Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
arslanbey
Posts: 1387
Joined: 12/04/2014 23:51

#376 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by arslanbey »


KAKO TI NE KONTAŠ DA TO ŠTO SI VIDIO NIJE ISLAM?!

Ma kako vi ne kontate da s njim ne vrijedi uopste raspravljati
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#377 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by Joe McCarthy »

Joe McCarthy wrote:
arslanbey wrote:Mi Bošnjaci u našem samo intresu trebamo se udaljiti od njihovog ludila i okrenuti se propogiranju i prezervaciji bošnjačkih intresa, pametnom dosta.

Ja sam ga se odrekao nakon tri godine provedene po Arapskom svijetu i srcu Islama, pa mi sada većina Vas koji nisu izašli iz krajeva ex-Ju nemožete palamuditi o mojem "neshvaćanju Islama i njegovih blagodati" jer sam ih vidio iz prve ruke :-?

Ako ti treba neka tradicionalna vjera ili neki bogovi da lakše spavaš, barem prilagodi Islam Bošnjacima, de-Arabizuj ga, odrekni se morbidno zaglupljujući hadisa i ubaci domaći Bošnjačke običaje umjesto Arapsko-Turskih i ne bih imao problama sa takvim Islamom :thumbup:
KAKO TI NE KONTAŠ DA TO ŠTO SI VIDIO NIJE ISLAM?![/quote]

Već šta je Islam onda ako nije u društvima u kojoj država u svom nazivu ima Islamska Republika? A druge četri su imale Islam kao DRŽAVNU RELIGIJU NA KOJOJ SU BAZIRALI ZAKONE? Onda objašnjavaj šta je Islam Afganistancima, Libijcima, Iračanima i Alžircima Tunižanima. Ili će sad Bošnjo koji je postao Musliman prije 500 godina učiti narode šta je Islam koji ga već prakticiraju zadnjih 1400 godina? :lol:
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#378 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by Joe McCarthy »

arslanbey wrote: Imas li jos kakvih zelja? :D
Nikakvih, Islam će se sam uništiti bez ikakve vanjske pomoći, samo se nadam da će ga se Bošnjaci odreći ili ga dovoljno modificirat da nebude većih oštećenja nastalih od njeg.
arslanbey
Posts: 1387
Joined: 12/04/2014 23:51

#379 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by arslanbey »

Joe McCarthy wrote:
arslanbey wrote: Imas li jos kakvih zelja? :D
Nikakvih, Islam će se sam uništiti bez ikakve vanjske pomoći, samo se nadam da će ga se Bošnjaci odreći ili ga dovoljno modificirat da nebude većih oštećenja nastalih od njeg.

Islam je najbrze rastuca religija,ne vidim taj kraj.
m_l
Posts: 1804
Joined: 06/06/2012 21:19

#380 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by m_l »

Joe McCarthy wrote:
arslanbey wrote: Imas li jos kakvih zelja? :D
Nikakvih, Islam će se sam uništiti bez ikakve vanjske pomoći, samo se nadam da će ga se Bošnjaci odreći ili ga dovoljno modificirat da nebude većih oštećenja nastalih od njeg.
Mozda muslimani, kazem mozda ako ne konsolidujemo redove, islam nece sigurno.


Inace, narode kak'i ste danas :D
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#381 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by alkalna_baterija »

Joe McCarthy wrote:
Joe McCarthy wrote:
arslanbey wrote:Mi Bošnjaci u našem samo intresu trebamo se udaljiti od njihovog ludila i okrenuti se propogiranju i prezervaciji bošnjačkih intresa, pametnom dosta.

Ja sam ga se odrekao nakon tri godine provedene po Arapskom svijetu i srcu Islama, pa mi sada većina Vas koji nisu izašli iz krajeva ex-Ju nemožete palamuditi o mojem "neshvaćanju Islama i njegovih blagodati" jer sam ih vidio iz prve ruke :-?

