Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post Reply

Cije interese brani Fahrudin Radoncic?

Velikosrpske
139
20%
Velikohrvatske
14
2%
Vlastite kriminalne hobotnice
418
59%
Americke
21
3%
Njemacke
4
1%
Neke druge
38
5%
Sve nabrojane
70
10%
 
Total votes: 704

pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#6426 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pinkman »

demagog wrote: 16/11/2020 10:44
pinkman wrote: 16/11/2020 10:33 Kaze Avaz: "No, i bez toga, SDA bi teško u Sarajevu mogla ostvariti bolji rezultat od ovoga, u situaciji kada se više stranaka, na čelu s SDP-om, ujedinilo protiv nje."

Meni se cini da je NiP na celu cetvorke, a ne SDP. Ali, nece Fahro da prizna NiP :D
Stani malo!
Ti insinuiras da u Avazu Fahro povlaci konce
:shock: :shock:

Isti si kao Emela, iza tebe stoji Dragan Solak!!
:run:
:lol: :lol:

Tako je..

Eto, i da ne povlaci konce opet je izjavljivao kako je kompanija kao malo dijete, rodis, odgajas i onda ga pustis da dalje zivi. On izgleda nije dobro odgojio cim ovakve katastrofalne stvari pisu, rekao bih i maliciozne i nepostene prema pravim pobjednicima.

SDP je spao da nema nijednog opcnskog nacelnika. Moraju se rijesit Niksica i kojekakvih Masica, Cengica i ostalih. Ali dobro, da ne pisem o tome, ipak je tema SBB. :D

Prognoziram da ce reci da zbog pandemije nisu pravili skupove pa je i to utjecalo. Bili su odgovorni prema zdravlju naroda, a sve na stetu izbornog rezultata.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#6427 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Osim_13 »

Kmeee.

Ključ u bravu.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#6428 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Blixen »

sulejman haljevac
jasna beri
sanela prasovic
cirkus zivi
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#6429 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

Blixen wrote: 16/11/2020 11:34 sulejman haljevac
jasna beri
sanela prasovic
cirkus zivi
U centru mu nisu ni jusko ni edita đapo pomogli na listi.....hebote pzp ima vise glasova za vijeće :-) :-) :-)
grozdana
Posts: 136
Joined: 07/09/2018 07:46

#6430 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by grozdana »

Izgleda da se desio ODLIV MOZAKA, a priliv mozgova.
Ako kome treba respirator ima kod Sebije
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#6431 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Blixen »

Roccohljup wrote: 16/11/2020 11:36
Blixen wrote: 16/11/2020 11:34 sulejman haljevac
jasna beri
sanela prasovic
cirkus zivi
U centru mu nisu ni jusko ni edita đapo pomogli na listi.....hebote pzp ima vise glasova za vijeće :-) :-) :-)
Jusko je trebao uraditi sto i Campara
slusati puls grada i drustvenih mreza
ovako je potonuo sa memom, prasovickom i ostalim nebitnim likovima
zippoo87
Posts: 15290
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#6432 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by zippoo87 »

Jusko kada nije prepoznao puls i izasao iz SBBa sa Arnautom...neka je i potonuo,barem je bio dosljedan...potonuo sa kapetanom broda
Realno i nije lik za politike...nekako je sutljiv previse i nedefinisan...neka se bavi svojim poslom i strukom...ima hljeba i mimo politike,ako si sposoban.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#6433 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Blixen »

on je meni pozitivan lik, ali mu je partija odron
Jusko :bih:
elk
Posts: 2773
Joined: 14/08/2006 12:03

#6434 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by elk »

A sta, kao jusko i edita djapo (kakva "dokazana" imena, tacno sam zadrhtao dok otipkah) su trebali pomoci :( ?!
Trebao je gusinjanin zavrsiti na smetljistu jos 2016 (zapravo 1994, ali to je druga i duga prica). Ovako mu je definitini kraj 2022. Zajedno sa df-om. Njuske poput prasovice ili haljevca su svakako mogli samo u sbb biti. Gudbaj.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#6435 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JThomas »

pinkman wrote: 16/11/2020 10:50
:lol: :lol:

Tako je..

Eto, i da ne povlaci konce opet je izjavljivao kako je kompanija kao malo dijete, rodis, odgajas i onda ga pustis da dalje zivi. On izgleda nije dobro odgojio cim ovakve katastrofalne stvari pisu, rekao bih i maliciozne i nepostene prema pravim pobjednicima.

