Dokle više Belmina Karamehmedovića???

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#26 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by evo mene »

Evo BHT-a izdalo saopćenje i optužilo Rukometni savez, a ne kažu, kako je Belmin rekao, dok on vedri i oblači, da nikada neće prenositi naše rukometaše zbog TV1 i da Baho nikada neće primirisati Sivom domu. Dokle više Belmina!!!
User avatar
krompir i riza
Posts: 3766
Joined: 11/07/2010 18:31

#27 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by krompir i riza »

ono za raport , je l' stvarno il' karikiraš?
jer zvuči nevjerovatno
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#28 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by evo mene »

Da, Velid Spaho (potomak jednog od največih muslimana, Bošnjaka sa ovih prostora Mehmeda Spahe) bio na raportu!!!
User avatar
krompir i riza
Posts: 3766
Joined: 11/07/2010 18:31

#29 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by krompir i riza »

ma može vala biti i Titin potomak, za mene je isti k'o i svaki drugi..
ali da neko ide na raport jer se 'previše raduje pobjedi svoje reprezentacije' ,e to je već bljak :roll:
User avatar
slobodni armirach
Posts: 5588
Joined: 22/06/2010 17:17
Location: Administrativni Centar Kantona 4

#30 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by slobodni armirach »

evo mene wrote:Da, Velid Spaho (potomak jednog od največih muslimana, Bošnjaka sa ovih prostora Mehmeda Spahe) bio na raportu!!!
zbog cega zbog 'sjajnih' komentara kaje prenosio baraznu tekmu iz portugala

on je za mene cistokrvni portugalac, kakav bosnjo i q...
User avatar
Acheron
Posts: 523
Joined: 16/10/2011 19:23

#31 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by Acheron »

Belmin je poznat kao veliki strucnjak, osobito za atletiku 'obratite paznju na staze broj 4, 5 i 6'.

Ne moze ga zaobic ni jedan miting Zlatne lige, Olimpijada, Euro u kosarci...

Parazit na budzetskim jaslama, kao i vecina tih lezihljebovickih sivodomnjaka.
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#32 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by amrica »

evo mene wrote:Da, Velid Spaho (potomak jednog od največih muslimana, Bošnjaka sa ovih prostora Mehmeda Spahe) bio na raportu!!!
on je praunuk Fehima Spahe, brata Mehmeda.S.


a cak je i gori sportski komentator od belmina
androgina
Posts: 18
Joined: 15/02/2011 21:53

#33 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by androgina »

Šta to biješe druga strana?
http://www.bhrt.ba/lat/?p=941
Prije prethodnih kvalifikacija za Evropsko prvenstvo koje se upravo održava u Srbiji, generalni sekretar Rukometnog saveza BiH Smajo Karačić je, nakon više razgovora o uslovima prijenosa utakmica reprezentacije, usmeno je obavijestio BHRT da je Savez dogovorio dugoročnu saradnju s komercijalnom TV stanicom TV 1;
- Pred početak kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2013. godine, niti gospodin Karačić, niti bilo ko drugi iz Rukometnog saveza BiH, nije obavijestio BHRT da je pomenuti ugovor istekao, niti je od BHRT-a tražena ponuda za direktnim prijenosima utakmica sa Kiprom i Grčkom, kao što je bio slučaj svih prethodnih sezona. Da stvar bude gora po g.Smaju Karačića, na zvaničnoj web stranici Rukometnog saveza BiH stoji da je jedan od njihovih medijskih partnera i dalje TV 1, što precizno raskrinkava lažne i nedobronamjerne izjave generalnog sekretara date nekim web portalima. Pametnom je i ovo dovoljno...
- Lažna je izjava generalnog sekretara Rukometnog saveza Bosne i Hercegovine g.Smaje Karačića da je BHT-u nuđen besplatan TV prijenos utakmica u Goraždu i Solunu. Pozivamo gospodina Karačića da ponudi dokaze da je zvanično uputio takvu ponudu BHRT-u. Ukoliko je prijenos, zaista, bio besplatan bilo bi to prvi put u historiji nastupa rukometne reprezentacije BiH u zvaničnim međunarodnim natjecanjima da Savez ne dobija nikakvu naknadu, što potvrđuje i izjava g. Karačića da su prava za prijenos utakmica u prethodnim kvalifikacijama dali TV kući čija je ponuda bila povoljnija za Savez ;
Čak i da g.Karačić nije sam sebe zapetljao u neistine koje iznosi u javnost, zdrav razum nameće pitanje, ako već, kako pokušavaju insinuirati iz Saveza, BHT1 nije bila zainteresirana za besplatan prijenos, kako to da baš nijedna druga TV kuća, uključujući i zvaničnog medijskog partnera s naslovne web stranice Saveza, također nije bila zainteresirana za besplatan prijenos nastupa državnog tima?
- Zanimljivo je da se g. Karačić poziva na zakonsku obavezu BHRT da prenosi utakmice rukometne reprezentacije, pa s pravom postavljamo pitanje da li je generalni sekretar skalapanjem ugovora s komercijalnom TV kućom prekršio zakon na koji se sam poziva?....
homar
Posts: 1485
Joined: 16/06/2008 17:07

