Djevojko u sukobu s Titom...

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#1 Djevojko u sukobu s Titom...

Post by kolega »

... pogledaj me ocima medjeda

jedva sam uspio sakupiti nekoliko dijelova ove teme koja naprasno nestade, a bila je nadasve simpaticna ... :)
Gost wrote:naziv teme je 'Pogresna interpretacija pjesama' ali da sam tako napisao nikog ne bi privuklo. Kaze mi haver da je neki tip patetichnu pjesmu pogreshno shvatio i pjevao:

'djevojko u sukobu s Titom, pokraj rijeke sto korachas...' wahahahaha, ja umro od smijeha, a isto su nekog ubijedili da je ispravno reci Punk Floyd...
morti wrote:šega

djevojko u sukobu sa titom...umirem...
Monsignor wrote:Cuj "djevojko u sukobu s Titom" jaoooo katastrofa
blues_woman wrote::roll:
MRAVOJED wrote:pa ja... ja svaki put obratim pozornost kad slušam tu stvar i uvijek čujem da je cura u sukobu s titom ...eto, nisam jedini



imam jednog jarana koji baš ne govori engleski, napisao na kasetu Fiat no more, kaže mu ovaj drugi jedan Ej Mirde, zajebo si se, nije Fiat no more nego Faith no more, a Mirde kaže Nisam se ja zajebo, ja sam to stvarno mislio

potrebno je poznavanje lika i djela dotičnog da bi bilo (urnebesno) smiješno
morti wrote:al čuj:"djevojko u sukobu s titom"...pa zar to nije "malo" glupo,a i veze s vezom nema...i da si mislio da tako ide,pa razmislio bi malo...djevojko u sukobu s titom...niđe veze
DonDavudes wrote:maj haverica je jednom na naše opšte oduševljenje počela pjevati

... Esma i ja,
dva oznojena anđela...

mi oplakali, i dan danas je zajebajemo
bojana wrote:Moj brat je refren one Djoletove Ja luzer opjevao:

Ja nisam luzer, o naprotiv,
meni je osmeh LAKSATIV...
Monsignor wrote:
DonDavudes wrote:maj haverica je jednom na naše opšte oduševljenje počela pjevati

... Esma i ja,
dva oznojena anđela...

mi oplakali, i dan danas je zajebajemo
Ma nije samo ta tvoja jaranica, more ljudi pjeva " dva oznojena andjela", pogeldaj na netu, pola textova te pjesme je sa "oznojena"
DonDavudes wrote:cuj laksativ!?
komi wrote:kakvih ja sve prenosa imam

zato i ne pjevam u društvu
Vingo wrote:Ajme, pa zar nije "oznojena"?
E pa kad toliko ljudi pogresno interpretira, do Tife je, nije do nas.

Mada hmmmm, meni je dugo trebalo da skontam sta Dini Merlinu znachi:
"Past cemo solidni"


Joj ma sjeticu se jos, kod nas je puno pjevaca s govornom manom, i slusalaca sa slushnom...
Monsignor wrote:Ne bogu mi no je OSVOJENA
Vingo wrote:Pa shvatila sam
Nakon 20 godina )))))
Monsignor wrote:A sta da ti kazem, bolje ikad nego nikad, pa jel tako?
Gost wrote:jednom sam ja malo popio, i krenu tuzhna djoletova pjesma i ja iz sveg glasa:

'sklon'te case i bokale, razbio bih sve bokale...' bravo ja... pravo su mi se ismijali i danas me stid...

za one koji ne znaju ni trijezni:

Sklon'te case i bokale, razbio bih svet od sale, da je samo slucajno od stakla, Dunjo moja ...
sojka wrote:Stochar...nisam znala da si tko patetichan?
Stari wrote:Ovo je vrlo cesta pojava kod djece koja imaju roditelje bosance a rodjeni su u inostranstvu.