Ako ti treba neka tradicionalna vjera ili neki bogovi da lakše spavaš, barem prilagodi Islam Bošnjacima, de-Arabizuj ga, odrekni se morbidno zaglupljujući hadisa i ubaci domaći Bošnjačke običaje umjesto Arapsko-Turskih i ne bih imao problama sa takvim Islamom :thumbup:
KAKO TI NE KONTAŠ DA TO ŠTO SI VIDIO NIJE ISLAM?!
Već šta je Islam onda ako nije u društvima u kojoj država u svom nazivu ima Islamska Republika? A druge četri su imale Islam kao DRŽAVNU RELIGIJU NA KOJOJ SU BAZIRALI ZAKONE? Onda objašnjavaj šta je Islam Afganistancima, Libijcima, Iračanima i Alžircima Tunižanima. Ili će sad Bošnjo koji je postao Musliman prije 500 godina učiti narode šta je Islam koji ga već prakticiraju zadnjih 1400 godina? :lol:[/quote]


Ne moraš biti musliman uopšte da vidiš da se dešavanja u tim nazovi islamskim zemljama ne uklapaju ama baš ni u jednu vjeru, pa tako ni islam. Kakve veze ima to koliko dugo je islam u Bosni? Koliko je pravih, iskrenih muslimana iz kršćanskih ili ateističkih porodica koji su shvatili smisao islama i bolje praktikuju i ljepše vjeruju od onih iz hadžijskih porodica?
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#382 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by Towelie »

Ne moraš biti musliman uopšte da vidiš da se dešavanja u tim nazovi islamskim zemljama ne uklapaju ama baš ni u jednu vjeru, pa tako ni islam. Kakve veze ima to koliko dugo je islam u Bosni? Koliko je pravih, iskrenih muslimana iz kršćanskih ili ateističkih porodica koji su shvatili smisao islama i bolje praktikuju i ljepše vjeruju od onih iz hadžijskih porodica?
:thumbup:
Sarajevkica
Posts: 134
Joined: 09/04/2014 13:25

#383 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by Sarajevkica »

Joe McCarthy wrote: Ja sam ga se odrekao nakon tri godine provedene po Arapskom svijetu i srcu Islama, pa mi sada većina Vas koji nisu izašli iz krajeva ex-Ju nemožete palamuditi o mojem "neshvaćanju Islama i njegovih blagodati" jer sam ih vidio iz prve ruke :-?

Ako ti treba neka tradicionalna vjera ili neki bogovi da lakše spavaš, barem prilagodi Islam Bošnjacima, de-Arabizuj ga, odrekni se morbidno zaglupljujući hadisa i ubaci domaći Bošnjačke običaje umjesto Arapsko-Turskih i ne bih imao problama sa takvim Islamom :thumbup:
Ja sam se ga odrekla onako svjesno relativno skoro, prije mozda dvije godine, ali nije da sam ikada bila neka velika vjernica. Ponekad mi neki znaju reci da ne "poznajem islam dovoljno" i salju mi neke videe nekih seihova ili sta ja znam sta su. I ne kontaju da sam nakon svakog takvog klipa (ili jos bolje, nakon svake virtuelne rasprave o islamu na internetu) jos uvjerenija da Islam nije za mene :D

Inace sam iz ciste muslimanske porodice :-D :bih: A protiv takvog "islama" (ako je to uopste pravi islam) koji prakticiraju clanovi moje porodice nemam ama bas nista.
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#384 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by Joe McCarthy »

nasa wrote:
Ova seksualna supresija kreira društva poput današnjeg Pakistana, Irana, Turske i SA gdje u nedostatku seksa ljudi se okreću bestijalnosti, homoseksualnosti i pedofiliji. Sve u cilju "zaštiti časti žene", Muhamedov bog je uistinu najveći i najmudriji ”…...
Evo ovo @Joe...ako si ti napisao, preuzela sam od @Fude

Glupost!

