Dobrovoljačka ulica

90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#726 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by 90minut »

Rahmet mu duši.
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#727 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by Emiremir33 »

PM72 wrote: 03/05/2020 20:15
Tromblon wrote: 03/05/2020 19:46 Iznad Komande lokalna birtija sa bilijarom bila. Došla njih trojica pripiti naoružani. Počeli srat, vitlat škorpionina i cz99. Momak sjedio tu, živio u blizini. Otišao do kuće uzeo kalaš i vratio se u kadić. Rokno dvojicu i trećeg ranio. Sasuo rafal niz ulicu prema vojnicima koji su se počeli okupljati i ufatio se noge.

Momak je poginuo na Žuči krajem maja ili početkom juna 92. Nemam zapisano i jbg čovjek ne htijući zaboravi.
Ako je tako bilo ( a tebi vjerujem) - svaka mu čast i rahmet u duši.Kakav smo mi bili lud narod...po noći te gađaju ,obilaze srpske položaje na lapišnici i Trebeviću a popodne dođu da igraju bilijara.
Pa ubise gore Senada Secerovica,i jos desteke ljudi izranjavase,pa nikom nista ,niko od njih nije odgovarao
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#728 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by 90minut »

Trebalo ih je sravniti s zemljom do zadnjeg.

Aliju žrtvovati ostatak oruzja uzeti.
Tromblon
Posts: 2023
Joined: 18/01/2015 19:37

#729 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by Tromblon »

PM72 wrote: 03/05/2020 20:15
Tromblon wrote: 03/05/2020 19:46 Iznad Komande lokalna birtija sa bilijarom bila. Došla njih trojica pripiti naoružani. Počeli srat, vitlat škorpionina i cz99. Momak sjedio tu, živio u blizini. Otišao do kuće uzeo kalaš i vratio se u kadić. Rokno dvojicu i trećeg ranio. Sasuo rafal niz ulicu prema vojnicima koji su se počeli okupljati i ufatio se noge.

Momak je poginuo na Žuči krajem maja ili početkom juna 92. Nemam zapisano i jbg čovjek ne htijući zaboravi.


Ako je tako bilo ( a tebi vjerujem) - svaka mu čast i rahmet u duši.Kakav smo mi bili lud narod...po noći te gađaju ,obilaze srpske položaje na lapišnici i Trebeviću a popodne dođu da igraju bilijara.
Taj dan nas 3 bili skupa. I ja i jaran odemo sa Čaršije kući u centar, a on na Bistrik i svrati tu na putu do kuće i bude šta bude. Htjeli ovi kerovi da rove Bistrik da ga nađu. Pjaf se digo bio. To veče je bila sekunda do većeg belaja.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3011
Joined: 25/06/2014 14:16

#730 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by kakotakonikako »

Emiremir33 wrote: 03/05/2020 20:24
PM72 wrote: 03/05/2020 20:15
Tromblon wrote: 03/05/2020 19:46 Iznad Komande lokalna birtija sa bilijarom bila. Došla njih trojica pripiti naoružani. Počeli srat, vitlat škorpionina i cz99. Momak sjedio tu, živio u blizini. Otišao do kuće uzeo kalaš i vratio se u kadić. Rokno dvojicu i trećeg ranio. Sasuo rafal niz ulicu prema vojnicima koji su se počeli okupljati i ufatio se noge.

