discus herniae

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 43560
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1526 Re: discus herniae

Post by pici »

banjaluka078 wrote: 30/07/2020 19:01 Da probamo ovo? :D :D :D :D

isklesa ka klesar ko titinu bistu u marsalci :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7406
Joined: 16/01/2007 23:38

#1527 Re: discus herniae

Post by banjaluka078 »

Ja se na kičmu više ne žalim, sve očekujem macolu odnekud. :D
User avatar
pici
Posts: 43560
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1528 Re: discus herniae

Post by pici »

banjaluka078 wrote: 31/07/2020 13:18 Ja se na kičmu više ne žalim, sve očekujem macolu odnekud. :D
sto bi nas narod reko, nema smrti brez malja... :mrgreen:
User avatar
No_Ke
Posts: 129
Joined: 04/12/2012 18:17

#1529 Re: discus herniae

Post by No_Ke »

ArminCo wrote: 25/07/2020 11:07
stetoskop wrote: 22/07/2020 22:05
No_Ke wrote: 21/07/2020 21:18 @zemomak
Brz i uspjesan oporavak ti zelim! Jedino mi nije jasno zašto izvaliti bruku love za Zg kad potpuno isti zahvat za 0 KM dobijes na kosevu? Da je minimalno invazivna metoda op pa bi rekao ok.. Ja sam operisan prije jace od godinu na kosevu, dr Burazerovic.. Isti rez, ista metoda.. Ev dobar!
Jesi li siguran da ti je urađena operacija METRX metodom? Koliko znam na Koševu se radi Microdiscectomia, a za METRX metodu na Koševu, to sad prvi put čujem od tebe. Ako je tako, onda je to super vijest.
Koliko sam ja vidio u predhodnim postovima operacija je rađena u Zagrebu u jednoj privatnoj bolnici
Do mene je. Valjda kako sam vidio taj rez pa sam otisao da je istom metodom. Helem be mislim da je metrx toliko bolja metoda osim vjerovatno faze oporavka koja je dosta manja. Al ne vrijedi samo to tolikih para..
User avatar
zemomak
Posts: 1686
Joined: 30/08/2008 14:47

#1530 Re: discus herniae

Post by zemomak »

stetoskop wrote: 22/07/2020 22:05
No_Ke wrote: 21/07/2020 21:18 @zemomak
Brz i uspjesan oporavak ti zelim! Jedino mi nije jasno zašto izvaliti bruku love za Zg kad potpuno isti zahvat za 0 KM dobijes na kosevu? Da je minimalno invazivna metoda op pa bi rekao ok.. Ja sam operisan prije jace od godinu na kosevu, dr Burazerovic.. Isti rez, ista metoda.. Ev dobar!
Jesi li siguran da ti je urađena operacija METRX metodom? Koliko znam na Koševu se radi Microdiscectomia, a za METRX metodu na Koševu, to sad prvi put čujem od tebe. Ako je tako, onda je to super vijest.
jeste, tako mi pise u otpusnom pismu...
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#1531 Re: discus herniae

Post by General War »

Evo bogami i ja fasovao, extruziju diska L5-S1...sto pokazuje MRI, nikad prije nisam imao nikakvih tegoba, smenjila spinalni kanal na 1mm...kaze doktorica opste kad sam joj pokazao snimak da sto prije operaciju da uradim...mada sto sam svijeta vidio niko se sa operacijom nije usrecio...pa cuo za nekog doktora u Zavidovicima da je strucnjak mada ne znam je li radi i da li ista moze uradiyi za ovakvu povredu.
Ima li ko kakvih prijedloga, ove sedmice idem kod neurohirurga na pregled...je li se ko pperisao, isao kod tog doktora u zavidovice?
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5607
Joined: 04/08/2020 19:22

#1532 Re: discus herniae

Post by -Chesterfield- »

General War wrote: 12/09/2020 22:13 Evo bogami i ja fasovao, extruziju diska L5-S1...sto pokazuje MRI, nikad prije nisam imao nikakvih tegoba, smenjila spinalni kanal na 1mm...kaze doktorica opste kad sam joj pokazao snimak da sto prije operaciju da uradim...mada sto sam svijeta vidio niko se sa operacijom nije usrecio...pa cuo za nekog doktora u Zavidovicima da je strucnjak mada ne znam je li radi i da li ista moze uradiyi za ovakvu povredu.
Ima li ko kakvih prijedloga, ove sedmice idem kod neurohirurga na pregled...je li se ko pperisao, isao kod tog doktora u zavidovice?
Taj iz Zavidovica će ti uraditi ovaj zahvat od 03:35 minute. Vrat neće dirati. Pregledat će MR...na kraju ti da papir sa vježbama. Jedna vježba prekrižena - kobra.