Recimo da ima ovakvih pojava ali zasto ih povezujes s Bogom, pa sve sto si pobrojao je zabranjeno.Tako da ako medju Arapima, Turcima itd. ima homosexualaca zaista ne mozes kriviti MUhamedovog Boga :mrgreen:
Da li seksualna supresija tjera čovjeka da poludi? Da, samo pogledaj pedofile po Katoličkoj crkvi i "vrsne neoženjene popove" kod pravoslavaca koji su iskresali toliko maloljetnika i maloljetnica (kad bi o počeo pisat šta mislim o ove dvije religije karta za Banoviće mi nebi ginula). Sad magnificiraj ove incidente na društo koje počiva na rigidnoj religiji koja zabranjuje seks prije braka (Krišćani isto imaju zabranu koju više ni nijhovi svećenici ne prate) dodaj na to izuzetno zaglupljeno "mačo društvo", loše ekonomsko stanje koje posramljuje Bosnu i onda na to dodaj prenaseljene gradove i dobivaš izuzetno zapaljivu mješavinu koja već gori zadnjih 80 godina i nepokazuje znakove smirivanja, a za koju je itekako odgovoran Islamski odgoj.

South Park je najbolje ovo opisao :lol:
arslanbey
Posts: 1387
Joined: 12/04/2014 23:51

#385 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by arslanbey »

Da, samo pogledaj pedofile po Katoličkoj crkvi i "vrsne neoženjene popove" kod pravoslavaca koji su iskresali toliko maloljetnika i maloljetnica (kad bi o počeo pisat šta mislim o ove dvije religije karta za Banoviće mi nebi ginula)
Kao sto ne treba suditi islamu po muslimanima,tako ni ovim vjerama po njihovim popovima
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#386 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by Joe McCarthy »

arslanbey wrote:
Da, samo pogledaj pedofile po Katoličkoj crkvi i "vrsne neoženjene popove" kod pravoslavaca koji su iskresali toliko maloljetnika i maloljetnica (kad bi o počeo pisat šta mislim o ove dvije religije karta za Banoviće mi nebi ginula)
Kao sto ne treba suditi islamu po muslimanima,tako ni ovim vjerama po njihovim popovima
Ja proizvode sudim po mjestima u kojima su nastali :bih:

Da li bi ti jeo puding iz tvornice koja zapošljava ekskluzivno radnike sa buboničnom kugom, tako ne bi ni ja vjerovao u boga koji zahtjeva da njegovim predstavnicima na zemlji plačam račune i šaljem 9 godišnje sinove za back door prosvjetljivanje u rukama već navedenih predstavnika. :D
Sarajevkica
Posts: 134
Joined: 09/04/2014 13:25

#387 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by Sarajevkica »

Joe McCarthy wrote:Da li seksualna supresija tjera čovjeka da poludi?

User avatar
Fudo Bosna
Posts: 2462
Joined: 18/10/2012 16:23

#388 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by Fudo Bosna »

Joe McCarthy wrote:
Fudo Bosna wrote:
Add hominem i apelcaija autoritetu u nadi da se nemoraš suočiti sa istinom i da lakše možeš hibernirat u svom svijetu u kojem su Arapi jednostavno neshvaćeni, porobljeni od ćafira i raskomadani od plemenskih razlika :roll:

Image

Drug ti ništa ovdje nisi prezentovao što je pobilo moju argumentaciju, a ja se ne brinem za Arape štaviše ja im želim najbolje, ali moj svijet započinje od Une i Save i završava se kod Drine i Mora a sve što uništava i kvari moj svijet predstavlja opasnost za moje najmilije.



