Dnevni Avaz - all about

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#76

Post by Vingo »

Znam ba....
Pa vidi, u konkretnom slucaju je rahmetlijina rodbina zvala AVAZ i vjerovatno odobrila slikanje izgrizenog rahmetlije.
Objavljivanje uznemirujuce slike, u plemenitom je cilju deratizacije gasulhane. Ako je sad ne deratiziraju....nikad nece.


BTW imam opravdanje i za stakore, ali....ko ti je kriv sto nisi trazio.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#77

Post by sulesavic »

Ali!

Dan prije nego ¹to æe se desiti afera Alisa ©i¹iæ, bilo je upozorenje da æe se u narednom izdanju pojaviti ono ¹to se pojavilo.

Sliènosti, razlike?
UBL
Posts: 175
Joined: 01/02/2005 02:06

#78

Post by UBL »

...
Last edited by UBL on 15/11/2008 23:18, edited 1 time in total.
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#79

Post by Vingo »

sulesavic wrote:Ali!

Dan prije nego što će se desiti afera Alisa Šišić, bilo je upozorenje da će se u narednom izdanju pojaviti ono što se pojavilo.

Sličnosti, razlike?

Sta ti mislis zasto? :-)
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#80

Post by sulesavic »

Hajde, ba, odrasli smo ljudi.

Moje skromno mi¹ljenje je da pacov i prateæi sadr¾aji nisu za naslovnu stranu. Uostalom, ta gasulhana nije jedina u BiH, nije jedina ni u Sarajevu. Vijest je bila vrlo lokalnog karaktera.
Al-aqsa
Posts: 264
Joined: 11/03/2006 20:12
Location: Tuzla

#81

Post by Al-aqsa »

Zgazi, pljuj, omalovazi i protjeraj sve sto je bosnjacko.
Kako se usudjuje taj avaz da bude bosnjacka odnosno "fundamentalisticka" novina, pa znaju li avazovci da smo mi europejci i da mi samo tudje cijenimo!?
Jos se ponekad usude da napisu i text o nasim borcima i sehidima, pa cak i o Alagicu. Uh... taj avaz...

Sreca pa imamo Slobinu bosnu, to je reci profesionalizam i nepristrasnost!
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#82

Post by Vingo »

Apsolutno se slazem s tobom!
Ali u novinama u kojima nema mjesta za proteste DOSTAsa, mora biti mjesta za stakore.
I to je tako.... :)
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#83

Post by sulesavic »

Al-aqsa wrote:Zgazi, pljuj, omalovazi i protjeraj sve sto je bosnjacko.
Kako se usudjuje taj avaz da bude bosnjacka odnosno "fundamentalisticka" novina, pa znaju li avazovci da smo mi europejci i da mi samo tudje cijenimo!?
Jos se ponekad usude da napisu i text o nasim borcima i sehidima, pa cak i o Alagicu. Uh... taj avaz...

Sreca pa imamo Slobinu bosnu, to je reci profesionalizam i nepristrasnost!
???
User avatar
Qler
Posts: 23604
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#84

Post by Qler »

Al-aqsa wrote:Zgazi, pljuj, omalovazi i protjeraj sve sto je bosnjacko.
Kako se usudjuje taj avaz da bude bosnjacka odnosno "fundamentalisticka" novina, pa znaju li avazovci da smo mi europejci i da mi samo tudje cijenimo!?
Jos se ponekad usude da napisu i text o nasim borcima i sehidima, pa cak i o Alagicu. Uh... taj avaz...

Sreca pa imamo Slobinu bosnu, to je reci profesionalizam i nepristrasnost!
jeste! tako je al-ovaj onaj... oni stakori su se izjasnili kao bosnjaci i oni zasluzuju naslovnu stranu! sta koga zanima sto tihic nije uspio za najtezih 15 godina da napravi 15km autoputa a Hrvatska je citava u novim cestama! sto ni nakon 15 godina nista se prakticno nije promjenilo... tj jeste al na gore! al nema veze! Nek nas deru ko sanske koze dok god su to NASI DOBI BOSNJACI!

beeee beeeee bebeeee beeeee
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#85

Post by Meshtar »

Qler wrote:
Al-aqsa wrote:Zgazi, pljuj, omalovazi i protjeraj sve sto je bosnjacko.
Kako se usudjuje taj avaz da bude bosnjacka odnosno "fundamentalisticka" novina, pa znaju li avazovci da smo mi europejci i da mi samo tudje cijenimo!?
Jos se ponekad usude da napisu i text o nasim borcima i sehidima, pa cak i o Alagicu. Uh... taj avaz...

