Djulijano Pike

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
kv99

#1 Djulijano Pike

Post by kv99 » 22/02/2011 19:03

Od kada sam prvi put cuo pjesmu " Probuseni dolar " mislio sam da je sve to bilo metafora i da glavni junaci nisu bili stvarni likovi ali sam nedavno na netu naisao na podatak da je Djulijano Pike stvarno postojao. Tvrdi se da je bio tip bas sa tim nadimkom u Sarajevu i da je po prici koja o njemu ide bio takav zenskaros da je "spavao " sa oko 1000 zena / djevojaka. Da li neko zna da li je stavarno postojao taj tip ili neke ostale detalje ? Sigurno neko iz Sarajeva ko je zivio u tom vaktu zna nesto o tome pa bi bilo zanimljivo cuti nesto vise o tome .

P.S Ako je postojao ne objavljujte njegove licne podatke ili nesto slicno .

Pera Trta
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#2 Re: Djulijano Pike

Post by Pera Trta » 22/02/2011 20:45

kv99 wrote:Od kada sam prvi put cuo pjesmu " Probuseni dolar " mislio sam da je sve to bilo metafora i da glavni junaci nisu bili stvarni likovi ali sam nedavno na netu naisao na podatak da je Djulijano Pike stvarno postojao. Tvrdi se da je bio tip bas sa tim nadimkom u Sarajevu i da je po prici koja o njemu ide bio takav zenskaros da je "spavao " sa oko 1000 zena / djevojaka. Da li neko zna da li je stavarno postojao taj tip ili neke ostale detalje ? Sigurno neko iz Sarajeva ko je zivio u tom vaktu zna nesto o tome pa bi bilo zanimljivo cuti nesto vise o tome .

Jedina dva čovjeka za koje se zna da su spavali sa 1000 žena su Hašim Kučuk-Hoki i Zisko :D

Duhovni Vođa

#3 Re: Djulijano Pike

Post by Duhovni Vođa » 22/02/2011 20:56

Pera Trta wrote:
kv99 wrote:Od kada sam prvi put cuo pjesmu " Probuseni dolar " mislio sam da je sve to bilo metafora i da glavni junaci nisu bili stvarni likovi ali sam nedavno na netu naisao na podatak da je Djulijano Pike stvarno postojao. Tvrdi se da je bio tip bas sa tim nadimkom u Sarajevu i da je po prici koja o njemu ide bio takav zenskaros da je "spavao " sa oko 1000 zena / djevojaka. Da li neko zna da li je stavarno postojao taj tip ili neke ostale detalje ? Sigurno neko iz Sarajeva ko je zivio u tom vaktu zna nesto o tome pa bi bilo zanimljivo cuti nesto vise o tome .

Jedina dva čovjeka za koje se zna da su spavali sa 1000 žena su Hašim Kučuk-Hoki i Zisko :D
jesul i momci uključeni u ziskov bilans? :D

Post Reply