Niko ne idalizira Arape ili muslimane opčenito, dosta stvari , radne navike npr. Arapi mogu uzeti od zapada, a mnogih stvari, npr. nemorala-dvostrukih standarda u politici, pljačke mnogih zemalja kroz povijest , genocida nad drugim narodima, kolonijalizma, Zapad treba da se stidi i da se uči od Arapa ili nekih drugih muslimana...O kilometarskom prezentovanju linkova, na stranom jeziku, koga možemo znati ili ne, iz izvora priznatih ili ne, od ljudi dobronamjernih ili ne, to su ti vrlo uslovni argumenti. I da je sve tačno, konkretno, po pitanju te vrste braka, koji je forumski musliman, hvali, preporučuje, da ne kažem , tvrdi da je obavezna za muslimane?

Bili su mnogi od nas možda više i češće u mnogim dijelovima islamkoga svijeta od tebe? Ima ona priča o ocu koji je imao tri sina i sva tri su bila u Stambolu neko vrijeme/nekoliko godina. Kada su se vratili i bili pitani kakav je Istanbul, jedan je govorio o pjevaljkama i kafanama, drugi o siromaštvu i neprijaznosti njegovih stanovnika, a treči da je lijep grad, da su ljudi dobri, da su vjernici tamo iskreni , a za vrijeme boravka tamo , tej treči sin je i visoku školu završio i njemu je boravak tamo donio svako dobro. Toliko o tvome boravku tamo i/ili našem i našim iskustvima npr. i o „dioptriji“ , poprilično visokoj, da ne kažem „veoma ograničen vid“, kojom promatraš islam i muslimane. I drugo, ne brini se za Bošnjake i Bosnu, ili, ako se več brineš, ne brini previše jer i mi se brinemo, i ne ugrozi nas ovdje u Bosni islam, ne sruši islam u proteklom ratu - agresiji 1000 vjerskih objekata, ne protjera stotine hiljada ljudi, ne silovaše muslimani 20.000 tak hiljada žena, ne bombardovašte porodilišta, ne spališe biblioteke !


Izačemo mi , aBd, na kraj sa ekremistima unutar nas vjernika ovdje u Bosni, ali bojim se da nam , daleko više prijeti opasnost od onih koji nisu vjernici, od nekih Bošnjaka npr. koji i ne moraju biti vjernici da bi bili loši političari, ali i od nekih nebošnjaka koji nisu baš veliki prijatelji Domovine i Bošnjaka !!!
Last edited by Fudo Bosna on 27/04/2014 15:13, edited 1 time in total.
arslanbey
Posts: 1387
Joined: 12/04/2014 23:51

#389 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by arslanbey »

Joe McCarthy wrote:
arslanbey wrote:
Da, samo pogledaj pedofile po Katoličkoj crkvi i "vrsne neoženjene popove" kod pravoslavaca koji su iskresali toliko maloljetnika i maloljetnica (kad bi o počeo pisat šta mislim o ove dvije religije karta za Banoviće mi nebi ginula)
Kao sto ne treba suditi islamu po muslimanima,tako ni ovim vjerama po njihovim popovima
Ja proizvode sudim po mjestima u kojima su nastali :bih:

Da li bi ti jeo puding iz tvornice koja zapošljava ekskluzivno radnike sa buboničnom kugom, tako ne bi ni ja vjerovao u boga koji zahtjeva da njegovim predstavnicima na zemlji plačam račune i šaljem 9 godišnje sinove za back door prosvjetljivanje u rukama već navedenih predstavnika. :D
ne znam zasto je ovaj thread jos uvijek otvoren :mrgreen: :skoljka:
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#390 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by Joe McCarthy »

arslanbey wrote:
ne znam zasto je ovaj thread jos uvijek otvoren :mrgreen: :skoljka:
:skoljka:
User avatar
nasa
Posts: 8023
Joined: 25/08/2012 16:46

#391 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by nasa »

E gledajte nesto, uzmimo da je @Joe iskren i da se jeste razocarao nakon boravka u nekim vecinski muslimanskim zemljama...vrlo moguce...
Ima niz primjera muslimana koji borave u nekoj sekularnoj ili vecinski katolickoj ili...pa kazu aha vidis sta je sekularizam ili vidis katolika itd.nakon sto ima priliku da vidi neke negativne pojave u drustvu.
Tako i za nas neki kazu ma kakvi oni muslimani itd.jer dolaze s jednom drugom slikom islama jer ne shvataju okolnosti i stanje u BiH pa tako ni bh.muslimana i njihovih poteskoca i prednosti.

