Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

iPlay
Posts: 240
Joined: 26/01/2008 10:58

#1 Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by iPlay »

Ne branim Tihica, ali mislim da je ovo prevršilo svaku mjeru. Jadno šta sebi Avaz dozvoljava...

Image

http://www.dnevniavaz.ba/multimedija/vi ... va-savjest
BARESI
Posts: 38
Joined: 29/12/2009 18:39

#2 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by BARESI »

Takodje nešto posebno ne gotivim Tihića al ovo je fakat bljak :shock: ,al šta očekivat od Havaza. :roll:
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#3 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by Dasi »

Hocemo li sad vidjeti Sanju Vlaisavljevic na djelu.
djes_ba
Posts: 665
Joined: 25/08/2009 17:22

#4 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by djes_ba »

dno dna
jedno je politika drugo je vrijedjanje izgleda
.......
koji debili malo te radoncicu akcenat ebe, nek je Tihic klempav al je BOSANAC
User avatar
vol-taren
Posts: 46
Joined: 18/05/2010 10:24

#5 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by vol-taren »

BARESI wrote:Takodje nešto posebno ne gotivim Tihića al ovo je fakat bljak :shock: ,al šta očekivat od Havaza. :roll:

Takodjer ne gotivim Tihica zbog nesposobnosti i "sto mu se suse usta" kad god je sa Miletom itd, itd, ali ovo je toliki krkanluk, seljakluk, idiotizam, "antizivotizam" da taj gest mogla samo da SKONTA avaz-mashinerija u kojoj vlada despotizam i "renesansa".

Mozda tako i treba, ko zna sta se krije iza ... :? :shock: :-) :?
User avatar
kiky
Posts: 4725
Joined: 13/02/2008 13:20

#6 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by kiky »

ništa čudno od avaza ...
:D
User avatar
kokakolas
Posts: 1441
Joined: 15/03/2008 21:35

#7 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by kokakolas »

Vrijeme je da se SDA skine sa vlasti na bilo koji način... Ali ovo je ipak previše :-)
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#8 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by klixober »

Primitivizam Avaza me uvijek iznova iznenadi.
User avatar
superpile
Posts: 97
Joined: 12/06/2009 18:30

#9 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by superpile »

majn firer fahrA, sta ocekivati od ljudi, koji se s pravim novinarom ni u putu nisu sreli... :run:

sad bi mi kao trebali umirati od smijeha, i potrcati glasati za fahrA....zalosno, ali znaju oni na koji dio populacije ciljaju...svaki put do sada su uzimali izbore onim s kojim su bili u talu...ladumdzija, hare, pa i tihic...a sada ih pljuju sto kolektivno, sto individualno...
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#10 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by Alfa_Ze »

iPlay wrote:Ne branim Tihica, ali mislim da je ovo prevršilo svaku mjeru. Jadno šta sebi Avaz dozvoljava...

Image

http://www.dnevniavaz.ba/multimedija/vi ... va-savjest
Neko rece - ''ovo je dno dna'' !! Nazalost NIJE . Moze to Fahro i gore !! Tek je Maj, a koliko je jos daleko do Oktobara ??
User avatar
leffe
Posts: 247
Joined: 10/09/2009 15:44

#11 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by leffe »

Sta ocekivati od covjeka bez skrupula i morala? Hebace nam majku svima dodje li na vlast...
Mozda me ovo natjera da uradim ono o cemu ni sanjati nisam mogao, a to je da svoj glas dam Sulji... Ne znam, ima jos vremena...
User avatar
nuraH
Posts: 352
Joined: 25/04/2007 02:25

#12 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by nuraH »

žalosno ... vrlo žalosno!!!
User avatar
mustang
Posts: 230
Joined: 16/12/2009 08:40
Location: negdje u Sibiru

#13 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by mustang »

leffe wrote:Sta ocekivati od covjeka bez skrupula i morala? Hebace nam majku svima dodje li na vlast...
Mozda me ovo natjera da uradim ono o cemu ni sanjati nisam mogao, a to je da svoj glas dam Sulji... Ne znam, ima jos vremena...
doce na vlast al u qurcu,provaliće se maksimalno na izborima,al ova gore je dobra Suljo jest mrzak al je bar Bosanac :bih: :bih: :bih:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by Corto Maltese »

iPlay wrote:Ne branim Tihica, ali mislim da je ovo prevršilo svaku mjeru. Jadno šta sebi Avaz dozvoljava...

Image

http://www.dnevniavaz.ba/multimedija/vi ... va-savjest
Škakljiva je to rabota. Ti se taman zaigraš, a neko te na YouTube poklopi komentarom. A tebe prenijelo, pa zaboraviš da nisi vlasnik YouTube-a, nego samo Avaza. Pa počnu tebe zajebavat umjesto onoga kome je zajebancija bila namijenjena.
Mesud11
Posts: 71
Joined: 25/02/2008 10:34
Location: tu i tamo

#15 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by Mesud11 »

Alfa_Ze wrote:
iPlay wrote:Ne branim Tihica, ali mislim da je ovo prevršilo svaku mjeru. Jadno šta sebi Avaz dozvoljava...

