djevojka za zeniti?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
Serena
Posts: 30
Joined: 18/04/2011 10:58

#1 djevojka za zeniti?

Post by Serena »

Pitanje je sljedece. Znaci.. znamo da je od pamtivijeka broj sexualnih partnera zene izuzetno bitan pri ocjenjivanju njenih moralnih kvaliteta, a njena sexualna proslost moze biti presudna pri ostvarivanju bilo kakve smislene veze ili braka. Tako da po prosjecnom razmisljanju jednog balkanca (cak liberalnog balkanca), ispravite me ako grijesim, pristojan broj parnera za djevojku (starosti do nekih 23-4 godine) bi bio do 3. Ako je postojao samo jedan, to je idealno valjda... Ako su bila 2 do 3 to je ok... Znaci to do 3 je za zeniti odmah... Ako se broj penje do 5, to je vec diskutabilno, ali recimo da djevojka ima pravo na popravni. Od 5 do 10 - kurva... A ako ih je imala preko 10... ta vec treba biti spaljena na lomaci?!

O ovome sam razgovarala sa velikim brojem muskih prijatelja i sa deckom, i svi otprilike imaju istu kategorizaciju, kako sam gore navela. Ovdje na forumu je vec mnogo vise jedinki, i zanimaju me vasa misljenja, i zenska i muska... Da li vi muski stvarno ovako razmisljate.. Postoji li neki muskarac koji nije toliko licemjeran da iako je on presao cca 10-15 zena, zeni broji svakog partnera, i naravno i prirodu odnosa sa tim partnerom... Ako je to bila veza, sve je ok. Ako je nedajbozenikome zena imala "prijatelja s povlasticama" eto ga jos jedan pecat na celo "NE ZENITI"... I uostalom, koju razliku cini npr 3 ili 5... Ako su od ta tri, dva bila fuck buddyja, kakve onda veze ima ako je imala jos dva fuck buddyja, kad je vec zena jaaaaaaaako niskih moralnih vrijednosti???

Bila bih zahvalna da mi neko objasni ovaj fenomen muskog razmisljanja, i da mi da neki validan argument osim onog "to je jednostavno tako od kada svijet postoji"
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#2 Re: djevojka za zeniti?

Post by Industrialyzer »

Kljuc koji otvara svaku bravu je dobar kljuc , a brava koju otvara svaki kljuc je losa brava :-D
User avatar
zonna
Posts: 636
Joined: 07/12/2010 20:13
Location: neptun

#3 Re: djevojka za zeniti?

Post by zonna »

Industrialyzer wrote:Kljuc koji otvara svaku bravu je dobar kljuc , a brava koju otvara svaki kljuc je losa brava :-D
:lol: :lol:
ovo poredjenje jos nisam cula... :lol: cuj, mi (zene) = brava :lol:
User avatar
El Vanjcho
Posts: 235
Joined: 16/06/2011 04:51
Location: sa druge strane jastuka

#4 Re: djevojka za zeniti?

Post by El Vanjcho »

Nisam imao puno djevojki u zivotu, ako je mjerilo nekakav prosjek "muskih prica" dakle da su pojebali 50 i vise zena, recimo... moje stanu na prste dvije ruke.

Vjerujem da je tako i sa vecinom muskaraca, i ovo je u principu moja poanta. Pa ko nije shvatio....

Pusti ti sta muskarci pricaju, puno mi seremo.

A broj njenih bivsih veza me apsolutno ne zanima, neka ih je imala i 30, to ne znaci da je kurava ili ne znam ti sta. O ovome smo uostalom vec i pisali, ali se izgubilo u moru tema...

Moze znaciti samo da je iskusna... taman posla da joj budem drugi, pa takve se pohase nakon par godina braka, obavezno joj u glavu kad tad dodje pitanje "pa sto sam se ja udavala za drugog, nisam se izivila kao druge zene"... ne nuzno, ali... znam za takav slucaj.

