Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Cije interese brani Fahrudin Radoncic?

Velikosrpske
139
20%
Velikohrvatske
14
2%
Vlastite kriminalne hobotnice
418
59%
Americke
21
3%
Njemacke
4
1%
Neke druge
38
5%
Sve nabrojane
70
10%
 
Total votes: 704

User avatar
skrbavi-admin
Posts: 4222
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistanski Dikitaturistan

#6751 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by skrbavi-admin »

da sutra princ Eugen dodje u sarajevo sa jna Radoncic bi hladno podrzao novu vlast i pozvao narod da istu podrzi..... to je takva ljiga poltron uvlaciguz i munaficki prevrtaner da se to tesko moze smislit.... gnjida....
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#6752 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

ja ja ja i samo ja :D
PRENOSIMO

Radončić za Kalman radio: Sky aplikacija dolazi do vrha obavještajno-policijskih i tužilačkih struktura
Islamska zajednica BiH ima svoju zgradu u kojoj će, kako je rekao uvaženi reis Cerić, budući reis stolovati do Sudnjega dana, to je velika stvar, kazao je predsjednik Saveza za bolju budućnost

E. T.
prije 47 minuta
PRENOSIMO Radončić za Kalman radio: Sky aplikacija dolazi do vrha obavještajno-policijskih i tužilačkih struktura
Radončić u studiju Kalman radija
Radončić u studiju Kalman radija

FOTO: SCREENSHOT


U jutarnjem programu Kalmana, najslušanijeg radija u BiH, kod novinara Edina Subašića, gostovao je Fahrudin Radončić, predsjednik Saveza za bolju budućnost BiH. U intervjuu Radončić je govorio o najaktuelnijim temama, predizbornoj kampanji koja je ušla u samu završnicu, politici SBB-a, razvoju Sarajeva kao prijestonice BiH, odlasku ljudi iz BiH, generacijskim projektima poput toplovoda Kakanj - Sarajevo.

Odlazak ljudi iz BiH
Lider SBB-a je pojasnio i inicijativu da Vlada FBiH, s Fadilom Novalićem (SDA) na čelu, građanima i privredi vrati milijardu maraka, ratnohuškačkim porukama pojedinih političara u kampanji koje "samo tjeraju ljude iz BiH" jer se osjećaju nesigurno.

Također, Radončić je ponovio stav da je veoma pogrešan i opasan pritisak na Islamsku zajednicu BiH, tačnije na reisu-l-ulemu Huseina ef. Kavazovića, otvorenim pismima političara opozicije.

Novinara su zanimali i detalji sastanka uvaženog reisu-l-uleme Kavazovića i Radončića prije dva dana.

- Vi znate da je napravljena nova upravna zgrada Rijaseta. Vi znate da je 2007. godine, kada je ta ideja krenula, da je to bila jedna velika medijska haranga protiv mene i tadašnjeg reisa Cerića. Mi smo to stoički izdržali. I na otvaranju upravne zgrade i bivši reisu–l–ulema, uz saglasnost sadašnjeg, rekao je da ta zgrada praktično ne bi nikada mogla biti završena da nije bilo Fahrudina Radončića. Ja sam prepoznao tu ideju. I nije stvar da smo mi dali tu najviše novca. Veće je nečijih 10 maraka od skromne penzije nego milion neke velike firme kao što je "Avaz", u moralnom i svakom smislu. Nego je poenta da su Bošnjaci kroz jačanje Islamske zajednice jači.

Kad IZBiH ima svoju zgradu koju će, kako je rekao uvaženi reis Cerić, budući reis, neovisno ko su oni, stolovati do Sudnjega dana, to je velika stvar. I ja hoću da kažem, Konaković, Nikšić i Kojović su negativno reagirali, u smislu da im se nije dopalo kako se oni ponašaju u predizbornoj kampanji. Ja bih kao čovjek, to ljudi znaju, možda imao neke primjedbe, dijelile su se i neke knjige protiv mene. IZBiH ima mnogo ljudi i ne može se to vezati u neku vojnu vertikalu.

Nije Fahrudin Radončić branio reisu-l-ulemu, branio je muslimane i naše institucije. Možete li mi navesti primjer da je jedan političar pravoslavac iz Srbije, Bugarske napisao otvoreno pismo svom patrijarhu? Ne. Ima li političara katolika da je napisao otvoreno pismo svom kardinalu, da ne kažem Papi i Katoličkoj crkvi? Ne.

