djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
mahalusha80
Posts: 89
Joined: 18/07/2007 13:19
Location: SARAJEVO

#1 djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Post by mahalusha80 »

ovako, imam osjecaj da su nekako nasi muskarci najnekulturniji i najneromanticni :-? naime, bila sam dosta vani, radila sa svim nacijama, i poslije svega vratila se ovdje ali nimalo nisam odusevljena ovim nasim deckima :sad: prvo, pravo mi je iznenadjenje kada vidim namirisanog i lijepo obucenog muskarca, navece npr. u nekom lokalu ponekad je nemoguce disati od ustajalog vonja i znoja koji je star ko zna koliko dana, stil i nacin na koji ti prilaze da se upoznaju je vise nego ocajan, mislim ne pali se se svaka cura na auto, stan , mobitel isl...onda, rijeci tipa pardon, izvini , hvala isl su strane za njih :? a o izgledu tj ljepoti bolje da ne komentarisem :( ne znam zasto je to tako ovdje? da li se slazete samnom ili mislite da pretjerujem ? ali vjerujte da imam dosta argumenata za ovo o cemu pisem!
User avatar
black
Posts: 17169
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#2

Post by black »

najkrace....pretjerujesh...
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#3

Post by callmethebreeeze »

pretjerujes :D

doduse, prilikom moje zadnje posjete sarajevu sma primjetio da su cure puno ljepse, zgodnije, bolje obucene i imaju bolje sise od muskaraca :D

p.s kako osjetis da vonja kad se u sarajevu svuda pusi? da si cuko ne mozes osjetiti drugi miris izuzev dima.
mahalusha80
Posts: 89
Joined: 18/07/2007 13:19
Location: SARAJEVO

#4

Post by mahalusha80 »

slusaj, djevojke su nam lom sto jes jes 8-) to svi kazu, ali isto tako kazu (stranci koji doju u posjet) da su nam muskarci jako ruzni :? , nazalost , a to kako osjetim pa lako kada prodje pored tebe a guzva je :shock: LOM, da povratis. i vjeruj mi mnogo djevojaka ima isto misljenje kao ja. ocajne su ponudom na ovo malom trzistu :-)
User avatar
black
Posts: 17169
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#5

Post by black »

pa bujrum ti onda zaganjaj kakvog strejndzersa..
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#6

Post by callmethebreeeze »

koji su stranci rekli da su nasi muskarci ruzni?
skoti? irci? britanci :D
sreca pa sam ja sandzaklija te se ne osjecam pogodjen :D
User avatar
Dirty Harry
Posts: 1238
Joined: 09/08/2003 00:00

#7

Post by Dirty Harry »

mahalusha80 wrote:slusaj, djevojke su nam lom sto jes jes 8-) to svi kazu, ali isto tako kazu (stranci koji doju u posjet) da su nam muskarci jako ruzni :? , nazalost , a to kako osjetim pa lako kada prodje pored tebe a guzva je :shock: LOM, da povratis. i vjeruj mi mnogo djevojaka ima isto misljenje kao ja. ocajne su ponudom na ovo malom trzistu :-)
Pa koji qrac trazis ovdje ... hajd ti onda fino nazad i pusti nas da uzivamo u svom vonju ...

A to je valjda sto previse pite jedemo ... :D
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#8

Post by sulesavic »

Pogre¹na mjesta & pogre¹ni ljudi...
becu
Posts: 299
Joined: 31/07/2006 01:39

#9

Post by becu »

jesi to bila u nekom lokalu na Bjelasnici ko Debura?
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#10

Post by obuca »

generalizacija nije dobra ne ne. e de ti nama reci sto nisi nasla stranca kad su "nasi" takvi kako si ih opisala. istina je da ih ima takvih ali nemozes mi reci da nisi vidjela dobrog frajera u bih. ja jesam :D
snowhite
Posts: 18
Joined: 25/09/2007 11:43

#11

Post by snowhite »

ima ih i romanticnih, i sredjenih, i namirisanih, i pristojnih, sa manirima... govorim ti iz iskustva. nazalost, ne puno, ali ih ima i imala sam srecu naletjeti na takvog. ali, u sustini su vanzemaljc. taman kad pomislis da je sve ok, da je to to, on se promijeni, nestane svega onoga sto je bio a a ne znas ni zasto, ni kako.
ja definitivno mislim da su muskarci s druge planete i da ih nikad necu do kraja razumjeti, a ni oni mene.
mahalusha80
Posts: 89
Joined: 18/07/2007 13:19
Location: SARAJEVO