Evo kako kcerkica mog prijatelja tumaci rijeci EKV Zemlja
Dakle ispocetka ide sve bez vecih gresaka
"Ovo je zemlja za nas
ovo je zemlja za svu nasu decu....itd

Ali kad dodje kraj strofe i stihovi
umjesto:
"Pogledaj me oooh pogledaj me
ocima deteta"
ona pjeva:
"Pogledaj me ...oooh pogledaj me
ocima medjeda"
A wrote:
stochar wrote:'djevojko u sukobu s Titom, pokraj rijeke sto korachas...'
Oplakah !
Gost wrote:
A wrote:
stochar wrote:'djevojko u sukobu s Titom, pokraj rijeke sto korachas...'
Oplakah !
istina zhiva, i ja sam umro od smijeha kad sam prvi put chuo...
Vingo wrote:"Pogledaj me ...oooh pogledaj me
ocima medjeda"

ja oplakah od ovoga
sve sa "dj"....
Zox wrote:ovo za medjeda je zakon.

Samo, meni ipak bolje zvuci "oznojena", citava pjesma se uzdize daleko, daleko od patetike.
hame wrote:
stochar wrote:naziv teme je 'Pogresna interpretacija pjesama' ali da sam tako napisao nikog ne bi privuklo. Kaze mi haver da je neki tip patetichnu pjesmu pogreshno shvatio i pjevao:

'djevojko u sukobu s Titom, pokraj rijeke sto korachas...' wahahahaha, ja umro od smijeha, a isto su nekog ubijedili da je ispravno reci Punk Floyd...
Zar neide: Djevojko u sukobu s kitom......
Hendrix wrote:O pa to je moj omiljeni hobi,izvrtanje tekstova
Imali smo ja i moji jarani par finih obrada,možda od Ćolića "Pusti Pusti vodu....!" ili od Lea ide nekakva pjesma "hajde labude" a u mene jaran ko iz topa "Hajde majmune...".Pa mi teen rodica kaže jesam li slušo Nirvane "Smells like DEEN spirit",i ona fakat kontala da je deen u pitanju.
Ali veliki respect ide za Fiat No More
A i jedan mi jaran kaže da je slušo nekakav DIBARBL,kontam šta je to i na kraju smo došli do zaključka da je mislio na Deep Purple
Knight wrote:zamislite da su stvarno pjevali djevojko u sukobu s titom zele bi u onom sistemu otišo u zatvor pa vi gledajte.

A kako stvarno ide to djevojko u sukobu s...
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#2

Post by kolega »

m4rS41 wrote:Ma joo nije niko niskim u sukobu tekst ide "djevojko u sutonu tihom, pokraj rijeke sto koracas, s tuznom sjenom na licu tvom..."
Lace wrote:evo slusam od c. jabuke "ako odes ti.." nemam pojma jel se tako zove...elem ima stih "gdje bi se od oka, gdje bi se od srca sakrila" ja je nekako uvijek otpjevam ....jebi se od oka, jebi se od srca...
vee-jay wrote:joj brate, izvrsna pjesma al sa onim "ocima medvjeda" je jos bolja ...
da nesto prokontam, nazalost mi nista ne pade na pamet, mozda nesto kao: balkone, balkone, balkone moj, budi mi silan i dobro mi stoj

rock'n'roll
Vingo wrote:Sjetila sam se; Kao dijete sam bila 100% sigurna da Sting pjeva "Mesechina bato"
nikita wrote:Ako si jos slep ( lep ) , dodji i zavedi mee
basta wrote:... i ja ne mogu sve i da hocu
zaboraviti zatvor Focu
a drotovi mlate danju nocu
po bubrezima, po bubrezima ...
7th_Heaven wrote:U pjesmi Bos il Hadzija od ZP ja sam pjevala : i da voda sremske bakice i da prodaje...
I to je neko sviro na gitari i posto sam skoro samo ja pjevala bas je bilo ubitacno...

