Djevojcice kojima mirise koza

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#451 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

Boemica wrote:
cendlerbing wrote:
Haloooooo...pusti ga nek misli i dalje da mi je dvaes i neka :lol:
Pa odavno on zna da is mlađa od mene. :oops:

Ali ... znaš kako je meni stari odgovorio kad sam mu ljetos oduševljeno rekla da su mi 24?
- 24? šta 24? Sine, tebi je danas 24-ta prošla, uzela 25-tu, dogodine 26, znači 30.
ako je tebi 24, meni je 14. :D
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#452 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Belay Queen »

jeste njoj 24 a tebi je definitivno 14 :mrgreen:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#453 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

Belay Queen wrote:jeste njoj 24 a tebi je definitivno 14 :mrgreen:

ako ti tako kazes. :wink:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#454 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by triconja »

Belay Queen wrote:jeste njoj 24 a tebi je definitivno 14 :mrgreen:
Meni je tlines :)
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#455 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Boemica »

strucnjakdemagog wrote: ako je tebi 24, meni je 14. :D

eeee jah :eh:
User avatar
medvjed23
Posts: 26836
Joined: 16/07/2010 13:49

#456 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by medvjed23 »

meni vakat da se navikavam na zemlju
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#457 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Zizi505 »

medvjed23 wrote:meni vakat da se navikavam na zemlju
Kako znaš da ti je vakat?
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#458 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Yenna »

laly wrote:@ medvjed23
Ne znam da li si ozenjen, ali da bi ljudi bili u funkcionalnom braku ili vezi moraju imati nesto zajednicko. Kod razlicitih ljudi razliciti kriteriji. Recimo ako neko ima zavrsen fakultet isto tako trazi osobu koja je fakultetski obrazovana jer im je to zajednicko. Vjerski razlozi su isto tako nekim osobama jako vazni. U posljednje vrijeme sam svjedok da neke djevojke ne zele da se zabavljaju s momcima ( cak prekidaju dugogodisnje veze ) koji zive s roditeljima i nemaju namjeru da se odsele u podstanare.
Koliko god to tebi zvucalo cudno vecina ljudi bira da li ce izaci sa nekom osobom po nekim svojim kriterijima, koji su odlucujuci da li ce se ta veza nastaviti i razviti u ljubav.
Tačno :thumbup:
I ja ne znam sta je tu zaboga loše, pogotovo ako se radi o zrelim ljudima a ne nekim tinejdžerskim ljubavima.
Što više zajedničkih stvari manje razloga za prepirke i neslaganje.
Naravno ljubav je broj 1, to mi se i podrazumjeva pa i ne spominjem, ako nema hemije i simpatije koja će se preoblikovati vremenom u ljubav džaba 3 fakulteta ili 3 duluma zemlje :-D
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#459 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Yenna »

strucnjakdemagog wrote:
nova_ja wrote:
Xavier1 wrote:
Sta su i zene pocele finansirati ljepotane? Ja ne znam gdje ti zivis. To kod nas ne vidjam.
Osjeti se tuzni prizvuk u glasu :lol:
Povezat cu te s nekim kolegama, samo razglabaju "šta ima od babovine, jel joj mama u kakvoj stranci, jel njen stan..."
dobro, ima i takvih, ali kudikamo manje nego zenskih sponzorusa.

nego, jesi li ti u nekoj vezi ili si slobodna? pretpostavljam da si slobodna, a djelujes mi kao neka zrela i ostvarena zena. u cemu je kvaka? izbirljiva si, sta li?
1. jesam, 2.jesam, 3.jesam

Što napisa jedna članica očito ne izlazim dovoljno s ciljem da nadjem nekoga da bi bila "neslobodna" :)
A malo je i do sreće očito. :D
laly
Posts: 275
Joined: 16/01/2012 14:41

#460 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by laly »

medvjed23 wrote:
laly wrote:@ medvjed23
Ne znam da li si ozenjen, ali da bi ljudi bili u funkcionalnom braku ili vezi moraju imati nesto zajednicko. Kod razlicitih ljudi razliciti kriteriji. Recimo ako neko ima zavrsen fakultet isto tako trazi osobu koja je fakultetski obrazovana jer im je to zajednicko. Vjerski razlozi su isto tako nekim osobama jako vazni. U posljednje vrijeme sam svjedok da neke djevojke ne zele da se zabavljaju s momcima ( cak prekidaju dugogodisnje veze ) koji zive s roditeljima i nemaju namjeru da se odsele u podstanare.
Koliko god to tebi zvucalo cudno vecina ljudi bira da li ce izaci sa nekom osobom po nekim svojim kriterijima, koji su odlucujuci da li ce se ta veza nastaviti i razviti u ljubav.
jesu li veze bile lijepe dok su trajale?
Ne znam, meni su te veze djelovale ok. Trajale su po 4-5 godina. Nisu se mogli dogovoriti gdje ce zivjeti kad se vjencaju. Momci ulozili u opremanje sprata, pa nece u podstanare, a djevojke nece da zive s njihovim roditeljima. I eto...
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#461 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Xavier1 »

nova_ja wrote:
1. jesam, 2.jesam, 3.jesam

Što napisa jedna članica očito ne izlazim dovoljno s ciljem da nadjem nekoga da bi bila "neslobodna" :)
A malo je i do sreće očito. :D
Koliko ti je godina?
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#462 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Yenna »