Sreca pa imamo Slobinu bosnu, to je reci profesionalizam i nepristrasnost!
jeste! tako je al-ovaj onaj... oni stakori su se izjasnili kao bosnjaci i oni zasluzuju naslovnu stranu! sta koga zanima sto tihic nije uspio za najtezih 15 godina da napravi 15km autoputa a Hrvatska je citava u novim cestama! sto ni nakon 15 godina nista se prakticno nije promjenilo... tj jeste al na gore! al nema veze! Nek nas deru ko sanske koze dok god su to NASI DOBI BOSNJACI!

beeee beeeee bebeeee beeeee
Bravo qler meštar si
Al-aqsa
Posts: 264
Joined: 11/03/2006 20:12
Location: Tuzla

#86

Post by Al-aqsa »

Kakve veze ima Avaz i auto put :-)
Avaz je informativna novina a ne firma za izgradnju puteva. :zzzz:
Avazova jedini grijeh je sto nije na strani pljuvaca po Bosni i svemu sto je bosnjacko.
Eto Slobina bosna je bolja od Avaza, jer je profesionalna, nepristrasna i ne pljuje po Bosni i majkama Srebrenice 8) :lol:

Eno sada nam i Hari mata hari vise nevalja, jer je kako kazu Veliki Bosnjak. Pa kako se on usudjuje da bude bosnjak(po defaultu Fundamentalista)!? Znali on da je ovo zemlja bratstva i jedinstva, znali on da je bolje biti u komunistima, barem bi imao podrsku u emisiji 60 bljuvotina...
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#87

Post by stickitout »

Al-aqsa wrote:Kakve veze ima Avaz i auto put :-)
Ma da ga hoce zavrsit pa da provozam "Fijata" po njemu... :D :D
User avatar
Qler
Posts: 23604
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#88

Post by Qler »

Al-aqsa wrote:Kakve veze ima Avaz i auto put :-)
Avaz je informativna novina a ne firma za izgradnju puteva. :zzzz:
Avazova jedini grijeh je sto nije na strani pljuvaca po Bosni i svemu sto je bosnjacko.
Eto Slobina bosna je bolja od Avaza, jer je profesionalna, nepristrasna i ne pljuje po Bosni i majkama Srebrenice 8) :lol:

Eno sada nam i Hari mata hari vise nevalja, jer je kako kazu Veliki Bosnjak. Pa kako se on usudjuje da bude bosnjak(po defaultu Fundamentalista)!? Znali on da je ovo zemlja bratstva i jedinstva, znali on da je bolje biti u komunistima, barem bi imao podrsku u emisiji 60 bljuvotina...

jeste Slobodna ne pljuje po majkama Srebrenice ali Avaz im tako pljuje u lice hinjski shupacki pravo... i krade im zajedno sa SDA hljeb pred nosom... ali opet nema veze nasi su....
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#89

Post by sulesavic »

O SB apstaktno, o DA konkretno.
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#90

Post by Stitch__ »

sulesavic wrote:O SB apstaktno, o DA konkretno.
ajde mi nesto reci KONKRETNO o tome sto im avaz "krade hljeb pred nosom". KONKRETNO molicu.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14642
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#91

Post by DaysleepeR »

Al-aqsa wrote:Kakve veze ima Avaz i auto put :-)
Avaz je informativna novina a ne firma za izgradnju puteva. :zzzz:
Avazova jedini grijeh je sto nije na strani pljuvaca po Bosni i svemu sto je bosnjacko.
Eto Slobina bosna je bolja od Avaza, jer je profesionalna, nepristrasna i ne pljuje po Bosni i majkama Srebrenice 8) :lol:

Eno sada nam i Hari mata hari vise nevalja, jer je kako kazu Veliki Bosnjak. Pa kako se on usudjuje da bude bosnjak(po defaultu Fundamentalista)!? Znali on da je ovo zemlja bratstva i jedinstva, znali on da je bolje biti u komunistima, barem bi imao podrsku u emisiji 60 bljuvotina...
Avaz je "informativna novina" (koji oksimoron, pa koja novina nije informativna?) koja bi trebala da iskopa, nadje i politicki pokopa krivca/e zbog kojih nemamo autoput!

Avaz pljuje po Bosni indirektno jer nam se ljudi smiju kakva novina nam je najtiraznija u zemlji. Ako se vec busaju sa tim podatkom u prsa, neka onda i sadrzaj bude reprezentativan.
Slobodna Bosna je prva pisala da se sprema agresija na Bosnu kad to nije bilo nimalo pametno.
Postuj to!

