Djeca prosjaci

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
terra_incognita
Posts: 1913
Joined: 08/10/2007 11:43
Location: Terra Incognita

#301 Re: Djeca prosjaci

Post by terra_incognita »

Sjedim jedne prilike u City Pubu-u pod onim drvetom i dodje malac, 6-7 godina, sa ahmedijom na glavi. Nije rom, cist pravo, picnut a i nadasve simpatican. I zaprica se on s nama i kaze on i nana prose a iz Tuzle su i dolaze svaki dan :!:

I u neka doba, dijete ko dijete, kaze "moju nanu svi zezaju da vozi BMW". Te upitah pa sta vozi nana i ispostavilo se Peugeot 308 :shock:

Dakle, oni isprose prvenstveno za benzin petobu, pa jos i pride, cim dolaze svaki dan iz TZ a jos se i za 308 ima.


Od tada ne dam novac ni nanama.
User avatar
Logovan
Posts: 94403
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#302 Re: Djeca prosjaci

Post by Logovan »

Eborg wrote:Ma i ovaj 90% vremena prosi, 10% prodaje maramice. Sve kao ta prica placnim glasom: "Hoces mi kupiti da jedem?" Ali svejedno, sve je to mafija koja vrti veliku lovu. Tuzno je da takvi balavci za dan okrenu lovu koju bi pozelio imati u dzepu neki fizikaner koji irgeti cijeli dan ili student koji se smrzava u neuslovnom domu.
Znam ja o kojem se malom radi. Skoro uvijek me pozdravi a nekad mi kaze da mu kupim nesto da jede, itd.
Nevjerovatno koliko ga puta znam vidjeti kako jede pitu, pa hamburger, itd. Non stop nesto zvace. :D Lik jede bolje od mene. :mrgreen:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#303 Re: Djeca prosjaci

Post by Michun »

Logovan wrote:
Eborg wrote:Ma i ovaj 90% vremena prosi, 10% prodaje maramice. Sve kao ta prica placnim glasom: "Hoces mi kupiti da jedem?" Ali svejedno, sve je to mafija koja vrti veliku lovu. Tuzno je da takvi balavci za dan okrenu lovu koju bi pozelio imati u dzepu neki fizikaner koji irgeti cijeli dan ili student koji se smrzava u neuslovnom domu.
Znam ja o kojem se malom radi. Skoro uvijek me pozdravi a nekad mi kaze da mu kupim nesto da jede, itd.
Nevjerovatno koliko ga puta znam vidjeti kako jede pitu, pa hamburger, itd. Non stop nesto zvace. :D Lik jede bolje od mene. :mrgreen:
Nasmija ti mene :lol:
Post Reply