Momak je poginuo na Žuči krajem maja ili početkom juna 92. Nemam zapisano i jbg čovjek ne htijući zaboravi.
Ako je tako bilo ( a tebi vjerujem) - svaka mu čast i rahmet u duši.Kakav smo mi bili lud narod...po noći te gađaju ,obilaze srpske položaje na lapišnici i Trebeviću a popodne dođu da igraju bilijara.
Pa ubise gore Senada Secerovica,i jos desteke ljudi izranjavase,pa nikom nista ,niko od njih nije odgovarao
Ubise i Dzevada Resica civila, rahmet mu dusi.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#731 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by strucnjakdemagog »

tempuser wrote: 03/05/2020 19:27 @strucnjakdemagog
Upravo sam gledao na Dnevinku BHRT-a nekog prdonju iz RS kako u Miljevicima uredno spaja 2. i 3. maj, sabire mrtve iz 2. i 3. maja, a u opisu "zločina" navodi samo napad na kolonu. :-)

Pa ako to svjesno radi, onda je kreten neviđen. Nemam drugi komentar.
I vrapci više znaju da je u Dobrovoljačkoj poginulo 6 vojnih lica i jedno civilno, koji su bili u koloni.
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#732 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by Emiremir33 »

kakotakonikako wrote: 03/05/2020 20:45
Emiremir33 wrote: 03/05/2020 20:24
PM72 wrote: 03/05/2020 20:15

Ako je tako bilo ( a tebi vjerujem) - svaka mu čast i rahmet u duši.Kakav smo mi bili lud narod...po noći te gađaju ,obilaze srpske položaje na lapišnici i Trebeviću a popodne dođu da igraju bilijara.
Pa ubise gore Senada Secerovica,i jos desteke ljudi izranjavase,pa nikom nista ,niko od njih nije odgovarao
Ubise i Dzevada Resica civila, rahmet mu dusi.
Nisam znao za rahmetli Resica.Al konstantno su raju gadjali iz komande,tadasnje pete vojne oblasti
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#733 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by tempuser »

strucnjakdemagog wrote: 03/05/2020 22:20
tempuser wrote: 03/05/2020 19:27 @strucnjakdemagog
Upravo sam gledao na Dnevinku BHRT-a nekog prdonju iz RS kako u Miljevicima uredno spaja 2. i 3. maj, sabire mrtve iz 2. i 3. maja, a u opisu "zločina" navodi samo napad na kolonu. :-)

Pa ako to svjesno radi, onda je kreten neviđen. Nemam drugi komentar.
I vrapci više znaju da je u Dobrovoljačkoj poginulo 6 vojnih lica i jedno civilno, koji su bili u koloni.
Nije on kreten, to je sistemasko lažiranje istorije i izvrtanje činjenica.
Jednostavno, za njih je 35 mrtvih previse da progutaju čistu vojničku pušionu na Skenderiji, a 6 poginulih premalo da opravdaju opravdaju kako ih je TO u Dobrovoljačkoj naguzio, pa su sve to sabrali i 3 x put pokušavaju natovarit nekome kao ratni zločin.
Kad kazes 42 mrtva, 71 ranjenih na 207 zarobljena djeluje puno više kao ozbiljan fajt i da su skupo prodali svoju kožu nego 6 mrtvih i 26 ranjenih na 200 zarobljenih.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#734 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by strucnjakdemagog »

tempuser wrote: 03/05/2020 22:51
strucnjakdemagog wrote: 03/05/2020 22:20
tempuser wrote: 03/05/2020 19:27 @strucnjakdemagog
Upravo sam gledao na Dnevinku BHRT-a nekog prdonju iz RS kako u Miljevicima uredno spaja 2. i 3. maj, sabire mrtve iz 2. i 3. maja, a u opisu "zločina" navodi samo napad na kolonu. :-)