Emisija 60 minuta nevalja samo lopovima i varalicama, oni koji to nisu a ne kontaju da im emisija cini uslugu, stvarno nemaju trunke mozga u glavi.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#92

Post by sulesavic »

18.5.2005.

Naslov: Vatrogasci iz vode izvukli tijelo 61-godi¹nje XY + prateæi vizuelni sadr¾aji.
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#93

Post by Stitch__ »

ja jos cekam nesto konkretno o tome kako avaz pljuje u lice majkama srebrenice.

dje si nesto?
User avatar
Chopper_Horrace
Posts: 575
Joined: 13/07/2005 14:17
Location: Ovejaras

#94

Post by Chopper_Horrace »

Stitch__ wrote:ja jos cekam nesto konkretno o tome kako avaz pljuje u lice majkama srebrenice.

dje si nesto?
Po meni jeste glup Senadov potez to vrijedjanje majki srebrenice ali ti skontaj da su one slavile sto je Milosevic umro (razumljivo) stavljajuci sebe na istu stranu onih sto su im pobili oceve, muzeve i djecu, jer su zelile neciju smrt(opety sasvim razumljivo). Ja mislim da je Senad zbog toga to napisao o njima...
Ali opet mediji ko mediji samo buncaju....
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#95

Post by Prenj »

Avaz uvijek prati moderne tokove. Nakon sto je Visoki predstavnik kritikovao odnos Vlasti i sirotinje, Avaz se smjesta sjetio sirotinje i posvetio cak cijeli svoj uvodnik toj temi, lijuci krokodilske suze i kritikujuci bezimene parlamentarce, ko da se na Marsu nalaze, pa im je imena tako tesko dokuciti, a ne svega nekoliko tramvajskih stanica daleko od 'tornjeva'.
Dragi novinari iz Avaza, svaki od tih bezdusnih i bezimenih parlamentaraca ima svoje ime i prezime i stranku iz koje dolazi.
Kad vec u vasim novinama i zadnji tajkun koji je svoje bogatstvo stekao preko ledja tog jadnog naroda moze dobiti svoju besplatnu reklamu, sto znaci da viska novinskog prostora ocito ima, red bi bio da i te bezimene zloceste parlamentarce koji sjede na grbaci jadnog naroda konacno pocnete prozivati imenom i prezimenom, kao sto smo to mi ovdje ucinili.
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=24456
Ako vec mozete imenovati i uslikati brojne nesretnike koji sirom ove zemlje u nekoj nesreci okoncaju svoje zivote, ima li ikakvog nacina da na stranicama vasih novina jednog dana ugledamo i konkretna imena tih zlih ljudi?

Zar je to tako tesko?
Avaz wrote: http://www.avaz.ba/absolutenm/anmviewer ... =10&isasp=
Šta nije jasno bh. parlamentarcima?
Oni koji su na putu u EU prvo svoja primanja primakli evropskim vjerovatno su i zaboravili šta znači živjeti od samo 200 KM mjesečno

Teško, izuzetno teško pitanje jučer je postavljeno bh. zakonodavcima koji već skoro četiri godine sjede u klupama Parlamenta BiH.
- Znate li vi kako je živjeti od 200 maraka mjesečno - pitao ih je visoki predstavnik Kristijan Švarc-Šiling.
Last edited by Prenj on 25/05/2006 08:51, edited 1 time in total.
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#96

Post by Fair Life »

DaysleepeR wrote:(...)
Emisija 60 minuta nevalja samo lopovima i varalicama, oni koji to nisu a ne kontaju da im emisija cini uslugu, stvarno nemaju trunke mozga u glavi.
Imaju trunku... ali za vise je upitno.
lavor_
Posts: 54
Joined: 13/05/2006 12:52

#97

Post by lavor_ »

da nema fahre trebalo bi ga izmislit... :D:D:D ...da nam dugo pozivi i podari jos bisera seher-sarajevu :)
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#98

Post by edu »

jutros u granapu..a đe drugo.. :D :D ..na naslovnoj avaza terza porucuje.."zajeb'o sam se".. :-) :D :D
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#99

Post by Truba »

jaoj terza je dno dna
ice warrior
Posts: 22
Joined: 28/02/2006 22:29
Location: sarajevo

#100

Post by ice warrior »

ima li ko brojeve binga?
Post Reply