Dodik-ako me smjene izvescu 200.000 ljudi na ulice

User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#1 Re: Dodik-ako me smjene izvescu 200.000 ljudi na ulice

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

veca_sa wrote:da li je ovo neka prijetnja ili suplja, ostaje nam da vidimo al znajuci ovog nesudjenog pjevaca.... svasta je moguce
Polazeci od slicne prijetnje izrecene u praskozorje rata 1991. godine, ja bih ovo uzeo za ozbiljno. Medjutim mislim da nekakvom strahu nema mjesta jer ako se pocnu dizat jedni, dizace se i drugi a vjerovatno i treci. Je li DOdik spreman ici tako daleko i rizikovati? Ulozi su veliki.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45204
Joined: 29/12/2005 01:20

#2

Post by jeza u ledja »

Sto ste bolan dosadni...

Samo na jedan Dodikov intervju otvorene 3 teme.

A da ne govorim da vec postoje desetine tema o njemu.

Dajte ba imate jednu temu za Dodika i Silajdzica i u njima raspravljajte. Smoriste vise. :-x
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10961
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#3

Post by Prpa.ba »

Sumnjam da ce ga smijeniti.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#4

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Prpa.ba wrote:Sumnjam da ce ga smijeniti.
I ako ga smijene to ce uraditi u paketu sa Siladzicem, porpilicno sam siguran u ovo.
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#5 Re: Dodik-ako me smjene izvescu 200.000 ljudi na ulice

Post by zavrzlama »

veca_sa wrote:da li je ovo neka prijetnja ili suplja, ostaje nam da vidimo al znajuci ovog nesudjenog pjevaca.... svasta je moguce
Nije suplja....tip govori i prijeti skoro godinu samo sto neki ne shvacaju ozbiljno...neki jos zive u iluziji da je Dodik dosao na vlast radi fotelje i novca...dosao je po nalogu iz Srbije da nastavi ondje gje mu predhodnici stali R&R...jedina razlika je u tome sto preko Drine ne gledamo kolone tenkova kako ulaze u BIH...borba za BIH se vodi svih ovih godina....

Istog momenta kad bilo koja drzava prizna Kosovo tih 200 000 Dodikovih poklonika ce izaci na ulice i krvavi bal ce da pocne.....pitanje je dali ce prvo poceti sranje u BIH ili ce Kosovo dobiti nezavisnost...kako god BIH nece obici velikosrpska mitomanija..
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#6

Post by Abu FEED el-Castro »

Ako ih ne mozete pobijediti - pridruzite im se!


Zivio Dodik !!!


:D :D
never no
Posts: 85
Joined: 15/05/2007 02:09

#7 daj sta vam je

Post by never no »

Taj papak moze izvesti i 500.00 hiljada sta mu vrijedi.Nikad se vise nece ponoviti krvavi pir cetnika.
Narod se je opametio nema vjerovanja vise.
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#8 Re: daj sta vam je

Post by zemo_online »

never no wrote:Taj papak moze izvesti i 500.00 hiljada sta mu vrijedi.Nikad se vise nece ponoviti krvavi pir cetnika.
Narod se je opametio nema vjerovanja vise.
tacno.mogu oni na ulicu 2 mjeseca i nista vise jer znaju sta bi ih snaslo.
User avatar
Simply_Red
Posts: 756
Joined: 25/03/2007 16:55
Location: Sarajevo

#9 Re: daj sta vam je

Post by Simply_Red »

test01 wrote:
never no wrote:Taj papak moze izvesti i 500.00 hiljada sta mu vrijedi.Nikad se vise nece ponoviti krvavi pir cetnika.
Narod se je opametio nema vjerovanja vise.
tacno.mogu oni na ulicu 2 mjeseca i nista vise jer znaju sta bi ih snaslo.
Sta bi ih snaslo? Ono sto ih je snaslo 92-95?
artzy
Posts: 839
Joined: 03/01/2005 05:52

#10 Re: Dodik-ako me smjene izvescu 200.000 ljudi na ulice

Post by artzy »

veca_sa wrote:da li je ovo neka prijetnja ili suplja, ostaje nam da vidimo al znajuci ovog nesudjenog pjevaca.... svasta je moguce
Znaci da misli da postoji realna mogucnost da se to desi pa pokusava da prijeti nemirima. Navikao je da to sa ovim strancima pali.

