Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post Reply
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#3126 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by Tromblon »

Ramzess Veliki wrote:
Tromblon wrote: Sjecas Li se kad je vremenski bilo to da CE nasi upasti u rajlovacku kasarnu?
Slabo se sjecam vremena, cini mi se kraj ljeta 93ce. Ona akcija na Dobrinju 4 koju je vodio Zagi (Zaim Backovic) kad je Fica ranjen u glavu se desila mislim oko mjesec dana nakon toga.
Ta akcija kako sam cuo je bila da su nasi diverzanti upali u kasarnu ali nisu ucinili mnogo. Mozda 102 motorizovana, Brijesce Brdo. Ne znam sigurno.
Mislio Sam da nije decembar 93.

Zar je general Zagi vodio ista osim puterica?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#3127 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by Ramzess Veliki »

Tromblon wrote: Mislio Sam da nije decembar 93.

Zar je general Zagi vodio ista osim puterica?
Mislim da je to bio avgust ili septembar.
On je bio general u pokusaju. Cuo sam da je I u gradu pokusao voditi par akcija i da je to propalo, pa mu dali popravni ispit na Dobrinji, a nakon toga su ga potjerali u Zenicu.
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#3128 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by Tromblon »

Juni Ili juli 92 dosli u ispomoc na Blekin potok. Sjedimo u nekoj kuci kad dodje general Zagi. Sad napad ujutro na grdonj, hotonj ka jagomiru.... Kad mu mjestani pocese na kamaru I sve po spisku. Umalo ga ne prebise. Pobjeze Ko zagi.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#3129 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by vjesticanametli »

trambusek88 wrote:Olimpijsko naselje i Dobrinja
Hvala ti za ovaj snimak. Ja sam iz olimpijske iz pancirke...sve snimano s krova zgrade :cry: kod moje mame jos cvijece na balkonu :cry: vidjeh i neke ljude s mojmila i one kuce iza zgrade trag im se zameo :twisted:
Hvala jos jednom. 100 x vracala i svoju ulicu i livadu gdje smo se igrali gledala.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#3130 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by Ramzess Veliki »

vjesticanametli wrote:Hvala ti za ovaj snimak. Ja sam iz olimpijske iz pancirke...sve snimano s krova zgrade :cry: kod moje mame jos cvijece na balkonu :cry: vidjeh i neke ljude s mojmila i one kuce iza zgrade trag im se zameo :twisted:
Hvala jos jednom. 100 x vracala i svoju ulicu i livadu gdje smo se igrali gledala.
Iza Doma za slijepe?
Pricaju mi neki dobrinjski snajperisti koje sam jednom sreo i nikad vise I ne znam im imena, kad se spojilo Vojnicko sa Dobrinjom, otisli da pregledaju neprijateljsku liniju. Prvo im u komandi rekli ne pucajte, uzvratit ce ... oni stari maheri prvo zauzeli dobar polozaj, I da utvrde reakciju zveknu par metaka u puskarnice. Cete odmah otvore vatru sa desetak polozaja ... a ovi bas to htjeli ... po jedan pogodak u svaku puskarnicu i tisina ... sutradan istu foru, jave se samo trojica - dum dum dum svakome po jednu. Narednih dana ma pucaj do mile volje, setaj im ispred polozaja, bacaj konzerve na njih, niko ne smije glave primaknuti na puskarnicu ... :lol:
Poslije toga narod prodisao, poceli setati po trgu, istresati cilime sa prozora, komanda im se zahvaljivala i trazili da ostanu tu duze.
djes_ba
Posts: 665
Joined: 25/08/2009 17:22

#3131 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by djes_ba »

Ramzess Veliki wrote:
vjesticanametli wrote:Hvala ti za ovaj snimak. Ja sam iz olimpijske iz pancirke...sve snimano s krova zgrade :cry: kod moje mame jos cvijece na balkonu :cry: vidjeh i neke ljude s mojmila i one kuce iza zgrade trag im se zameo :twisted:
Hvala jos jednom. 100 x vracala i svoju ulicu i livadu gdje smo se igrali gledala.
Iza Doma za slijepe?
Pricaju mi neki dobrinjski snajperisti koje sam jednom sreo i nikad vise I ne znam im imena, ..
samo za ovo jedan veliki :thumbup: :thumbup: sto me nasmija na sabahu
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#3132 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by aldinjo »

Vojničko Polje sa Dobrinjom se moglo samo spojiti preko Olimpijskog Sela.
Last edited by aldinjo on 31/10/2018 22:37, edited 1 time in total.
User avatar
Repetitor
Posts: 755
Joined: 28/08/2011 08:30

