Dolaze nam gosti iz Izraela u Zenicu

Post Reply
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#1 Re: Dolaze nam gosti iz Izraela u Zenicu

Post by Hafis »

Ja niti jednog trenutka ne sumnjam u tradicionalnu gostoljubljivost zenicana i opcenito u sportski duh navijacke publike, tako da sam vise nego uvjeren da ce dragi gosti iz Izraela biti odusevljeni prijateljskom i domacinskom atmosferom koja ih ocekuje u Zenici.
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#2 Re: Dolaze nam gosti iz Izraela u Zenicu

Post by Pismonosa »

Čak je i Edinu Džeki kao kapitenu BH reprezentacije iz susjedstva ponuđena profesionalna pomoć i obuka u pravljenju što domaćinskije i što toplije atmosfere za goste.

Instruktor je već na putu..

Image
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#3 Re: Dolaze nam gosti iz Izraela u Zenicu

Post by Sezam »

5:0 bez problema.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#4 Re: Dolaze nam gosti iz Izraela u Zenicu

Post by Henry Chinaski »

Hafis wrote:Ja niti jednog trenutka ne sumnjam u tradicionalnu gostoljubljivost zenicana i opcenito u sportski duh navijacke publike, tako da sam vise nego uvjeren da ce dragi gosti iz Izraela biti odusevljeni prijateljskom i domacinskom atmosferom koja ih ocekuje u Zenici.
Možda bi nas ti mogao podsjetiti koliko puta smo bili kažnjeni zbog nacionalističkog divljanja u Zenici (ili na bilo kojoj utakmici reprezentacije)?
Možda i da cifre uporediš sa zemljama u regionu?
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#5 Re: Dolaze nam gosti iz Izraela u Zenicu

Post by Pismonosa »

Sezam wrote:5:0 bez problema.
Možda za goste. Tanki smo ko rizla :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#6 Re: Dolaze nam gosti iz Izraela u Zenicu

Post by Hafis »

Henry Chinaski wrote:
Hafis wrote:Ja niti jednog trenutka ne sumnjam u tradicionalnu gostoljubljivost zenicana i opcenito u sportski duh navijacke publike, tako da sam vise nego uvjeren da ce dragi gosti iz Izraela biti odusevljeni prijateljskom i domacinskom atmosferom koja ih ocekuje u Zenici.
Možda bi nas ti mogao podsjetiti koliko puta smo bili kažnjeni zbog nacionalističkog divljanja u Zenici (ili na bilo kojoj utakmici reprezentacije)?
Možda i da cifre uporediš sa zemljama u regionu?
Uvijek postoji prvi put.
Ovaj susret osim sportskog naboja ima i dodatni (polu)politički naboj - da ne objašnjavam baš u detalje budući ovdje ima možda i djece koja povremeno posjećuju forum.
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#7 Re: Dolaze nam gosti iz Izraela u Zenicu

Post by Sezam »

Hafis je stari Fanatikos.
Post Reply