Djevojcice kojima mirise koza

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#1 Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

u moje vrijeme, kad sam ja bio tinejdzer, djevojkama su se uglavnom sviđali sportisti, obrazovani, duhoviti momci. danas je izgleda neki drugi sistem vrijednosti na snazi, gdje kod zena bolje prolaze lokalni kriminalcici, sinovi tajkuna i drugi koji mogu da im priuste skupe poklone i luđi provod. iako dobar dio njih poslije zavrsi u sljivama, u suzama ili ne daj boze na odvikavanju, to ne umanjuje interesovanje za ovaj dio muske populacije. da li je danas postalo normalno da je sve na prodaju, ali doslovno sve?
i nemojte ulijetati sa pricom da je u pitanju mali broj zena, kada ih je iz dana u dan sve vise. dajte da argumentovano diskutujemo da li su iskljucivo slaba ekonomska situacija, ratne posljedice, uticaj zapada ili nesto drugo razlozi za ovu pojavu? evidentno je i da je brakova sve manje, a razvoda sve vise, sto takođe ide u prilog mojoj tvrdnji.

i da, zamolio bih dezurne hejtere da zaobiđu ovu temu! :)
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4353
Joined: 09/09/2018 23:21

#2 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by tuzlak1212 »

strucnjakdemagog wrote:u moje vrijeme, kad sam ja bio tinejdzer, djevojkama su se uglavnom sviđali sportisti, obrazovani, duhoviti momci. danas je izgleda neki drugi sistem vrijednosti na snazi
Image
Momci su pizde vece od cura i to sto ih cure nece pravdaju s tim da nemaju para ili nisu krimosi ili tako nesto sto nema veze sa zdravom logikom. Uglavnom to nije tacno, ne znaju se skinut sa mamine sise i potrudit se oko cure i to je to.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by MarlboroGold »

"Sve je veći broj takvih žena" je proporcijalno broju dana tvoje nesposobnosti da nađeš curu.
Baš si stručnjak... našao takvu temu otvoriti za 8. mart. Pretpostavljam da si to namjerno uradio, a to dosta o tebi govori.
Slažem se sa kolegom tuzlakom.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#4 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

pazi kad sam znao da cete se vas dvojica javiti. jos vam napisah da zaobiđete temu, ali ocigledno nemate snage. :D

lupate gluposti po obicaju. otvorio sam temu da polemisem sa nekim ko je prosao nesto u zivotu, a ne sa vama dvojicom papucara. imate svoju temu gdje se ofirno upucavate kolegicama s foruma, pa se vratite tamo. ja vam tamo vise necu smetati.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#5 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by MarlboroGold »

Nisi vlasnik foruma. Ako hoćeš da imaš istomišljenike na jednom mjestu onda formiraj sektu kao i svaka druga budala.
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#6 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by King Theoden »

To je bjelosvjetski fenomen. Obično se rasplamsa tamo gdje zataji duhovnost.
User avatar
medvjed23
Posts: 26849
Joined: 16/07/2010 13:49

#7 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by medvjed23 »

kad se ta priča potegne, isplivaju dvije predrasude:

1 - žene vole loše momke.. ovo je generalizacija koja počesto izvire iz frustracije te olako i neopravdano polovinu čovječanstva svrstava u isti koš..

2 - ako te žene ne vole, do tebe je, trebaš raditi na sebi, postati najbolja verzija sebe i to.. ovakva priča je šuplja.. ako te žene ili općenito ljudi ne vole, najbolje se s tom činjenicom pomiriti.. probati tu činjenicu mijenjati je gubitak energije, živaca i vremena.. čovjek svakako treba raditi na sebi, ali radi sebe i svoje savjesti, a ne da bi se nekom svidio.. ako si voljiv, voljiv si.. ako si nevoljiv, nevoljiv si.. obrazovanje, novac i rad na sebi u tom smislu mogu dodati ili oduzeti koju nijansu, ali prebaciti čovjeka iz jedne kategoriju u drugu - teško..
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#8 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by ovo_mi_je_nick »

Djevojke su uvijek voljele finansijsku sigurnost i tako će zauvjek biti. A kako će se to zvati u godinama koje dolaze ili su prošle je stvar samo terminima.