Zvuci mi kao; ako me ne pustite da pobijem i etnicki ocistim ove ljude ja cu se naljutiti i bice svasta.

Jednom ce casa biti prepuna i tu ce mu biti kraj.
User avatar
suncokret13
Posts: 1255
Joined: 11/09/2006 00:17
Location: par stanica od kuce
Contact:

#11

Post by suncokret13 »

ma yebo njega vise.....
nego ima li ko da mi razmjeni jednu novcanicu od 36 € u dvije od po 50 € ?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10961
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#12

Post by Prpa.ba »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:I ako ga smijene to ce uraditi u paketu sa Siladzicem, poprilicno sam siguran u ovo.

Upravo. Nece MZ dozvoliti radovanje niti jednoj strani :D
never no
Posts: 85
Joined: 15/05/2007 02:09

#13

Post by never no »

neka,neka
evo mene sad iz supe i mogu vam reci da je sve spremno za dernek ako zatreba.
belay_djecko
Posts: 90
Joined: 31/07/2006 07:46

#14

Post by belay_djecko »

never no wrote:neka,neka
evo mene sad iz supe i mogu vam reci da je sve spremno za dernek ako zatreba.
:thumbup: :faraon1:
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#15 Re: daj sta vam je

Post by nineac »

Simply_Red wrote:
test01 wrote:
never no wrote:Taj papak moze izvesti i 500.00 hiljada sta mu vrijedi.Nikad se vise nece ponoviti krvavi pir cetnika.
Narod se je opametio nema vjerovanja vise.
tacno.mogu oni na ulicu 2 mjeseca i nista vise jer znaju sta bi ih snaslo.
Sta bi ih snaslo? Ono sto ih je snaslo 92-95?
Ma nebi. sada imamo pored silajdzica i brankovica i tihica da precrtavaju BiH :D
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#16

Post by Prozor »

I sta ce tih 200.000 ljudi, uraditi na ulici? :oops:
User avatar
TareSA
Posts: 209
Joined: 02/11/2005 12:56
Location: Sarajevo

#17

Post by TareSA »

200.000 njegovih znaci u realnosti 500.000 svih vrsta oruzja, mozda i teskog naoruzanja, 200.000 nasih znaci ni 50.000 puski a ne nesto vise, predao bosnjo svo oruzje, sad su mu svi kao dragi i mili i niko mu nista nece, a ovaj tamo sumadinac nije ni pokusao da preda oruzje nego kupio jos nek mu se nadje, eeeeeee koji smo mi levati to nije ni smijesno vise
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#18

Post by Prozor »

TareSA wrote:200.000 njegovih znaci u realnosti 500.000 svih vrsta oruzja, mozda i teskog naoruzanja, 200.000 nasih znaci ni 50.000 puski a ne nesto vise, predao bosnjo svo oruzje, sad su mu svi kao dragi i mili i niko mu nista nece, a ovaj tamo sumadinac nije ni pokusao da preda oruzje nego kupio jos nek mu se nadje, eeeeeee koji smo mi levati to nije ni smijesno vise
Ma kakvi ba :D , imaju vec Zelene Beretke - ressurected, samo sto vi to ne znate :D :D a ni Dodo :oops: :D :D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#19

Post by Maraschino »

Ma jebes vise i Dodika ali fakat covjek je zaslijepljen dali vlascu ili provizijama tako da mi nekada djeluje da bi bio gori i od samog Karadzica ili pak Mladica samo da ostane na kormilu.. Na samu pomen BiH covjek jednostavno poludi bez obzira spominje li se ukidanje RS iz Sarajeva ili ne. Kada svi cute onda on ponovo pocinje bljuvati otrov iz onih prljavih usta.Je li ikada rekao da prihvata BiH kao svoju domovinu i da bi trebalo sjesti i dogovoriti se oko uredjenja. Ne , on polazi od cinjenice da je BiH nastala od dva entiteta i ako ne moze da funkcionise treba da nestane a ne od toga da je BiH starija i od njega i od RS.Nikada nisam ni ocekivao da voli BiH ali toliko da je mrzi,moze samo kreten i idiot.
Eto kako to izgleda kada se covjek spusti na njegov nivo.
from_dust
Posts: 166
Joined: 09/06/2007 16:59
Location: Sarajevo

#20

Post by from_dust »

Jebo/li mater svoju,jebe nas ko stigne..................plus,JEBEMO SAMI SEBE(to ne spada u ovu kategoriju,ko stigne,ovo je posebna kategorija).............i što je najgore to PROLAZI......................ajjjjjjjjjjjjjjjj..................i dešava se..............Hoće li neko da me probudi,nadam se da je ružan san.Sad ću da se udarim.............uf,nije............... :angry: :angry: :angry: :angry: .