Kako misliš smanjila spinalni kanal na 1 mm? Da nije za 1 mm?

User avatar
stetoskop
Posts: 1358
Joined: 21/06/2010 18:12
Location: Pokraj Sarajeva
Grijem se na: Fujitsu 12llce
Vozim: Wartburg 353 karavan

#1533 Re: discus herniae

Post by stetoskop »

General War wrote: 12/09/2020 22:13 Evo bogami i ja fasovao, extruziju diska L5-S1...sto pokazuje MRI, nikad prije nisam imao nikakvih tegoba, smenjila spinalni kanal na 1mm...kaze doktorica opste kad sam joj pokazao snimak da sto prije operaciju da uradim...mada sto sam svijeta vidio niko se sa operacijom nije usrecio...pa cuo za nekog doktora u Zavidovicima da je strucnjak mada ne znam je li radi i da li ista moze uradiyi za ovakvu povredu.
Ima li ko kakvih prijedloga, ove sedmice idem kod neurohirurga na pregled...je li se ko pperisao, isao kod tog doktora u zavidovice?
Sve zavisi koliko si loš...
Ako te uhvatilo toliko da ne možeš trpiti, onda češ moliti i klečati pred neurohirurgom da te operiše, a ako nisi toliko loš, onda tražiš druge opcije. Extruzija je jako loš nalaz i loše su prognoze bez operacije. Ako ti je dobar ostatak kičme, a samo loš taj disk l5-s1, onda ti je dobra prognoza i dešava se da ljudi poslije oporavka od operacije mogu nastaviti raditi fizičke poslove i baviti se sportom.
Dešava se da ljudi sa dodatnim problemima na kičmi (skolioza, kifoza, lordoza, hernije i degeneracije diskova na drugim nivoima...) imaju dugoročan i težak oporavak poslije operacije uz obavezu stalnog vježbanja.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#1534 Re: discus herniae

Post by General War »

stetoskop wrote: 12/09/2020 22:53
General War wrote: 12/09/2020 22:13 Evo bogami i ja fasovao, extruziju diska L5-S1...sto pokazuje MRI, nikad prije nisam imao nikakvih tegoba, smenjila spinalni kanal na 1mm...kaze doktorica opste kad sam joj pokazao snimak da sto prije operaciju da uradim...mada sto sam svijeta vidio niko se sa operacijom nije usrecio...pa cuo za nekog doktora u Zavidovicima da je strucnjak mada ne znam je li radi i da li ista moze uradiyi za ovakvu povredu.
Ima li ko kakvih prijedloga, ove sedmice idem kod neurohirurga na pregled...je li se ko pperisao, isao kod tog doktora u zavidovice?
Sve zavisi koliko si loš...
Ako te uhvatilo toliko da ne možeš trpiti, onda češ moliti i klečati pred neurohirurgom da te operiše, a ako nisi toliko loš, onda tražiš druge opcije. Extruzija je jako loš nalaz i loše su prognoze bez operacije. Ako ti je dobar ostatak kičme, a samo loš taj disk l5-s1, onda ti je dobra prognoza i dešava se da ljudi poslije oporavka od operacije mogu nastaviti raditi fizičke poslove i baviti se sportom.
Dešava se da ljudi sa dodatnim problemima na kičmi (skolioza, kifoza, lordoza, hernije i degeneracije diskova na drugim nivoima...) imaju dugoročan i težak oporavak poslije operacije uz obavezu stalnog vježbanja.
Ostalo je dobro koliko mogu razabrati, kod neuro hirurga sam narucen za sljedecu sedmicu pa cu vidjeti. Nije da se nemoze trpiti jos samo vise utrnulo i pocela me peta zariti na malo duze hodanje...rekoh odnio vrag salu.
Hvala.
Hvala
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#1535 Re: discus herniae