Rodjen u blatu, rodjen u blatu = Kad prodje ljubav, kad prodje ljubav..
Ovo nisam ja.
chuchumbamayumbe wrote:
Vingo wrote:Sjetila sam se; Kao dijete sam bila 100% sigurna da Sting pjeva "Mesechina bato"
Postoji anegdota da se javio lik na radiju i trezio od grupe The Police - Mesečina Bato!
A ono Message in a Bottle.
rikardoreis wrote:ovo sam ja pjevao, kad sam tek Azru poceo slusati ...a nije jaran, kao u vecine na ovoj temi


a sta da radim, kada odu prijatelji moji
kada ode djevojka na konjuuuu
atko wrote:
stochar wrote:'djevojko u sukobu s Titom, pokraj rijeke sto korachas...'
Najjaca "obrada" za koju sam do sad cuo moram priznati

Joj ja sam danima pokusavo da skontam sta djole kaze u slijedecem stihu:

"i par plakatana njima gutach vatre" meni je zvucalo kao "guta chvatre" hajd' "guta" bi jos i mogla proci al "chvatra" me spasila od provale, bila je previse glupa rijec da bih je prihvatio
Neelix wrote:i ja sam godinama cholu pjevao

hajde hajde jasmina
makni ruku s kamina
Neelix wrote:a i onu

"Ko me ter'o da te volim, ko me teeeeeeeeer'o..."

sam pjevao

"Ko meteor ja te volim ko meteeeeeeeeeeeeeeor... "
sofist wrote:Slusao sam curu pored mene kako pjeva: "Ja potocic nisam, ni umro ni pao..."

A moji biseri su nepogrijesivo vezani za Crvenu Jabuku:

"Vjetar sjeverac ne moze..."

"Ima nesto od srca do srca neka taka ri ..."

"I sve nas more pozna makar nemice ..."
Radoje B. wrote:I ja sam mislio da su oznojena, ne bode u usi puno, osvojena nesto ne kontam al haj makar. Oplakah, al evo sta je moj jaran pjevao i to 2 puta u istoj pjesmi.

uzase nizase (guzlate sisate) lomne u struku -
priznajem da bi ti mesao malter za jedan obican zenski bushmalter(brushalter)

A jos mi je poznata narodna verzija chicken a babe twist and shout
Sviralo sam matursko jednom i moj je jaran otpjevao around the clock bez poznavanja ijedne engleske rijeci.

Ameriku lov - I am ready for love
Radoje B. wrote:Konj mi tebe uze Tamara.....nocima ja sanjam konjske tragove....konji sada jasu mlade djevojke
Radoje B. wrote:genijalna tema ne mogu se smiriti od smijeha gdje je iskopaste

evo moj doprinos, djevojka u kaficu prosle godine, onako osmi osnovne, pjeva:

"Paša moj SOLARNI"
supersonic wrote:
Vingo wrote:Ajme, pa zar nije "oznojena"?
E pa kad toliko ljudi pogresno interpretira, do Tife je, nije do nas.

Mada hmmmm, meni je dugo trebalo da skontam sta Dini Merlinu znachi:
"Past cemo solidni"

Joj ma sjeticu se jos, kod nas je puno pjevaca s govornom manom, i slusalaca sa slushnom...
jedan je tu dininu pjevao:"pasa posoli mi"
Bea_Trix wrote:što je paša popularan
7th_Heaven wrote:
sofist wrote:Slusao sam curu pored mene kako pjeva: "Ja potocic nisam, ni umro ni pao..."

A moji biseri su nepogrijesivo vezani za Crvenu Jabuku:

"Vjetar sjeverac ne moze..."

"Ima nesto od srca do srca neka taka ri ..."

"I sve nas more pozna makar nemice ..."
Hehe i ja sam tu od Crvene jabuke pjevala ''Jer ta se veza ne moze...'' umjesto ''vjetar se vezat ne moze...''
supersonic wrote:valjda moze pod ovu temu, nije greska, ali lik je pjevao azrinu "fa fa la si mi ti fa la ti" nekih 10 godina i nije kontao sta pjeva
Edin H. wrote:Bila je pjesma "She's got a look" ne sjecam se benda, neki Svedjani cini mi se.