Pa ako to svjesno radi, onda je kreten neviđen. Nemam drugi komentar.
I vrapci više znaju da je u Dobrovoljačkoj poginulo 6 vojnih lica i jedno civilno, koji su bili u koloni.
Nije on kreten, to je sistemasko lažiranje istorije i izvrtanje činjenica.
Jednostavno, za njih je 35 mrtvih previse da progutaju čistu vojničku pušionu na Skenderiji, a 6 poginulih premalo da opravdaju opravdaju kako ih je TO u Dobrovoljačkoj naguzio, pa su sve to sabrali i 3 x put pokušavaju natovarit nekome kao ratni zločin.
Kad kazes 42 mrtva, 71 ranjenih na 207 zarobljena djeluje puno više kao ozbiljan fajt i da su skupo prodali svoju kožu nego 6 mrtvih i 26 ranjenih na 200 zarobljenih.
Pa šta ima neko prodavati tu priču kad je više puta javno objavljeno u srpskim medijima datum i mjesto pogibije svih tih vojnika? Vidi se da je samo 6 njih u Dobrovoljačkoj.
A o toj, kako ti kažeš "vojničkoj pušioni" raspravljamo na drugoj temi.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#735 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by tempuser »

strucnjakdemagog wrote: 03/05/2020 23:01
Pa šta ima neko prodavati tu priču kad je više puta javno objavljeno u srpskim medijima datum i mjesto pogibije svih tih vojnika? Vidi se da je samo 6 njih u Dobrovoljačkoj.
A o toj, kako ti kažeš "vojničkoj pušioni" raspravljamo na drugoj temi.
Ne znam, pitaj onog što je danas palamudio na Miljevićima
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#736 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by _BataZiv_0809 »

Nedavno sam gledao emisiju o pilotu koji je "izvlacio" Srbe iz Sarajeva 1992. Zar to nije njihov odustanak od cijelog Sarajeva? Ili su se uzdali toliko u svoju vatrenu moc pa su mislili da ce se vratiti kao oslobodioci? @karanana i ja smo prije par godina o ovome pisali, pa nas je Bosanski klub Malme-92 nazivao cetnicima. Tj. Da su htjeli samo ono dje su bili vecina, a ne cijelo Sarajevo.

Mislim koja je logika da grad ispraznis od civila, ko ce se boriti za njega, koji vojnik ima motivaciju da se bori da zauzme Dolac Maltu dok su mu roditelji zena i djeca u Pančevu? Nije li RSK pala izmedju ostalog sto se narod pokrenuo i sto su vojnici krenuli za porodicama?

Htio sam ovo na deblokadu ali je zakljucana, da preduprjedim Nekako s proljeca tj. Sarajmena koji ce reci da offtopicarim i naprdjujem....doduse svakako ce to reci :D
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#737 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by Emiremir33 »

_BataZiv_0809 wrote: 27/06/2020 15:25 Nedavno sam gledao emisiju o pilotu koji je "izvlacio" Srbe iz Sarajeva 1992. Zar to nije njihov odustanak od cijelog Sarajeva? Ili su se uzdali toliko u svoju vatrenu moc pa su mislili da ce se vratiti kao oslobodioci? @karanana i ja smo prije par godina o ovome pisali, pa nas je Bosanski klub Malme-92 nazivao cetnicima. Tj. Da su htjeli samo ono dje su bili vecina, a ne cijelo Sarajevo.

Mislim koja je logika da grad ispraznis od civila, ko ce se boriti za njega, koji vojnik ima motivaciju da se bori da zauzme Dolac Maltu dok su mu roditelji zena i djeca u Pančevu? Nije li RSK pala izmedju ostalog sto se narod pokrenuo i sto su vojnici krenuli za porodicama?

Htio sam ovo na deblokadu ali je zakljucana, da preduprjedim Nekako s proljeca tj. Sarajmena koji ce reci da offtopicarim i naprdjujem....doduse svakako ce to reci :D
Napadali su na Dobrinju("radi koridora sa Ilidzom"),Mojmilo brdo,Stup,Sokolje,krenuli ka predsjednistvu iz Vojne Bolnice i sa Grbavice,pred uhitren napad sa Pofalica,napadali su na Betaniju,opsti napad na Hrasno brdo,Sanac i Hrasno (11 Plavih,unistena dva tenka na Hrasnom brdu)Otes,Azici,Doglodi.Za RSK ima tu svega ,bar po njihovim pricama i od izdaje i do zanemarivanja i opustanja
User avatar
Nekako s proljeća
Posts: 4797
Joined: 01/12/2006 22:59
Location: Pozdrav domovini!