Post by General War »

-Chesterfield- wrote: 12/09/2020 22:38
General War wrote: 12/09/2020 22:13 Evo bogami i ja fasovao, extruziju diska L5-S1...sto pokazuje MRI, nikad prije nisam imao nikakvih tegoba, smenjila spinalni kanal na 1mm...kaze doktorica opste kad sam joj pokazao snimak da sto prije operaciju da uradim...mada sto sam svijeta vidio niko se sa operacijom nije usrecio...pa cuo za nekog doktora u Zavidovicima da je strucnjak mada ne znam je li radi i da li ista moze uradiyi za ovakvu povredu.
Ima li ko kakvih prijedloga, ove sedmice idem kod neurohirurga na pregled...je li se ko pperisao, isao kod tog doktora u zavidovice?
Taj iz Zavidovica će ti uraditi ovaj zahvat od 03:35 minute. Vrat neće dirati. Pregledat će MR...na kraju ti da papir sa vježbama. Jedna vježba prekrižena - kobra.

Kako misliš smanjila spinalni kanal na 1 mm? Da nije za 1 mm?

...nalaz kaze na 1mm...da makar znam od cega...na kraju nalaza kaze "Facet desease".
User avatar
Dozer
Posts: 28369
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#1536 Re: discus herniae

Post by Dozer »

Ovu bih i ja masir'o :D
User avatar
Nekako s proljeća
Posts: 4797
Joined: 01/12/2006 22:59
Location: Pozdrav domovini!

#1537 Re: discus herniae

Post by Nekako s proljeća »

Kostolomac iz Olimpijskog na aparatima.
Dadoooo
Posts: 96
Joined: 16/04/2013 00:37

#1538 Re: discus herniae

Post by Dadoooo »

Pozdrav, uradio sam magnet i nalaz je ovaj

L1- L2 IV prostor je održane visine, znaci desikacije i anularnog bubrenja diska. Nema stenoze, duralne vreće, spinalnog kanalal niti iv foramena.
L2-L3 IV prostor je održane visine, anularno bubrenje diska bez stenoze, duralne vreće, spinalnog kanalal niti iv foramena.
L3-L4 IV prostor je održane visine, početno anularno bubrenje, uz lijevu lateralnu konturu diskretan hiperintenzitet ali bez konsekvenci u smislu fisure ili rupture pri sadašnjem pregledu. Nema stenoze, duralne vreće, spinalnog kanalal niti iv foramena.
L4-L5 IV prostor održane visine, početna protruziaj diska lijevim lateralnim obodom bez kosekvenci na lijevi iv foramen. Nema stenoze, spinalnog kanala, duralne vreće i iv foramena.
L5-S1 IV prostor je dijelom reducirane visine, dorzolateralno lijevo izbočenje diska koje ekstendira ka lijevo iv foramenu i sužava ga sa isilateralnim DRK sa podležnim radiksom u odstupu- Nema stenoze, spinalnog kanala, duralne vreće niti iv foramena.

Imam strasne bolove u lijevoj nozi, od potkoljenice, lista pa do stopala. Kad' duze stojim bolovi su i u donjem dijelu ledja. Dobio sam preporuku da idem kod neurologa i da radim neki test iglicama (zivac da testiraju ?). Da li ima nade za mene bez operacije ?
User avatar
stetoskop
Posts: 1358
Joined: 21/06/2010 18:12
Location: Pokraj Sarajeva
Grijem se na: Fujitsu 12llce
Vozim: Wartburg 353 karavan

#1539 Re: discus herniae

Post by stetoskop »

Dadoooo wrote: 15/10/2020 16:10 Imam strasne bolove u lijevoj nozi, od potkoljenice, lista pa do stopala. Kad' duze stojim bolovi su i u donjem dijelu ledja. Dobio sam preporuku da idem kod neurologa i da radim neki test iglicama (zivac da testiraju ?). Da li ima nade za mene bez operacije ?
Nisi naveo koliko dugo imaš bolove, a to je jako bitno. Kada krenu bolovi bez prestanka, tada ti krene i odbrojavanje da ih se pokušaš riješiti bez operacije. Što duže traju, mišići slabe, a to će ti samo pogoršati stanje i dodatnu štetu praviti na kičmi, jer nju drže mišići.Također, ako su već dugo slabili mišići, slabije su prognoze za oporavak poslije operacije.