Danas je to sponzoruša. Ali bilo koji termin da se koristi on je lijepo upakovan.

I ispravno je da ženi treba ko joj može obezbjediti šta poželi, za nju i potomstvo.

Eh sada zašto krimosi? Pa jednostavno zato što imaju više finansija od nekog profesora geografije koji ima 2 časa sedmicno.

Ono što većinu muškaraca razočara je to što misle kada završe fakuljtet, zaposle se u struci, kupe auto, da će biti prezatrpani porukama, ponudama, da će se žene lijepiti čim izađe na ulicu u svojim 35. godinama.

E pa neće se lijepiti. I onda skontaš da imaš novca ali te opet neće.

Kako sad, hoće nekoga sa novcem a ja ga sad imam a mene neće.

E pa to je žensko hahahaha
User avatar
Edin H.
Posts: 47033
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#9 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Edin H. »

strucnjakdemagog wrote:u moje vrijeme, kad sam ja bio tinejdzer, djevojkama su se uglavnom sviđali sportisti, obrazovani, duhoviti momci.
Jes't vala, Goran Bregovic je bas slabo stajao s trebama :oops:

Gdje ti je ba rock and roll? :skoljka:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#10 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by almir90 »

pratim :D
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4353
Joined: 09/09/2018 23:21

#11 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by tuzlak1212 »

Sve ste vi upravu manje vise, osim u jednom djelu, sto predstavljate te stvari crno bjelim, i definisete pravilo za takvo nesto a tu pravila ne postoje. Pa i muskarci nece zenu kokuza, nece ni sebe kokuza, sto zene ne dizu prasinu oko toga? Tog ima u oba spolna tabora i ovaj topic je taboo da ga nema veceg...
Sjebali bi ste se koliko parova ima da cura finansira skoro sve u vezi, a vi ovdje pisete ovakve gluposti u 2019. :-)
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#12 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Xavier1 »

Zene su u boljoj situaciji u mladosti, ali se zato kasnije situacija mijenja. Kad dodju tridesete a nema nikoga, pa pocne porodica da pita sto je sama, a sve drugarice udate ili pred udajom, padaju zahtjevi samo tako. Ocekujem od Cendlerke isto.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#13 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by cendlerbing »

Ne vjerujem da ću ikad smanjiti svoje zahtjeve. :zoka:
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#14 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by dale cooper »

Xavier1 wrote:Zene su u boljoj situaciji u mladosti, ali se zato kasnije situacija mijenja. Kad dodju tridesete a nema nikoga, pa pocne porodica da pita sto je sama, a sve drugarice udate ili pred udajom, padaju zahtjevi samo tako. Ocekujem od Cendlerke isto.
Džaba se nadaš. :skoljka: :mrgreen:
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#15 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Analiticarr »

Covjek je napisao istinu i bezze ga napadate. A za sve je krivo najvece zlo bez kojeg se danas ne moze. A to zlo se zove INTERNET!
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#16 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Xavier1 »

Analiticarr wrote:Covjek je napisao istinu i bezze ga napadate. A za sve je krivo najvece zlo bez kojeg se danas ne moze. A to zlo se zove INTERNET!
Ma uvijek je bilo isto. Zene padaju na izgled i novac. A razvoda je sada vise nego prije jer sada zene ne ovise o muskarcima i imaju jednake mogucnosti. Pored toga vise nije sramota kad se razvedes.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#17 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by zipoo »

Image
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#18 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by biggrin »

zippo, ovaj brko isti onaj crnac sto se lozis na njega :D
User avatar
smajlic
Posts: 1376
Joined: 18/11/2018 08:55
Location: paketici-i-sve-2019-t156758.html

#19 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by smajlic »

zipoo wrote:Image
:lol:
citas mi misli :thumbup:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#20 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by triconja »

Kae dje ce ti kozabit preko zime :lol:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#21 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Boemica »

To ti sve zavisi od ljudi sa kojima se družiš, ljudi među kojima živiš i onih koji te interesuju.

