Djevojcice kojima mirise koza

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#526 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by cendlerbing »

Capajebo wrote: To ne moze biti odgovor na pitanje, jer ti i ne da prostora da pokazes bilo sta. Nije li tako? :D
Kako da ne, znači nije zainteresovana ni da vidi s kime ima posla. :mrgreen:
Uživo je možeš pozitivno iznenaditi i uprkos tome.
User avatar
Capajebo
Posts: 20741
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#527 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Capajebo »

Ma ko da je i bitno na kraju krajeva...
Rijetko koja je uopste vrijedna truda, tako da opet win win :D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#528 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

objektivno, glupo se i javiti nekoj djevojci preko vibera ili fejsa, ako nisi prethodno pripremio teren. mora bar znati nesto o tebi, negdje ste se sreli, vidjeli i sl. ako se javljas onako s neba pa u rebra, nije ni cudo ako ne odgovori, jer moze pomisliti da si jedan od milion pacenika koji ordiniraju netom. :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#529 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by cendlerbing »

Nemojte se ni truditi oko nekoga ko vas ignoriše ali nemojte pretpostavljati za ikoga da nije vrijedan truda, dok vam to ne pokaže.
User avatar
Capajebo
Posts: 20741
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#530 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Capajebo »

cendlerbing wrote:Nemojte se ni truditi oko nekoga ko vas ignoriše ali nemojte pretpostavljati za ikoga da nije vrijedan truda, dok vam to ne pokaže.
Zar ne bi trebala ta osoba prvo pokazati da je vrijedna truda, a ne da samim svojim postojanjem vec to zasluzuje?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#531 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by insomnia78 »

Samo u kost
Image
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#532 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

problem kod muskaraca (bar meni) je sto ne mozemo da razaznamo da li smo nekoj djevojci interesantni ili je njeno ponasanje odraz njene kulture, odnosno ne moze da te odbije, a nije joj posebno lijepo u tvom drustvu. imao sam X slucajeva, gdje sam u jednom momentu pomislio da imam neke sanse, a vec sutra se razocaram. i obratno. :D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#533 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

insomnia78 wrote:Samo u kost
Image
:lol: :lol: :lol:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#534 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by pustopoljina »

Capajebo wrote:
cendlerbing wrote:Nemojte se ni truditi oko nekoga ko vas ignoriše ali nemojte pretpostavljati za ikoga da nije vrijedan truda, dok vam to ne pokaže.
Zar ne bi trebala ta osoba prvo pokazati da je vrijedna truda, a ne da samim svojim postojanjem vec to zasluzuje?
Kako da osoba koja i ne zna da si je skonto tebi pokaze da je vrijedna tvog truda?
To nema logike.
Logicno je da nekog spazis i prilazis u najboljoj namjeri i sa svojim povjerenjem.
Dajes osobi kredit.
A ona svojim ponasanjem na to dodaje ili trosi taj kredit.
Ulazes tim kreditom u nju koliko sebi mozes opravdati.
Kad se potrosi- greska u koracima, a ako ti se vrati s kamatama to je to.
Svako svojim postojanjem zasluzuje fin pristup, postenje i dobru namjeru. Je li ti udaras prolaznike?
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4353
Joined: 09/09/2018 23:21

#535 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by tuzlak1212 »

Ludzak wrote:Neki dan jednoj curi poslah preko vibera poruku da sam je ugledao u gradu i da me je jako dojmila, i da bih volio da je upoznam.
Ma vraga, ni seen mi nije stavila a kamoli šta napisala.
Na kraju mi bilo krivo što sam joj išta napisao. Ma idi u pm. :run:
Nisi joj se ni trebao javljat, jesi jadan ccc
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#536 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by pustopoljina »