#3134 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by Repetitor »

Ramzess Veliki wrote:
Ramzess Veliki wrote:
Repetitor wrote:Nije to. Kuca od tunela je kuca rahmetli Dzeme Slobode. Onaj sto ga nikad nisu nasli. Covjek nastradao ni kriv ni duzan,kad su ga 5 maja odveli.
Skladiste je bilo nekih 100tinjak metara nize,prema naselju. Ili ako znas kuda smo ulazili UN-u u hangare.

https://www.photobox.co.uk/my/photo/ful ... 1129800812

Kuca oznacena crvenim kvadratom je lokacija gdje si ti pokupio tu vrecu.Mozda neko zaboravio ili donio tu,ne znam.

Skladiste je bilo u kuci oznacena crvenim trokutom.Sada tu nema nista osim temelja za neki objekat i skladiste rent a car-a. Nekada su bile dvije kuce,jedna stara i jedna prije rata napravljena.U toj novoj je bilo skladiste.
Tu je poginuo jedan izuzetan momak,S.H. Snajper ga u glavu pogodio na puskarnici.
Izvini, nisam siguran da li je ovo odgovor na moj post?
Vidim da neces da odgovoris pa da ti ja odgovorim.

Jednom za sva vremena da se o toj kuci sa kafom ne izmisljaju kojekakve price jer sam cuo da su razni PRVI usli u tu kucu, i sjedio sam sa tim PRVIM i slusao lazi na moje usi.

Evo kako se to desilo:
Gadafi je jednu noc samo uletio u nasu bazu (Samostalni Izvidjacko - diverzantski vod sa Dobrinje, zvani Izvidjaci, snajperisti ili Gadafijevi) i rekao "Uzmite puske, idemo..." - nije rekao ni gdje ni zasto. Bilo je oko 2 ujutru. Presli preko ceste otprilike gdje je kuca gdje se sada ulazi u tunel, i krenuli desno kucu po kucu. Nije bilo nikoga. Kako nam je Gadafi objasnio, cuo je od nasih boraca na toj liniji da su upratili da je zadnja agresorska smjena ostala jako dugo tu i da su se pobunili jer ih nisu smijenili i samo napustili polozaje. Tako je Gadafiju palo na pamet da uletimo dok se cete ne reorganizuju. Mislim da komanda brigade nije za ovo uopce znala jer su nas poslije par dana razvalili nasi minobacaci sa Mojmila, o tome cu poslije.
Posljednja kuca u koju smo usli bila je dijagonalno preko ceste od garaze koja je i danas tu, a nalazi se na ulazu u aerodromsko lijevo nakon aerodromske kapije. Mozda je to ta nova, mozda je prije nje bila stara kuca koja je bila poravnata tenkovskim granatama, bio je mrak, tu drugu kucu, staru, nisam vidjeo. Usli smo preko merdevina na terasu pa preko sprata u prizemlje. Imali smo srece jer je u garazi prekoputa bilo mitraljesko gnijezdo. Vjerovatno nas niko nije ocekivao pa nisu pazili. Kad smo sisli u prizemlje, imali smo problem kako uci u poslovni prostor koji je bio okrenut prema cetnicima ulazom, pa smo u mraku poceli da stemamo zid, sto tise da nas ne otkriju. To je jako sporo islo, a do zore smo probili jedva da mozemo pogledati u poslovni prostor. Kad je svanulo, Dino Debeli je stemao tu rupu, ,i progovorio: - "Ljudi ... bogatstvo!" :shock:
Pogledali smo kroz rupu i vidjeli skladiste brazilske sirove kafe u vrecama po 50 kg. Otprilike dvije tone kafe. Nastavili smo stemanje tog zida u tisini dok nismo usli u poslovni prostor. Mislili smo sta da radimo sa tom kafom, i odlucili da napravimo grudobrane. Poslije nekoliko dana smo dobili jednu zolju kroz prozor koja je udarila u vrece sa kafom, od ekslpozije smo imali divan miris przene kafe. :D
Kako nam komanda nije slala nikakvu pomoc u ljudstvu, ostali smo tu i u obliznjim kucama samoorganizovano. Zatim nas je nasa artiljerija zasula iz minobacaca jer su mislili da su jos uvijek cetnici tu, Refa je dobio geler ali na rikoset, iscupao ga rukom iz butine. Zvali komandu da obustave vatru.
Dogovorili smo se da organiziramo smjene sami, i nakon tri dana smo Safet Sajo i ja krenuli u naselje, ostali Refa, Munja, Debeli I Mile Tromblon koliko se sjecam, tad je I Kastra mislim dosao kod nas, ponijeli jednu transportnu vrecu kafe u bazu, i po jedan mali vojni ranac kafe za kuce. Kad smo dosli do nase straze, momci nas zaustave, i prvo pitaju sta imamo u rancima. Ja im mrtav hladan kazem - "Kafa ..."
Oni zinuli - Lazes ...
- Ne lazem, evo da vam otvorim ... tajac - Vidi kafa ... odakle?
- Iz zadnje kuce, mozete slobodno.