Eno ih sad, on zivi sa svojom zaposlenicom (ima privatnu firmu, obrt) dvadesetak godina mladjom, a ona u 40 i nekoj zivi ono sto je propustila u 20 i nekoj.

Reci ti tim pametnjakovicima da malo razmisle o ovome sto sam napisao.
Last edited by El Vanjcho on 29/06/2011 13:07, edited 1 time in total.
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#5 Re: djevojka za zeniti?

Post by Ghost_Rider_XXX »

Tema prožvakana milion puta, i nikad nikakav smislen zaključak s ovih prostora nije potekao. Mi bi karali sve što hoda, al kad se treba ženit' da je kakva neotpakovana, glupo muško i zdra'o.
aida25
Posts: 671
Joined: 25/02/2011 12:42

#6 Re: djevojka za zeniti?

Post by aida25 »

Serena wrote:Pitanje je sljedece. Znaci.. znamo da je od pamtivijeka broj sexualnih partnera zene izuzetno bitan pri ocjenjivanju njenih moralnih kvaliteta, a njena sexualna proslost moze biti presudna pri ostvarivanju bilo kakve smislene veze ili braka. Tako da po prosjecnom razmisljanju jednog balkanca (cak liberalnog balkanca), ispravite me ako grijesim, pristojan broj parnera za djevojku (starosti do nekih 23-4 godine) bi bio do 3. Ako je postojao samo jedan, to je idealno valjda... Ako su bila 2 do 3 to je ok... Znaci to do 3 je za zeniti odmah... Ako se broj penje do 5, to je vec diskutabilno, ali recimo da djevojka ima pravo na popravni. Od 5 do 10 - kurva... A ako ih je imala preko 10... ta vec treba biti spaljena na lomaci?!

O ovome sam razgovarala sa velikim brojem muskih prijatelja i sa deckom, i svi otprilike imaju istu kategorizaciju, kako sam gore navela. Ovdje na forumu je vec mnogo vise jedinki, i zanimaju me vasa misljenja, i zenska i muska... Da li vi muski stvarno ovako razmisljate.. Postoji li neki muskarac koji nije toliko licemjeran da iako je on presao cca 10-15 zena, zeni broji svakog partnera, i naravno i prirodu odnosa sa tim partnerom... Ako je to bila veza, sve je ok. Ako je nedajbozenikome zena imala "prijatelja s povlasticama" eto ga jos jedan pecat na celo "NE ZENITI"... I uostalom, koju razliku cini npr 3 ili 5... Ako su od ta tri, dva bila fuck buddyja, kakve onda veze ima ako je imala jos dva fuck buddyja, kad je vec zena jaaaaaaaako niskih moralnih vrijednosti???
Vrlo jednostavno!Svako zeli da je prvi!Ali tu ima dosta varijanti kod muskaraca!Od toga da se osjecaju sigurnije kad su prvi djevojci do toga da uvijek imaju sumnju da je djevojci bilo bolje s nekim drugim akop joj nije prvi!U sustini muskarci su jaako osjetljivi po ovom pitanju!
Bila bih zahvalna da mi neko objasni ovaj fenomen muskog razmisljanja, i da mi da neki validan argument osim onog "to je jednostavno tako od kada svijet postoji"
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#7 Re: djevojka za zeniti?

Post by Not My Idea »

Uvijek ti je bilo "Sto muskarac ima vise avantura on je veci frajer a kad cura ima ona je k.urva"
Prosto, to je tako...

Nego meni se cini da tebe ovo brine...opusti se, uvijek mozes slagat :D
User avatar
petunija
Posts: 3038
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#8 Re: djevojka za zeniti?

Post by petunija »

Onaj kome je to važno sam po sebi nije ozbiljan kandidat za koga bi se žena trebala udati. Otkud nekom pravo da to uopšte pita?
I, zašto djevojka treba iskreno da odgovori na tako provokativno pitanje?
Po meni, ako neko određuje kvalitet djevojke/momka prema broju prethodnih partnera, onda nešto nije u redu sa samopouzdanjem dotične osobe.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#9 Re: djevojka za zeniti?