To što ćeš raditi kod neurologa je EMNG nalaz.
Po ovome što je navedeno na nalazu trebalo bi da može bez operacije da se sredi aktivnim vježbanjem. Ali najprije trebaš otići kod neurohirurga da pogleda snimku. Ako on kaže da probaš fizikalnim terapijama, onda se dobro potrudi, plaćaj privatno idi na plivanje leđno, itd....
Otprilike 6 mjeseci se pokušava konzervativnim metodama, ako ne uspije, onda ide operacija.
Dadoooo
Posts: 96
Joined: 16/04/2013 00:37

#1540 Re: discus herniae

Post by Dadoooo »

stetoskop wrote: 16/10/2020 09:50
Dadoooo wrote: 15/10/2020 16:10 Imam strasne bolove u lijevoj nozi, od potkoljenice, lista pa do stopala. Kad' duze stojim bolovi su i u donjem dijelu ledja. Dobio sam preporuku da idem kod neurologa i da radim neki test iglicama (zivac da testiraju ?). Da li ima nade za mene bez operacije ?
Nisi naveo koliko dugo imaš bolove, a to je jako bitno. Kada krenu bolovi bez prestanka, tada ti krene i odbrojavanje da ih se pokušaš riješiti bez operacije. Što duže traju, mišići slabe, a to će ti samo pogoršati stanje i dodatnu štetu praviti na kičmi, jer nju drže mišići.Također, ako su već dugo slabili mišići, slabije su prognoze za oporavak poslije operacije.

To što ćeš raditi kod neurologa je EMNG nalaz.
Po ovome što je navedeno na nalazu trebalo bi da može bez operacije da se sredi aktivnim vježbanjem. Ali najprije trebaš otići kod neurohirurga da pogleda snimku. Ako on kaže da probaš fizikalnim terapijama, onda se dobro potrudi, plaćaj privatno idi na plivanje leđno, itd....
Otprilike 6 mjeseci se pokušava konzervativnim metodama, ako ne uspije, onda ide operacija.
Imao sam trnjenja u listu unazad dvije godine, al' nekad jednom u mjesec, nekad u dva, nekad 2x u 7 dana, uglavnom moglo se trpiti jer nisam puno obracao paznju. Sad su poceli jaki bolovi, zadnjih 20ak dana, kada vise stojim i hodam, bolovi su jaci, kada sjedim ili lezim, minimalni. Mene konkretno najvise noga boli. U ponedjeljak idem kod neurohirurga pa cu vidjeti sta kaze.
User avatar
stetoskop
Posts: 1358
Joined: 21/06/2010 18:12
Location: Pokraj Sarajeva
Grijem se na: Fujitsu 12llce
Vozim: Wartburg 353 karavan

#1541 Re: discus herniae

Post by stetoskop »

Ako on u nalazu vidi da je nešto opasno, onda je operacija neizbježna. Ali po ovome opisu nalaza, najvjerovatnije će te uputiti da radiš fizikalne. Pokušaj sve da bi izbjegao operaciju, jer je oporavak dug i spor, pogotovo kod tebe, što ti na više nivoa imaš promjene. Uglavnom, moraš okrenuti novi list u životu, izbjegavati teške poslove, nikad podići teško, početi stalno vježbati, voditi računa o kilaži itd..
User avatar
Maja
Posts: 59
Joined: 06/10/2020 23:37
Contact:

#1542 Re: discus herniae

Post by Maja »

