljiv, sad kao, ajjjj spasavajmo republiku.
Sve ista govna.
Onda se postavlja pitanje kako ti ljudi nisu znali o kakvom se covjeku radi i prije nego sto su poceli raditi za njega? Mislim, jesu li blentavi il sta? I sta sad treba da ih posmatramo kao heroje jer obuzdavaju idiota? :-) Kakva je to pozicija u koju se postavljas uopste, da radis za idiota ...

Gledam onaj jedan njegov dupeglavac, kae lik "ovaj clanak je dokaz za postoji Deep State". Za mene je to vise pokazatelj sta takvi dupeglavci uopste zamiljaju kao deep state. Za njih su deep state u stvari institucije drzave, institucije demokratskog poretka. Ako o svemu ne odlucuje predsjednik, onda to ne valja. Kakva savrsena formula da si objasnjavas svijet oko sebe. Ako nesto ne valja, onda je u pitanju Deep State. Ako valja, onda je to Trumpova zasluga. I kad ga abd skinu s vlasti takva ce prica biti - "on je kao htio, ali oni mu kao nisu dali".
Na slican nacin se i u drustvu, svjedoci smo toga na forumu, objasnjavaju dogadjaji u svijetu. Win-win racionalizacija. Sta god ne znas kako da objasnis ili ne mozes da shvatis - ti za to optuzis neke skrivene ljude iza zavjese.

Stvar je u tome sto 40% gradjana ove zemlje u stvari hoce diktatora, i to naravno onakvog kakav je njima po volji. To sto diktatori ne zive vjecno i sto poslije njih uvijek dolazi neko drugi, na ovaj ili onaj nacin, to se zaboravlja. Gomila debila.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#13306 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by General War »

jeza u ledja wrote:
Fudo387 wrote:Ma svi ti likovi oko njega su glasali za njega, jahali su na toj manijakalnoj agendi, i po cijenu katastrofe, samo da bi sjebali sve sto je obama napravio.
Sad kad se monstrum oteo kontroli, jasno je svima da je mentalno neuracunljiv, sad kao, ajjjj spasavajmo republiku.
Sve ista govna.
Onda se postavlja pitanje kako ti ljudi nisu znali o kakvom se covjeku radi i prije nego sto su poceli raditi za njega? Mislim, jesu li blentavi il sta? I sta sad treba da ih posmatramo kao heroje jer obuzdavaju idiota? :-) Kakva je to pozicija u koju se postavljas uopste, da radis za idiota ...

Gledam onaj jedan njegov dupeglavac, kae lik "ovaj clanak je dokaz za postoji Deep State". Za mene je to vise pokazatelj sta takvi dupeglavci uopste zamiljaju kao deep state. Za njih su deep state u stvari institucije drzave, institucije demokratskog poretka. Ako o svemu ne odlucuje predsjednik, onda to ne valja. Kakva savrsena formula da si objasnjavas svijet oko sebe. Ako nesto ne valja, onda je u pitanju Deep State. Ako valja, onda je to Trumpova zasluga. I kad ga abd skinu s vlasti takva ce prica biti - "on je kao htio, ali oni mu kao nisu dali".
Na slican nacin se i u drustvu, svjedoci smo toga na forumu, objasnjavaju dogadjaji u svijetu. Win-win racionalizacija. Sta god ne znas kako da objasnis ili ne mozes da shvatis - ti za to optuzis neke skrivene ljude iza zavjese.

Stvar je u tome sto 40% gradjana ove zemlje u stvari hoce diktatora, i to naravno onakvog kakav je njima po volji. To sto diktatori ne zive vjecno i sto poslije njih uvijek dolazi neko drugi, na ovaj ili onaj nacin, to se zaboravlja. Gomila debila.
Prije sam mogao predpostaviti da ce se marsovci pojaviti nego da amerika sebi dopusti ovakvog budalu...sreca je opet sto drzava moze funkcionisati nevezano ko je glavni, ali opet...tip je night mare.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#13307 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Fudo387 »

