Dogovori za protest 13. 2.

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Vedoni
Posts: 274
Joined: 21/10/2006 17:14

#676

Post by Vedoni »

DaysleepeR wrote:treba im traziti da prezentiraju dokaze za ove tvrdnje ili u protivnom da povuku ovo saopstenje

za to nam treba pomoc medija, ali nisam siguran koliko su mediji na strani gradjana
Ovo bi bila jako dobra stvar.
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#677

Post by obuca »

pa nek prijavi walter :D na zapadu nasi redovi su sad u napadu :lol:
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#678

Post by shuriken »

alica.k wrote:MEDIJI NAM VISE NISU PRIJATELJI.

to se moglo zakljuciti po srijedi i njihovim izokretanjem cinjenica.

ja bih da dodam da je RSG bio dosta korektan.
pink je bio grozan kako cujem a o kantonalnoj ne treba trosit rijeci

a drugi su ok, trebamo ih na nasoj strani

avaz je iznenadjujuce korektno pisao jucer
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#679

Post by obuca »

pa dajte samo e mail jedan je dovoljan gore navedenim medijima. TVSA treba zabranit da snimaju ista. u slucaju nereda. oni koji budu tu trebaju uredovat, slikat itd
Lesli Eldridž
Posts: 3544
Joined: 10/01/2008 15:23
Location: Ko će to znati

#680

Post by Lesli Eldridž »

Ma ne smiju mediji da se zamjere vlasti. A mnogi ih i simpatišu. Jebo medije, ima sarajevo x. com
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#681

Post by PITARKA_SA »

ma treba svim medijima poslati obavjestenje,pa eto gdje prodje prodje
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#682

Post by alica.k »

ja sam upozorena da ne pisem svasta na forumu i sistemu naseg fakulteta. da ne dodje do zabune, nisu me oni upozorili, nego je to bilo dobronamjerno upozorenje kolege sa faksa. divno.
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#683

Post by mala-i »

Šta smo to loše napisali? Ovo nisu pozivi na linč kako je to Semiha sinoć pokušala predstaviti. Ovo je glas očaja ljudi od kojih se većina ne lično poznaje, koji imaju različite afinitete, različitih su struka i hobija, a zajednička im je samo želja da konačno neko preuzme odgovornost za loše stanje u ovoj državi i zajednički kanal kojim komuniciraju akumulirano nezadovoljstvo.
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#684

Post by alica.k »

i de, hoce li neko rjecit napisat tekst da saljemo mailom?
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#685

Post by PITARKA_SA »

mala-i wrote:Šta smo to loše napisali? Ovo nisu pozivi na linč kako je to Semiha sinoć pokušala predstaviti. Ovo je glas očaja ljudi od kojih se većina ne lično poznaje, koji imaju različite afinitete, različitih su struka i hobija, a zajednička im je samo želja da konačno neko preuzme odgovornost za loše stanje u ovoj državi i zajednički kanal kojim komuniciraju akumulirano nezadovoljstvo.
naravno,samo sto je njima sloboda izrazavanja i ,bilo sta kriticki upuceno prema vlastima linc
Vedoni
Posts: 274
Joined: 21/10/2006 17:14

#686

Post by Vedoni »

Medijima trebas nesto punuditi zauzvrat. Ipak su to komercijalne organizacije. Ali pobjedit' ce onaj ko bude imao najbolji marketing.
Sta je sa Oslobodjenjem?
Martian_Kyo
Posts: 127
Joined: 30/04/2005 01:37

#687

Post by Martian_Kyo »

DS9 wrote:
konyan wrote:Ljudi, skup moze prijaviti samo neka formalna grupa, organizacija, firma ili sta vec i automatski preuzima svu odgovornost, ali i troskove i slicno.

Ovo je spontano skupljanje gradjana koje nema veze ni s jednom organizacijom i nema ga ko prijavljivati. Ovo je srdzba, bijes i ostalo.
Skup moze prijaviti svaki gradjanin, ali tom prilikom mora napisati puno ime i prezime, adresu stanovanja, maticni br i br. licne karte, a uz to mora osigurati redare, koji takodjer moraju dati iste podatke.
Nemojte nasjedati, vlasti traze osobu koju bi proglasili krivcem, agitatorom, anarhistom i sl.
Isto sam i ja cuo, ako se neko prijavi, tu osobu ce drzat odgovornom za haman svaku frku, malo ko ce bas pristat na takav rizik. Mozda treba ispitati da li imaju pravnu osnovu za to. Fali nam fakat neko sa znanjem prava.