Meni se desila slicna sitacija kao @Joe ali ja nisam izasla iz vjere nego me to natjeralo da preispitam svoj stav prama nekim pitanjima, za njega je bilo drugacije...

Siroka je to tema i uvijek dodje nekako do poistovjecivanja nekih primjera s islamom iako nisu u vezi, a onda dalje i muslimana te se mnogi vjernici u temama nadju licno prozvanim i sl.

Kako god, imamo mi svojih problema u BiH dovoljno,a globalno kao muslimani nije na odmet promisliti neka pitanja i pravac u kojem se razvijamo kao ummet...

Razdvajanje zena i muskaraca u javnom zivotu je vrlo kompleksno pitanje koje otvara razlicite vjerske stavove, posljedice, licemjerje u takvim drustvima danasnjice i jos mnogo toga.Licno mislim da ono gubi svaki smisao ako drustvo nije zaista islamsko odnosno ako to razdvajanje ne prati i jedan stil zivota koji bismo mogli nazvati islamskim.
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#392 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by Joe McCarthy »

nasa wrote:E gledajte nesto, uzmimo da je @Joe iskren i da se jeste razocarao nakon boravka u nekim vecinski muslimanskim zemljama...vrlo moguce...
Najbolja inokulacija protiv Islama je kad boraviš u mjestima gdje je on dominantan i vidiš sve "blagodati" koje on donosi.
nasa wrote:Ima niz primjera muslimana koji borave u nekoj sekularnoj ili vecinski katolickoj ili...pa kazu aha vidis sta je sekularizam ili vidis katolika itd.nakon sto ima priliku da vidi neke negativne pojave u drustvu.
Upoređivanje Islamskih zemalja naspram sekularnih ili čak Hrišćanski je apsolutno nepojmljivo bilo kojoj osobi koja je obišla "oba kampa" koja upoređujemo. A većina kritika koja dolazi od Muslimana u zemljama koje su ih primile i dale drugu šansu u životu jeste što im ćafiri en dozvoljavaju da rekreiraju Islamske utopije iz kojih su jedva čekali da pobjegnu.
Tako i za nas neki kazu ma kakvi oni muslimani itd.jer dolaze s jednom drugom slikom islama jer ne shvataju okolnosti i stanje u BiH pa tako ni bh.muslimana i njihovih poteskoca i prednosti.
Steriotipi postoje sa dobrim razlogom, zato što su to većinski identifikatori grupa bile one vjerske ili etničke.
nasa wrote:Meni se desila slicna sitacija kao @Joe ali ja nisam izasla iz vjere nego me to natjeralo da preispitam svoj stav prama nekim pitanjima, za njega je bilo drugacije...
Već si bila na pravom putu da spoznaš istinu, šta te začera u tamu ponovo naško?
User avatar
nasa
Posts: 8023
Joined: 25/08/2012 16:46

#393 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by nasa »

Bog ili sejtan ili sama sebe ...ko od nas stvarno zna prije kraja....samo se nadamo da smo ispravno izabrali ;-)
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#394 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by fatamorgana »

nasa wrote:Bog ili sejtan ili sama sebe ...ko od nas stvarno zna prije kraja....samo se nadamo da smo ispravno izabrali ;-)
Eh, pored boga i šejtana imamo i razum .... nije nepogrešiv ali može poslužiti kad je u dobroj formi. :)
User avatar
MJAU - da
Posts: 1390
Joined: 04/09/2013 12:49