Post by Not My Idea »

El Vanjcho wrote: O ovome smo uostalom vec i pisali, ali se izgubilo u moru tema...

a sad ti reci koji ti je nick prije bio :D
User avatar
Serena
Posts: 30
Joined: 18/04/2011 10:58

#10 Re: djevojka za zeniti?

Post by Serena »

Not My Idea wrote:Uvijek ti je bilo "Sto muskarac ima vise avantura on je veci frajer a kad cura ima ona je k.urva"
Prosto, to je tako...

Nego meni se cini da tebe ovo brine...opusti se, uvijek mozes slagat :D

Nije poenta u tome mogu li ili ne mogu slagati. Svaka zena moze i u vecini slucajeva MORA lagati. Mene ljuti upravo to... Zasto moramo lagati, nositi na dusi neki broj, skrivati ga kao da je to nesto cega se sramimo, jer bi u suprotnom bile ostavljene (u vecini slucajeva) :x
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#11 Re: djevojka za zeniti?

Post by Ghost_Rider_XXX »

Serena wrote:
Not My Idea wrote:Uvijek ti je bilo "Sto muskarac ima vise avantura on je veci frajer a kad cura ima ona je k.urva"
Prosto, to je tako...

Nego meni se cini da tebe ovo brine...opusti se, uvijek mozes slagat :D

Nije poenta u tome mogu li ili ne mogu slagati. Svaka zena moze i u vecini slucajeva MORA lagati. Mene ljuti upravo to... Zasto moramo lagati, nositi na dusi neki broj, skrivati ga kao da je to nesto cega se sramimo, jer bi u suprotnom bile ostavljene (u vecini slucajeva) :x
A zašto tebe to toliko tangira? Ako je frajeru problem broj, koji će ti onda takva budala?
User avatar
anoush
Posts: 5164
Joined: 12/11/2009 13:53
Location: A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn, an uben tanatha le faelas.

#12 Re: djevojka za zeniti?

Post by anoush »

Ghost_Rider_XXX wrote:Ako je frajeru problem broj, koji će ti onda takva budala?
:thumbup:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#13 Re: djevojka za zeniti?

Post by Not My Idea »

Serena wrote:
Not My Idea wrote:Uvijek ti je bilo "Sto muskarac ima vise avantura on je veci frajer a kad cura ima ona je k.urva"
Prosto, to je tako...

Nego meni se cini da tebe ovo brine...opusti se, uvijek mozes slagat :D

Nije poenta u tome mogu li ili ne mogu slagati. Svaka zena moze i u vecini slucajeva MORA lagati. Mene ljuti upravo to... Zasto moramo lagati, nositi na dusi neki broj, skrivati ga kao da je to nesto cega se sramimo, jer bi u suprotnom bile ostavljene (u vecini slucajeva) :x
:roll:

ti ne moras lagat, reci istinu pa kud puklo da puklo, ako se ne sramis jos bolje.. mada haman to i jest problem sto se ti sramis...ili sto ti je momak takav da mu ne smijes rec, sto je opet tvoj problem..

haman si ti ovdje dosla ne bil nasla kakvu podrsku, utjehu il napravila revoluciju
User avatar
Serena
Posts: 30
Joined: 18/04/2011 10:58

#14 Re: djevojka za zeniti?

Post by Serena »

petunija wrote:Onaj kome je to važno sam po sebi nije ozbiljan kandidat za koga bi se žena trebala udati. Otkud nekom pravo da to uopšte pita?
I, zašto djevojka treba iskreno da odgovori na tako provokativno pitanje?
Po meni, ako neko određuje kvalitet djevojke/momka prema broju prethodnih partnera, onda nešto nije u redu sa samopouzdanjem dotične osobe.