#12

Post by mahalusha80 »

hahahah :D ovo je bilo samo za djevojke , a vi muskarci se odmah upalili :lol: ja se izvinjavam trebala sam na pocetku reci "cast izuzetcima-manjini" koji znaju za manire lijepog ponasanja :-) a da nisam jos spomenula , da su nam ulije postali javni wc, naime pored stalnog RECI CU "HRAKANJA", a blago receno pljuvanja po ulicama , jedna od sasvim normalnih pojava ovdje je i pisanje po istim, nadam se da nece preci i na obavljenje velike nuzde :? mada me ne bi iznenadilo i to, a cest prizor je (to sam primjetila tokom voznje okolo) je "kopanje nosa" mmmmmmmmmm nesto neizostavno kod vecine vozaca
e haj sad recite da pretjerujem, zaista mi se gade takve stvari to je sto se tice njihove higjene, ali ono sto me isto boli je cistoca naseg grada, nekada imam osjecaj da se sve to radi samo da izgleda sto prljavije,steta ,nemamo mi tu svijest izgleda , osim ako se ne pocnu placati kazne za to...mada sumljam , nismo mi svicarska
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#13

Post by mamica papucarka »

snowhite wrote:ima ih i romanticnih, i sredjenih, i namirisanih, i pristojnih, sa manirima... govorim ti iz iskustva. nazalost, ne puno, ali ih ima i imala sam srecu naletjeti na takvog. ali, u sustini su vanzemaljc. taman kad pomislis da je sve ok, da je to to, on se promijeni, nestane svega onoga sto je bio a a ne znas ni zasto, ni kako.
ja definitivno mislim da su muskarci s druge planete i da ih nikad necu do kraja razumjeti, a ni oni mene.
taman posmilis kako je dobar i izabro mene, a on krene sa pricom kako su mu priletjela dva tipa a on skoci, jednog spuca nogom u bradu, a drugog odvali preko prsa. Fakat, ovo se dogodilo vamo jednoj. Cura se jadna tri dana spremala za sastanak da bi na kraju sa njim jedva nekako popila kafu i razgulila kuci :D
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#14

Post by obuca »

poneke zenice hoce da ih ON samo mazi, voda okolo i pokazuje, da kupuje i donosi, da bude ko ken od barbike, da bude romantican 34 sata od moguca 24......i isprva i bude tako onda malo ohladi jer su duze skupa, necu reci postaju navika jedno drugom ali jednostavno se takve stvari konzumiraju u malo manjoj mjeri..............e onda ona kaze jojjjjjjjj kakav si..............i odeeeeeeeeeeeee pa nade novog i sad se vracamo na pocetak.......... :D
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#15

Post by callmethebreeeze »

mahalusha80 wrote:hahahah :D ovo je bilo samo za djevojke , a vi muskarci se odmah upalili :lol: ja se izvinjavam trebala sam na pocetku reci "cast izuzetcima-manjini" koji znaju za manire lijepog ponasanja :-) a da nisam jos spomenula , da su nam ulije postali javni wc, naime pored stalnog RECI CU "HRAKANJA", a blago receno pljuvanja po ulicama , jedna od sasvim normalnih pojava ovdje je i pisanje po istim, nadam se da nece preci i na obavljenje velike nuzde :? mada me ne bi iznenadilo i to, a cest prizor je (to sam primjetila tokom voznje okolo) je "kopanje nosa" mmmmmmmmmm nesto neizostavno kod vecine vozaca
e haj sad recite da pretjerujem, zaista mi se gade takve stvari to je sto se tice njihove higjene, ali ono sto me isto boli je cistoca naseg grada, nekada imam osjecaj da se sve to radi samo da izgleda sto prljavije,steta ,nemamo mi tu svijest izgleda , osim ako se ne pocnu placati kazne za to...mada sumljam , nismo mi svicarska
ajde bre :-) da vidis na sto lice ulice svedskih gradova, pogotovo vikendom kada se kafane pozatvaraju :D primitivaca ima svuda
User avatar
ja_cura_
Posts: 941
Joined: 14/03/2007 10:10
Location: Sarajevo

#16

Post by ja_cura_ »

oni ce reci i za nas da smo mi s druge planete.. sve je to relativno.
meni je zao sto je @mahalusa do sada nalijetala samo na takvu vrstu/podgrupu nasih muskaraca. kako ja ne naletih ni jednom u svom zivotu na takvog? izgleda da ih moj radar ne detektuje uopce! hahahahaha
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#17

Post by sulesavic »