#738 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by Nekako s proljeća »

Javim se na fidbeku.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#739 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by tempuser »

_BataZiv_0809 wrote: 27/06/2020 15:25 Nedavno sam gledao emisiju o pilotu koji je "izvlacio" Srbe iz Sarajeva 1992. Zar to nije njihov odustanak od cijelog Sarajeva? Ili su se uzdali toliko u svoju vatrenu moc pa su mislili da ce se vratiti kao oslobodioci? @karanana i ja smo prije par godina o ovome pisali, pa nas je Bosanski klub Malme-92 nazivao cetnicima. Tj. Da su htjeli samo ono dje su bili vecina, a ne cijelo Sarajevo.

Mislim koja je logika da grad ispraznis od civila, ko ce se boriti za njega, koji vojnik ima motivaciju da se bori da zauzme Dolac Maltu dok su mu roditelji zena i djeca u Pančevu? Nije li RSK pala izmedju ostalog sto se narod pokrenuo i sto su vojnici krenuli za porodicama?

Htio sam ovo na deblokadu ali je zakljucana, da preduprjedim Nekako s proljeca tj. Sarajmena koji ce reci da offtopicarim i naprdjujem....doduse svakako ce to reci :D
Sa ovom pameću i vremenskom distancom mislim da je stvarna namjera bila na pola puta, da Sarajevo ne bue "njihovo" u smislu nacionalne dominacije, nego da blitzkriegom 2. maja sruše institucije države i postave marionestku vlast sastavljenu od lojalnih Muslimana nakon čega bi se mogli nesmetano vratiti. To objašnjava i veliki broj onih koji su sve znali, ali su ipak ostali da čuvaju stanove, pa kad se stvar izjalovila bježali kojekakvim kanalima.
zilog
Posts: 7470
Joined: 06/03/2009 11:19

#740 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by zilog »

_BataZiv_0809 wrote: 27/06/2020 15:25 Nedavno sam gledao emisiju o pilotu koji je "izvlacio" Srbe iz Sarajeva 1992. Zar to nije njihov odustanak od cijelog Sarajeva? Ili su se uzdali toliko u svoju vatrenu moc pa su mislili da ce se vratiti kao oslobodioci? @karanana i ja smo prije par godina o ovome pisali, pa nas je Bosanski klub Malme-92 nazivao cetnicima. Tj. Da su htjeli samo ono dje su bili vecina, a ne cijelo Sarajevo.

Mislim koja je logika da grad ispraznis od civila, ko ce se boriti za njega, koji vojnik ima motivaciju da se bori da zauzme Dolac Maltu dok su mu roditelji zena i djeca u Pančevu? Nije li RSK pala izmedju ostalog sto se narod pokrenuo i sto su vojnici krenuli za porodicama?

Htio sam ovo na deblokadu ali je zakljucana, da preduprjedim Nekako s proljeca tj. Sarajmena koji ce reci da offtopicarim i naprdjujem....doduse svakako ce to reci :D
Samo da odgovorim na ovo "naivno" postavljeno pitanje:
Logika, da ispraznis grad koji napadas od "svojih" civila, je u recenici "Velusice tuci, tamo nema srpskog zivlja mnogo". Valjda bi se ovo odnosilo i na Dolac Maltu. Kako ces neselektivno tuci po gradu, ako su ti tamo roditelji zena i djeca. Zato su ih slali u Pancevo... :roll:
Ne pokrecu se civili koje branis, ali svakako ne zelis da su tvoji civili na udaru tvog napada i terorisannja.

