Djevojcice kojima mirise koza

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#551 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by moonca »

Euridika wrote:
cendlerbing wrote:
MarlboroGold wrote:čendlerka ih križa kao neko ukrštenice :D
Šta ti radiš s ljudima koji ne vrijede truda? :P
A šta radite kad dođete u situaciju da ste toliko postali rezignirani da mislite da više nikakav trud ni prema kome ne treba ulagati, a vaša unutrašnja priroda i karakter vas tjera da budete optimisti prema ljudima oko sebe i dajete im prilike da se dokažu kakvi su? :(
Općenito je pitanje - nije vezano samo za ovu tematiku.

hm...nisam sigurna da li razumijem-- ako postoji unutrasnja volja, karakter -kako dodjes u stanje rezigniranosti.
Ne mislim da treba isticati da nam treba poseban trud za ljude u okruzenju. Neke ne mozemo izbrisati, ali ih nakon nekog vremena upoznamo-shvatimo da su takvi i ne ocekivati nista vishe.

Bilo je pitanje -sta sa skrticama -pa nista - necu nekoga zbog toga 'prekriziti'.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#552 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by moonca »

cendlerbing wrote: Ja sam od početka govorila uopšteno. Kad me neko iznevjeri, dam mu još jednu šansu. Ta šansa nije za tu osobu, nego za mene. Nakon drugog puta jednostavno budem sigurna da se tom nekom nije omaklo i nemam potrebe da se ponovo kasnije osvrćem za tom osobom.
Tako i ja i mislim --daj i vise od jedne ... da budes sigurna a i da vidis dokle to ide.... :wink:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#553 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Tomahawk11 »

Euridika wrote: A šta radite kad dođete u situaciju da ste toliko postali rezignirani da mislite da više nikakav trud ni prema kome ne treba ulagati, a vaša unutrašnja priroda i karakter vas tjera da budete optimisti prema ljudima oko sebe i dajete im prilike da se dokažu kakvi su? :(
Općenito je pitanje - nije vezano samo za ovu tematiku.
Ja svim ljudima dam kredit unaprijed.
Kako će ga oni potrošiti, to je njihova stvar.

Kad ga potroše, adio, amore.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#554 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Euridika »

moonca wrote:
Euridika wrote:
cendlerbing wrote:Šta ti radiš s ljudima koji ne vrijede truda? :P
A šta radite kad dođete u situaciju da ste toliko postali rezignirani da mislite da više nikakav trud ni prema kome ne treba ulagati, a vaša unutrašnja priroda i karakter vas tjera da budete optimisti prema ljudima oko sebe i dajete im prilike da se dokažu kakvi su? :(
Općenito je pitanje - nije vezano samo za ovu tematiku.

hm...nisam sigurna da li razumijem-- ako postoji unutrasnja volja, karakter -kako dodjes u stanje rezigniranosti.
Ne mislim da treba isticati da nam treba poseban trud za ljude u okruzenju. Neke ne mozemo izbrisati, ali ih nakon nekog vremena upoznamo-shvatimo da su takvi i ne ocekivati nista vishe.

Bilo je pitanje -sta sa skrticama -pa nista - necu nekoga zbog toga 'prekriziti'.
Valjda višestrukim razočarenjem. :( A ne mogu da postanem teški cinik i namćor, nisam takav tip osobe, sve se u meni protivi tome. Zato sam došla u poziciju da sam stalno jednom nogom na gasu, a drugom na kočnici - prva -> stani -> prva -> stani. Smori me ovo. Valjda mi treba dubinski reset i odmor od 3 mjeseca negdje daleko od svih (ovo je naravno samo u mašti moguće). :-D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#555 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by moonca »

Euridika wrote: Valjda višestrukim razočarenjem. :( A ne mogu da postanem teški cinik i namćor, nisam takav tip osobe, sve se u meni protivi tome. Zato sam došla u poziciju da sam stalno jednom nogom na gasu, a drugom na kočnici - prva -> stani -> prva -> stani. Smori me ovo. Valjda mi treba dubinski reset i odmor od 3 mjeseca negdje daleko od svih (ovo je naravno samo u mašti moguće). :-D
...pod hitno napusti mjesto boravka bar 10 dana ---- sve ce se resetovati... :thumbup:
User avatar
Capajebo
Posts: 20752
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#556 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Capajebo »

