Dokle više Belmina Karamehmedovića???

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#51 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by rajv0sa »

Sasvim_Obican wrote:Zašto BHT stalno i iznova prenosi jedino utakmice Hrvatske i Srbije ? Je li to obaveza bh. televizije da prenosi utakmice reprezentacija susjednih država ? Danas na rasporedu tri puta bolja i zanimljivija utakmica Danska - Makedonija, ali nama urednik, po treći put, nudi Srbiju. :? :x
Mislim da je termin ovdje odlucio ,btw sve utakmice se mogu uzivo gledati na youtube :-D
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#52 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by just principe »

na YT utakmice gledati.

Ne bih rekao
User avatar
grunt
Posts: 2067
Joined: 17/01/2008 23:41
Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.
Contact:

#53 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by grunt »

User avatar
Janjicar
Posts: 5458
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#54 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by Janjicar »

Danas dva derbija Arsenal-Man Utd i City-Tottenhem
Oba mozete gledati u direktnom prenosu na BHT :wink:

Hvala ti Belmine (Y)
Vaš redovni pretplatnik
vendetta87
Posts: 264
Joined: 08/10/2008 09:35

#55 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by vendetta87 »

Janjicar wrote:Danas dva derbija Arsenal-Man Utd i City-Tottenhem
Oba mozete gledati u direktnom prenosu na BHT :wink:

Hvala ti Belmine (Y)
Vaš redovni pretplatnik
Jest al u q hahahhaha
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#56 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by rajv0sa »

just principe wrote:na YT utakmice gledati.

Ne bih rekao
Informiraj se prije nego sto napises post :thumbup:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#57 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by just principe »

bELMIN_666 wrote:
just principe wrote:na YT utakmice gledati.

Ne bih rekao
Informiraj se prije nego sto napises post :thumbup:

OK, moja greska ..Da bash pratim ovo evropsko nasao bih ja to..
Svako koga interesuje snaci ce se za utakmice i moze gledati i to jos bolje ako je na YT ali nije fazon u tome ..Problem je sto bht prenosi samo balkance bez obzira sto ovamo ima kvalitetnija i bolja utakmica u istom terminu
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#58 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by evo mene »

Jeli pratio Belmin ovaj Bahin simpozij??? Valjda je mogao pratiti, jer su Bahi došli njegovih ljubimci iz Srbije i Hrvatske.
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#59 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by amrica »

evo mene wrote:Jeli pratio Belmin ovaj Bahin simpozij??? Valjda je mogao pratiti, jer su Bahi došli njegovih ljubimci iz Srbije i Hrvatske.
:shock: :?

ljubimci iz ser i cro?
sportske gromade, bez obzira odakle su. :thumbup:

da je dosao treci trener srednjoskolske ekipe iz USA, eee to bi bila prava stvar, cudo, ponos za grad i naciju :-)


"Sarajevo je, barem kad je sport u pitanju, nakratko postalo centar regiona. Ličnosti koje su zajedno "teške" sedamdesetak evropskih, svjetskih i olimpijskih medalja i trofeja, kao što su Ivica Osim, Faruk Hadžibegić, Mirko Novosel, Aleksandar Petrović, Duško Vujošević, protekla su dva dana bili predavači na 1. međunarodnom simpoziju sporta u BiH "Simposar 2012"."
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#60 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by evo mene »

Bravo Belmine. Sutra obavezno nagradi Šuku za ovaj prijenos Srbija-Švedska.
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#61 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by evo mene »

Mogao si nam Belmine ovako organizovati kombinovani prijenos kada je igrala naša, a ne tvoja reprezentacija (BiH) sa Grčkom. Ali hajde neće ti biti teško u polufinalu kada se sastanu tvoje omiljene reprezentacije Srbija i Hrvatska. Predlažemo ti da ideš u Beograd i da sa lica mjesta komentarišeš ko svom na svome. Bravo Belmine.
User avatar
slobodni armirach
Posts: 5588
Joined: 22/06/2010 17:17
Location: Administrativni Centar Kantona 4

#62 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by slobodni armirach »

evo mene wrote:Mogao si nam Belmine ovako organizovati kombinovani prijenos kada je igrala naša, a ne tvoja reprezentacija (BiH) sa Grčkom. Ali hajde neće ti biti teško u polufinalu kada se sastanu tvoje omiljene reprezentacije Srbija i Hrvatska. Predlažemo ti da ideš u Beograd i da sa lica mjesta komentarišeš ko svom na svome. Bravo Belmine.
nadam se da cemu Dodik da da jedan orden za istaknuti antibosanski sportski rad :-D
User avatar
Acheron
Posts: 523
Joined: 16/10/2011 19:23

#63 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by Acheron »

Nije mi jasno koliko treba proci rukometnih prvenstava, da bi portugalka velida i zoran suko, uzeli vecu ulogu u komentarisanju od pukog statisticara i imitacije semafora... Vec 10 g. ih se ceka.

Znam da oni samoinicijativno ne zele usvajati nova znanja, jer su prelijeni i neredoznali. Ali, zar nema neko (sef Belmin) ko ce ih poslat na neki seminar; kod Buze Suseca na caseve; na kafu s ovdasnjim trenerima - da se malo poblize upoznaju s materijom??

Bez pretjerivanja, mislim da ta parazitska kasta, uhljebljena u posao tzv 'komentatora', ne radi vise od 15 min. dnevno. Dok izguglaju slike igrace i pravila. Ni u fudbalu nisu nista bolji.

Jednostavno, kriteriji su tako niski, da je dovoljno svih 60 min. nabrajati strijelce, ofucane frazetine iz fudbalskih rijecnika i nekakva iscudjivanja i lazni delirij.

Bijeda, fukara, dno...sportska redakcija BHT-a, na celu s patronom. Bez pozitivnih pomaka.
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#64 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by evo mene »

Sramota... Kome vi najavljivate sportske događaje, a veze nemate. Ne kažete da bi prenosili baraž sa Njemačkom. To vas ne zanima. Stid vas bilo Belmine, stid!!!
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#65 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by evo mene »

Pa šta još treba ovaj Belmin da uradi. Upropastio je sport na državnoj televiziji, sada i Eurosong. On i njegovi talovi. Sram te bilo Belmine!!!
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#66 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by evo mene »

Belmin Karamehmedović bez komentara. Pa ko si više, za koga ti radiš...
Post Reply