Raja pjevala: "Ona voli luk!"
Chopper_Horrace wrote:
Vingo wrote:Sjetila sam se; Kao dijete sam bila 100% sigurna da Sting pjeva "Mesechina bato"
ja sam kontao da tu Message in the bottle pjeva kao mjesechina paaacov
sabanss wrote:
MRAVOJED wrote:imam jednog jarana koji baš ne govori engleski, napisao na kasetu Fiat no more, kaže mu ovaj drugi jedan Ej Mirde, zajebo si se, nije Fiat no more nego Faith no more, a Mirde kaže Nisam se ja zajebo, ja sam to stvarno mislio
Covjek vozio Fiata pa skonto
Neelix wrote:
Edin H. wrote:Bila je pjesma "She's got a look" ne sjecam se benda, neki Svedjani cini mi se.

Raja pjevala: "Ona voli luk!"
Roxette
Dena wrote:
atko wrote:
stochar wrote:'djevojko u sukobu s Titom, pokraj rijeke sto korachas...'
Najjaca "obrada" za koju sam do sad cuo moram priznati

Joj ja sam danima pokusavo da skontam sta djole kaze u slijedecem stihu:

"i par plakatana njima gutach vatre" meni je zvucalo kao "guta chvatre" hajd' "guta" bi jos i mogla proci al "chvatra" me spasila od provale, bila je previse glupa rijec da bih je prihvatio
Ja sam na prijemu u pionire recitovala "Pioniri maleni" i ubacila:

"...Smrtva Cizmu..."

Znala sam sta je cizma, ali nikada nisam skontala sta je "smrtva"

Ima i ona: "Evo zaklacu se ja pred svima..."
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#3

Post by kolega »

SijuksA wrote:Kakvi su andjeli bili ako se nisu oznojili?
janje_ wrote:moj brat kad je bio mali pjevo je onu od dugmeta "ako mozes zaboravi", kao:

"zaaaabooooraaaavi, laku noc hej"..

umjesto
"zaaaaboravi, ako mozes.."

---
a njegova mala je negdje naucila onu halidovu. mislim da joj je to prva pjesma, a strasno voli naseg oca - djeda njenog:

prvi poljubac davno zaboravljen, prvi djede ko zna djede..
barby02 wrote:
krkan wrote:'mujo kuje konja po mjesecu , mujo kuje a majka ga pljuje'

'a ja sam nocas negdje s drugom bio a ti a ti shoookiras me majkemi'
:)
barby02 wrote:
janje_ wrote:---
a njegova mala je negdje naucila onu halidovu. mislim da joj je to prva pjesma, a strasno voli naseg oca - djeda njenog:

prvi poljubac davno zaboravljen, prvi djede ko zna djede..
:)
luciferino wrote:
DonDavudes wrote:maj haverica je jednom na naše opšte oduševljenje počela pjevati

... Esma i ja,
dva oznojena anđela...

mi oplakali, i dan danas je zajebajemo
Ma jesi li ti siguran da nisu oznojeni?
Na NTV 99 su konstantno vrtili spot i ja svaki put čujem "oznojena", eto da me iz topa ispališ.

Vjerovatno je kriva moja prljava mašta.
Gost wrote:
luciferino wrote:
DonDavudes wrote:maj haverica je jednom na naše opšte oduševljenje počela pjevati

... Esma i ja,
dva oznojena anđela...

mi oplakali, i dan danas je zajebajemo
Ma jesi li ti siguran da nisu oznojeni?
Na NTV 99 su konstantno vrtili spot i ja svaki put čujem "oznojena", eto da me iz topa ispališ.

Vjerovatno je kriva moja prljava mašta.
mislim da ni Tifa ne zna shta je otpjev'o...

eno na googleu, kad upises 'esma i ja, dva osvojena' dobijes pet-sest rezultata, a kad upises 'esma i ja, dva oznojena' dobijes dvije stranice... sa' cu morat' pjesmu preslusat' jedno dvaes puta da utvrdim...

u medjuvremenu ima i ona:

- mi smo palme na obali mora...
Gost wrote:vid' sto su nas Zivinice podzonile:

http://www.zivinicebih.com/forum/pregle ... 4903&gid=4
(tema pokrenuta 6 dana nakon ove)
Chopper_Horrace wrote:
stochar wrote:
luciferino wrote: Ma jesi li ti siguran da nisu oznojeni?
Na NTV 99 su konstantno vrtili spot i ja svaki put čujem "oznojena", eto da me iz topa ispališ.