#34 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by homar »

Ma Belmin prati sva "sportska zbivanja u svijetu", pa nema vremena se baviti BH rukometom, tu nema dobrih dnevnica, malo plaćaju.

Krkan jedan, nek podnese ostavku i nek prepusti nekom normalnom komentatoru mjesto, koji razlikuje šta je država a šta uvlačenje u dupe nekom entitetskom kolegi krkanu.

Belmine, podnesi ostavku, spasi BHT1, nemoj se poslije žaliti što nema RTV takse, odnosno što nećeš imati platu.

I neka svako zna na BHTV da se ne može igrati sa BH reprezentacijama, neka ovo bude posljednja opomena.
dragonz
Posts: 1790
Joined: 20/09/2008 13:12

#35 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by dragonz »

- Lažna je izjava generalnog sekretara Rukometnog saveza Bosne i Hercegovine g.Smaje Karačića da je BHT-u nuđen besplatan TV prijenos utakmica u Goraždu i Solunu. Pozivamo gospodina Karačića da ponudi dokaze da je zvanično uputio takvu ponudu BHRT-u.
:-) :-) :-) :-) :-)

ja budala traže od drugih da im predlažu šta da prenose i da kreiraju programsku šemu, fakat idioti ne znaju opis svoga posla
User avatar
video
Posts: 6848
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#36 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by video »

dragonz wrote:
- Lažna je izjava generalnog sekretara Rukometnog saveza Bosne i Hercegovine g.Smaje Karačića da je BHT-u nuđen besplatan TV prijenos utakmica u Goraždu i Solunu. Pozivamo gospodina Karačića da ponudi dokaze da je zvanično uputio takvu ponudu BHRT-u.
:-) :-) :-) :-) :-)

ja budala traže od drugih da im predlažu šta da prenose i da kreiraju programsku šemu, fakat idioti ne znaju opis svoga posla
Hajd sviju ti, de nam svima objasni kako dodje do tog zakljuchka iz ovog gore navedenog :shock: :shock:

Ako cesh izvaliti neku glupost, bolje je ostaviti za sebe, nego se ovako javno blamirati ;-) ;-)
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#37 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by rajv0sa »

Ljudi sto ste navalili na Belmina :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#38 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by dječak sa šibicama »

Ispade Smajo Karacic pozitivac :D

A i jest ono, tip zna manipulisati, svoj nerad i nesposobnost je uvijek uspio prodati zapaljenoj raji kao "kradu nam igrace, ja tu nista ne mogu", a sada je uzeo pare od TV1 i kad su ga otkacili, onda on kofol nudio BHT-u besplatan prijenos, ali oni kao nece :-)

Ma mojne mi reci, dokazi mangupe, daj faksimil, nije im usmeno nudio prijenos 100%. Dakle, cekamo dokaz.

Smajo Karacic je vjecan, Belmini su prolazni.
vanjki
Posts: 1794
Joined: 26/10/2006 17:37

#39 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by vanjki »

Raja kako ne shvatate?Nije bilo prijenosa zbog toga sto su svi kontali da cemo izgubiti.Meni nije jasno zbog cega Tv1 nije prenosila ovaj rukometni susret i niko ne napada ovu medisjku kucu!
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#40 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by Mahalac »

Najgore je sto ce se o ovome jos malo pisati i onda kasnije sve opet po starom.
Sve dok neko nogom ne napenali ovog Belmincica i njemu slicne tj dok se ne uspostavi sistem odgovornosti
S POSLJEDICAMA, nema nista ni od kakvog posla.
Belmine znam da ovo citas samo da ti kazem da ti se ponjamke ustau.
homar
Posts: 1485
Joined: 16/06/2008 17:07

