Diskretna veza

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#101 Re: Diskretna veza

Post by chuchumbamayumbe »

ssaammii wrote:Sta mislite o diskretnoj vezi ozenjenog muskarca i udate zene koji oboje vole svoju zenu odnosno muza,ali zele da prosire svoje vidike i da uzivaju u zivotu bez bilo kakve namjere da bilo ko bude povrijedjen jer ipak samo jednom se zivi zar ne ?
Probajte sa svingerajem, to vam je najbolje i kompromisno!
:thumbup:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#102 Re: Diskretna veza

Post by burek_in_space »

ssaammii wrote:Ja licno nemam nista protiv i da druga dva partnera u nasoj cetvorci imaju iste takve veze, ali kad bi im mogli to tek tako predloziti bilo bi dobro.Bojim se da oni nisu takvih shvatanja kao nas dvoje i da bi tek tad mogli nastati problemi jer da jesu onda ta veza i ne bi imala potrebu da bude diskretna bar ne unutar nas cetvoro.
Dobro ba, radi li iko u toj Elektroprivredi majka mu stara?! :oops:
User avatar
Ateista
Posts: 46539
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#103 Re: Diskretna veza

Post by Ateista »

ssaammii wrote:Ja licno nemam nista protiv i da druga dva partnera u nasoj cetvorci imaju iste takve veze, ali kad bi im mogli to tek tako predloziti bilo bi dobro.Bojim se da oni nisu takvih shvatanja kao nas dvoje i da bi tek tad mogli nastati problemi jer da jesu onda ta veza i ne bi imala potrebu da bude diskretna bar ne unutar nas cetvoro.
U tom slucaju, mislim da nisi odabrao pravog partnera za sebe, jer mislim da je kljucno da partner bude priblizno isto otvorenih shvatanja po tom pitanju.

To je kao kad neko ko je otvoren za sex prije braka hoda sa nekom koja nece prije braka, i eto belaja, veza nikako ne moze uspjeti. Cim su tu velike razlike to je problem, ili ce jedno ostati nezadovoljno ili drugo povrijedjeno, a ako zna za to definitivno ljubomorno, cak i ako ne dodje do toga. Laganje i sakrivanje je najgora moguca varijanta u jednoj vezi ili braku.

Najbolje je reci otvoreno za namjeru i zelju, pa ko zna, mogu ljudi nekad i iznenaditi na sta su spremni. :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#104 Re: Diskretna veza

Post by plain vanilla »

ssaammii wrote:Sta mislite o diskretnoj vezi ozenjenog muskarca i udate zene koji oboje vole svoju zenu odnosno muza,ali zele da prosire svoje vidike i da uzivaju u zivotu bez bilo kakve namjere da bilo ko bude povrijedjen jer ipak samo jednom se zivi zar ne ?
znam da od udatih ne mogu momka da nadjem, et' sta mislim :oops: :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#105 Re: Diskretna veza

Post by plain vanilla »

babyline wrote:@vanilla mozda ne nudis to sto nude udate

a sta fali indiskretnoj :D vezi.....
zadevera ti mene :shock:

ne nudim diskreciju, sto jest jest :lol: :lol: :lol:
Mistik_
Posts: 914
Joined: 19/11/2011 12:17

#106 Re: Diskretna veza

Post by Mistik_ »

Poruka za OP-a, pitaj muza sta misli o prosirivanju vidika sa drugim muskarcem, ako on kaze da more onda nek je sa srecom. :-D
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#107 Re: Diskretna veza

Post by ♥ Julianna ♥ »

Sad kad si pročitao/la komentare fohurmaša jelde da si se predomislio/la? :roll:
Mistik_
Posts: 914
Joined: 19/11/2011 12:17

#108 Re: Diskretna veza

Post by Mistik_ »

♥ Julianna ♥ wrote:Sad kad si pročitao/la komentare fohurmaša jelde da si se predomislio/la? :roll:
Jes vraga, u samom uvodu u temu vec je sve izracionalizirala i opravdala, sad joj samo treba vjetar u ledja.
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#109 Re: Diskretna veza

Post by ♥ Julianna ♥ »

Ja ne skontah spol, namjerno je neodređen izgleda, al neka vatra Mistik bije iz tvoje reakcije? Štoo? :roll:
Mistik_
Posts: 914
Joined: 19/11/2011 12:17

#110 Re: Diskretna veza

Post by Mistik_ »