strucnjakdemagog wrote:problem kod muskaraca (bar meni) je sto ne mozemo da razaznamo da li smo nekoj djevojci interesantni ili je njeno ponasanje odraz njene kulture, odnosno ne moze da te odbije, a nije joj posebno lijepo u tvom drustvu. imao sam X slucajeva, gdje sam u jednom momentu pomislio da imam neke sanse, a vec sutra se razocaram. i obratno. :D
Pa ista stvar je i kod zena?
Trazi li ovaj sta da obrne, jel' me zove zbog broja grudnjaka ili ga zanima i ko sam ja?
Hbg.
User avatar
Capajebo
Posts: 20741
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#537 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Capajebo »

pustopoljina wrote:
Capajebo wrote:
cendlerbing wrote:Nemojte se ni truditi oko nekoga ko vas ignoriše ali nemojte pretpostavljati za ikoga da nije vrijedan truda, dok vam to ne pokaže.
Zar ne bi trebala ta osoba prvo pokazati da je vrijedna truda, a ne da samim svojim postojanjem vec to zasluzuje?
Kako da osoba koja i ne zna da si je skonto tebi pokaze da je vrijedna tvog truda?
To nema logike.
Logicno je da nekog spazis i prilazis u najboljoj namjeri i sa svojim povjerenjem.
Dajes osobi kredit.
A ona svojim ponasanjem na to dodaje ili trosi taj kredit.
Ulazes tim kreditom u nju koliko sebi mozes opravdati.
Kad se potrosi- greska u koracima, a ako ti se vrati s kamatama to je to.
Svako svojim postojanjem zasluzuje fin pristup, postenje i dobru namjeru. Je li ti udaras prolaznike?
Valjda zato i postoji faza upoznavanja?
Mislim, sto bi se ja trudio oko neke cure, a da jedino sto o njoj znam je njen fizicki izgled?
Svojim postojanjem, od mene, zasluzuje pristojnost i odredjenu kulturu. Za sve ostalo treba da zaradi taj kredit.
Isto tako ocekujem i sa njene strane, da ne bude da gledam samo sebe.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#538 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by cendlerbing »

Capajebo wrote:
cendlerbing wrote:Nemojte se ni truditi oko nekoga ko vas ignoriše ali nemojte pretpostavljati za ikoga da nije vrijedan truda, dok vam to ne pokaže.
Zar ne bi trebala ta osoba prvo pokazati da je vrijedna truda, a ne da samim svojim postojanjem vec to zasluzuje?
To zavisi samo od tebe. Ja volim poći od pozitivne pretpostavke, pa križati kad mi neko pokaže da nije vrijedan truda.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#539 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by pustopoljina »

cendlerbing wrote:
Capajebo wrote:
cendlerbing wrote:Nemojte se ni truditi oko nekoga ko vas ignoriše ali nemojte pretpostavljati za ikoga da nije vrijedan truda, dok vam to ne pokaže.
Zar ne bi trebala ta osoba prvo pokazati da je vrijedna truda, a ne da samim svojim postojanjem vec to zasluzuje?
To zavisi samo od tebe. Ja volim poći od pozitivne pretpostavke, pa križati kad mi neko pokaže da nije vrijedan truda.
Upravo.
Polazis od pozitive, pa krizas.
Haj'te đeco...ln
User avatar
Capajebo
Posts: 20741
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#540 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Capajebo »

cendlerbing wrote:
Capajebo wrote:
cendlerbing wrote:Nemojte se ni truditi oko nekoga ko vas ignoriše ali nemojte pretpostavljati za ikoga da nije vrijedan truda, dok vam to ne pokaže.
Zar ne bi trebala ta osoba prvo pokazati da je vrijedna truda, a ne da samim svojim postojanjem vec to zasluzuje?
To zavisi samo od tebe. Ja volim poći od pozitivne pretpostavke, pa križati kad mi neko pokaže da nije vrijedan truda.
Lakse bi podnio da si mi samar udarila, nego ovakav odgovor. :oops: :mrgreen:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#541 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by cendlerbing »