Vjerovatno je kriva moja prljava mašta.
mislim da ni Tifa ne zna shta je otpjev'o...

eno na googleu, kad upises 'esma i ja, dva osvojena' dobijes pet-sest rezultata, a kad upises 'esma i ja, dva oznojena' dobijes dvije stranice... sa' cu morat' pjesmu preslusat' jedno dvaes puta da utvrdim...

u medjuvremenu ima i ona:

- mi smo palme na obali mora...
Mislim , da se stvar jedino moze rjesiti ako neko ima originalnu plocu a da nam tekst prepise....
Bea_Trix wrote:hajd, neko mora imati original neki... nosac zvuka sa tekstovima da vidim je li pola bivse juge bregovicu "napisalo" bolji stih nego sto je on smislio
Hendrix wrote:A jeste slušali Olujni Ormar od Atomskog skloništa
Jaran se zajebo jednom , od tada kad god čujem Olujnog mornara heheh ormar mi na pameti.

Također sam uhavtio malog komšiju kako pjeva od Merlina ....Gdje je moja strinaaaaa , koliko znam ovde bi svila trebalo da bude il sam se ja zeznuo ?
seka wrote:u autu se "vrti" oliverova cesarica i djeca pjevaju:
kad sviiice bez zooore (ka cvice bez vode)

kao i kad su ogladnili pa ih posaljemo u restoran pored mora da naruce dvije govedje juhe. mi dolazimo a konobarica se smije i veli, djeca su narucila dvije govedje i dvije juhe
malo skretanje sa teme al´ nama bilo
misha wrote:moja jaranica je po godine pjevala onu gibonnijevu:
da sam za te ipak drukciji od svihhh....pišiii

ko biva od drugaciji, pa poslije je moli..piši...
presmijesno, dok nije skontala bivših..
a.basko wrote:...moj jaran pjevo:"U stambolu na bosforu bolan pasa lezi,
dusa mu je na izmaku, crnoj zemlji tezi,
molitva je njemu sveta dok mu JEZIK SVUDA LETA
uci na sav glas....."
dodge wrote:
Chopper_Horrace wrote:
stochar wrote: mislim da ni Tifa ne zna shta je otpjev'o...

eno na googleu, kad upises 'esma i ja, dva osvojena' dobijes pet-sest rezultata, a kad upises 'esma i ja, dva oznojena' dobijes dvije stranice... sa' cu morat' pjesmu preslusat' jedno dvaes puta da utvrdim...

u medjuvremenu ima i ona:

- mi smo palme na obali mora...
Mislim , da se stvar jedino moze rjesiti ako neko ima originalnu plocu a da nam tekst prepise....
Jedan sam od onih koji misli da Tifa ipak otpjeva "... dva oznojena andjela..." U prilog tome evo dva linka sa tekstovima i naravno link za pjesmu da se provjeri a mislim da ima i vise smisla nego "osvojena". Tekstovi postoje na originalnom omotu vinil LP-a pa ako neko ima neka skenira i postavi. Dakle:

http://milosm.coolfreepage.com/Bijelo%20dugme.html

http://www.yurope.com/people/sen/The_Bo ... index.html

Evo i pjesma:
http://www.sendspace.com/file/gciglj

neocekivana_sila wrote:od Harija

Otkud ti ko-surina
kad si davno..
king31 wrote:eto i ja preko 20 godina vjerujem da su oznojeni ... e necu je vala sad mjenjati sigurno...
van Basten wrote:A jašta su nego oznojena... da je pravde na ovom svijetu haverica bi zajebavala vas sviju, a ne vi nju... vakat vam je da joj se ponizno izvinete
marimahunar wrote:
stochar wrote:vid' sto su nas Zivinice podzonile:

http://www.zivinicebih.com/forum/pregle ... 4903&gid=4
(tema pokrenuta 6 dana nakon ove)
ma vas sarajlijica treba fakat nafatat ono za okokuce
Better Man wrote:
van Basten wrote:A jašta su nego oznojena... da je pravde na ovom svijetu haverica bi zajebavala vas sviju, a ne vi nju... vakat vam je da joj se ponizno izvinete
Imam tu ploću i definitivni pjeva "Dva oznojena anđela"!