Licno bi i ja sto vise odradio po Pe-eSu, ali mislim da ce to tesko biti Za razliku od prosle subote, ovaj skup ma koliki bude, je mnogo spotaniji nego prosli.
Last edited by Martian_Kyo on 15/02/2008 13:14, edited 1 time in total.
User avatar
Ergot
Posts: 1019
Joined: 27/03/2004 23:00
Location: dislocation

#688

Post by Ergot »

Ja vise stvarno nisam siguran jesu li veci debili kantonalni vlastelini ili dostasi. Mislim, onaj glavonja sto ga uhapsise neki dan mozda jest mongoloid i kanta bijelog pranja, ali sad da je ustasko-cetnicki placenik... :-) Pa nisu ni cetnici oca dojili, nece svasta na platnom spisku.
damirm
Posts: 542
Joined: 07/03/2007 10:19

#689

Post by damirm »

Najvaznije je da dobijemo podrsku naroda. Sutra ne smije biti nasilja! Trebamo izgledati pametni, organizovani i odlucni! Koliko god nas bude...To ce biti pravi kontrast u odnosu na ova njihova istupanja i kvalifikaciju protestanata kao obicne rulje.
Na taj nacin cemo pridobiti i medije. Pokazimo narodu kakvi debili ga vode.
Lesli Eldridž
Posts: 3544
Joined: 10/01/2008 15:23
Location: Ko će to znati

#690

Post by Lesli Eldridž »

alica.k wrote:ja sam upozorena da ne pisem svasta na forumu i sistemu naseg fakulteta. da ne dodje do zabune, nisu me oni upozorili, nego je to bilo dobronamjerno upozorenje kolege sa faksa. divno.
Ma murija presreće ove poruke i pozive. To rade u telekomu, provjereno. Brzo upiši i briši. Govna aidovska (nekad kosovska)
damirm
Posts: 542
Joined: 07/03/2007 10:19

#691

Post by damirm »

Molio bih administratora da ukori Ergota zbog upotrebe jezika mrznje.
Last edited by damirm on 15/02/2008 13:16, edited 1 time in total.
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#692

Post by alica.k »

treba nam barem 15 transparenata na kojima pise ono sto je pisalo na onom transparentu u prvim protestima "NEMOJTE GADJATI, OVO JE MIRNI PROTEST, il nesto u tom fazonu.

ako krene frka, dizemo odmah te transparente...onda je upalilo kolko toliko...
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#693

Post by vjesticanametli »

:sax:
Lesli Eldridž
Posts: 3544
Joined: 10/01/2008 15:23
Location: Ko će to znati

#694

Post by Lesli Eldridž »

damirm wrote:Najvaznije je da dobijemo podrsku naroda. Sutra ne smije biti nasilja! Trebamo izgledati pametni, organizovani i odlucni! Koliko god nas bude...To ce biti pravi kontrast u odnosu na ova njihova istupanja i kvalifikaciju protestanata kao obicne rulje.
Na taj nacin cemo pridobiti i medije. Pokazimo narodu kakvi debili ga vode.
:thumbup:
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#695

Post by cico x »

jedini koji nas razumiju su vijece europe,ambasade francuske i britanije,osce.... jer u njihovom pismu nigdje nas nisu nazvali sacicom maloljetnika i huliganima,oni dobro znaju sta su demonstracije i oni dobro znaju sto smo mi ustali,jer su svjesni da kod nas u foteljama sjede nesposobni ljudi,tako da im se nekako treba zahvaliti i "spojiti" se sa njim,jebo sve medije i politicare ako oni stanu na nasu stranu,a stace sigurno !!!
fraise_jagoda
Posts: 9
Joined: 08/02/2008 10:17

#696

Post by fraise_jagoda »

shuriken wrote:
fraise_jagoda wrote:Vec par sedmica! cekah na aktiviranje svog accounta :roll:, ali i docekah :-D

Grad nam se pretvorio u epicentar kriminala, ali to nije bitno, jer je odrzano cak 50 sjednica Vlade!!! i donijeto oko 1.000 zaključaka i odluka!!!

Na istim je zakljuceno da :``Dolazi do novih poskupljenja zivotnih namirnica; Sigurnosna situacija iz godine u godinu se pogorsava;``
:x

Zakljuccci koji ce nam otvoriti occi i ukazati put ka svijetlijoj buducnosti! :lol:


P.s. Bez kamenja sutra aBd :)
Seherezada Silajdzic i 1000 zakljucaka


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lesli Eldridž
Posts: 3544
Joined: 10/01/2008 15:23
Location: Ko će to znati

#697

Post by Lesli Eldridž »

alica.k wrote:ja sam upozorena da ne pisem svasta na forumu i sistemu naseg fakulteta. da ne dodje do zabune, nisu me oni upozorili, nego je to bilo dobronamjerno upozorenje kolege sa faksa. divno.
Semiha Borovac je Hitler iz našeg sokaka. Ona bi da hapsi.
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#698

Post by luciferino »

alica.k wrote:treba nam barem 15 transparenata na kojima pise ono sto je pisalo na onom transparentu u prvim protestima "NEMOJTE GADJATI, OVO JE MIRNI PROTEST, il nesto u tom fazonu.

ako krene frka, dizemo odmah te transparente...onda je upalilo kolko toliko...
NEMOJTE IH GAĐATI! ONI JEDVA ČEKAJU!
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#699

Post by alica.k »

luciferino wrote:
alica.k wrote:treba nam barem 15 transparenata na kojima pise ono sto je pisalo na onom transparentu u prvim protestima "NEMOJTE GADJATI, OVO JE MIRNI PROTEST, il nesto u tom fazonu.

ako krene frka, dizemo odmah te transparente...onda je upalilo kolko toliko...
NEMOJTE IH GAĐATI! ONI JEDVA ČEKAJU!
eh to, to bi mozda imalo efekta

evo ja cu napraviti pet tih...jos neko?
Last edited by alica.k on 15/02/2008 13:21, edited 1 time in total.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#700

Post by vjesticanametli »

:sax: zbijajte redove
Post Reply