Udarci na Islamsku zajednicu su nedopustivi
Zašto bi to radili muslimani? Ja sam u tom smislu vrlo precizno i direktno rekao, i na tribinama i u šestero očiju, Konakoviću i Nikšiću. Ne može se napadati naša Islamska zajednica. To je temeljna vrijednost nas kao Bošnjaka. Mi znamo šta je država, šta je nacija i znamo šta je vjera. Udarci na IZBiH su nedopustivi da dolaze od dnevne politike, zašto? Ne možemo instituciju IZBiH spuštati u blato predizborne, ili bilo koje politike.

Druga stvar, ef. Kavazović, hadžija, reis, najmoralniji je vjerski autoritet u Evropi iz više, ali i iz jednog veoma važnog razloga koji naši ljudi ne znaju. To je jedini vjerski lider Evrope koji je bio u koncentracionom logoru, i to ne dan ili dva, nego mjesecima i mjesecima, i pored toga je ef. Kavazović, naš uvaženi, sačuvao svoj kozmopolitizam. Sačuvao je smisao za multikonfesionalnost, imamo izvanrednog reisa - kazao je Radončić.

Također, govorio je i o učestalim napadima domaćih političara koji zarad nekoliko glasova i jeftinih političkih poena napadaju međunarodnu zajednicu u liku OHR-a, odnosno visokog predstavnika u BiH Kristijana Šmita (Christian Schmidt), administraciju Vašingtona, ali i Londona ili Brisela, te o Sky aplikaciji koja raskrinkava mafiju.

- Sky aplikacija dolazi do vrha obavještajno-policijskih i tužilačkih struktura koje su vodile Keljmendije i ostale narkobosove koje su oni pokušavali, ja sam se borio protiv toga, da pripišu lažno Fahrudinu Radončiću. Nema nigdje Fahrudina Radončića tamo. Moraju voditi računa građani šta propaganda radi, i kada su međunacionalni odnosi u pitanju, i kada se radi o oponentima sadašnjem lošem stanju, i ja sam potpuno siguran da trebaju u što masovnijem broju napraviti taj napor i izaći da glasaju i da glasaju za promjene - kazao je na kraju lider Saveza za bolju budućnost BiH Fahrudin Radončić.
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#6753 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by nles »

Shoshon potpuno otkrio karte:
Krivić devastirao Komšića
Neki anonimus iz strancice pita
Da li je Komšićev jaran Milanović 2010. godine kada je na skupu SDP-a pozivao na glasanje za Komšića za člana Predsjedništva BiH postavljao međe za podjele naše države i da li je Komšić možda Milanovićev saučesnik jer su zajedno šetali po Bosni
Ne znam shvata li on zapravo koliko je pitanje glupo. Pogotovo u stranci koja je vlasnistvo covjeka koji mijenja misljenje na dnevnoj bazi.
grozdana
Posts: 137
Joined: 07/09/2018 07:46

#6754 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by grozdana »

Dvojac bez kormilara
Radončič nekretnine u Crnoj Gori a Bake u Turskoj ,a vama narode po stoja pred izbore

DOBRO SU ZAKOPITILI OBA

DA TE NIJE ALIJA
zulfo
Posts: 417
Joined: 09/01/2009 11:00

#6755 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by zulfo »

grozdana wrote: 30/09/2022 10:50 Dvojac bez kormilara
Radončič nekretnine u Crnoj Gori a Bake u Turskoj ,a vama narode po stoja pred izbore

DOBRO SU ZAKOPITILI OBA

DA TE NIJE ALIJA
Zaboravi si nešto,slažem se stoja pred izbore ,al si zaboravio kazati :JARAM POSLIJE IZBORA
grozdana
Posts: 137
Joined: 07/09/2018 07:46

#6756 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by grozdana »

Šta bi ovo nit pozicija,nit opozocija ,
Fahrine narod skroz opozvao
Nisamsdaali
Posts: 552
Joined: 03/10/2022 20:38

#6757 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Nisamsdaali »

Fakat treba znati preći put od top 3 bošnjačke stranke do sekte koja neće imati političko predstavljanje ni u jednom kantonu za manje od deceniju. Elham
giannibelif
Posts: 1967
Joined: 28/01/2017 22:11

#6758 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by giannibelif »

Ovi su grobari zaslužili ovakvu sudbinu. Stranka bez principa, bez ozbiljne političke agende, stranka koja se biltenski obračunava sa svakim koga targetira koja neprijatelja, privatno preduzeće koje je petnaest godina isprdilo u ništa pozitivno.
Tesna
Posts: 19
Joined: 28/06/2022 20:36

