Djevojcice kojima mirise koza

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#601 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by karanana »

sherbett wrote:Ja se perem sapunima. Najfinije koza mirise nakon sapuna.
kad ce tehnologija preko koje cu moci staviti nos na ekran ili tastaturu i primirisati malo?!
kad vec ne mere uzivo.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#602 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

sherbett wrote:Ja se perem sapunima. Najfinije koza mirise nakon sapuna.

Koliko sam upratio ti si iz ZG?

Idem tamo za koji dan, šta da obidjem, gdje da parkiram...? :)
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#603 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Cookie85 »

strucnjakdemagog wrote::lol:

Nije mi cudno sto se kod ocajnih kucanica javlja doza zavisti i ljubomore, ali kad to napise musko tacno se vidi da se radi o paceniku kojem je smuvat zensku u rangu SF. :D

Nemam namjeru da vas ubjeđujem, samo cu se slatko nasmijati :mrgreen: a vi tjesite jedni druge.

:smajlikojibacabombu: :lol:
Nego jesi li ti se nasao sa onom sto hoce da joj lajkas slike na Instagramu ? vidim pises da imas sada djevojku, pa prepostavljam da jesi, svaka cast! :thumbup:
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#604 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Yenna »

Cookie85 wrote:
Nego jesi li ti se nasao sa onom sto hoce da joj lajkas slike na Instagramu ? vidim pises da imas sada djevojku, pa prepostavljam da jesi, svaka cast! :thumbup:
cookie85 - nestao si? :-D
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#605 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Cookie85 »

nova_ja wrote:
Cookie85 wrote:
Nego jesi li ti se nasao sa onom sto hoce da joj lajkas slike na Instagramu ? vidim pises da imas sada djevojku, pa prepostavljam da jesi, svaka cast! :thumbup:
cookie85 - nestao si? :-D
Zauzet, nema se vremena :)
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#606 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

sherbett wrote:
strucnjakdemagog wrote:
sherbett wrote:Ja se perem sapunima. Najfinije koza mirise nakon sapuna.

Koliko sam upratio ti si iz ZG?

Idem tamo za koji dan, šta da obidjem, gdje da parkiram...? :)
A kuda se mislis kretati? Ides poslom il turisticki? Di si smjesten? Jel na dan il duze?
Idem turistički za vikend, dakle 2 noćenja. Mislimo prvo obići Botanički vrt, pa onu fontanu i onda na Trg Bana Jelačića. Poslije smo kontali gore na Gornji grad.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#607 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

Cookie85 wrote:
strucnjakdemagog wrote::lol:

Nije mi cudno sto se kod ocajnih kucanica javlja doza zavisti i ljubomore, ali kad to napise musko tacno se vidi da se radi o paceniku kojem je smuvat zensku u rangu SF. :D

Nemam namjeru da vas ubjeđujem, samo cu se slatko nasmijati :mrgreen: a vi tjesite jedni druge.

:smajlikojibacabombu: :lol:
Nego jesi li ti se nasao sa onom sto hoce da joj lajkas slike na Instagramu ? vidim pises da imas sada djevojku, pa prepostavljam da jesi, svaka cast! :thumbup:
Ko ti je ovo hakovao profil? :lol:

Nema šanse da si ti ovo napisao. :D To što si citirao je od proljetos i sa tom sam djevojkom raskinuo. Sad sam sa drugom, idemo malo do ZG. :mrgreen:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#608 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

Smješteni smo u Velikoj Gorici, a fontana je kralja Tomislava. Kontali smo ostaviti auto u Strojarskoj, pa odatle polako dalje.

Hvala na savjetima. :)

Isplati li nam se ići u park Maksimir?
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#609 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

sherbett wrote:
strucnjakdemagog wrote:Smješteni smo u Velikoj Gorici, a fontana je kralja Tomislava. Kontali smo ostaviti auto u Strojarskoj, pa odatle polako dalje.

Hvala na savjetima. :)

Isplati li nam se ići u park Maksimir?
Pa to nije zg :skoljka:
Isplati se u Maksimir al to uzmi cijelo popodne il jutro. Tamo ke lijepo po danu uspot odete u zoo.
Mozes obic jezera ima ih 5.
Ima lijep kafic zove se vidikovac. Tam ti je snimana scena iz ko pjeva zlo ne misli :mrgreen:
I Bundek je lijep
Al Gornji grad je najljepsi :oops:

Ako sta trebas javi slobodno

Pa zar moram biti smješten u ZG da bih obišao ZG? :skoljka:

Zar nije bolje iznajmiti moderan apartman sa klimom, wi fi, parkingom... pored ZG, nego nekakav lošiji bez parkinga u gradu, a za iste pare?

Hvala za info, vjerovatno ćemo i Maksimir obići. Samo mi još ne reče ništa za parking, je l' mi Strojarska najbolja opcija? Piše 10 kuna dan, to je meni nevjerovatno jeftino, kad se uzmu u obzir cijene parkinga u Sarajevu.
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#610 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by lijepa u dusi »

strucnjakdemagog wrote:i da, zamolio bih dezurne hejtere da zaobiđu ovu temu! :)
Tesko, s obzirom da je dezurni hejter i otvorio :D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#611 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

lijepa u dusi wrote:
strucnjakdemagog wrote:i da, zamolio bih dezurne hejtere da zaobiđu ovu temu! :)
Tesko, s obzirom da je dezurni hejter i otvorio :D

:mrgreen:

@sherbett


https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/u ... o-20180705
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#612 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Yenna »

strucnjakdemagog wrote:

Koliko sam upratio ti si iz ZG?