Sto se 2. maja 1992. tice (dan prije Dobrovoljacke) i poginulih vojnika VJ (Vojske Jugoslavije), treba imati na umu da je taj dan i posta zapaljena, a diverzanti, u RU Djuro Djakovic i na Skenderiji. Ne saljes diverzantsku jedinicu da iselis Dom JNA.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#741 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by tempuser »

zilog wrote: 09/08/2020 19:06
_BataZiv_0809 wrote: 27/06/2020 15:25 Nedavno sam gledao emisiju o pilotu koji je "izvlacio" Srbe iz Sarajeva 1992. Zar to nije njihov odustanak od cijelog Sarajeva? Ili su se uzdali toliko u svoju vatrenu moc pa su mislili da ce se vratiti kao oslobodioci? @karanana i ja smo prije par godina o ovome pisali, pa nas je Bosanski klub Malme-92 nazivao cetnicima. Tj. Da su htjeli samo ono dje su bili vecina, a ne cijelo Sarajevo.

Mislim koja je logika da grad ispraznis od civila, ko ce se boriti za njega, koji vojnik ima motivaciju da se bori da zauzme Dolac Maltu dok su mu roditelji zena i djeca u Pančevu? Nije li RSK pala izmedju ostalog sto se narod pokrenuo i sto su vojnici krenuli za porodicama?

Htio sam ovo na deblokadu ali je zakljucana, da preduprjedim Nekako s proljeca tj. Sarajmena koji ce reci da offtopicarim i naprdjujem....doduse svakako ce to reci :D
Samo da odgovorim na ovo "naivno" postavljeno pitanje:
Logika, da ispraznis grad koji napadas od "svojih" civila, je u recenici "Velusice tuci, tamo nema srpskog zivlja mnogo". Valjda bi se ovo odnosilo i na Dolac Maltu. Kako ces neselektivno tuci po gradu, ako su ti tamo roditelji zena i djeca. Zato su ih slali u Pancevo... :roll:
Ne pokrecu se civili koje branis, ali svakako ne zelis da su tvoji civili na udaru tvog napada i terorisannja.

Sto se 2. maja 1992. tice (dan prije Dobrovoljacke) i poginulih vojnika VJ (Vojske Jugoslavije), treba imati na umu da je taj dan i posta zapaljena, a diverzanti, u RU Djuro Djakovic i na Skenderiji. Ne saljes diverzantsku jedinicu da iselis Dom JNA.
Činjenica da je u Sarajevu u aprilu 1992. ostalo dosta Srba lojalnih drugoj strani (koji su morali znati šta se sprema), što ukazuje na jjihova očekivanja da će se sve brzo završiti. Sa ove distance da mislim da je stvarni plan JNA i SDS-a bio 2. maja (a to je ono brzo će se završiti) ući u Predsjedništvo, instalirali u vlast lojalne muslimanske i hrvatske elemente i na taj način "legitimno" i uz volju predstavnika sva 3 naroda vratiti BiH u Jugoslaviju, a ne pokoriti Bosnu i Sarajevo čisto voiim putem.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#742 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by _BataZiv_0809 »

Sto su onda proglasavali SR Jugoslaviju prije toga?
zilog
Posts: 7470
Joined: 06/03/2009 11:19

#743 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by zilog »

_BataZiv_0809 wrote: 18/08/2020 19:17 Sto su onda proglasavali SR Jugoslaviju prije toga?
Morali su, radi prenosa nadleznosti nad VJ (do tada JNA) i drugim saveznim organima, a Slovenija i Hrvatska su vec bili izasli i nije bilo dovoljno ruku. Ostanak u Jugoslaviji nije morao znaciti SFRJ.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#744 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by _BataZiv_0809 »

Ma ok to ima logike, ali Dobrovoljacka je bila poslije 5 dana bukvalno. Sto nisu prvo rijesili da BiH ostane pa onda proglasavali drzavu?