♥ Julianna ♥ wrote:Ja ne skontah spol, namjerno je neodređen izgleda, al neka vatra Mistik bije iz tvoje reakcije? Štoo? :roll:
Kad sam vruc, vruc sam i sta! :lol: :-)

Salim se, ma ne bije nikakva vatra. Nego mi smijesno kako se opravda na foru odmah na pocetku. Kurvam se al to je OK, prosirujem vidike, nedo bog da mi coek sazna za to. Prosirio bi me svu. :-)
User avatar
lady_35
Posts: 11
Joined: 07/11/2011 23:55

#111 Re: Diskretna veza

Post by lady_35 »

Znam da zvuči glupo ali me zanima radi li se tu samo o sexu ili ste se možda igrom slučaja zaljubili jedno u drugo i sad ne znate kako izaći iz svega toga a da nitko ne bude povrijeđen? :roll:
User avatar
malaplavooka
Posts: 3353
Joined: 12/04/2011 12:34
Location: tu....u tvom srcu :)

#112 Re: Diskretna veza

Post by malaplavooka »

Mistik_ wrote:
♥ Julianna ♥ wrote:Ja ne skontah spol, namjerno je neodređen izgleda, al neka vatra Mistik bije iz tvoje reakcije? Štoo? :roll:
Kad sam vruc, vruc sam i sta! :lol: :-)

Salim se, ma ne bije nikakva vatra. Nego mi smijesno kako se opravda na foru odmah na pocetku. Kurvam se al to je OK, prosirujem vidike, nedo bog da mi coek sazna za to. Prosirio bi me svu. :-)

A znači li to da se s mužem ne mogu proširivati vidici? :D
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#113 Re: Diskretna veza

Post by ♥ Julianna ♥ »

babyline wrote:spol je nekako klon'ovski :D
Pa to je ovdje nesporan slučaj :D klonovski je up and down all around :D
User avatar
žulijan asanž
Posts: 1907
Joined: 02/09/2011 15:23
Location: šveCki akciJoni

#114 Re: Diskretna veza

Post by žulijan asanž »

malaplavooka wrote:A znači li to da se s mužem ne mogu proširivati vidici?
evo ja sam pokušao juče sa ženom da proširimo vidike, ali mi je rekla da to nije pravi dan za proširivanje (vidika, naravno), te odstupim od nje brzinom svjetlosti jerbo joj je iskočila čiba posred čela i da ako mi se proširuje (vidik, ofkors) da upalim tv na discovery.
Mistik_
Posts: 914
Joined: 19/11/2011 12:17

#115 Re: Diskretna veza

Post by Mistik_ »

malaplavooka wrote:
Mistik_ wrote:
♥ Julianna ♥ wrote:Ja ne skontah spol, namjerno je neodređen izgleda, al neka vatra Mistik bije iz tvoje reakcije? Štoo? :roll:
Kad sam vruc, vruc sam i sta! :lol: :-)

Salim se, ma ne bije nikakva vatra. Nego mi smijesno kako se opravda na foru odmah na pocetku. Kurvam se al to je OK, prosirujem vidike, nedo bog da mi coek sazna za to. Prosirio bi me svu. :-)

A znači li to da se s mužem ne mogu proširivati vidici? :D
Pa mogu ali u ovom slucaj ne ide tako, taj zar je zamro i gospodja trazi easy way out, razvod braka je nekako dostojanstvenija varijanta.
User avatar
petunija
Posts: 3037
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#116 Re: Diskretna veza

Post by petunija »

Šta je čiba? :?
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#117 Re: Diskretna veza

Post by ♥ Julianna ♥ »

Mistik_ wrote:
♥ Julianna ♥ wrote:Ja ne skontah spol, namjerno je neodređen izgleda, al neka vatra Mistik bije iz tvoje reakcije? Štoo? :roll:
Kad sam vruc, vruc sam i sta! :lol: :-)

Salim se, ma ne bije nikakva vatra. Nego mi smijesno kako se opravda na foru odmah na pocetku. Kurvam se al to je OK, prosirujem vidike, nedo bog da mi coek sazna za to. Prosirio bi me svu. :-)
:lol: :lol: :lol:

al šalu na stranu, potreba za ovakvom vezom zapravo je mnogo više od samo "proširivanja vidika". forumski savjet ih je već osudio na smrtnu kaznu i mislim da pomalo svi glavu okrećemo od onoga što napisa neko ranije, to je realnost.
ja se samo pitam, zašto je uopšte došlo do potrebe da se neko s nekim zbliži i pomisli, ne na jednokratnu zabavu, nego na long term vezu, pored živog i zdravog bračong stvora u bračnoj zajednici :roll:
User avatar
petunija
Posts: 3037
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#118 Re: Diskretna veza