Idem tamo za koji dan, šta da obidjem, gdje da parkiram...? :)
Ja sam uvijek parkirala na velikom parkingu u Langovom trgu, ukucas u navigaciju i naci ces.
U samom je centru i veliki je podzemni parking a cijena smijesna bukvalno.
Lijep provod, volim Zg :)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#613 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Ramzess Veliki »

Ja sam se par puta dobro napio u Zg ... nije do mene, drugi me navratili. :twisted:
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#614 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Yenna »

Ramzess Veliki wrote:Ja sam se par puta dobro napio u Zg ... nije do mene, drugi me navratili. :twisted:
A ti labilan :lol:
Volim Zg, imam neke fine uspomene, a nisu kao tvoje :)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#615 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by insomnia78 »

Mozda je i on imo slicne poslije pijanstva
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#616 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Ramzess Veliki »

nova_ja wrote:
Ramzess Veliki wrote:Ja sam se par puta dobro napio u Zg ... nije do mene, drugi me navratili. :twisted:
A ti labilan :lol:
Volim Zg, imam neke fine uspomene, a nisu kao tvoje :)
Moja sjecanja se protezu do ulaska u Biker Beer Factory ... poslije je slika malo pomutna. :lol:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#617 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

Pa nismo još bili. :D

Podnijeću ovde izvještaj kad se vratimo. :wink:
DearJohn
Posts: 534
Joined: 11/01/2011 14:35

#618 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by DearJohn »

Ne kontam, otprilike se svela tema na to kako se treba oko ženske skakat, polomit i ne znam ti šta da bi je osvojio. Ma hajde jaro ako hoće hoće a ako neće neće, niti oko jedne se nisam lomio a i zašto bi. Nek se trebe malo zadaju oko muškaraca...
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21577
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#619 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by MarlboroGold »

Ih sace one sa komentarima a zbog koga se sminkamo, sredjujemo, kome igramo okicama saljuci signale ovo ono :trep1: :razz:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#620 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Xavier1 »

DearJohn wrote:Ne kontam, otprilike se svela tema na to kako se treba oko ženske skakat, polomit i ne znam ti šta da bi je osvojio. Ma hajde jaro ako hoće hoće a ako neće neće, niti oko jedne se nisam lomio a i zašto bi. Nek se trebe malo zadaju oko muškaraca...
Zena kad te zeli ona se trudi. Mislim da je to i bolja opcija nego da mi skacemo oko njih.
DearJohn
Posts: 534
Joined: 11/01/2011 14:35

#621 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by DearJohn »

Xavier1 wrote:
DearJohn wrote:Ne kontam, otprilike se svela tema na to kako se treba oko ženske skakat, polomit i ne znam ti šta da bi je osvojio. Ma hajde jaro ako hoće hoće a ako neće neće, niti oko jedne se nisam lomio a i zašto bi. Nek se trebe malo zadaju oko muškaraca...
Zena kad te zeli ona se trudi. Mislim da je to i bolja opcija nego da mi skacemo oko njih.
Ma ja vala ni oko jedne skako nisam...
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#622 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Xavier1 »

DearJohn wrote:
Xavier1 wrote:
DearJohn wrote:Ne kontam, otprilike se svela tema na to kako se treba oko ženske skakat, polomit i ne znam ti šta da bi je osvojio. Ma hajde jaro ako hoće hoće a ako neće neće, niti oko jedne se nisam lomio a i zašto bi. Nek se trebe malo zadaju oko muškaraca...
Zena kad te zeli ona se trudi. Mislim da je to i bolja opcija nego da mi skacemo oko njih.
Ma ja vala ni oko jedne skako nisam...
Ma one biraju svakako.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#623 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

DearJohn wrote:
Xavier1 wrote:
DearJohn wrote:Ne kontam, otprilike se svela tema na to kako se treba oko ženske skakat, polomit i ne znam ti šta da bi je osvojio. Ma hajde jaro ako hoće hoće a ako neće neće, niti oko jedne se nisam lomio a i zašto bi. Nek se trebe malo zadaju oko muškaraca...
Zena kad te zeli ona se trudi. Mislim da je to i bolja opcija nego da mi skacemo oko njih.
Ma ja vala ni oko jedne skako nisam...
Znaš kako, ako hoćeš dobru žensku, moraš se potruditi. Ti ako nisi skako ni oko jedne znači ili da izgledaš ko Brad Pit ili si vodao neku srednju žalost. :D
DearJohn
Posts: 534
Joined: 11/01/2011 14:35

#624 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by DearJohn »

Znaš kako, ako hoćeš dobru žensku, moraš se potruditi. Ti ako nisi skako ni oko jedne znači ili da izgledaš ko Brad Pit ili si vodao neku srednju žalost. :D[/quote]

Oko koga jaro da se trudim? Što se one ne potrude? Ne izgledam ko Brad Pit, nisam ni ružan, reko bih sasvim normalan i prizemljen. Moja ljepša polovina je baš lijepa ali nit sam se ja nešto zadavo, niti ona već smo se jednostavno upoznali preko prijateljice i tako je krenulo, "kliknuli" smo jednostavno...
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#625 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by arzuhal »

strucnjakdemagog wrote: Znaš kako, ako hoćeš dobru žensku, moraš se potruditi. Ti ako nisi skako ni oko jedne znači ili da izgledaš ko Brad Pit ili si vodao neku srednju žalost. :D
U kojem smislu dobra ženska, fizički zgodna i lijepa, rekli bismo: natprosječno?

Nikad me to ne bi pokrenulo da skačem... Ali ću skakati oko zanimljive, drage i svojim nečim privlačne.
Post Reply