Doktori ,sestre.... banda nezainteresovana i bahata....

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
hipija
Posts: 1621
Joined: 30/12/2010 18:17

#1551 Re: Doktori ,sestre.... banda nezainteresovana i bahata....

Post by hipija »

GandalfSivi wrote: 29/04/2022 14:02 Mamu mi boli bubreg par dana i ode danas doktoru da se naruci za ultrazvuk, kazu joj, moze, ali prvi slobadan termin je u septembru. Nevjerovatno…
Da je Fadil ili kakav ministar, odmah bi se došlo na red a ne čekalo 5 mjeseci.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20582
Joined: 12/08/2013 12:51

#1552 Re: Doktori ,sestre.... banda nezainteresovana i bahata....

Post by insaneinthebrain »

Ima privatno. Odmah dodjes na red :zzzz:
User avatar
Ateista
Posts: 46594
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#1553 Re: Doktori ,sestre.... banda nezainteresovana i bahata....

Post by Ateista »

Meni su i sin i djevojka umalo izgubili zivot zahvaljujuci nemaru doktora na KCUS-u tokom porodjaja, i to nakon upozorenja od strane doktorice koja je vodila trudnocu privatno da postoji veliki rizik da dodje do toga do cega je i doslo, zbog toga sto nisu pregledali nalaze, i zbog toga sto su je pustili da umire cekajuci kraj smjene i da preuzme drugi doktor koji je srecom bio pribran i hitno je izveo carski rez koji je trebalo davno uraditi kao sto je doktorica savjetovala.
Sreca pa nije bilo prekasno i prosli su oboje bez posljedica.

Nakon svega smo bili kod advokata sa namjerom da podignemo tuzbu protiv doktora. Advokat nas je saslusao i savjetovao nam da ne gubimo vrijeme, da su za takve tuzbe potrebna vjestacenja i da ce rijetko koji doktor ici protiv kolega, te da posto nema posljedica da i zbog toga nema sanse da tuzba prodje, tako da smo odustali.
Razmisljao sam i o alternativnim metodama, nisam nista uradio ali jos uvijek nekad razmisljam o tome nekoliko godina poslije.
Mogu samo zamisliti kako je vama koji ste izgubili nekog svog zbog nemara doktora, ja bih u tom slucaju vjerovatno odlezao nekog.
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1554 Re: Doktori ,sestre.... banda nezainteresovana i bahata....

Post by Truba »

porodiljno je klaonica

možda najgori dio zdravstva
User avatar
oldtajmer
Posts: 5060
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#1555 Re: Doktori ,sestre.... banda nezainteresovana i bahata....

Post by oldtajmer »

kakvo je ovo sranje sada,kada hoces leci u bolnicu traze ti pcr test a isti ne rade u domovima zdravlja vec ljudi moraju da ga rade privatno o svom trosku :-)
Post Reply