Sutradan je nastala jagma za tu kafu, ja vise tu nisam dolazio pa ne znam ko je sve dosao, cuo sam da su Mambe prve nahrupile iz grada. Odjednom su svi htjeli da drze tu polozaj. Navodno da se poslije pojavio i vlasnik skladista, dosao sa kamionom i potovario kafu i odvukao u grad, da li je to bio pravi vlasnik ili neko drugi to ne znam.

Sljedeci put kad sam boravio u toj kuci kafe odavno vise nije bilo.
Bila je druga naredba. Odbiti napad. Poslao Gadafi mene i Semsu, kaze komanda ima informaciju da su nasi diverzanti upali u kasarnu Rajlovac, Ilidza u panici, krenuce u proboj prema Lukavici. Vas dvojica imate zadatak da zadrzite i odbijete proboj tenkovske divizije potpomognute pjesadijskim snagama i snagama MUP Ilidze i Ilijasa i hrpom konvoja sa civilima. :lol:
Poslat cemo vam desetak vojnika iz bataljona kao pojacanje. :lol:
I tako se Semso i ja opremili za bitku, nosimo po dvije puske, snajperske i automatske, municije tovar, bombe, zolju I tromblone i RAP za komunikaciju.
Pala noc, tisina, nista se ne desava ... nema ni onih iz pojacanja ... cekamo nas dvojica da se nebo otvori od vatre - nista. Samo se zrikavci prce u travi ... "Semso, jebo ovo ... haj'mo mi. Ako ovi krenu nece fleka od nas ostati."
I tako se junacki povucemo ... :lol: Nije se nista desilo, jedna od brojnih dezinformacija u to vrijeme ... :lol:

Cuj lika nasao ja vrecu kafe koju je neko zaboravio. Ko jos zaboravlja vrecu kafe kad je kafa bila 200 KM kilo. :roll:
Ne prepricavaj sta si cuo od nekoga ako nisi bio.

Imali smo jednom i pripremu akcije koju su francuzi trazili od nas, da upadnemo i zauzmemo aerodrom, oni bi ga predali jer su se bojali da ce cetnici ponovo okupirati aerodrom zbog trke preko piste, kad su nasi (ne moja jedinica, mislim nasi u globalu) prenijeli protivoklope koji su pomogli u Stupskoj bitci. Tad smo u tim kucama cekali naredbu i pratili pistu sa pasivom skinutom sa transportera. Uhvatili jednog svercera koji nas je potkupio sa nekoliko kutija cigara da ga pustimo, I to je sve od te akcije. :D
Nisam dugo bio ovdje,pa sad da ti odgovorim.
Haj smanji bajke sa lazima i dozivljajima Macka Tose.
Te dvije kuce su bile od rahmetli Osmana i Mejre Music. Najstariji sin Izet im je prije rata bavio se preprodajom kafe i odatle to skladiste tu.Srednji sin Kemo bio lakse ranjen tih dana kad je bila frka oko naselja.Najmladji Senad bio maloljetan,dijete u to doba.

Nemoj me vuci dalje za jezik,odrastao sam i rodjen sam tu,poznajem sve i jednu osobu kao sebe samog.

U po frke velis Izet dosao sa kamionom i pokupio ostatke kafe? Ma sta mi pricas? :lol: :lol: :lol:
Pa znas li da mu je upravo rahmetli otac izgubio glavu zbog te kafe? Prije toga na mjesec-dva bio ranjen kroz nogu.
20 metara od te kuce bila je kuca rahmetli Zajke Ibricica,koju su kasnije cetnici minirali da bi imali bolji pregled iz "sive kuce" (kuca Nure i Samije Cehovic)prema aerodromu i ovamo cestom prema C5.

Haj ne lupaj vise lazi i gluposti ziv bio.