SDP je spao da nema nijednog opcnskog nacelnika. Moraju se rijesit Niksica i kojekakvih Masica, Cengica i ostalih. Ali dobro, da ne pisem o tome, ipak je tema SBB. :D

Prognoziram da ce reci da zbog pandemije nisu pravili skupove pa je i to utjecalo. Bili su odgovorni prema zdravlju naroda, a sve na stetu izbornog rezultata.
svaku stranu on pogleda, a nijedan politički bitan članak ne ide bez ličnog i direktnog upliva. to su priče za malu djecu.

i on zna da mu ni ovakav publikum TO ne vjeruje, i opet štema...
convict
Posts: 2941
Joined: 10/02/2008 01:20

#6436 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by convict »

jbg, u svim sa opstinama prelaze izborni prag i oni i DF. nadao sam se da cemo ih se skroz rijesiti vec na ovim izborima
User avatar
jazzer
Posts: 7111
Joined: 20/12/2004 14:44

#6437 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jazzer »

Svi ti koji predju izborni prag ce se moci kupiti za 20 maraka. Svjesni su i oni kakva je situacija.
al-em
Posts: 3115
Joined: 01/03/2014 00:26

#6438 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by al-em »

Jel memo prošooooo?
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#6439 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

evo šćepe nudi guze....(i opravdanje) :D
INSTAGRAM

Radončić: SDA je polomila zube, drago mi je zbog prekretnice
Kao što je javnosti poznato, na ovim lokalnim izborima SBB nije imao niti jedan veliki bilbord, stranački skup i ozbiljnu predizbornu kampanju, napisao je

Avaz.ba
prije 12 minuta
Radončić: Odbili smo opciju da imamo zajedničke kandidate sa SDA
Radončić: Odbili smo opciju da imamo zajedničke kandidate sa SDA

FOTO: ARHIV

Predsjednik SBB-a Fahrudin Radončić oglasio se na svom Instagram profilu povodom rezultata lokalnih izbora u BiH. Njegov komentar prenosimo u cjelosti:

- Kao što je javnosti poznato, na ovim lokalnim izborima SBB nije imao niti jedan veliki bilbord, stranački skup i ozbiljnu predizbornu kampanju. Također, prvi put je SBB na izborima učestvovao na način da na glasačkim listićima, uz SBB, nije bilo napisano ime Fahrudina Radončića.

Naravno, ovo se nije slučajno dogodilo. Još prije nekoliko mjeseci sam rekao da neću ići niti na jedan stranački skup SBB-a i tako sam se i ponašao.

Također, odbili smo opciju da imamo zajedničke kandidate sa SDA. To je bila politički legitimna odluka nakon mog povlačenja sa mjesta ministra sigurnosti BiH.

SDA je, kako bi se lošem đaku reklo u osnovnoj školi, promašila temu, ili, bolje rečeno, metu.

Njihovi mediji su mjesecima brutalnim lažima udarali po meni i SBB-u, štampane su i masovno distribuiranje kvazi knjige o meni, udarali najprizemnijim lažima...

Sve to SDA-u očigledno nije pomoglo u pravljenju pobjedničkog izbornog rezultata.

Sa druge strane, Konaković, Nikšić, Kojović i Hadžibajrić su sa puno truda i rada na terenu, pokazali veliki dinamizam i napravili veliki rezultat.

Stoga zaslužuju čestitke i priznanje da su uspjeli u nečem doskora nemogućem – da spriječe brutalnu izbornu krađu.

Što se SBB-a tiče, mi nastavljamo samostalnim putem.

Očekujemo da „četvorka“ što prije preuzme Vladu Kantona Sarajevo i to, što je obostrano razumljivo, bez ministara SBB-a u njoj, ali sa podrškom naših zastupnika, ukoliko im u Skuštini KS eventualno ili ponekad zatreba.

Da ponovim, posljednjih godina, javnost je prisustvovala nevjerovatnim atacima SDA mašine protiv mene i sada raduje činjenica da im to nije pomoglo da naprave pobjedu.

Nažalost, sada će to, vjerovatno, činiti onima koji su im, nakon lokalnih izbora, postali veći trn u oku od mene.

No, ta proždrljiva mašina je definitivno polomljenih zuba i bit će sve slabija i slabija.

Na kraju, uoči izbora sam rekao da će ovi lokalni izbori biti početak kraja feudalnog i porodičnog vladanja nad Bošnjacima.

Bitka se nastavlja, ali sada je mnogo, mnogo lakše. Drugi preuzimaju teret i treba im iskreno poželjeti uspjeh na tom dugom i izazovnom putu.
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#6440 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Loki2k9 »

Najljigavija stranka u drzavi. Ljige i prelivode.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#6441 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

A sve lafo nije im bilo važno.....
PAMTI PA VRATI: Radončić "poklonio" Čoviću pobjedu u Varešu!
U Varešu se očekivala glatka pobjeda kandidatkinje SDA Enide Imamagić, ali kako se u izbornu utrku nenadano uključio i kandidat SBB-a Fahrudin Brkić, pobjedu je odnio kandidat HDZ-a Zdravko Matošević.