#6759 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Tesna »

220 000 nevažećih listića

Mislim da je većina sbb, nip, sdp

Ovaj sbb vazda pokradu do jaja
User avatar
dulekrele
Posts: 3839
Joined: 10/04/2014 18:25

#6760 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by dulekrele »

Predvidao sam da nece vise postojati nakon nedjelje...
User avatar
mustang
Posts: 230
Joined: 16/12/2009 08:40
Location: negdje u Sibiru

#6761 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by mustang »

basom sagosum munafici
DonieBrasco
Posts: 15423
Joined: 31/08/2016 16:09

#6762 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by DonieBrasco »

Oni ce sa SDA zivi bili pa vidjeli !
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#6763 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Vaya »

DonieBrasco wrote: 04/10/2022 11:19 Oni ce sa SDA zivi bili pa vidjeli !
Kud ce sa SDA kad ih uopce nema nigdje...u dvije kantonalne skupstine su presli cenzus, ovo ostalo ih nema apsolutno nigdje na svakom nivou vlasti...
zulfo
Posts: 417
Joined: 09/01/2009 11:00

#6764 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by zulfo »

Meni ba žao onoga Zvonka poznatog po odlivu mozaka
žao mi Edite Đapo ,podjelila više VAUČERA nego što je dobila glasova( 570)
Tesna
Posts: 19
Joined: 28/06/2022 20:36

#6765 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Tesna »

zulfo wrote: 04/10/2022 11:22 Meni ba žao onoga Zvonka poznatog po odlivu mozaka
žao mi Edite Đapo ,podjelila više VAUČERA nego što je dobila glasova( 570)
Editu đapo trebaju hercegovci tužit zbog sječe zaštićenog stabla munike na čvrsnici i čabulji.

Stoka bosanska sve posjekla strašno je ono vidit.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4827
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#6766 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by duh_sa_sjekirom »

Šta je ono ka FahrA, totalni raspad sistema...
Kako ga je krenulo, da se kandidovao za savjet mjesne zajednice, ne bi prošao..
:lol:
noviforumas
Posts: 2991
Joined: 12/08/2016 22:28

#6767 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by noviforumas »

Znaci i zvanicno raspad sistema. Eto NiP-u novih clanova. :D
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6768 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Truba »

nije loše ali nije ni dobro
na granici svuda :D prelaska praga
kao sbih
User avatar
jazzer
Posts: 7202
Joined: 20/12/2004 14:44

#6769 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jazzer »

Fahro se ubuduce moze oglasavati jedino u svojstvu savjetnika Avaza :)
User avatar
SmokingMan
Posts: 18643
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#6770 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by SmokingMan »

Mogla je stranka imati neki konntinuitet da se sve nije vrtilo oko fahdudinove ličnosti, tj.da je bilo pristuno manje sujete, straha od naslijednika ideje. Već je jednom Fahro pokušao teška srca izvršiti prenos vlasti na nekog drugog, pa se na kraju predomislio. I sva ta bezidejnost je na kraju dovela to situacije da stranka manje više nema samopouzdanog kandidata za člana predsjetništva, te na kraju ostane na nekoj siromašnoj listi za parlament i skupštinu. Završnica je bila čisti fijasko!
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4827
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#6771 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by duh_sa_sjekirom »

Znao je Kurtćehajić gdje se treba učlaniti...na vakat
:D
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#6772 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Spit_fire »

Mozda i najbolja stvar na ovim izborima...kakvi su samo mentalni sklopovi glasali za ovu stranku

U teskoj konkurenciji likova poput Zahiragica, Devica i ostalih, titulu najodvratnijeg zastupnika dajem ZVONKI MARICU
User avatar
jazzer
Posts: 7202
Joined: 20/12/2004 14:44

#6773 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jazzer »

duh_sa_sjekirom wrote: 06/10/2022 15:46 Znao je Kurtćehajić gdje se treba učlaniti...na vakat
:D
Covjek ne zna sta je za njega dobro a da zna sta je dobro za drzavu :)
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#6774 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by bersK »

Jel ovo definitivno znaci ispadanje grobara Dzindica iz svih kombinacija za vlast i bilo kakve pozicije?
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#6775 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by bersK »

Jel ovo definitivno znaci ispadanje grobara Dzindica iz svih kombinacija za vlast i bilo kakve pozicije?
Post Reply