Slabo oni to razumiju mescini @euridika. Komplikovana situacija. Sam protiv sebe, i napad i odbrana u isto vrijeme :mrgreen:
Tačno bi volio da mi hoće neka poremetiti ovo malo razuma u glavi, da me restartuje na fabričke postavke :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#557 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by moonca »

..ma da... ne znas ti kako je meni..Image
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#558 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by cendlerbing »

Capajebo wrote:Slabo oni to razumiju mescini @euridika. Komplikovana situacija. Sam protiv sebe, i napad i odbrana u isto vrijeme :mrgreen:
Tačno bi volio da mi hoće neka poremetiti ovo malo razuma u glavi, da me restartuje na fabričke postavke :lol:
Jednom me je jedan baš ovako opisao. :)

Zašto žudiš za zaljubljenošću, rahatniji si kad si razuman :P
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#559 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Tomahawk11 »

Dojadi biti razuman, da ne kažem normalan.

U ljudskoj je prirodi da teži nekoj devijaciji, nečemu, pa bila to i slabost zvana zaljubljenost.
User avatar
Capajebo
Posts: 20752
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#560 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Capajebo »

Tačno tako. Samo bi to poštovani gospodin Kristijan Golubović bolje rekao, "fraktura devijacije lobanje" :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#561 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by moonca »

Tomahawk11 wrote:Dojadi biti razuman, da ne kažem normalan.

U ljudskoj je prirodi da teži nekoj devijaciji, nečemu, pa bila to i slabost zvana zaljubljenost.
.srecom ..ima rok trajanja... :zoka:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#562 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by MarlboroGold »

Treba tu devijaciju posuti malo uljem :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#563 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by moonca »

ne ...neka devijacija... :zoka:
User avatar
medvjed23
Posts: 26836
Joined: 16/07/2010 13:49

#564 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by medvjed23 »

Euridika wrote:
cendlerbing wrote:
MarlboroGold wrote:čendlerka ih križa kao neko ukrštenice :D
Šta ti radiš s ljudima koji ne vrijede truda? :P
A šta radite kad dođete u situaciju da ste toliko postali rezignirani da mislite da više nikakav trud ni prema kome ne treba ulagati, a vaša unutrašnja priroda i karakter vas tjera da budete optimisti prema ljudima oko sebe i dajete im prilike da se dokažu kakvi su? :(
Općenito je pitanje - nije vezano samo za ovu tematiku.
edukacija, posao, humanitarni rad, filmovi, knjige.. ima života i sreće i mimo ljubavi.. sljedstveno, ima načina da se napravi distanca prema ljudskom rodu bez da se potone u mizantropiju i (samo)detrukciju..
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#565 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by moonca »

Tesko ..nista ne moze zamjeniti -'ugodjaj' koji ti neko pruza.

Imam priajtelja, poznanika --samih - hm ... uzivaju -kazu... ali, po mom zapazanju ima dosta praznog prostora. :)
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#566 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by MarlboroGold »

moonca, neko se u tome ne pronalazi i sreću ne traži u tome niti mu se nudi.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#567 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by moonca »

Mi smo drustvena bica.... cak i ako sjedimo i sutimo - je ugodjaj... :)
User avatar
medvjed23
Posts: 26836
Joined: 16/07/2010 13:49

#568 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by medvjed23 »

može šta može, ima šta ima.. mimo ljubavi postoje stvari koje možda nisu lijepe kao ljubav, ali su svejedno lijepe.. hoću reći, odustanak od ljubavi ne znači nužno pad u cinizam..

ja nemam ništa protiv cinizma i pesimizma.. smatram to, koliko god ironično zvučalo, pozitivnim pristupom životu.. međutim, mislim da neko ko ne želi odustati od optimizma ima načina da isti zadrži i u samoći..
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#569 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by ho oponopono »

... najbolji si pak drug samom sebi...:pusi2: nema tog ugođaja koji ti neko drugi može bolje - gore, više - manje... priuštiti...ljudi su samo dio tvog života, a ne tvoj život...u protivnom traćiš isti dok ti se eto neko iza ćoška ne pojavi i uljepša ti jebeni dan i čini tvoj san...