Mini market

Prije 2h Prije 1h

1

Hrvatska demokratska zajednica ostvarila je izbornu pobjedu u 18 od ukupno 24 općine u kojima Hrvati čine većinu stanovništva, s izuzetkom Vareša, gdje Hrvati ne čine većinu stanovništa i gdje je HDZ slavio zahvaljujući “poklonu” bošnjačkih partnera.

HDZ je osvojio većinu glasova u Neumu, Čapljini, Širokom Brijegu, Kiseljaku, Tomislavgradu, Orašju, Čitluku, Stocu, Vitezu, Odžaku, Žepču, Livnu, Usori, Ljubuškom, Posušju, Grudama te Varešu.

HDZ je u Varešu kandidirao Zdravka Maroševića, ali s obzirom na etničku strukturu stanovništva ovog rudarskog grada, očekivala se glatka pobjeda kandidatkinje SDA Enide Imamagić.

No, u utrku za općinskog načelnika nenadano se uključio još jedan kandidat iz reda Bošnjaka, koji je izručio pobjedu Zdravku Maroševiću.
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#6442 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Loki2k9 »

Roccohljup wrote: 16/11/2020 14:17 A sve lafo nije im bilo važno.....
PAMTI PA VRATI: Radončić "poklonio" Čoviću pobjedu u Varešu!
U Varešu se očekivala glatka pobjeda kandidatkinje SDA Enide Imamagić, ali kako se u izbornu utrku nenadano uključio i kandidat SBB-a Fahrudin Brkić, pobjedu je odnio kandidat HDZ-a Zdravko Matošević.

Mini market

Prije 2h Prije 1h

1

Hrvatska demokratska zajednica ostvarila je izbornu pobjedu u 18 od ukupno 24 općine u kojima Hrvati čine većinu stanovništva, s izuzetkom Vareša, gdje Hrvati ne čine većinu stanovništa i gdje je HDZ slavio zahvaljujući “poklonu” bošnjačkih partnera.

HDZ je osvojio većinu glasova u Neumu, Čapljini, Širokom Brijegu, Kiseljaku, Tomislavgradu, Orašju, Čitluku, Stocu, Vitezu, Odžaku, Žepču, Livnu, Usori, Ljubuškom, Posušju, Grudama te Varešu.

HDZ je u Varešu kandidirao Zdravka Maroševića, ali s obzirom na etničku strukturu stanovništva ovog rudarskog grada, očekivala se glatka pobjeda kandidatkinje SDA Enide Imamagić.

No, u utrku za općinskog načelnika nenadano se uključio još jedan kandidat iz reda Bošnjaka, koji je izručio pobjedu Zdravku Maroševiću.
I Bosnjaci su glasali za Marosevica. U manjoj mjeri ali da. Samo hrvatskim glasovima on ne bi dosao ni do 30%, a ne 40% glasova.
Prije 4 godine je ista situacija bila.
User avatar
jazzer
Posts: 7111
Joined: 20/12/2004 14:44

#6443 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jazzer »

INSTAGRAM

Radončić: SDA je polomila zube, drago mi je zbog prekretnice
Kao što je javnosti poznato, na ovim lokalnim izborima SBB nije imao niti jedan veliki bilbord, stranački skup i ozbiljnu predizbornu kampanju, napisao je

Avaz.ba
prije 12 minuta
Radončić: Odbili smo opciju da imamo zajedničke kandidate sa SDA
Radončić: Odbili smo opciju da imamo zajedničke kandidate sa SDA

FOTO: ARHIV

Predsjednik SBB-a Fahrudin Radončić oglasio se na svom Instagram profilu povodom rezultata lokalnih izbora u BiH. Njegov komentar prenosimo u cjelosti:

- Kao što je javnosti poznato, na ovim lokalnim izborima SBB nije imao niti jedan veliki bilbord, stranački skup i ozbiljnu predizbornu kampanju. Također, prvi put je SBB na izborima učestvovao na način da na glasačkim listićima, uz SBB, nije bilo napisano ime Fahrudina Radončića.

Naravno, ovo se nije slučajno dogodilo. Još prije nekoliko mjeseci sam rekao da neću ići niti na jedan stranački skup SBB-a i tako sam se i ponašao.