#395 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by MJAU - da »

staxx wrote:Ljudi molim vas da mi pomognete...
Dakle zabavljam se sa djevojkom koja mi se jako, jako svidjela vec neko vrijeme... da bi sinoc nadosli na to da su njena mama i moja mama neki rod! Dakle u pitanju je sljedece: Moj dedo i njen dedo su od dvojice brace djeca... mene zanima koje je to koljeno, da li je to po vjeri dozvoljena veza, i da li je moralno? sjeban sam citav dan zbog toga i ja i ona... ja se ne razumijem bas u ta koljena i sta je ok sta ne, pa pomozite...
Edin H. ti je tačno odgovorio. Izvini, ako si u islamu, naravno, da paziš na pravila. Ali, jednom davno kad sam pitala hodžu (fakat je čovjek čini mi se na svako pitanje imao logičan, konkretan odgovor, valjda jer je studirao negdje u Arapskim zemljama), kako su od Adema i have nastali potomci, uključujući i nas je li, on je rekao da je Hava prilikom svakog porođaja rađala blizance, dječaka i djevojčicu, pa tako su se ženili braća i sestre, ali pod uslovom da nisu blizanci. Tako, incest teški, ali vele da smo svi tako nastali.

Prema tome, g. doktor i sve će ti se reći. Sretno.
User avatar
lua
Posts: 3796
Joined: 25/10/2009 22:31
Location: Saraj'vo

#396 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by lua »

Onda ova djevojka tebi dođe bliža rodica? Ne znam, meni je svakako čudno kako se to može naletjeti na tako bliskog srodnika, a da ga ranije nisi vidio negdje. Ima svadbi, ima sahrana, ima bajrama, ima božića, ima svakakvih situacija gdje se porodica okuplja pa upoznaš rodbinu. U suštini, evo raja kaže da je po islamu dozvoljeno, tako da tu nema neke smetnje. Ali ja stvarno ne bih. Čudno bi mi to bilo totalno i nekako mi se, iskreno, i gadi. :/

Ali svakom svoje, šta ja znam, sretno ti bilo!
User avatar
JoeBonaWho
Posts: 85
Joined: 03/08/2014 02:31
Contact:

#397 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by JoeBonaWho »

http://www.islamhelpline.net/node/4422
Osim toga, zar nije bolje za ovakva pitanja pokucati na vrata mjerodavne islamske ustanove? Od neiskrenih i osoba koje mrze Islam po forumima, gori su samo oni koji o Islamu neznaju nista.
nemezis
Posts: 2856
Joined: 30/01/2011 12:08

#398 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by nemezis »

JoeBonaWho wrote:http://www.islamhelpline.net/node/4422
Osim toga, zar nije bolje za ovakva pitanja pokucati na vrata mjerodavne islamske ustanove? Od neiskrenih i osoba koje mrze Islam po forumima, gori su samo oni koji o Islamu neznaju nista.
Je li ta stranica mjerodavna islamska ustanova?
User avatar
JoeBonaWho
Posts: 85
Joined: 03/08/2014 02:31
Contact:

#399 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by JoeBonaWho »

nemezis wrote:
JoeBonaWho wrote:http://www.islamhelpline.net/node/4422
Osim toga, zar nije bolje za ovakva pitanja pokucati na vrata mjerodavne islamske ustanove? Od neiskrenih i osoba koje mrze Islam po forumima, gori su samo oni koji o Islamu neznaju nista.
Je li ta stranica mjerodavna islamska ustanova?
To je i poenta...
nemezis
Posts: 2856
Joined: 30/01/2011 12:08

#400 Re: Do kojeg je koljena u islamu dozvoljen brak?

Post by nemezis »

Problem se javi kada mjerodavna islamska ustanova da odgovor koji nije u skladu sa našom tradicijom pa se neki nadju uvrijeđeni i objašnjavaju da to ipak nije tako.
Post Reply