Bijelo Dugme - (Bijelo Dugme, 1984) - Za Esmu

Ne računaj na me, ne računaj na mene

Danas je kišilo i sutra će, kaže radio
Loše vrijeme za nas rajske ptice
Malo slatkog šečera za vene
Gadno stoje stvari moje luče
Ne računaj na mene, ne računaj na mene

Esma i ja, dva oznojena anđela
Osamdesetčetvrta se vuče
O, moj bože, kakvo grozno vrijeme
Gadno stoje stvari moje luče
Ne računaj na mene, ne računaj na mene

Ipak, lijepo je bilo te godine
Kiše su stale zbog nje
Lale su cvale zbog nje
Ruže mirisale zbog nje, zbog Esme

Danas je kišilo i sutra će, kaže radio
Osamdesetčetvrta se vuče
O, moj bože, kakvo grozno vrijeme
Gadno stoje stvari moje luče
Ne računaj na mene, ne računaj na mene

Ipak, lijepo je bilo te godine
Kiše su stale zbog nje
Lale su cvale zbog nje
Ruže mirisale zbog nje, zbog Esme
Zbog nje, Esme, zbog nje, Esme
Zbog nje, Esme, zbog nje, Esme
so_beautiful wrote:eh ja sam dugo mislila da Rundek u Apokalipso pjeva: miris u zraku behar je...
symbolstar wrote:pa naravno da su andjeli oznojeni, tek da su osvojeni ne bi imalo nikakvog smisla
stih "dva oznojena andjela" je jaka pjesnicka slika, bar meni , i savrseno mi ima smisla
nego fakat dugujete izvinjenje curi kojoj ste se smijali
Le Muet wrote:
symbolstar wrote:a zbog djevojke koja je u sukobu s Titom oplakah na poslu ljudi me gledaju i kontaju koji mi je...
ma samo tripujes oni tebe stalno tako gledaju
Sezam wrote:Davno nekad mi reko jaran kako je neki choban na ekskurziji pjevao pjesmu od Garavog Sokaka...

~Tvoja oka dva, ko dva mala bagera...~

umjesto

~Tvoja oka dva, ko dva mala badema...~
dino_va..djevojcica wrote:
invizigot323 wrote:
...djevojko u sukobu s kitom...
...pokraj rijeke sto povracas.....
potsjeti me ovo na jednu od prvih veza u bosni, on popio na nekom "derneku" i nakon toga setamo mi pored drine, kao on ja moram sici dole do rijeke... vidim ja njega povraca, kontam hocel' upasti i sjurim ja dole, pitam jel' sve ok.. a njemu valjda drago da ja brinem za njeg potjera me da me poljubi

a prosle sedmice sam se izblamirala za pjesmu, ja na msn-u s prijateljem /ex/ iz sarajeva, on radio nocnu u jednom od sarajevskih radio stanica ikaze on meni sad cu ti svirati jednu pjesmu od ibrice jusic
i ja presretna da znam koja je pjesma pozurim " drugi sad ljubi vasu kcer" kao on blizu al' "jubi san vasu kcer"
van Basten wrote:
dino_va..djevojcica wrote:
invizigot323 wrote: ...pokraj rijeke sto povracas.....
potsjeti me ovo na jednu od prvih veza u bosni, on popio na nekom "derneku" i nakon toga setamo mi pored drine, kao on ja moram sici dole do rijeke... vidim ja njega povraca, kontam hocel' upasti i sjurim ja dole, pitam jel' sve ok.. a njemu valjda drago da ja brinem za njeg potjera me da me poljubi

a prosle sedmice sam se izblamirala za pjesmu, ja na msn-u s prijateljem /ex/ iz sarajeva, on radio nocnu u jednom od sarajevskih radio stanica ikaze on meni sad cu ti svirati jednu pjesmu od ibrice jusic
i ja presretna da znam koja je pjesma pozurim " drugi sad ljubi vasu kcer" kao on blizu al' "jubi san vasu kcer"
uh gdje me nađe...
" jubi san jubi vašu kći,
ali vi niste tili marinera
tili ste momka na svom mistu
tili ste zeta inžinjera..."
Izvinjavam se na off topic, ali morao sam...ponese me pjesma
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#4