Slazem se s tobom u potpunosti, i upravo na to pokusavam ukazati. DA TO NE ODRELJUJE KVALITET DJEVOJKE... ali tuzno je da je realnost ipak drugacija.. I ja bih voljela da mi neka muska jedinka da validno objasnjenje osim onog "to je jednostavno tako".

Evo npr zar nije bolje da slobodna zena ima 5-10 partnera u zivotu, i kad nadje onog pravog, zaboravi na svu proslost, i bude vjerna svome decku... Ili je bolje da zena ima samo 2 partnera (svetica) a ono , s jednim je u vezi npr 7 godina, a s drugim vara prvog zadnje dvije godine... Imate poentu sta zelim reci?!
SaMaster
Posts: 927
Joined: 06/03/2005 16:05

#15 Re: djevojka za zeniti?

Post by SaMaster »

petunija wrote:Onaj kome je to važno sam po sebi nije ozbiljan kandidat za koga bi se žena trebala udati. Otkud nekom pravo da to uopšte pita?
I, zašto djevojka treba iskreno da odgovori na tako provokativno pitanje?
Po meni, ako neko određuje kvalitet djevojke/momka prema broju prethodnih partnera, onda nešto nije u redu sa samopouzdanjem dotične osobe.

Pa ti onda slusaj kako mahala prica/mahala ko ti je sve i gdjezenu ka.ro pa je ti zeni...

Ovo definitvno sto sam napiso NIJE moj zvanicni stav, samo asocijacija na razmisljanje... Iskreno ja ne mogu ni jednoj strani da se priklonim 100% jer u obje varijante nalazim neke svoje za/protiv...
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#16 Re: djevojka za zeniti?

Post by oridjidji »

ljudska preseravanja i dvostruki arsini...
muskaraca moze da spava sa sto zena, a zena sa plafon 2-3 muskarca. lijepa evropa u njoj svak moze da spava s kim god hoce i kada hoce i to im se ne broji.

boli me da je spavala do mene i sa sto njih, ako je meni i njoj dobro zajedno i ako u toj prici ni meni ni njoj netreba neka rezerva. mene mrzi stav mnogih muskaraca koji su spavala sa desetcima zena, a onda kazu ja bi jednu nevinu da ozenim...
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#17 Re: djevojka za zeniti?

Post by Ghost_Rider_XXX »

mmf wrote:Nazovite to konzervativnim odgojem ali nije mi drago da znam da je neko bio tamo prije mene. Uostalom, ja sam tražo takvu. Neka svako traži kompatibilnu osobu. Neko voli iskusne, nekom se to ne sviđa. Ne znam u čemu je problem??? Ne smijem tražiti žutu majicu jer se forumašicama više sviđa plava?
U čemu je problem?? U hebenoj stigmatizaciji i kategorizaciji bilo muškaraca bilo žena prema nekom zamišljenom društveno dozvoljenom broju partnera. To je problem.
User avatar
int21
Posts: 1087
Joined: 27/07/2009 13:46
Location: Silvermoon city

#18 Re: djevojka za zeniti?

Post by int21 »

Ghost_Rider_XXX wrote:... Mi bi karali sve što hoda, al kad se treba ženit' da je kakva neotpakovana, glupo muško i zdra'o.
Odnedavnop nista pametnije nisam cuo.

Huh jos kad se sjetim da takvi fukeri imaju sestre ili rodice pa bi njih pod stakleno zvono stavili......

Ma, ako mu je bitan broj, fino, markicu mu na celo zalijepis i posaljes mami kuci. Ha ja.

:D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#19 Re: djevojka za zeniti?

Post by madner »

Nema se tu sta objasnjavat, mi to volimo kao sto vi volite visoke muskarce. Ako si prekucala brojku, ko ti je kriv, nije te niko tjerao.
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#20 Re: djevojka za zeniti?

Post by Priorat »

ja mislim da je razlog taj, zato sto se on boji, da je prije njega boljeg imala! :D
User avatar
Serena
Posts: 30
Joined: 18/04/2011 10:58

#21 Re: djevojka za zeniti?