Također, odbili smo opciju da imamo zajedničke kandidate sa SDA. To je bila politički legitimna odluka nakon mog povlačenja sa mjesta ministra sigurnosti BiH.

SDA je, kako bi se lošem đaku reklo u osnovnoj školi, promašila temu, ili, bolje rečeno, metu.

Njihovi mediji su mjesecima brutalnim lažima udarali po meni i SBB-u, štampane su i masovno distribuiranje kvazi knjige o meni, udarali najprizemnijim lažima...

Sve to SDA-u očigledno nije pomoglo u pravljenju pobjedničkog izbornog rezultata.

Sa druge strane, Konaković, Nikšić, Kojović i Hadžibajrić su sa puno truda i rada na terenu, pokazali veliki dinamizam i napravili veliki rezultat.

Stoga zaslužuju čestitke i priznanje da su uspjeli u nečem doskora nemogućem – da spriječe brutalnu izbornu krađu.

Što se SBB-a tiče, mi nastavljamo samostalnim putem.

Očekujemo da „četvorka“ što prije preuzme Vladu Kantona Sarajevo i to, što je obostrano razumljivo, bez ministara SBB-a u njoj, ali sa podrškom naših zastupnika, ukoliko im u Skuštini KS eventualno ili ponekad zatreba.

Da ponovim, posljednjih godina, javnost je prisustvovala nevjerovatnim atacima SDA mašine protiv mene i sada raduje činjenica da im to nije pomoglo da naprave pobjedu.

Nažalost, sada će to, vjerovatno, činiti onima koji su im, nakon lokalnih izbora, postali veći trn u oku od mene.

No, ta proždrljiva mašina je definitivno polomljenih zuba i bit će sve slabija i slabija.

Na kraju, uoči izbora sam rekao da će ovi lokalni izbori biti početak kraja feudalnog i porodičnog vladanja nad Bošnjacima.

Bitka se nastavlja, ali sada je mnogo, mnogo lakše. Drugi preuzimaju teret i treba im iskreno poželjeti uspjeh na tom dugom i izazovnom putu.
I opet ce im se naguziti za nekoliko pozicija u vlasti. I opet, i opet..bas bolestan odnos imaju on i Bakir. Sto ga Bakir vise
kara ovaj mu se bolje namjesta. A, sto je najgore od svega, radi se o dva politicka haduma.
grozdana
Posts: 136
Joined: 07/09/2018 07:46

#6444 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by grozdana »

Ovo kao da neko pokušava da opere SMRADONČIĆA.
Nije on ni lud ni blesav čovjek je došao u BiH sa poderanim cipelama i kesom,napravili od njega milionera,
čovjek koji je uništio proteste sa onom paljevinom,da nije bilo toga ova vlast bi davno pala.S ove tačke gledišta ono nisu ni bili protesti,jer su protestovali onoi što imaju i oni zavedeni (većinom penzioneri).Pravi demostranti su se zbog ovih lažnih vratili u Tuzlu ....
Izbore dobio na pljuvanju SDA ,pa ušao u koaliciju da kao on nešto spasi.Sve same ublehe.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20376
Joined: 12/08/2013 12:51

#6445 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by insaneinthebrain »

nema vece bagre i seronja od ovih SBBa. na celu im sa govnetom Fahrom. ono bi se nesto sad pomagalo. MRŠ :thumbup:
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#6446 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Osim_13 »

Evo sve lete da te zovnu, samo što ti nije Dino slajdao u DM :lol:
glockov kolac
Posts: 1414
Joined: 30/04/2011 15:53

#6447 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by glockov kolac »

Čuj ovoh Šćepana, vlaške špijunčine... Pacov bi sad bježao s SDA broda
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#6448 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JThomas »

:lol: pri mmmmmm mi meeeeeeeeeeeeeeeee :lol:
groznivlada
Posts: 28
Joined: 25/09/2018 21:39

#6449 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by groznivlada »

SMJEŠNI SMRADONČIĆ ponudio pomoć četvorki ako zatreba
IL je ovaj lud il mu smrde noge.
Koliko se ja sjećam ovaj je jednom izdao četvorku,a zauzvrat mu je Bakir dao mnoga direktorska mjesta.
Gubi li Fahro te direktorske pozicije ostaje da se vidi,
SBB je skup glumaca novinara ,boksera,i kojekakvih KONKUBINA
Ne bih da nabrajam, zbog respecta prema ljepšoj polovini
mesihtrko
Posts: 341
Joined: 23/09/2008 01:38

#6450 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by mesihtrko »

Naravno da će im uzeti direktorske pozicije
Treba smjestiti ove SDA uhljebe što izgubiše na ovim izborima.
Post Reply