Pun mi te je k ... sa bajkama.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#3135 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by Ramzess Veliki »

Repetitor wrote: Nisam dugo bio ovdje,pa sad da ti odgovorim.
Haj smanji bajke sa lazima i dozivljajima Macka Tose.
Te dvije kuce su bile od rahmetli Osmana i Mejre Music. Najstariji sin Izet im je prije rata bavio se preprodajom kafe i odatle to skladiste tu.Srednji sin Kemo bio lakse ranjen tih dana kad je bila frka oko naselja.Najmladji Senad bio maloljetan,dijete u to doba.

Nemoj me vuci dalje za jezik,odrastao sam i rodjen sam tu,poznajem sve i jednu osobu kao sebe samog.

U po frke velis Izet dosao sa kamionom i pokupio ostatke kafe? Ma sta mi pricas? :lol: :lol: :lol:
Pa znas li da mu je upravo rahmetli otac izgubio glavu zbog te kafe? Prije toga na mjesec-dva bio ranjen kroz nogu.
20 metara od te kuce bila je kuca rahmetli Zajke Ibricica,koju su kasnije cetnici minirali da bi imali bolji pregled iz "sive kuce" (kuca Nure i Samije Cehovic)prema aerodromu i ovamo cestom prema C5.

Haj ne lupaj vise lazi i gluposti ziv bio.

Pun mi te je k ... sa bajkama.
Hajde odgovoricu ti na PP ...
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#3136 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by Ramzess Veliki »

Razocaran sam ovakvim pisanjem kolege, uzimajuci u obzir da pisemo anonimno iza kojekakvih nickova, zar je bitno ovdje se dokazivati, kupiti neke poene sta li? Ne znam ko je Repetitor, ne bih da ga komentarisem kao on mene, napisao sam kako se sjecam da dam doprinos ovoj temi.

Iz tog razloga vise necu pisati na ovoj temi. Ne svadja mi se ni sa kim.

A I vec sam napisao skoro sve cega se sjecam pa bih se samo ponavljao, jel' ... zivi bili. :thumbup:
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#3137 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by hamza_sa »

SELO LEDIĆI 08.11.1994. - 08.11.2018.

24 godine.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#3138 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by aldinjo »

aldinjo wrote:
hamza_sa wrote:SELO LEDICI 08.11.1994. - 08.11.2013.
Prodje punih 19 godina. :sad:
I 20 godina. :(
I 21 godina.[/quote]
I 22 godine.[/quote]
I 23 godine.[/quote]
I 24 godine.
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#3139 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by Tromblon »

Oprostite mi na neznanju, Ali Sta se desilo u Ledicima?
User avatar
Repetitor
Posts: 755
Joined: 28/08/2011 08:30

#3140 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by Repetitor »

Tromblon wrote:Oprostite mi na neznanju, Ali Sta se desilo u Ledicima?
Prvo cu ovako reci: svi koji su taj dan izgubili zivote u Ledicima,neka im je rahmet dusi. Znaci da me niko ne shvati pogresno.

Eh sad. Mozda nasi unuci za 10 godina ce citati kako su poginuli u junackoj borbi. Posto se historija mjenja izjavama "zivih svjedoka koji su bili na licu mjesta".

U biti istina je,da ih je jedna nula od covjeka postrojila na livadu,dok su ih sa brda cetnici imali kao na dlanu.
3 granate su bile dovoljne da urade sto su uradile.

Najtuznije od toga jeste,sto niko od komandnog kadra nije bio streljan za taj slucaj.
Danas ti isti sjede po kojekakvim udruzenjima i upiruci prstom govore ko je bio dobar borac a ko nije.

Kontas?
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#3141 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by Tromblon »

Repetitor wrote:
Tromblon wrote:Oprostite mi na neznanju, Ali Sta se desilo u Ledicima?
Prvo cu ovako reci: svi koji su taj dan izgubili zivote u Ledicima,neka im je rahmet dusi. Znaci da me niko ne shvati pogresno.

Eh sad. Mozda nasi unuci za 10 godina ce citati kako su poginuli u junackoj borbi. Posto se historija mjenja izjavama "zivih svjedoka koji su bili na licu mjesta".

U biti istina je,da ih je jedna nula od covjeka postrojila na livadu,dok su ih sa brda cetnici imali kao na dlanu.
3 granate su bile dovoljne da urade sto su uradile.

Najtuznije od toga jeste,sto niko od komandnog kadra nije bio streljan za taj slucaj.
Danas ti isti sjede po kojekakvim udruzenjima i upiruci prstom govore ko je bio dobar borac a ko nije.

Kontas?
Katastrofa!!!

Isto se desilo 102. u Varesu, Ali srecom Sa NE tako tragicnim posljedicama.