Post by kolega »

leute moj,
osta si sam,
napušen skroz :D

(Azra, Leute moj)
Bobi
Forum administrator
Posts: 31997
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#5

Post by Bobi »

I sta sad :D ...otvori sebi blog pa citiraj do besvjesti :-) .
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#6

Post by Amazonka27 »

da se upisem u knjigu blama :D

Trošio bi pare na drugare… Djevojkama dao sve sa sebe…
obavezno mi preleti jezik na Djevojkama dao za cigareeee


imam ja tih bisera more...al dok se sjetim :D
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#7

Post by Amazonka27 »

i evo obrada od cece...inspiracija...nas dvije gladne i cekamo da nam donesu narucenu hranu...

obrada cecine pjesme...


Ja sam tu, da skuham kad ne moguu
ispecem sto ne umijem,
smazem kad ne treba
BOLI MEEEE
Ja sam tu, da narucim kad zatrebaaaa
iz Caspera ili Dundeejaaaa
BOLI MEEEE

ZA mene ti je kuca, prizemljeni raj,
i necu da kuham, hocu da uzivaaaaaam
BOLI ME BOLI
a ti mi na to kazes idi ne mozes lezeci,
nece se pita sama ispeci,
mogla si i burek da mi spremis,
samo idi, idi se pokreniiiiiii

boli me boli, boli me boli me


sto mozes danas, ostavi za sutra,
cevabdzinca je odmah preko puta,
i sve je dobro dok se u papiru pushi,
necu te gladnog nosit' na duuuuuuuuuusiiiiiiii
ooooooooo
:D
tinna.psy
Posts: 10
Joined: 10/01/2008 21:08

#8

Post by tinna.psy »

Moj biser iz djetinjstva:
"Prsten i zlatni lanac
gaće i Bosanac..."

Biser mog dragog iz djetinjstva:
"Ucini mi pravi stvar
pushi meni pravi stvar"


:P :)
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#9

Post by kolega »

pokusacu da ti ga pristavim
a ti se pravi luu-u-uuudaaaaaa :D

(theme by Laka)
Saraswati
Posts: 1817
Joined: 05/05/2006 11:22

#10

Post by Saraswati »

A kako se skupljaju dijelovi teme? :D Koja uz to jos, jel, i nestane? :roll: :D
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#11

Post by kolega »

Saraswati wrote:A kako se skupljaju dijelovi teme? :D Koja uz to jos, jel, i nestane? :roll: :D
jeste, tema je nestala i to naprasno :D, a kako se skupljaju, jednostavno, pokupio iz googleovog cachea, nazalost samo 3 stranice od ukupno 10, koliko je tema ukupno brojala ... :)
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#12 Re: Djevojko u sukobu s Titom...

Post by kolega »

da mi tata kupi patike (dedicato a tutti quelli che)

Eros Ramazzoti - Se Bastasse Una Canzone :D
User avatar
andrijaking016
Posts: 27
Joined: 15/10/2007 09:28

#13 Re: Djevojko u sukobu s Titom...

Post by andrijaking016 »

Generacija 5 - "Dolazim za 5 minuta" ,refren ide ovako ".....Ne boj se ,necu ti nista..." ,a ja pevao dugo vremena,ko klinac "...Nebojsha,necu ti nista..."he he he :mrgreen:
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#14 Re: Djevojko u sukobu s Titom...

Post by Šeherzada »

Sretoh te juce prosla si kraj mene
bila si ruzna prepadoh se tebe :run:
Brzo si prosla ne gledavsi nikog
od onih sto plase se tebe :cry:
Pogledaj malo na svijet oko sebe
zar te ne plasi ruznoca tvoja
bilo bi dobro da nekoga volis
Nedo Bog da sam to ja :run:
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#15 Re: Djevojko u sukobu s Titom...

