dobro dosli na hrvatski jadran...

lavicas
Posts: 156
Joined: 19/08/2005 22:21
Location: BL

#26

Post by lavicas »

kad se vec skrenulo s teme.....

Kad su Srpske majke dobile bilo kakvo izvinjene, a da ne pricamo o povratku....

Dajte primjer da ga slijedimo svi!
LightBringer
Posts: 53
Joined: 08/08/2005 23:49

#27

Post by LightBringer »

Uvijek ima svijetlih primjera, samo se treba potruditi da postanu pravilo a ne izuzetak.
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#28

Post by gavrilo »

LightBringer wrote:Uvijek ima svijetlih primjera.
sto ti ocigledno nisi... :D
JBL
Posts: 1179
Joined: 17/08/2004 00:06

#29

Post by JBL »

gavrilo wrote:Image

pitam se da li ce isto ovako hrvatski politicari izviniti ... :roll:
A on pravo iskren i njegovo izvinjenje plaho puno znaci :lol: Nego sta ono on rece "Mladic ce biti uhapsen u narednih 7 dana" :roll: :roll:

Jel i ovaj put bilo "ali"? :roll:

Jes da si dobio batine ali mnogo si bre srpska deca patila bla bla bla bla bla bla bla
:zzzz:
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#30

Post by gavrilo »

JBL wrote:Jel i ovaj put bilo "ali"? :roll:

Jes da si dobio batine ali mnogo si bre srpska deca patila bla bla bla bla bla bla bla
:zzzz:
Tadić se sastao sa Rundekom

22. avgust 2005. | 14:46 | Izvor: Beta

Beograd -- Predsednik Srbije razgovarao je sa hrvatskim muzičarem Darkom Rundekom, koga je pretukla grupa mladića u petak ujutro u Beogradu.

Kako javlja Radiotelevizija Srbije, susretu sa Rundekom, nekadašnjim frontmenom kultnog zagrebačkog sastava Haustor, prisustvovao je i Tadićev savetnik za odnose sa javnošću Nebojša Krstić, koji je i sam nekada bio član beogradskog novotalasnog sastava Idoli.

Posle nastupa na "Belgrade beer festu" na Kalemegdanu, Rundeka je u petak rano ujutro u Knez Mihajlovoj ulici napalo nekoliko mladića, koji su mu uz povike "ustašo, ustašo" naneli povrede glave i šake. Rundek je posle ukazane lekarske pomoći u beogradskom Urgentnom centru, i pored vidljivih posledica nastavio turneju po Srbiji, izjavivši medijima da ovde "ima mnogo više normalnih ljudi koji vole muziku od onih koji su ga napali".
velicina jednog covjeka...
"ima mnogo više normalnih ljudi koji vole muziku od onih koji su ga napali".
Zrinski
Posts: 131
Joined: 02/03/2005 02:55

#31

Post by Zrinski »

Rundeka treba dobro prebiti i kad se vrati u Zagreb. :D :D
LightBringer
Posts: 53
Joined: 08/08/2005 23:49

#32

Post by LightBringer »

gavrilo wrote:
LightBringer wrote:Uvijek ima svijetlih primjera.
sto ti ocigledno nisi... :D
Zato ti jesi. :)
Svijetliš iz guz...ce svakom drugom bošnjačkom forumašu. :)
Settler
Posts: 873
Joined: 31/07/2005 17:07

#33

Post by Settler »

Vas dvojica da ste pravi Hrvati (kako volite da vas zovu) imali bi malo kulture - šta ćeš, krš u krvi. :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#34

Post by danas »

Settler wrote:Vas dvojica da ste pravi Hrvati (kako volite da vas zovu) imali bi malo kulture - šta ćeš, krš u krvi. :D
pa mozda je ovo prava hrvatska kultura...
po onoj "sacuvaj me boze hrvatske kulture i srpskoga junastva"... :D :D :D
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#35

Post by gavrilo »

LightBringer wrote:
gavrilo wrote:
LightBringer wrote:Uvijek ima svijetlih primjera.
sto ti ocigledno nisi... :D
Zato ti jesi. :)
Svijetliš iz guz...ce svakom drugom bošnjačkom forumašu. :)
:lol:

joj covjece ... kao sto rekoh prava si pizda. pazi bezze si me napao, usro si se cim neko spomene lijepu vasu. ne brini se... ne generalizujem ja ni jedan narod, sta vise imam super prijatelja hrvata s kim se vec 10 godina druzim (ali ti to neces i onako razumjeti... ono istocni goti se trebaju sa irancima druzit ... ili tako nesto).

hajde sada lijepo priznaj cika gavri da mrzis srbe...'ajd budi musko makar jednom 8-)
lavicas
Posts: 156
Joined: 19/08/2005 22:21
Location: BL

#36

Post by lavicas »