Naravno da ćeš naletiti na sponzorušu ili neku ženu koja se loži na mafijaše, pare i auta, ako je upoznaš tako što je pet subota zaredom vidiš u Slogi.
Mora se napraviti neki kompromis, ili ćeš biti sa "normalnom" (uslovno normalnom jer ko zna danas šta je više normalno) ali neće uvijek biti dotjerana, napickana, raspoložena za sve što je tebi ćejf, ili ćeš biti sa jednom takvom koju onda moraš nečim i finansirati.

I dobro, ja razumijem da je oku ugodnija, privlačnija žena koja je dotjerana, sređene frizure, našminkana, utegnuta, seksipilna, nego ja kad mi na kasu dođe 763 kupac kojem se moram smješkat a jebem mu sve što ima i nema u sebi, ali zato ja ni nemam vremena da skačem po klubovima i kurčevima i tražim ko će da finansira moje prohtjeve.

Radim u timu sa 16 djevojaka od kojih je 1 udata, 3 žive sa momcima, a 7 njih ima momka i sve su normalne, lijepe, vrijedne djevojke kojima momci rade prosječne poslove, vozaju jeftina auta i izvode ih na jeftina mjesta, jedino je jedna od njih "sponzy" i to se, kad smo sve u timu sinoć izašle da proslavimo osmi mart i vidjelo kad uporediš njen izgled i stil oblačenja i naš.

Mrzim malkice sebe što sam stvorila tu predrasudu o curama koje možda jednostavno vole izgledat seksipilno i izlazit, al' jednostavno me još niko nije razuvjerio.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#22 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by MarlboroGold »

cendlerbing wrote:Ne vjerujem da ću ikad smanjiti svoje zahtjeve. :zoka:
:lol:

Ništa, kako ono kažu... pripremi se za cuke i mace :razz:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#23 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Xavier1 »

Boemica wrote:To ti sve zavisi od ljudi sa kojima se družiš, ljudi među kojima živiš i onih koji te interesuju.

Naravno da ćeš naletiti na sponzorušu ili neku ženu koja se loži na mafijaše, pare i auta, ako je upoznaš tako što je pet subota zaredom vidiš u Slogi.
Mora se napraviti neki kompromis, ili ćeš biti sa "normalnom" (uslovno normalnom jer ko zna danas šta je više normalno) ali neće uvijek biti dotjerana, napickana, raspoložena za sve što je tebi ćejf, ili ćeš biti sa jednom takvom koju onda moraš nečim i finansirati.

I dobro, ja razumijem da je oku ugodnija, privlačnija žena koja je dotjerana, sređene frizure, našminkana, utegnuta, seksipilna, nego ja kad mi na kasu dođe 763 kupac kojem se moram smješkat a jebem mu sve što ima i nema u sebi, ali zato ja ni nemam vremena da skačem po klubovima i kurčevima i tražim ko će da finansira moje prohtjeve.

Radim u timu sa 16 djevojaka od kojih je 1 udata, 3 žive sa momcima, a 7 njih ima momka i sve su normalne, lijepe, vrijedne djevojke kojima momci rade prosječne poslove, vozaju jeftina auta i izvode ih na jeftina mjesta, jedino je jedna od njih "sponzy" i to se, kad smo sve u timu sinoć izašle da proslavimo osmi mart i vidjelo kad uporediš njen izgled i stil oblačenja i naš.

Mrzim malkice sebe što sam stvorila tu predrasudu o curama koje možda jednostavno vole izgledat seksipilno i izlazit, al' jednostavno me još niko nije razuvjerio.
Znaci ti si medju vas pet sto samujete. Nije vam los prosjek.

Da bi djevojka bila sponzy mora imati izgled. Ne moze svaka da se baci u te vode.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#24 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Boemica »

Xavier1 wrote:
Znaci ti si medju vas pet sto samujete. Nije vam los prosjek.

Da bi djevojka bila sponzy mora imati izgled. Ne moze svaka da se baci u te vode.
Ne mora, mora samo da ima đon obraz a da nema savjest, sve drugo se dogradi, ugradi, prefarba ..
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#25 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by King Theoden »

Xavier1 wrote:Da bi djevojka bila sponzy mora imati izgled
A kleopatra? :mrgreen:
Post Reply