... zbog čega, komada kite/pičetine koju zaprimiš redovno i budeš miran/a ko bubica...a o ovako solo nervi ti ko strune, ujedaš, grizeš okolo...jebade su bitne, u protivnom hej eto ti hitne...

...ako klikneš sa nekim okej dokle potraje...ako si solo opet okej, ne treba da ti degradira tvoj svijet taj jebeni status...najmanje mislimo haman na sami sebe...i sve nas onda jebe...:pusi2:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#570 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by pustopoljina »

MarlboroGold wrote:moonca, neko se u tome ne pronalazi i sreću ne traži u tome niti mu se nudi.
Ovo ne vjerujem nikome.
Svakom treba drug.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#571 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by pustopoljina »

ho oponopono wrote:... najbolji si pak drug samom sebi...:pusi2: nema tog ugođaja koji ti neko drugi može bolje - gore, više - manje... priuštiti...ljudi su samo dio tvog života, a ne tvoj život...u protivnom traćiš isti dok ti se eto neko iza ćoška ne pojavi i uljepša ti jebeni dan i čini tvoj san...

... zbog čega, komada kite/pičetine koju zaprimiš redovno i budeš miran/a ko bubica...a o ovako solo nervi ti ko strune, ujedaš, grizeš okolo...jebade su bitne, u protivnom hej eto ti hitne...

...ako klikneš sa nekim okej dokle potraje...ako si solo opet okej, ne treba da ti degradira tvoj svijet taj jebeni status...najmanje mislimo haman na sami sebe...i sve nas onda jebe...:pusi2:
A i ovo je tacno
Ne treba se degradirati zbog statusa.
Svaka ti je ka u njegosa
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#572 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by MarlboroGold »

pustopoljina wrote:
MarlboroGold wrote:moonca, neko se u tome ne pronalazi i sreću ne traži u tome niti mu se nudi.
Ovo ne vjerujem nikome.
Svakom treba drug.
Ocigledno na takve jos nisi naletila.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#573 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

ho oponopono wrote:... najbolji si pak drug samom sebi...:pusi2: nema tog ugođaja koji ti neko drugi može bolje - gore, više - manje... priuštiti...ljudi su samo dio tvog života, a ne tvoj život...u protivnom traćiš isti dok ti se eto neko iza ćoška ne pojavi i uljepša ti jebeni dan i čini tvoj san...

... zbog čega, komada kite/pičetine koju zaprimiš redovno i budeš miran/a ko bubica...a o ovako solo nervi ti ko strune, ujedaš, grizeš okolo...jebade su bitne, u protivnom hej eto ti hitne...

...ako klikneš sa nekim okej dokle potraje...ako si solo opet okej, ne treba da ti degradira tvoj svijet taj jebeni status...najmanje mislimo haman na sami sebe...i sve nas onda jebe...:pusi2:
amerikanci su pametni. izađes, platis pice, ocemo li kod tebe il kod mene, odmah sex - oboma dobro.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#574 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by pustopoljina »

strucnjakdemagog wrote:
ho oponopono wrote:... najbolji si pak drug samom sebi...:pusi2: nema tog ugođaja koji ti neko drugi može bolje - gore, više - manje... priuštiti...ljudi su samo dio tvog života, a ne tvoj život...u protivnom traćiš isti dok ti se eto neko iza ćoška ne pojavi i uljepša ti jebeni dan i čini tvoj san...

... zbog čega, komada kite/pičetine koju zaprimiš redovno i budeš miran/a ko bubica...a o ovako solo nervi ti ko strune, ujedaš, grizeš okolo...jebade su bitne, u protivnom hej eto ti hitne...

...ako klikneš sa nekim okej dokle potraje...ako si solo opet okej, ne treba da ti degradira tvoj svijet taj jebeni status...najmanje mislimo haman na sami sebe...i sve nas onda jebe...:pusi2:
amerikanci su pametni. izađes, platis pice, ocemo li kod tebe il kod mene, odmah sex - oboma dobro.
onda si rijesio problem- sve sto ti treba je karta za avion, pa da i tebe sunce ogrije.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#575 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

tebi iz svakog posta pasjakul viri. ne znam zasto. valjda si nezadovoljna svojim zivotom. :run:
Post Reply