#41 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by homar »

vanjki wrote:Raja kako ne shvatate?Nije bilo prijenosa zbog toga sto su svi kontali da cemo izgubiti.Meni nije jasno zbog cega Tv1 nije prenosila ovaj rukometni susret i niko ne napada ovu medisjku kucu!
Ja ne plaćam TV1, nego plaćam BHT i od njih tražim da kao javni servis prate sve reprezentacije.
Kada će Belmin shvatiti da on nije zvijezda, on me kao ličnost ne interesuje, interesuje me reprezentacija. Šta se blamira, pametnije bi mu bilo da se izvine građanima i ode kao džek. Ovako kao šupak pokušava opravdati nešto što se nemože opravdati. :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#42 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by Edin H. »

bELMIN_666 wrote:Ljudi sto ste navalili na Belmina :lol:
Jest' ih Belmin izdominirao :D

Pretplata se mora placati, ne prenosi ni BBC u Engleskoj sportske dogadjaje kada igra recimo fudbalska reprezentacija, osim ako nije prijateljska, ali zavalis se cifru Sky-ju i mirna Bosna :D
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#43 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by evo mene »

Teško da neko može smijeniti Belmina. Ostaje nam da se iživljava na nama koji istinski volimo našu reprezentaciju. A Belmin i njegovi izvršioci upravo sada uživaju u bodrenju Srbije i Hrvatske. Neka ih je sram!!!
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#44 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by rajv0sa »

evo mene wrote:Teško da neko može smijeniti Belmina. Ostaje nam da se iživljava na nama koji istinski volimo našu reprezentaciju. A Belmin i njegovi izvršioci upravo sada uživaju u bodrenju Srbije i Hrvatske. Neka ih je sram!!!
Ma ne vjerujem da se on namjerno iživljava ,čovjek je čitav rat proveo u Sarajevu,tako da ne vjerujem da je on neki hejter BiH.Mislim da su neke druge stvari u pitanju.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#45 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by KatarinaKosaca »

Čovjek proveo rat u Sarajevu, onoliko koliko je uzimao dnevnicu od ABC-a, a to je bilo puno više nego da ode u izbjeglički kamp. Tako, o patriotizmu nemojte, svega vam.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#46 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by Edin H. »

KatarinaKosaca wrote:Čovjek proveo rat u Sarajevu, onoliko koliko je uzimao dnevnicu od ABC-a, a to je bilo puno više nego da ode u izbjeglički kamp. Tako, o patriotizmu nemojte, svega vam.
Eki :roll:

Ne bih bas nesto rekao, mozda je pred kraj cvakno kakvu pinku, ali zna se da su bracni par M i S radili za ABC :dance:
Bas nasuprot covjek je sa Miletom Djurdjevicem vodio Dnevnik kada nikoga drugog nije bilo.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#47 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by KatarinaKosaca »

Edin H. wrote:
KatarinaKosaca wrote:Čovjek proveo rat u Sarajevu, onoliko koliko je uzimao dnevnicu od ABC-a, a to je bilo puno više nego da ode u izbjeglički kamp. Tako, o patriotizmu nemojte, svega vam.
Eki :roll:

Ne bih bas nesto rekao, mozda je pred kraj cvakno kakvu pinku, ali zna se da su bracni par M i S radili za ABC :dance:
Bas nasuprot covjek je sa Miletom Djurdjevicem vodio Dnevnik kada nikoga drugog nije bilo.
Bračni par otišao u Ameriku i Belmin radio ;-)
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#48 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by Edin H. »

KatarinaKosaca wrote:
Edin H. wrote:
KatarinaKosaca wrote:Čovjek proveo rat u Sarajevu, onoliko koliko je uzimao dnevnicu od ABC-a, a to je bilo puno više nego da ode u izbjeglički kamp. Tako, o patriotizmu nemojte, svega vam.
Eki :roll:

Ne bih bas nesto rekao, mozda je pred kraj cvakno kakvu pinku, ali zna se da su bracni par M i S radili za ABC :dance:
Bas nasuprot covjek je sa Miletom Djurdjevicem vodio Dnevnik kada nikoga drugog nije bilo.
Bračni par otišao u Ameriku i Belmin radio ;-)
I ti svakog djavola znas :D
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#49 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by Sasvim_Obican »

Zašto BHT stalno i iznova prenosi jedino utakmice Hrvatske i Srbije ? Je li to obaveza bh. televizije da prenosi utakmice reprezentacija susjednih država ? Danas na rasporedu tri puta bolja i zanimljivija utakmica Danska - Makedonija, ali nama urednik, po treći put, nudi Srbiju. :? :x
adem_vaart
Posts: 47
Joined: 06/08/2011 02:51

#50 Re: Dokle više Belmina Karamehmedovića???

Post by adem_vaart »

Znimljivo je da je nas javni servis prenosio svaku utakmicu Partizana dok su bili u LP, dok su nam Dinamo ponudili samo par puta snimak,cak ni utakmica Dinamo-Real Madrid nije mogla ici uzivo
Post Reply