Post by Serena »

Ghost_Rider_XXX wrote:
Serena wrote:
Not My Idea wrote:
A zašto tebe to toliko tangira? Ako je frajeru problem broj, koji će ti onda takva budala?


Lako je to reci, ali cinjenica je ipak da je svakom muskarcu bitan broj. Postoje nijanse - npr neki zele nevinu, neki misle da je tri ok broj, ali za svakog muskarca u nasoj lijepoj zemlji djevojka koja je imala 5-10 partnera kurva, a iznad 10 oni cak misle da ne postoje normalne cure.. Kako bi se samo iznenadili da znaju koliko je "normalnih cura" imalo 10ak i vise partnera u zivotu..

I to ne misle budale, nazalost. To misle normalni, emancipovani, akademski gradjani... I nemoguce je ici logikom "koji ce ti onda takva budala?" jer su po tome svi oni budale
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#22 Re: djevojka za zeniti?

Post by male_okice »

Serena wrote:
petunija wrote:Onaj kome je to važno sam po sebi nije ozbiljan kandidat za koga bi se žena trebala udati. Otkud nekom pravo da to uopšte pita?
I, zašto djevojka treba iskreno da odgovori na tako provokativno pitanje?
Po meni, ako neko određuje kvalitet djevojke/momka prema broju prethodnih partnera, onda nešto nije u redu sa samopouzdanjem dotične osobe.

Slazem se s tobom u potpunosti, i upravo na to pokusavam ukazati. DA TO NE ODRELJUJE KVALITET DJEVOJKE... ali tuzno je da je realnost ipak drugacija.. I ja bih voljela da mi neka muska jedinka da validno objasnjenje osim onog "to je jednostavno tako".

Evo npr zar nije bolje da slobodna zena ima 5-10 partnera u zivotu, i kad nadje onog pravog, zaboravi na svu proslost, i bude vjerna svome decku... Ili je bolje da zena ima samo 2 partnera (svetica) a ono , s jednim je u vezi npr 7 godina, a s drugim vara prvog zadnje dvije godine... Imate poentu sta zelim reci?!
pa nema tu univerzalnog odgovora, da ima dosad bi ga svi saznali. Sve zavisi od drustva, od osobe...kroz historiju zene su trebale da budu cedne, lijepe, mirne, dobre supruge, majke, muskarci avanturisti, frajeri blabla...i onda dodje sexualna revolucija, dodje gender equality i neki se svijet srusi da se pojavi neki drugi...u nekim dijelovima svijeta je to proslo super u nekima-kao ovom nasem nije. Sad sve zavisi od tebe, nacin na koji ces ti zivjeti treba da se tebi svidja i tebe zadovolji a ne nekog tamo znj lika koji smatra da ima pravo da tebi sudi o tvom sexualnom ponasanju.
User avatar
Serena
Posts: 30
Joined: 18/04/2011 10:58

#23 Re: djevojka za zeniti?

Post by Serena »

Priorat wrote:ja mislim da je razlog taj, zato sto se on boji, da je prije njega boljeg imala! :D
:thumbup: :thumbup:
User avatar
int21
Posts: 1087
Joined: 27/07/2009 13:46
Location: Silvermoon city

#24 Re: djevojka za zeniti?

Post by int21 »

Serena wrote: I to ne misle budale, nazalost. To misle normalni, emancipovani, akademski gradjani... I nemoguce je ici logikom "koji ce ti onda takva budala?" jer su po tome svi oni budale
Normalni emancipovani akademski gradjani tako ne misle....

Tako misle nenormalni neemancipovani akadmeski (mozda) gradjani zatucani stogodisnjim seljackim mentalitetom....
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#25 Re: djevojka za zeniti?

Post by juli84 »

Al ima nešto i u onom stihu "nemam s kime da te uporedim, što je dobro.."
Locked