A šoooo :sad:
User avatar
Capajebo
Posts: 20741
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#542 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Capajebo »

cendlerbing wrote:A šoooo :sad:
Jer sam vidio koliko sam otisao u qrac, da prostis, i jer si vjerovatno ti upravu :mrgreen:
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#543 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Ludzak »

strucnjakdemagog wrote:objektivno, glupo se i javiti nekoj djevojci preko vibera ili fejsa, ako nisi prethodno pripremio teren. mora bar znati nesto o tebi, negdje ste se sreli, vidjeli i sl. ako se javljas onako s neba pa u rebra, nije ni cudo ako ne odgovori, jer moze pomisliti da si jedan od milion pacenika koji ordiniraju netom. :D
Ima muškaraca koji i preko fb ili vibera žensku odvede na kafu. Pa možda se i meni posreći jednom? Otkud znam... :?
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21563
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#544 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by MarlboroGold »

čendlerka ih križa kao neko ukrštenice :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#545 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by cendlerbing »

MarlboroGold wrote:čendlerka ih križa kao neko ukrštenice :D
Šta ti radiš s ljudima koji ne vrijede truda? :P
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#546 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Euridika »

cendlerbing wrote:
MarlboroGold wrote:čendlerka ih križa kao neko ukrštenice :D
Šta ti radiš s ljudima koji ne vrijede truda? :P
A šta radite kad dođete u situaciju da ste toliko postali rezignirani da mislite da više nikakav trud ni prema kome ne treba ulagati, a vaša unutrašnja priroda i karakter vas tjera da budete optimisti prema ljudima oko sebe i dajete im prilike da se dokažu kakvi su? :(
Općenito je pitanje - nije vezano samo za ovu tematiku.
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#547 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by biggrin »

ne dolazim u takve situacije, a ti si već navela šta radiš tada 8-)
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21563
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#548 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by MarlboroGold »

cendlerbing wrote:
MarlboroGold wrote:čendlerka ih križa kao neko ukrštenice :D
Šta ti radiš s ljudima koji ne vrijede truda? :P
Sve križao osim žena dok sam bio slobodan. Kontao možda mi se nekad i jave 8-) :D
Sad sve redom :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21563
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#549 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by MarlboroGold »

Euridika wrote:
cendlerbing wrote:
MarlboroGold wrote:čendlerka ih križa kao neko ukrštenice :D
Šta ti radiš s ljudima koji ne vrijede truda? :P
A šta radite kad dođete u situaciju da ste toliko postali rezignirani da mislite da više nikakav trud ni prema kome ne treba ulagati, a vaša unutrašnja priroda i karakter vas tjera da budete optimisti prema ljudima oko sebe i dajete im prilike da se dokažu kakvi su? :(
Općenito je pitanje - nije vezano samo za ovu tematiku.
Tražim uzroke koji su doveli do toga da postanem rezigniran. Kad se riješim uzroka tako i izađem iz te kolotečine. Nekad je to do nas samih i nikog drugog. Prvobitno čovjek ne bi trebao sebi dopustiti da dođe u tu situaciju, ali dešava se svima ponekad.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#550 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by cendlerbing »

Euridika wrote:
cendlerbing wrote:
MarlboroGold wrote:čendlerka ih križa kao neko ukrštenice :D
Šta ti radiš s ljudima koji ne vrijede truda? :P
A šta radite kad dođete u situaciju da ste toliko postali rezignirani da mislite da više nikakav trud ni prema kome ne treba ulagati, a vaša unutrašnja priroda i karakter vas tjera da budete optimisti prema ljudima oko sebe i dajete im prilike da se dokažu kakvi su? :(
Općenito je pitanje - nije vezano samo za ovu tematiku.
Ja sam od početka govorila uopšteno. Kad me neko iznevjeri, dam mu još jednu šansu. Ta šansa nije za tu osobu, nego za mene. Nakon drugog puta jednostavno budem sigurna da se tom nekom nije omaklo i nemam potrebe da se ponovo kasnije osvrćem za tom osobom.
Post Reply