Dodatne stranice u pasošu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#26 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by spreca »

Gojeni H wrote:
insomnia78 wrote:De ti prvo porasti
MoRe to, uzmu ljudi iglu i konac i nasiju ti jos kolko hos
I ti i Edin smanjite u trecu ... brzate. Kod Amera, npr., se mogu dodati stranice.

I mene ovo interesuje, jer imam previse viza i jos vise putovanja. U martu platio hitni pasos 250 KM. Da, prikacio sam stari sa vizama uz novi, ali bih radije da ne platim 250 maraka iduci put, ako je moguce. Mozda nije uobicajeni problem, ali ima nas ...
Imaju specijalni pasosi A4 format ja koristim :lol: :lol: :lol: ......eno na temi Petarda onaj hoce da nas bije :bih: :pisnuo:

Mislim da niti jedna europska drzava nema tu varijantu dodavanja listova......a ameri su uvijek bili u necemu drugaciji.Ja svaki put kad mijenjam platim 250 km jer nikad nemam toliko vremena da cekam mjesec
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#27 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by Gojeni H »

spreca wrote:
Gojeni H wrote:
insomnia78 wrote:De ti prvo porasti
MoRe to, uzmu ljudi iglu i konac i nasiju ti jos kolko hos
I ti i Edin smanjite u trecu ... brzate. Kod Amera, npr., se mogu dodati stranice.

I mene ovo interesuje, jer imam previse viza i jos vise putovanja. U martu platio hitni pasos 250 KM. Da, prikacio sam stari sa vizama uz novi, ali bih radije da ne platim 250 maraka iduci put, ako je moguce. Mozda nije uobicajeni problem, ali ima nas ...
Imaju specijalni pasosi A4 format ja koristim :lol: :lol: :lol: ......eno na temi Petarda onaj hoce da nas bije :bih: :pisnuo:

Mislim da niti jedna europska drzava nema tu varijantu dodavanja listova......a ameri su uvijek bili u necemu drugaciji.Ja svaki put kad mijenjam platim 250 km jer nikad nemam toliko vremena da cekam mjesec
Zena mi veli da bi bio sevap da svoje pasose, prije nego sto me Allah pozove sebi, predam kakvom muzeju. Jedinstveno sarenilo. :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#28 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by spreca »

Gojeni H wrote:
Zena mi veli da bi bio sevap da svoje pasose, prije nego sto me Allah pozove sebi, predam kakvom muzeju. Jedinstveno sarenilo. :D
Ja cuvam sve pasose....imam cak i onaj zadnji YU :D ......ja isto vadim pasos svako maksimum 3 godine......ovaj novi na 10godina je dobar za one koji rjedko putuju.......trebali bi imati i varijantu sa vise stranica........rusi su uveli da mozes imati 2pasosa.....ali moras dokazati da ti je bas potrebno
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#29 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by Gojeni H »

spreca wrote:
Gojeni H wrote:
Zena mi veli da bi bio sevap da svoje pasose, prije nego sto me Allah pozove sebi, predam kakvom muzeju. Jedinstveno sarenilo. :D
Ja cuvam sve pasose....imam cak i onaj zadnji YU :D ......ja isto vadim pasos svako maksimum 3 godine......ovaj novi na 10godina je dobar za one koji rjedko putuju.......trebali bi imati i varijantu sa vise stranica........rusi su uveli da mozes imati 2pasosa.....ali moras dokazati da ti je bas potrebno
Britanci mogu imati 2 pasosa.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#30 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by O'zone »

Izdajem pasoš sa udarena samo četiri pečata nije išao dalje od Hrvatske, biometrijski treće generacije, skoro nov...cijena po dogovoru

Po dogovoru mogu i iskinuti par stranica ako kome treba za njegov već popunjeni...
User avatar
muha_sa
Posts: 128455
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#31 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by muha_sa »