General War wrote:
jeza u ledja wrote:
Fudo387 wrote:Ma svi ti likovi oko njega su glasali za njega, jahali su na toj manijakalnoj agendi, i po cijenu katastrofe, samo da bi sjebali sve sto je obama napravio.
Sad kad se monstrum oteo kontroli, jasno je svima da je mentalno neuracunljiv, sad kao, ajjjj spasavajmo republiku.
Sve ista govna.
Onda se postavlja pitanje kako ti ljudi nisu znali o kakvom se covjeku radi i prije nego sto su poceli raditi za njega? Mislim, jesu li blentavi il sta? I sta sad treba da ih posmatramo kao heroje jer obuzdavaju idiota? :-) Kakva je to pozicija u koju se postavljas uopste, da radis za idiota ...

Gledam onaj jedan njegov dupeglavac, kae lik "ovaj clanak je dokaz za postoji Deep State". Za mene je to vise pokazatelj sta takvi dupeglavci uopste zamiljaju kao deep state. Za njih su deep state u stvari institucije drzave, institucije demokratskog poretka. Ako o svemu ne odlucuje predsjednik, onda to ne valja. Kakva savrsena formula da si objasnjavas svijet oko sebe. Ako nesto ne valja, onda je u pitanju Deep State. Ako valja, onda je to Trumpova zasluga. I kad ga abd skinu s vlasti takva ce prica biti - "on je kao htio, ali oni mu kao nisu dali".
Na slican nacin se i u drustvu, svjedoci smo toga na forumu, objasnjavaju dogadjaji u svijetu. Win-win racionalizacija. Sta god ne znas kako da objasnis ili ne mozes da shvatis - ti za to optuzis neke skrivene ljude iza zavjese.

Stvar je u tome sto 40% gradjana ove zemlje u stvari hoce diktatora, i to naravno onakvog kakav je njima po volji. To sto diktatori ne zive vjecno i sto poslije njih uvijek dolazi neko drugi, na ovaj ili onaj nacin, to se zaboravlja. Gomila debila.
Prije sam mogao predpostaviti da ce se marsovci pojaviti nego da amerika sebi dopusti ovakvog budalu...sreca je opet sto drzava moze funkcionisati nevezano ko je glavni, ali opet...tip je night mare.

Radi se o dugogodisnjem projektu ispiranja mozga nebulozama.
Placamo cijenu pristupa informacijama i dezinformacijama, svaki hajvan ima sansu da otvori sebi youtube kanal, internet portal,
drljavi u nedogled o deep state i smislja teorije zavjere. Na to sve nakaci se bizon iz arkanzasa sa zicom sto mu usi drzi da ne otpadnu i
jebaji ga.
Jebo nas je Zuckeberg. :D
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#13308 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by CPT »

Fudo387 wrote:Ma svi ti likovi oko njega su glasali za njega, jahali su na toj manijakalnoj agendi, i po cijenu katastrofe, samo da bi sjebali sve sto je obama napravio.
Sad kad se monstrum oteo kontroli, jasno je svima da je mentalno neuracunljiv, sad kao, ajjjj spasavajmo republiku.
Sve ista govna.
Oni su cak i gori od njega. Oni vjeruju u "njegovu agendu" ali je on ne provodi optimalno... :cry: Kod njega je kombinacija demence i narcisoidnosti. A kod njih? :-)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#13309 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

CPT wrote:
Fudo387 wrote:Ma svi ti likovi oko njega su glasali za njega, jahali su na toj manijakalnoj agendi, i po cijenu katastrofe, samo da bi sjebali sve sto je obama napravio.
Sad kad se monstrum oteo kontroli, jasno je svima da je mentalno neuracunljiv, sad kao, ajjjj spasavajmo republiku.
Sve ista govna.
Oni su cak i gori od njega. Oni vjeruju u "njegovu agendu" ali je on ne provodi optimalno... :cry: Kod njega je kombinacija demence i narcisoidnosti. A kod njih? :-)
Pa oni su valjda njega smatrali samo podobnom budalom koja ce agendu sprovoditi. I sprovodi je, na mnoge nacine, a ono ostalo - oni grupno drze pod kontrolom da se previse ne otrgne.
c_g
Posts: 1156
Joined: 29/09/2016 01:52