Hajd' to za mu¹karce - al' kakve su nam ¾ene tek, bo¾esaèuvaj!
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#18

Post by obuca »

s cistoce muskaraca na cistocu grada :lol: :lol: :lol: :lol: e ovi muskarci zagadise nam grad :lol: :lol:
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#19

Post by callmethebreeeze »

mamica papucarka wrote:
snowhite wrote:ima ih i romanticnih, i sredjenih, i namirisanih, i pristojnih, sa manirima... govorim ti iz iskustva. nazalost, ne puno, ali ih ima i imala sam srecu naletjeti na takvog. ali, u sustini su vanzemaljc. taman kad pomislis da je sve ok, da je to to, on se promijeni, nestane svega onoga sto je bio a a ne znas ni zasto, ni kako.
ja definitivno mislim da su muskarci s druge planete i da ih nikad necu do kraja razumjeti, a ni oni mene.
taman posmilis kako je dobar i izabro mene, a on krene sa pricom kako su mu priletjela dva tipa a on skoci, jednog spuca nogom u bradu, a drugog odvali preko prsa. Fakat, ovo se dogodilo vamo jednoj. Cura se jadna tri dana spremala za sastanak da bi na kraju sa njim jedva nekako popila kafu i razgulila kuci :D
meni taj zvuci ko jedan bas super cool. sta ako mu se to stvarno desilo? nije valjda da se cure ne pale na fizicku snagu :D :D :D
p.s jel' smrdio i pljuvao po ulici :D
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#20

Post by obuca »

ma nije obicno hrakanje. ima ih koji pola zeludca pljucnu :lol: :lol: il ono pljuvanje u dalj :lol: :lol: :lol: :lol:
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#21

Post by mamica papucarka »

obuca wrote:ma nije obicno hrakanje. ima ih koji pola zeludca pljucnu :lol: :lol: il ono pljuvanje u dalj :lol: :lol: :lol: :lol:
pusaci :D
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#22

Post by Truba »

smrad luka iz usta i znoja ispod pazuha kao i perutskog tjemena je prirodni muški miris

ali barem ne sjebajemo ozon sa tim vašim trosatnim lickanjem :P i mirisanjem uspravne dvonožne vreće :lol:

:P
mahalusha80
Posts: 89
Joined: 18/07/2007 13:19
Location: SARAJEVO

#23

Post by mahalusha80 »

djevojke znate sta meni konkretno smeta, slazem se sa vama, desavalo mi se raznih situacija ovdje budala na razne nacine ,sto kazes spremas se za izlazak danima a ona jedva cekas da se vratis kuci :-? vidi, svaki muskarac na pocetku ima jedan cilj a to je da te povali, nema veze bio on bosnjo, francuz njemac isl...ali strategija je jako bitna. evo primjer,.
francuz te pozove na veceru , nenametljiv je, zabavan , na prvom stastanku bez ikakve presije cak i bez ikakvog dodirivanja, znaci isti je cilj(100%) ali on to ne pokazuje kao da mu to nije bitno...
bosnjo: da li ce te pozvati na veceru??? tesko , lakse je popiti neku kaficu, a i ako te pozove :shock: jadna majko ocekuj svasta jer pobogu on te castio vecerom, slijedi sex ,sta glumis :roll:
otpirlike je ovako , ima tu jos ali ne moze sve stati jbga :lol:
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#24

Post by obuca »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#25

Post by Truba »

mahalusha80 wrote:djevojke znate sta meni konkretno smeta, slazem se sa vama, desavalo mi se raznih situacija ovdje budala na razne nacine ,sto kazes spremas se za izlazak danima a ona jedva cekas da se vratis kuci :-? vidi, svaki muskarac na pocetku ima jedan cilj a to je da te povali, nema veze bio on bosnjo, francuz njemac isl...ali strategija je jako bitna. evo primjer,.
francuz te pozove na veceru , nenametljiv je, zabavan , na prvom stastanku bez ikakve presije cak i bez ikakvog dodirivanja, znaci isti je cilj(100%) ali on to ne pokazuje kao da mu to nije bitno...
bosnjo: da li ce te pozvati na veceru??? tesko , lakse je popiti neku kaficu, a i ako te pozove :shock: jadna majko ocekuj svasta jer pobogu on te castio vecerom, slijedi sex ,sta glumis :roll:
otpirlike je ovako , ima tu jos ali ne moze sve stati jbga :lol:

kad bude bolji standard biće i večera

do tada izlazite s djecom političara i ratnih profitera ali znajte da nikad nećete biti jedine :P :P :P :P :P :P
Post Reply