O'zone wrote:Izdajem pasoš sa udarena samo četiri pečata nije išao dalje od Hrvatske, biometrijski treće generacije, skoro nov...cijena po dogovoru

Po dogovoru mogu i iskinuti par stranica ako kome treba za njegov već popunjeni...
dje je garažiran :?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#32 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by O'zone »

muha_sa wrote:
O'zone wrote:Izdajem pasoš sa udarena samo četiri pečata nije išao dalje od Hrvatske, biometrijski treće generacije, skoro nov...cijena po dogovoru

Po dogovoru mogu i iskinuti par stranica ako kome treba za njegov već popunjeni...
dje je garažiran :?
Treća fijoka od poda nikad vlage povuko nije
archi_a
Posts: 10329
Joined: 11/12/2011 18:11

#33 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by archi_a »

Da ne otvaram novi topic zbog ovog pitanja.... Da li je iko primjetio da su nam se u novim BH biometrijskim pasošima vješto i skriveno ugurali i nazivi entiteta rs i federacija?!?(pogledati donju nit-žig gdje je redom ispisano Bosna i Hercegovina, republika srpska i federacija Bosne i Hercegovine, latinicom i ćirilicom). U zakonu o izdavanju bh. pasoša stoji da su za izdavanje pasoša nadležni mup federacije i rs-a i uprava Brčko distrikta! Ako je već pravilo da se u novi pasoš upisuju i pojedine teritorijalne jedinice u okviru Bosne i Hercegovine, zašto se nije upisao i dio koji se zove Brčko distrikt Bosne i Hercegovine?!? Čiji je ovo propust i da li bi neko trebao biti pozvan na odgovornost?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by spreca »

Zuco ce nas prodati ko crvave tresnje.......ponekad steknem utisak da je Zuco najveci dusman Bosnjaka
User avatar
muha_sa
Posts: 128455
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#35 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by muha_sa »

cim imaš državljanstvo entiteta jasno je gdje smo i kud to vodi :-)
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#36 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by Gojeni H »

spreca wrote:Zuco ce nas prodati ko crvave tresnje.......ponekad steknem utisak da je Zuco najveci dusman Bosnjaka
Sve govori da jeste. Mislio sam da je Tihic posrbica i trojanski konj, ali ova ridja konjina bi nam mogla dohakat' a da i ne skontamo.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#37 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by spreca »

Gojeni H wrote:
spreca wrote:Zuco ce nas prodati ko crvave tresnje.......ponekad steknem utisak da je Zuco najveci dusman Bosnjaka
Sve govori da jeste. Mislio sam da je Tihic posrbica i trojanski konj, ali ova ridja konjina bi nam mogla dohakat' a da i ne skontamo.
Niko ne igra mutno ko Zucov i SDA(oni iz prvih safova sarajevskih dzemata) su najveci dusmani Bosnjaka.........vidis da konjina samo cuti i kima glavom kao znak saglasnosti dok on krade i lovi u mutnom.....vrijeme ce pokazati da je Dodig mala maca sto se tice kradje u odnosu na misha Alijinog
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#38 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by Pirija »

blago tebi...
nocnaptica986
Posts: 401
Joined: 24/10/2014 14:10

#39 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by nocnaptica986 »

Imam istí problem samó što je kod
mene putovnica sa 3 vize.pokusao sam u hr ambasadi ali ništa konkretno u vezi toga osim vaditi novu skupa sa vizama
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#40 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by spreca »

Pirija wrote:blago tebi...
i tebi
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#41 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by Pirija »

spreca wrote:
Pirija wrote:blago tebi...
i tebi
da je meni tvoj mozak da malo odmorim :)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#42 Re: Dodatne stranice u pasošu

Post by spreca »

Pirija wrote:
spreca wrote:
Pirija wrote:blago tebi...
i tebi
da je meni tvoj mozak da malo odmorim :)
nemoze tebi mozak pomoci
Post Reply