Naravno da mrzi!
Samo sto ne moze drzati vise za sebe jer ga to pojede iznutra.
:lol:
LightBringer
Posts: 53
Joined: 08/08/2005 23:49

#37

Post by LightBringer »

gavrilo wrote:
LightBringer wrote:
gavrilo wrote: sto ti ocigledno nisi... :D
Zato ti jesi. :)
Svijetliš iz guz...ce svakom drugom bošnjačkom forumašu. :)
:lol:

joj covjece ... kao sto rekoh prava si pizda. pazi bezze si me napao, usro si se cim neko spomene lijepu vasu. ne brini se... ne generalizujem ja ni jedan narod, sta vise imam super prijatelja hrvata s kim se vec 10 godina druzim (ali ti to neces i onako razumjeti... ono istocni goti se trebaju sa irancima druzit ... ili tako nesto).

hajde sada lijepo priznaj cika gavri da mrzis srbe...'ajd budi musko makar jednom 8-)
Nikad ne generaliziram, volim sve dobre ljude.
"Lijepa moja" je BiH, u njoj sam se rodio...itd... :)
Nego...jesi ti to isfrustriran na mene još od onih tvojih new-design "srpskih kostiju" i.e. ogrlice od njih il šta?
Image
:shock: :shock: :shock: :D :D :D :D :D :D :-) :-) :-) :-)
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#38

Post by gavrilo »

da si pametan nebi se tome smijo... da sam ja bio na burazovom mjestu razbio bih je. ne radi se o tome da li su srpske kosti (sto sigurno nisu), nego da je ona tako nesto rekla mater joj jebem :x
LightBringer
Posts: 53
Joined: 08/08/2005 23:49

#39

Post by LightBringer »

Ajde sjaši više s te virtualne prodavačice...
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#40

Post by gavrilo »

LightBringer wrote:Ajde sjaši više s te prodavačice...
neka jarane... taslaci je ti. vidim slicni ste...
LightBringer
Posts: 53
Joined: 08/08/2005 23:49

#41

Post by LightBringer »


odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi

gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#42

Post by gavrilo »

joj... to se neko uvrijedio... jesi ckapi :roll: jebo te ne podnosis nista...

hajde dosta vise prepucavanja... evo ja ti nudim da pocnemo iz pocekta. ako zelis mozemo normalno diskutovati. zaboravicemo ove gluposti i tacka.
Settler
Posts: 873
Joined: 31/07/2005 17:07

#43

Post by Settler »

LightBringer wrote:
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi
odjebi-odjebi-odjebi-odjebi-odjebi

Image
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#44

Post by gavrilo »

Settler wrote:Image
:lol:
LightBringer
Posts: 53
Joined: 08/08/2005 23:49

#45

Post by LightBringer »

hajde dosta vise prepucavanja... evo ja ti nudim da pocnemo iz pocekta. ako zelis mozemo normalno diskutovati. zaboravicemo ove gluposti i tacka.
Onda da zakopamo ratnu sjekiru... :roll:





























U TVOJA LEĐA?!!! :D :D :D
LightBringer
Posts: 53
Joined: 08/08/2005 23:49

#46

Post by LightBringer »

hajde dosta vise prepucavanja... evo ja ti nudim da pocnemo iz pocekta. ako zelis mozemo normalno diskutovati. zaboravicemo ove gluposti i tacka.
...OK, prihvatam ponudu :D
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#47

Post by dalmatinka »

Dok se vi prepucavate, mene muči nešto drugo. Ovi napadači na srpski autobus, kao i oni napadači na Rundeka su u vrijeme rata tek prerasli pelene i s ratom nemaju gotovo ništa. Što bi to moglo značiti? Odgoj? Kad bi moj sin koji još nije navršio 17 izustio samo neko fašističko, rasističko, seksističko ili sl. s**nje, dobio bi šamarčinu da bi mu se glava okrenula oko osi. Sreća moja a i njegova do sada nisam morala upotrebljavati silu.
I još nešto, Jutarnji list je izvijestio da su ti navijači još u Rijeci maltretirali koga su stigli. Po ko zna koji put huligani nisu kažnjeni iako je kod nas zakon o navijačima strog i policija je imala sve ovlasti da ih sredi.
Ne znam što bih rekla.
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#48

Post by gavrilo »

evo ja optuzujem ono sto se dogodilo u beogradu i stid me je sto postoje takvi kreteni medju mojim narodom.
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#49

Post by gavrilo »

dalmatinka wrote:Ne znam što bih rekla.
nista ... imamo jos jednu izgubljenu generaciju :sad:
LightBringer
Posts: 53
Joined: 08/08/2005 23:49

#50

Post by LightBringer »

-II-... u Rijeci ....-II-
:D
(mada se sve to podrazumijeva)
Post Reply