Neka I'm je vjecni rahmet.
User avatar
Repetitor
Posts: 755
Joined: 28/08/2011 08:30

#3142 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by Repetitor »

Administracija,zamolio bih da mi se ne brisu poruke.
Hvala
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#3143 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by hamza_sa »

Repetitor wrote:
Tromblon wrote:Oprostite mi na neznanju, Ali Sta se desilo u Ledicima?
Prvo cu ovako reci: svi koji su taj dan izgubili zivote u Ledicima,neka im je rahmet dusi. Znaci da me niko ne shvati pogresno.

Eh sad. Mozda nasi unuci za 10 godina ce citati kako su poginuli u junackoj borbi. Posto se historija mjenja izjavama "zivih svjedoka koji su bili na licu mjesta".

U biti istina je,da ih je jedna nula od covjeka postrojila na livadu,dok su ih sa brda cetnici imali kao na dlanu.
3 granate su bile dovoljne da urade sto su uradile.

Najtuznije od toga jeste,sto niko od komandnog kadra nije bio streljan za taj slucaj.
Danas ti isti sjede po kojekakvim udruzenjima i upiruci prstom govore ko je bio dobar borac a ko nije.

Kontas?
Vidi druze,

taj dan sam od 9, na licu mjesta poginulih izgubio dva velika prijatelja sa kojima sam odrastao.

Iz tog razloga redovno na godisnjicu pogibije objavljujem post sa datumima. Jednim koji oznacava datum pogibije i drugim koji pokazuje koliko je godina proslo od tada. Iako nazalost, ja skoro svaki dan zivim sa tim.

Bez obzira na nacin na koji su poginuli, za mene licno su oni poginuli u herojskoj borbi, jer su bili na izvrsavanju ratnog zadatka. Druga je stvar sto to nije bila direktna borba prsa u prsa. (ovo je moje subjektivno msljenje)

I sada samo zarad istine, a pisacu kao neko ko je bio tu u tom momentu na tom mjestu, bez obzira vjerovao to neko ili ne, ali niko od njih nije poginuo ni na kakvom postrojavanju. Nekada ranije sam pisao sta se je taj dan sve desavalo od polaska iz Dobrinje pa do samih Ledica.

Izriciti krivac jeste "nula od covjeka" kojeg spominjes i ne samo on, bilo ih je vise. Po zadatku u selo sam sa jednim drugom dosao par sati prije nego sto ih je ta "nula od covjeka" u sred bijela dana poslala u selo, tako da sam bio u prilici da vidim njihov silazak. Bili su cetnicima kao na dlanu.

Nazalost, po dolasku u selo svi su se okupili oko izvora. Nakon samo par minuta cetnici su poceli djelovati iz minobacaca po selu. Dvije granate su pale direktno medju njih dok je treca pala 15-20 metara iznad. Na licu mjesta je poginulo 9 boraca, dok ih je 15 ranjeno.

Ranjeni su izvlaceni u sumrak i tokom noci, dok su poginuli tu noc ostali u selu u jednoj kuci.



A, sto je najvaznije u svemu ovome, jeste da se slazem sa tvojom konstatacijom da je tuzno sto niko nikada nije snosio odgovornost zbog svega i na kraju bio streljan.
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#3144 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by Tromblon »

Tuga.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#3145 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by aldinjo »

Kao da je neko nekada bio strijeljan prije ili poslije toga. :roll:
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#3146 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by Tromblon »

aldinjo wrote:Kao da je neko nekada bio strijeljan prije ili poslije toga. :roll:
Trebalo je za primjer nekolicinu uza zid. Mada Su kod nas ti sto Su bili za uza zid dobijali unapredjenja.
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#3147 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by hamza_sa »

julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#3148 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by julisiz es grant »

hamza_sa wrote:
:thumbup:
Bili smo i ostali bolji...i kolektivno obraz nismo ukaljali...
..koliko god nas FGR uvjeravali u suprotno
:bih:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#3149 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by vjesticanametli »

To je mojmiloooooo :-) zgrada preko puta pancirke :) na mom balkonu jos cvijece :cry: a dosta vidjeh komsija
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#3150 Re: Dobrinja 1992. - 1995. RATNA DEŠAVANJA

Post by vjesticanametli »

:) ali je mojmilo :mrgreen: ma super snimka a ovaj mali adi sto se derinja na snimku je umro prije par god. Pokazacu mu ovo materi a dosta ih je jos zivo....kako god ja se obradovala vidjeti sve ...danke
Post Reply