#13310 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by c_g »

CNN i istiniti članak. :lol:
I onda ispod dole pišu Trump debil, itd, a vjeruju medijima.
Ma nema danas nijednog medija koji piše istinite stvari.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#13311 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Fudo387 wrote:

Radi se o dugogodisnjem projektu ispiranja mozga nebulozama.
Placamo cijenu pristupa informacijama i dezinformacijama, svaki hajvan ima sansu da otvori sebi youtube kanal, internet portal,
drljavi u nedogled o deep state i smislja teorije zavjere. Na to sve nakaci se bizon iz arkanzasa sa zicom sto mu usi drzi da ne otpadnu i
jebaji ga.
Jebo nas je Zuckeberg. :D
Upravo haveru, o ovom ce se bog zna kakve knjige pisat. Za jedno 30 godina ce se razne studije o tome kakve posljedice na drustvo je proizvela informaticka revolucija. Mislim, pisu se i sad, ali prave posljedice necemo znati jos zadugo. Svi smo mi dio toga, ne samo taj iz Arkasasa nazalost.

A sto se tice politike i pozicije predsjednika, ovo je samo tek pocetak. Ne sad da ce svaki sljedeci biti dilajla, ali gotovo je sad kad je duh izasao iz boce. Kazu kao Hillary bi probila "glass ceiling". Pravi glass ceiling je probio Trump. :-) Sad nista vise nece biti "nenormalno".
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#13312 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

c_g wrote:CNN i istiniti članak. :lol:
I onda ispod dole pišu Trump debil, itd, a vjeruju medijima.
Ma nema danas nijednog medija koji piše istinite stvari.
Clanak je izasao u New York Times.

Kakav CNN.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#13313 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by CPT »

jeza u ledja wrote:
CPT wrote:
Fudo387 wrote:Ma svi ti likovi oko njega su glasali za njega, jahali su na toj manijakalnoj agendi, i po cijenu katastrofe, samo da bi sjebali sve sto je obama napravio.
Sad kad se monstrum oteo kontroli, jasno je svima da je mentalno neuracunljiv, sad kao, ajjjj spasavajmo republiku.
Sve ista govna.
Oni su cak i gori od njega. Oni vjeruju u "njegovu agendu" ali je on ne provodi optimalno... :cry: Kod njega je kombinacija demence i narcisoidnosti. A kod njih? :-)
Pa oni su valjda njega smatrali samo podobnom budalom koja ce agendu sprovoditi. I sprovodi je, na mnoge nacine, a ono ostalo - oni grupno drze pod kontrolom da se previse ne otrgne.
u biti ne... njima je njegova "greska" da ono sto radi (to smatraju uspjehom) ne komunicira dobro....

Basket of deplorables
c_g
Posts: 1156
Joined: 29/09/2016 01:52

#13314 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by c_g »

jeza u ledja wrote:Clanak je izasao u New York Times.

Kakav CNN.
Je li CNN prenio tu vijest?
NYT je isto sranje. Nedavno su zaposlili žensku koja javno pozivala na linč bijeli ljudi.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#13315 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by CPT »

c_g wrote:
jeza u ledja wrote:Clanak je izasao u New York Times.

Kakav CNN.
Je li CNN prenio tu vijest?
NYT je isto sranje. Nedavno su zaposlili žensku koja javno pozivala na linč bijeli ljudi.
onako kad neko siri alt-right nebuloze

Image

User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#13316 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

c_g wrote:
jeza u ledja wrote:Clanak je izasao u New York Times.

Kakav CNN.
Je li CNN prenio tu vijest?
NYT je isto sranje. Nedavno su zaposlili žensku koja javno pozivala na linč bijeli ljudi.
znaci ako cnn prenese vijest iz nyt onda je netacna? koja logika. :lol:

nyt je novinarski standard svakome ko cita. sta ti citas?
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#13317 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Fudo387 »

:kiss:
c_g wrote:
jeza u ledja wrote:Clanak je izasao u New York Times.