Post by kolega »

Fuuuugaaaa od sjevera do juga

(theme by Letu Stuke :D)
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#16 Re: Djevojko u sukobu s Titom...

Post by kolega »

E, moj paša gdje je sada ljubav naša
reci paša, znaš li gdje je ljubav naša
User avatar
jedna
Posts: 1033
Joined: 04/02/2004 00:00
Location: salt lake city

#17 Re: Djevojko u sukobu s Titom...

Post by jedna »

piso je da je cesto ispred zohara (zabranjeno pusenje - piso je da je cesto ispred nisana)
za pisonju i zugu uvijek sam mislila da se zovu pisonja i šuga
ima nesto od srca do srca, neka tankari
kombi radi u, kombi radi a ( c. jabuka - to mi radi)

najjaca svih vremena: mc hammer KEJNTAŠTIS
User avatar
jedna
Posts: 1033
Joined: 04/02/2004 00:00
Location: salt lake city

#18 Re: Djevojko u sukobu s Titom...

Post by jedna »

a kad nedilja dodje (bombaj stampa) ja pjevala: "a kada bilja dodje".
User avatar
jedna
Posts: 1033
Joined: 04/02/2004 00:00
Location: salt lake city

#19 Re: Djevojko u sukobu s Titom...

Post by jedna »

ah.... sjetih se, to nije sve:

"a kada bilja dodje tad cu otic ja
do one nase fine curice male drage
gdje cu kad poljubim usne te
aj ja cu snivat sne
kad si kupim mali motoric..."

pa onda psihomodo pop "sexy magazin" pjevala "djecji magazin"
User avatar
SinjaD
Posts: 681
Joined: 19/03/2008 18:48

#20 Re: Djevojko u sukobu s Titom...

Post by SinjaD »

Oplakah ljudi :lol:

Izgleda da Crvena jabuka vodi. Gdje neće kad Žera mumlja.

vazda sam pjevala
"ako želiš prijatelja evo ti ga mene" :-D umjesto "evo ti ramena".
User avatar
SinjaD
Posts: 681
Joined: 19/03/2008 18:48

#21 Re: Djevojko u sukobu s Titom...

Post by SinjaD »

Al djevojka u sukobu s Titom je vrhunac :lol:
Pusur
Posts: 280
Joined: 25/04/2005 15:43

#22 Re: Djevojko u sukobu s Titom...

Post by Pusur »

A "Pasa nemoj soliti" umjesto "Pasa moj solidni" ?

Nije ni cudno kad Fino Perlin stavlja svasta u svoje pjesme...
juan
Posts: 519
Joined: 25/07/2002 00:00
Location: Colonia

#23 Re: Djevojko u sukobu s Titom...

Post by juan »

Ima ona Bugarkinja, na njihovom talentshow (moze se potrazit na youtube), kaje zeli pjevat Mariah Carey: Kanlee! (I can't live without you!) Oplakao sam!
I nakon sto je odpjevala pejsmu Kanlee, pitaje je ziri, na kojem jeziku je to bilo? kaze ona sasvim hladno "na engleskom!" :D
User avatar
jedna
Posts: 1033
Joined: 04/02/2004 00:00
Location: salt lake city

#24 Re: Djevojko u sukobu s Titom...

Post by jedna »

uhhh... onda ima ona pjesma "ooops upside your head" mislim da pjeva snap, a ja pjevala ups ap saču hed
onda lepa brena "a ti treperis negdje u daljini" moja verzija: ti se ceris.
User avatar
1941.
Posts: 435
Joined: 12/04/2008 17:05

#25 Re: Djevojko u sukobu s Titom...

Post by 1941. »

Jooj,i ja sam pjevao "kada ode dejvojka na konju"
andrijaking016 wrote:Generacija 5 - "Dolazim za 5 minuta" ,refren ide ovako ".....Ne boj se ,necu ti nista..." ,a ja pevao dugo vremena,ko klinac "...Nebojsha,necu ti nista..."he he he :mrgreen:
Ova mi je najjača hahahaha
Post Reply