Banditerova komisija je rekla svoje, republike su se izjasnile da zele svojim putem, osim Srbije i Crne Gore koje su ostale zajedno. Ne kontam fkt logiku da su pokusali drzavni udar.
zilog
Posts: 7470
Joined: 06/03/2009 11:19

#745 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by zilog »

Mada to vjerovatno stoji negdje duboko zakopano u Beogradu, naredba za 2. maj je morala biti izdata od strane vrhovnog komadanta...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40325
Joined: 29/06/2011 23:39

#746 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by dječak sa šibicama »

Jedna stvar nema logike, JNA je imala bruku tehnike u rukama i sad ispada da su u napad na predsjednistvo krenuli sa pet pincgauera kao glineni golubovi.

Skloniji sam vjerovati njihovoj tezi kako su krenuli u pomoc domu JNA, pri tome ne negiram cinjenicu da su vec tada drzali grad pod opsadom i da su svakako imali namjeru ili ga okupirati ili srusiti ili podijeliti.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#747 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by _BataZiv_0809 »

Opsada grada i drzavni udar, iako komplementarni, nisu isto. Jedno ne znaci nuzno drugo. Zato i ja mislim da nemq govora o pokusaju drzavnog udara.
zilog
Posts: 7470
Joined: 06/03/2009 11:19

#748 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by zilog »

dječak sa šibicama wrote: 18/08/2020 22:10 Jedna stvar nema logike, JNA je imala bruku tehnike u rukama i sad ispada da su u napad na predsjednistvo krenuli sa pet pincgauera kao glineni golubovi.

Skloniji sam vjerovati njihovoj tezi kako su krenuli u pomoc domu JNA, pri tome ne negiram cinjenicu da su vec tada drzali grad pod opsadom i da su svakako imali namjeru ili ga okupirati ili srusiti ili podijeliti.
Bila su 2 BOV-ova iza Poste sa Suputom...

Tri tenka su krenula prema Skenderiji (samo jedan se uspio probiti), po njihovoj prici kao ispomoc Labudovicu na Skenderiji. Ahaaa... :lol:

Sto se tice drzavnog udara, odakle se Fikret Abdic obreo u Sarajevu?

I jos nesto ne ides BOV-ovima kroz urbani kanjon jednosmjerne ulice Branilaca Sarajeva (tadasnju ulicu JNA) u ispomoc nebitnom domu JNA, nego, valjda uz preglednu i vlastitoj podrsci sa brda i iz Komande, izlozenu Obalu...
User avatar
Nekako s proljeća
Posts: 4797
Joined: 01/12/2006 22:59
Location: Pozdrav domovini!

#749 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by Nekako s proljeća »

Naprđujete o događaju od 2 maja 1992 na namjenskoj temi o događaju od 3 maja 1992.

Kome nešto nije jasno u vezi napada u Dobrovoljačkoj ulici 3 maja 1992. na zadnji dio kolone strane vojske (ex JNA) , prilikom kojeg je šest poginulih, pet oficira i vojnik Tomović Zdravko iz Han Pijeska, neka pogleda ''zabranjeni '' intervju gen Milutina Kukanjca iz sredine 1994. koji je dao Risti Đogi. Jasno k'o dan.



Isti dan je Grbavica i Dobrinja stavljena pod kontrolu paravojnih, policijskih i vojnih snaga Vojske Srpske Republike BIH. Isti dan je , nakon terorističkog čina otmice predsjedavajućeg Predsjedništva R BIH Alije Izetbegovića na sarajevskom aerodrumu 2 maja 1992., isti razmijenjen za ostale iz vojne kolone sa ljudstvom i vozilima iz komande druge vojne oblasti. Zarobljeni iz vojne kolone su smješteni u prostore FIS-a i vrlo brzo pušteni tj oslobođeni.
Last edited by Nekako s proljeća on 18/08/2020 23:37, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#750 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by _BataZiv_0809 »

Jbt ti se postavljas ko da smo retardirani :-) dogadjaji su se desili u dva dana i medjusobno su povezani dovoljno da bismo mogli naprdjivati.
Post Reply