Kakav CNN.
Je li CNN prenio tu vijest?
NYT je isto sranje. Nedavno su zaposlili žensku koja javno pozivala na linč bijeli ljudi.
Ma ja,
Ne postoji nikakav insider, nyt izmislio pricu da zabavlja mase budalastinama. Fake news. :lol:
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#13318 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by bosanska senzacija »

Sve sam skloniji misljenju da mediji u stvari rade obrnutu psihologiju kada je u pitanju Tramp i da su politicki marketing doveli na neku skroz drugu razinu.

Da se danas opet odrze izbori imam osjecaj da bi Trump bez problema pomeo sve protukandidate.
User avatar
TAFKAP
Posts: 10309
Joined: 30/09/2011 07:49

#13319 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by TAFKAP »

Što ga više tlače on jači i jači... Trump je svoje birače naložio sa sloganom "fake news", tako koliko god ga napadali putem medija on to odloži na stranu kao fake news i isto tako i njegovo glasačko tijelo.

Jedno ga mogu skinuti republikanski političari ili loša ekonomska situacija.
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#13320 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Truba »

znači nije istina da su snimili film samo s azijskim glumcima kao DIVERSITI film ( nema bijelaca)
njima je diversiti da nestanu bijelci

eh i u tom kontekstu ne odgovara trump

što bi bilo da se snimi samo film namjerno s bijelcima WASP :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#13321 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Black swan wrote: što bi bilo da se snimi samo film namjerno s bijelcima
Jel se ovo salis ili sta? :-) :D

A cuj snimili film samo s Azijcima. Strasno. Evo mene strah da me ne lincuju.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#13322 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Fudo387 »

Pa to je taj fazon, opali te nidje veze s mozgom nebulozom i dok ti skontas da se on stvarno ne zajebaje, sutra je vec predsjednik drzave.
:D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#13323 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

bosanska senzacija wrote:Sve sam skloniji misljenju da mediji u stvari rade obrnutu psihologiju kada je u pitanju Tramp i da su politicki marketing doveli na neku skroz drugu razinu.

Da se danas opet odrze izbori imam osjecaj da bi Trump bez problema pomeo sve protukandidate.
TAFKAP wrote:Što ga više tlače on jači i jači... Trump je svoje birače naložio sa sloganom "fake news", tako koliko god ga napadali putem medija on to odloži na stranu kao fake news i isto tako i njegovo glasačko tijelo.

Jedno ga mogu skinuti republikanski političari ili loša ekonomska situacija.
Tesko da je "jaci". Ne dobija nove pristalice, ako na to mislis, a podrska mu je u blagom padu (najniza od marta). A sto se tice izbora, o tom po tom. To ovisi od protukandidata.
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#13324 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Truba »

jeza u ledja wrote:
Black swan wrote: što bi bilo da se snimi samo film namjerno s bijelcima
Jel se ovo salis ili sta? :-) :D

A cuj snimili film samo s Azijcima. Strasno. Evo mene strah da me ne lincuju.
znaš ti dobro što je narativ

diversity = nema bijelaca
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#13325 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Fudo387 »

jeza u ledja wrote:
bosanska senzacija wrote:Sve sam skloniji misljenju da mediji u stvari rade obrnutu psihologiju kada je u pitanju Tramp i da su politicki marketing doveli na neku skroz drugu razinu.

Da se danas opet odrze izbori imam osjecaj da bi Trump bez problema pomeo sve protukandidate.
TAFKAP wrote:Što ga više tlače on jači i jači... Trump je svoje birače naložio sa sloganom "fake news", tako koliko god ga napadali putem medija on to odloži na stranu kao fake news i isto tako i njegovo glasačko tijelo.

Jedno ga mogu skinuti republikanski političari ili loša ekonomska situacija.
Tesko da je "jaci". Ne dobija nove pristalice, ako na to mislis, a podrska mu je u blagom padu (najniza od marta). A sto se tice izbora, o tom po tom. To ovisi od protukandidata.
Sem Bidena ovi “nasi” :D izgleda nemaju nikog ozbiljnog, a on meScini, i bi, i ne bi.
Post Reply