Xavier1 wrote:
nova_ja wrote:
1. jesam, 2.jesam, 3.jesam

Što napisa jedna članica očito ne izlazim dovoljno s ciljem da nadjem nekoga da bi bila "neslobodna" :)
A malo je i do sreće očito. :D
Koliko ti je godina?
Kaže jedan član sad sam najbolja, ni zelena ni prezrela :-D
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#463 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Xavier1 »

nova_ja wrote:
Xavier1 wrote:
nova_ja wrote:
1. jesam, 2.jesam, 3.jesam

Što napisa jedna članica očito ne izlazim dovoljno s ciljem da nadjem nekoga da bi bila "neslobodna" :)
A malo je i do sreće očito. :D
Koliko ti je godina?
Kaže jedan član sad sam najbolja, ni zelena ni prezrela :-D
25? :zoka:
User avatar
medvjed23
Posts: 26836
Joined: 16/07/2010 13:49

#464 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by medvjed23 »

zizi505 wrote:
medvjed23 wrote:meni vakat da se navikavam na zemlju
Kako znaš da ti je vakat?
krsta me ušćakla, u prsima me nešta stišće, ne da mi disati, i, što je najgore, kad se približim rekordu dilana tomasa, neka mi muka pripadne :sad:
laly wrote:
medvjed23 wrote:
laly wrote:@ medvjed23
Ne znam da li si ozenjen, ali da bi ljudi bili u funkcionalnom braku ili vezi moraju imati nesto zajednicko. Kod razlicitih ljudi razliciti kriteriji. Recimo ako neko ima zavrsen fakultet isto tako trazi osobu koja je fakultetski obrazovana jer im je to zajednicko. Vjerski razlozi su isto tako nekim osobama jako vazni. U posljednje vrijeme sam svjedok da neke djevojke ne zele da se zabavljaju s momcima ( cak prekidaju dugogodisnje veze ) koji zive s roditeljima i nemaju namjeru da se odsele u podstanare.
Koliko god to tebi zvucalo cudno vecina ljudi bira da li ce izaci sa nekom osobom po nekim svojim kriterijima, koji su odlucujuci da li ce se ta veza nastaviti i razviti u ljubav.
jesu li veze bile lijepe dok su trajale?
Ne znam, meni su te veze djelovale ok. Trajale su po 4-5 godina. Nisu se mogli dogovoriti gdje ce zivjeti kad se vjencaju. Momci ulozili u opremanje sprata, pa nece u podstanare, a djevojke nece da zive s njihovim roditeljima. I eto...
pa eto.. bili skupa, zabavljali se i bilo im lijepo.. dakle, radi se o lijepom, pozitivnom iskustvu.. ta ljepota je završila iz razloga iz kojeg je završila.. međutim, da nije završila iz tog razloga, završila bi iz nekog drugog, u krajnjem slučaju zbog smrti..

vječnost nam je nedostupna; čim smo rođeni, osuđeni smo na smrt.. ipak, ne vidim razlog da, dok čekamo na istu, ne prigrlimo komadiće ljepote koji nam se nude..
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#465 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by MarlboroGold »

to je do votke
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#466 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by triconja »

medvjed23 wrote:krsta me ušćakla, u prsima me nešta stišće, ne da mi disati, i, što je najgore, kad se približim rekordu dilana tomasa, neka mi muka pripadne :sad:

[..
Jaro da nije angina? :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#467 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by cendlerbing »

medvjed23 wrote: pa eto.. bili skupa, zabavljali se i bilo im lijepo.. dakle, radi se o lijepom, pozitivnom iskustvu.. ta ljepota je završila iz razloga iz kojeg je završila.. međutim, da nije završila iz tog razloga, završila bi iz nekog drugog, u krajnjem slučaju zbog smrti..

vječnost nam je nedostupna; čim smo rođeni, osuđeni smo na smrt.. ipak, ne vidim razlog da, dok čekamo na istu, ne prigrlimo komadiće ljepote koji nam se nude..
Nikad ništa pozitivnije od tebe nisam pročitala.
Gdje je onaj smajli...onaj znaš...što se vrti ukrug sa šalom od cvijeća? :P
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#468 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Zizi505 »

medvjed23 wrote:
zizi505 wrote:
medvjed23 wrote:meni vakat da se navikavam na zemlju
Kako znaš da ti je vakat?
krsta me ušćakla, u prsima me nešta stišće, ne da mi disati, i, što je najgore, kad se približim rekordu dilana tomasa, neka mi muka pripadne :sad:

Kada nas krsta ušćaknu, a u prsima nas nešto stišće, mi vapimo za životom
Da toliko želiš zemlju, samo bi se prepustio...
ne djeluješ mi ni da si tip za obaranje ovog rekorda, ošta će ti to
User avatar
medvjed23
Posts: 26836
Joined: 16/07/2010 13:49

#469 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by medvjed23 »

ma zajebavam se malo.. rijetko ja to, samo kad mi zatreba doping za stihoklepstvo..
cendlerbing wrote:
medvjed23 wrote: pa eto.. bili skupa, zabavljali se i bilo im lijepo.. dakle, radi se o lijepom, pozitivnom iskustvu.. ta ljepota je završila iz razloga iz kojeg je završila.. međutim, da nije završila iz tog razloga, završila bi iz nekog drugog, u krajnjem slučaju zbog smrti..

vječnost nam je nedostupna; čim smo rođeni, osuđeni smo na smrt.. ipak, ne vidim razlog da, dok čekamo na istu, ne prigrlimo komadiće ljepote koji nam se nude..
Nikad ništa pozitivnije od tebe nisam pročitala.
Gdje je onaj smajli...onaj znaš...što se vrti ukrug sa šalom od cvijeća? :P
ja sam, međede, što bi tvoja nesuđena ljubav rekla, samo realan.. ne zatvaram oči pred istinom da ljudski život sadrži više lošeg nego dobrog, ali mislim da ovo drugo, koliko god skromno bilo, treba prigrliti, njegovati, ukrasiti šarenim mašnama, pa povesti na ples kroz cvijetna polja Image
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#470 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by triconja »

medvjed23 wrote:ma zajebavam se malo.. rijetko ja to, samo kad mi zatreba doping za stihoklepstvo..
cendlerbing wrote:
medvjed23 wrote: pa eto.. bili skupa, zabavljali se i bilo im lijepo.. dakle, radi se o lijepom, pozitivnom iskustvu.. ta ljepota je završila iz razloga iz kojeg je završila.. međutim, da nije završila iz tog razloga, završila bi iz nekog drugog, u krajnjem slučaju zbog smrti..

vječnost nam je nedostupna; čim smo rođeni, osuđeni smo na smrt.. ipak, ne vidim razlog da, dok čekamo na istu, ne prigrlimo komadiće ljepote koji nam se nude..
Nikad ništa pozitivnije od tebe nisam pročitala.
Gdje je onaj smajli...onaj znaš...što se vrti ukrug sa šalom od cvijeća? :P
ja sam, međede, što bi tvoja nesuđena ljubav rekla, samo realan.. ne zatvaram oči pred istinom da ljudski život sadrži više lošeg nego dobrog, ali mislim da ovo drugo, koliko god skromno bilo, treba prigrliti, njegovati, ukrasiti šarenim mašnama, pa povesti na ples kroz cvijetna polja Image
Oj medvide meni ovo baca na onu od atomskog sklonista :lol:
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#471 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Yenna »

edo_79 wrote:
franceska wrote:Mozda ne izlazim dovoljno. Nekada ranije sam postavila temu da li uopce ima slobodnih muskaraca 45-50 godina.
Izgleda da su svi vec ozenjeni :-D
I ja se isto pitam za žene 30-40 :mrgreen: :mrgreen:
Ima nas, samo vas nigdje :-D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#472 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

nova_ja wrote:
edo_79 wrote:
franceska wrote:Mozda ne izlazim dovoljno. Nekada ranije sam postavila temu da li uopce ima slobodnih muskaraca 45-50 godina.
Izgleda da su svi vec ozenjeni :-D
I ja se isto pitam za žene 30-40 :mrgreen: :mrgreen:
Ima nas, samo vas nigdje :-D
ima i nas. :D
pijjuun
Posts: 1
Joined: 04/09/2016 22:15

#473 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by pijjuun »

Xavier1 wrote:
Analiticarr wrote:Covjek je napisao istinu i bezze ga napadate. A za sve je krivo najvece zlo bez kojeg se danas ne moze. A to zlo se zove INTERNET!


Slazem se. Origin od Brauna govori bas o tome. Malo.je reci zlo. Drugi svijet ..

Ma uvijek je bilo isto. Zene padaju na izgled i novac. A razvoda je sada vise nego prije jer sada zene ne ovise o muskarcima i imaju jednake mogucnosti. Pored toga vise nije sramota kad se razvedes.
Istina ..
User avatar
Ludzak
Posts: 5490
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#474 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Ludzak »

Danas se općenito više cijene osobe koje su financijski moćniji (nije bitno kako do para dođu). Dok oni koji su nižeg staleža niko ne šljivi ni jedan posto iako je bolji ili pošteniji od prvog.
U suštini tako je i sa ženama.

Kolektivno društvo je u rasulu. A tome su krivci mediji, internet, brži načini života...
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#475 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by cendlerbing »

...način individualnog rezonovanja, pojam privlačnog, površan pristup, brži život i tobože veća "zauzetost"...
Post Reply