Post by petunija »

ja se samo pitam, zašto je uopšte došlo do potrebe da se neko s nekim zbliži i pomisli, ne na jednokratnu zabavu, nego na long term vezu, pored živog i zdravog bračong stvora u bračnoj zajednici :roll:[/quote]

U 1% slučajeva se ljudi iskreno zaljube u nekoga, a u 99% slučajeva to je obično liječenje kompleksa.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#119 Re: Diskretna veza

Post by hadzinicasa »

ja uvijek fulim interesantne teme....
User avatar
žulijan asanž
Posts: 1907
Joined: 02/09/2011 15:23
Location: šveCki akciJoni

#120 Re: Diskretna veza

Post by žulijan asanž »

petunija wrote:Šta je čiba? :?
čiba je akna po čaršijanerski :D

malo karikiram, jer inače taj izraz ne koristim, ali za potrebe profanisanja ljubavne veze ima svoju jaku lirsku funkciju :D
Mistik_
Posts: 914
Joined: 19/11/2011 12:17

#121 Re: Diskretna veza

Post by Mistik_ »

♥ Julianna ♥ wrote:
Mistik_ wrote:
♥ Julianna ♥ wrote:Ja ne skontah spol, namjerno je neodređen izgleda, al neka vatra Mistik bije iz tvoje reakcije? Štoo? :roll:
Kad sam vruc, vruc sam i sta! :lol: :-)

Salim se, ma ne bije nikakva vatra. Nego mi smijesno kako se opravda na foru odmah na pocetku. Kurvam se al to je OK, prosirujem vidike, nedo bog da mi coek sazna za to. Prosirio bi me svu. :-)
:lol: :lol: :lol:

al šalu na stranu, potreba za ovakvom vezom zapravo je mnogo više od samo "proširivanja vidika". forumski savjet ih je već osudio na smrtnu kaznu i mislim da pomalo svi glavu okrećemo od onoga što napisa neko ranije, to je realnost.
ja se samo pitam, zašto je uopšte došlo do potrebe da se neko s nekim zbliži i pomisli, ne na jednokratnu zabavu, nego na long term vezu, pored živog i zdravog bračong stvora u bračnoj zajednici :roll:
To je vjerovatno nedostatak ljubavi prema trenutnom partneru ali opet strah da se taj partner ne izgubi jer je on vec "siguran". Kazem, razvod je bolja varijanta.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#122 Re: Diskretna veza

Post by plain vanilla »

nek dubi ko sta hoce, sve dok to nije moj muz :mrgreen:
User avatar
petunija
Posts: 3037
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#123 Re: Diskretna veza

Post by petunija »

žulijan asanž wrote:
petunija wrote:Šta je čiba? :?
čiba je akna po čaršijanerski :D

malo karikiram, jer inače taj izraz ne koristim, ali za potrebe profanisanja ljubavne veze ima svoju jaku lirsku funkciju :D
Hvala ;-)
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#124 Re: Diskretna veza

Post by Zelena Carapa »

plain vanilla wrote:nek dubi ko sta hoce, sve dok to nije moj muz :mrgreen:
jest vala bas :D
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#125 Re: Diskretna veza

Post by ♥ Julianna ♥ »

Pa dobro možda ima i toga, samodokazivanja, vraćanje izgubljene mladosti, kriza godina, ovo ono...ali mislim da su one druge polovine podjednako krive.

@ mistik - razvod jeste bolja varijanta od lošeg braka u svakom slučaju ako je već došlo do toga. ali meni ova potreba da s nekim paralelno održavaš vezu, govori više. Da to nije loš brak, nego da s njom samo akteri ove priče popunjavaju rupe u sistemu koje nisu mogli sa partnerima. Nije fer ni prema kome u tom kvadratu i jest partner sigurica, ali ne bih rekla da nema ljubavi u tom braku. kako bi praktično izgledala ta paralelna priča? ne može se živjeti s nekim, pa ni vezu održavati kakvu god, a da se ne razmijenjuju emocije. Postavljanje ove teme na ovako jednom banalnom mjestu znači da ni sam postavljač nije siguran u svoju odluku, upravo iz neke privrženosti stalnom partneru.
Post Reply