Image

http://www.dnevniavaz.ba/multimedija/vi ... va-savjest
Neko rece - ''ovo je dno dna'' !! Nazalost NIJE . Moze to Fahro i gore !! Tek je Maj, a koliko je jos daleko do Oktobara ??
Da,da, tek je pocelo :dance:
ako fahro pobjedi ja :run:
moze avaz i gore, ovo je tek zagrijavanje :lol: :lol: :lol:
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#16 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by zavrzlama »

ovo se zove" uzmes slugu dobijes gospodara"...SDA je preko svojih tajkuna i ratnih profitera stvorila od sluge Radoncica ,sebi danas gospodara...osnovno pravilo zivota :wink:
User avatar
iz dna duše
Posts: 1396
Joined: 24/06/2008 13:38

#17 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by iz dna duše »

Dno dna...
User avatar
softly
Posts: 446
Joined: 16/09/2009 21:20

#18 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by softly »

leffe wrote:Sta ocekivati od covjeka bez skrupula i morala? Hebace nam majku svima dodje li na vlast...
On moze doci na vlast samo ako ga mi dovedemo, odnosno ako mi odlucimo da nam ovakvi yebu majku.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#19 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by Corto Maltese »

navratio.malo wrote:Nemojte zaboraviti da je Tihic prvi na kojem Radončić 'slomio zube', odatle tolika mržnja prema njemu.

Sjetite se kad je Avaz navalio na Bičakčića, pomeo ga je (a usput je i SDA izgubila izbore).
zatim je navalio na 'ličnost godine u avazu' (a i bičakčić je to bio u svoje vrijeme) Lagumdžiju, ode alijansa kao da nije ni postojala.

Itd, itd, sjetite se sile ministara i inih funkcionera koji su se našli na meti Avaza, svi su se ili 'povinovali' ili pali.

E, a sad se sjetite prošle godine, kada se birao predsjednik SDA, 'Avaz' je otvoreno stao na stranu Bakira, pa svako drugi dan interview s Bakirom ili Reisom. Hop, dodjoše izbori, ljudi izabrali Tihića. To je bio prvi put da Avaz nije uspio diktirati bitnu političku odluku.
Koliko će tek postati osvetoljubiv nakon što na oktobarskim izborima polomi zube na glasačkom tijelu. Nevjerni glasači, oho vam se! Ima da Fahro izbaci milion i po podrugljivih klipova.
joeaziz
Posts: 472
Joined: 30/08/2008 20:46

#20 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by joeaziz »

meni ovo izgleda kao da fahro nema druge opcije nego pobjediti na izorima bilo kakvim sredstvima. on igra na sve ili nista, a to bi trebalo znaciti da su mu finansijska i politicka pozicija ugrozena. svojim aktivnostima, kako u avazu tako i svojim poslovnim potezima, stvorio je bezbroj mocnih protivnika i sad vjerovatno trazi spas kroz formalni politicki anganzman. ako izgubi suocice se, znacajno oslabljem, sa tihicevim krilom sda, sa sdp-om, sa bankarskim povjeriocima, sa silajdzicem, mozebit i sa porodicom selimovic i vrlo vjerovatno sa najboljim konjem u nasoj stali, olegom cavkom.
u takvim uslovima, a po prirodi svoje organizacije, brzinom svjetlosti ce ga napustiti ef. ceric. shodno svemu ovome apelujem na drzavnu granicnu sluzbu da pojacaju nadzor na granicnim prelazima i da posebno obrate paznju na muskarce srednjih godina, visine 168, sa jakim sandzackim akcentom koji izvrate donju usnu kad se unezgode ili hoce da zvuce uceno i pametno.
iPlay
Posts: 240
Joined: 26/01/2008 10:58

#21 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by iPlay »

MOLIM MODERATORE DA NE BRIŠU POSTOVE! Hvala! :x
Last edited by Anonymous on 20/05/2010 16:49, edited 1 time in total.
Reason: OPOMENA PRED BAN
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#22 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by saibaba »

Mislim da ce rezultat na kraju biti avaz u tirazu od 100 primjeraka
User avatar
iz dna duše
Posts: 1396
Joined: 24/06/2008 13:38

#23 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by iz dna duše »

saibaba wrote:Mislim da ce rezultat na kraju biti avaz u tirazu od 100 primjeraka
Bolje dati sadake svaki dan tu jednu marku, koja se plati za avaz...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45240
Joined: 29/12/2005 01:20

#24 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by jeza u ledja »

Ako Fahro izgubi izbore mozda nas kazni tako sto ce nas uskratiti za buduca izdanja Avaza? :(
User avatar
plonker
Posts: 251
Joined: 30/01/2010 20:21

#25 Re: Dnevni Avaz (Radoncic) vs. Tihic - Bruka

Post by plonker »

.
Last edited by plonker on 16/09/2012 19:51, edited 1 time in total.
Post Reply