A ne znam,jebo familiju četničku svoju,samo prijeti.................i sere i nervira me,i jebe nas,i želi autonomiju i ............ :x

Pa da neko od naših zaprijeti izlaskom 200.000 hiljada ljudi ovi bi nas BOMBARDOVALI.........................



:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#21

Post by Leonid Breznjev »

from_dust wrote:Jebo/li mater svoju,jebe nas ko stigne..................plus,JEBEMO SAMI SEBE(to ne spada u ovu kategoriju,ko stigne,ovo je posebna kategorija).............i što je najgore to PROLAZI......................ajjjjjjjjjjjjjjjj..................i dešava se..............Hoće li neko da me probudi,nadam se da je ružan san.Sad ću da se udarim.............uf,nije............... :angry: :angry: :angry: :angry: .

A ne znam,jebo familiju četničku svoju,samo prijeti.................i sere i nervira me,i jebe nas,i želi autonomiju i ............ :x

Pa da neko od naših zaprijeti izlaskom 200.000 hiljada ljudi ovi bi nas BOMBARDOVALI.........................



:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
kome da mi zaprijetimo?? :? :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pa mi kad je najveci protest bio dosad nismo sakupili 2'ooo ljudi!
cuj da mi zaprijetimo, nekom!
from_dust
Posts: 166
Joined: 09/06/2007 16:59
Location: Sarajevo

#22

Post by from_dust »

Arslan wrote:
from_dust wrote:Jebo/li mater svoju,jebe nas ko stigne..................plus,JEBEMO SAMI SEBE(to ne spada u ovu kategoriju,ko stigne,ovo je posebna kategorija).............i što je najgore to PROLAZI......................ajjjjjjjjjjjjjjjj..................i dešava se..............Hoće li neko da me probudi,nadam se da je ružan san.Sad ću da se udarim.............uf,nije............... :angry: :angry: :angry: :angry: .

A ne znam,jebo familiju četničku svoju,samo prijeti.................i sere i nervira me,i jebe nas,i želi autonomiju i ............ :x

Pa da neko od naših zaprijeti izlaskom 200.000 hiljada ljudi ovi bi nas BOMBARDOVALI.........................



:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
kome da mi zaprijetimo?? :? :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pa mi kad je najveci protest bio dosad nismo sakupili 2'ooo ljudi!
cuj da mi zaprijetimo, nekom!
Si kad čuo za hipotezu :roll: :roll: :roll:

Pošto ne znaš da čitaš između redova,da ti pročitam :roll: Lažem,neću........nemam živaca....................
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#23

Post by Leonid Breznjev »

eh neka si mi valaha bas rekao! :-)

mi da ne razmisljamo o kojekakvim hipotezama i da se aktivno pocenemo okretati ka rjesavanju problema politike BiH i izadjemo na ulicu nebi bilo ovakvih cmarova kao sto je dodik..

samo ti udri i postavljaj hipoteze.. :(
from_dust
Posts: 166
Joined: 09/06/2007 16:59
Location: Sarajevo

#24

Post by from_dust »

Arslan wrote:eh neka si mi valaha bas rekao! :-)

mi da ne razmisljamo o kojekakvim hipotezama i da se aktivno pocenemo okretati ka rjesavanju problema politike BiH i izadjemo na ulicu nebi bilo ovakvih cmarova kao sto je dodik..

samo ti udri i postavljaj hipoteze.. :(
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Ovaj,fulio si adresu :D
Stankama na vlasti nisam dao svoj glas(a glasao),otišao par puta na proteste,BILO NAS VRLO MALO.................

A za četnika,e tu si se zajebo,jer ga mi ne biramo.................

PS Jebote,sve neki filozofi,sve nešto pričaju a nigdje nikoga.......znaš onu :

ZNAM JA NAS,JEBO TI NAS
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#25

Post by zemo_online »

kako je mile doso na vlast?nije na izborima vec par mjeseci prije izbora i to u skupstini rs ,i to glasovima bosnjaka.jel ih podmazo ili obeco ministarska mjesta?
e sad braco bosnjaci,kusajte miletovu supu.trazili ste gledajte.
Locked