General War wrote: 12/09/2020 23:00
stetoskop wrote: 12/09/2020 22:53
General War wrote: 12/09/2020 22:13 Evo bogami i ja fasovao, extruziju diska L5-S1...sto pokazuje MRI, nikad prije nisam imao nikakvih tegoba, smenjila spinalni kanal na 1mm...kaze doktorica opste kad sam joj pokazao snimak da sto prije operaciju da uradim...mada sto sam svijeta vidio niko se sa operacijom nije usrecio...pa cuo za nekog doktora u Zavidovicima da je strucnjak mada ne znam je li radi i da li ista moze uradiyi za ovakvu povredu.
Ima li ko kakvih prijedloga, ove sedmice idem kod neurohirurga na pregled...je li se ko pperisao, isao kod tog doktora u zavidovice?
Sve zavisi koliko si loš...
Ako te uhvatilo toliko da ne možeš trpiti, onda češ moliti i klečati pred neurohirurgom da te operiše, a ako nisi toliko loš, onda tražiš druge opcije. Extruzija je jako loš nalaz i loše su prognoze bez operacije. Ako ti je dobar ostatak kičme, a samo loš taj disk l5-s1, onda ti je dobra prognoza i dešava se da ljudi poslije oporavka od operacije mogu nastaviti raditi fizičke poslove i baviti se sportom.
Dešava se da ljudi sa dodatnim problemima na kičmi (skolioza, kifoza, lordoza, hernije i degeneracije diskova na drugim nivoima...) imaju dugoročan i težak oporavak poslije operacije uz obavezu stalnog vježbanja.
Ostalo je dobro koliko mogu razabrati, kod neuro hirurga sam narucen za sljedecu sedmicu pa cu vidjeti. Nije da se nemoze trpiti jos samo vise utrnulo i pocela me peta zariti na malo duze hodanje...rekoh odnio vrag salu.
Hvala.
Hvala
De mi reci sta ti je rekao neurohirurg i kako se sad osjecas. Pitam jer imamo isti problem.
Android Knego
Posts: 1557
Joined: 13/03/2012 08:11

#1543 Re: discus herniae

Post by Android Knego »

General War wrote: 12/09/2020 22:13 Ima li ko kakvih prijedloga, ove sedmice idem kod neurohirurga na pregled...je li se ko pperisao, isao kod tog doktora u zavidovice?
Moja rodica ide kod tog lika u Zavidoviće po potrebi (jednom u 2-3 godine). Nije svemoguć, ali ako je tvoj problem u njegovom djelokrugu bićeš mu zahvalan što postoji.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#1544 Re: discus herniae

Post by General War »

Maja wrote: 19/10/2020 01:13
General War wrote: 12/09/2020 23:00
stetoskop wrote: 12/09/2020 22:53
Sve zavisi koliko si loš...
Ako te uhvatilo toliko da ne možeš trpiti, onda češ moliti i klečati pred neurohirurgom da te operiše, a ako nisi toliko loš, onda tražiš druge opcije. Extruzija je jako loš nalaz i loše su prognoze bez operacije. Ako ti je dobar ostatak kičme, a samo loš taj disk l5-s1, onda ti je dobra prognoza i dešava se da ljudi poslije oporavka od operacije mogu nastaviti raditi fizičke poslove i baviti se sportom.
Dešava se da ljudi sa dodatnim problemima na kičmi (skolioza, kifoza, lordoza, hernije i degeneracije diskova na drugim nivoima...) imaju dugoročan i težak oporavak poslije operacije uz obavezu stalnog vježbanja.
Ostalo je dobro koliko mogu razabrati, kod neuro hirurga sam narucen za sljedecu sedmicu pa cu vidjeti. Nije da se nemoze trpiti jos samo vise utrnulo i pocela me peta zariti na malo duze hodanje...rekoh odnio vrag salu.
Hvala.
Hvala
De mi reci sta ti je rekao neurohirurg i kako se sad osjecas. Pitam jer imamo isti problem.
Cekam drugi MRI snimak, jer sam otisao kod Dr. Cebica, jer mi je od prvog pita vec bolje, a bio sam katastrofa. Ako se odlucite, ponesite snimak sa sobom, toplo ga preporucujem...ali necu izbjec noz , samo cekam snimak pa da se odlucim privatno u Zagreb ili tuzla.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#1545 Re: discus herniae

Post by General War »

Android Knego wrote: 19/10/2020 03:06
General War wrote: 12/09/2020 22:13 Ima li ko kakvih prijedloga, ove sedmice idem kod neurohirurga na pregled...je li se ko pperisao, isao kod tog doktora u zavidovice?
Moja rodica ide kod tog lika u Zavidoviće po potrebi (jednom u 2-3 godine). Nije svemoguć, ali ako je tvoj problem u njegovom djelokrugu bićeš mu zahvalan što postoji.
Bio, tip me sredio, a vec mi prsti na nozi bili pali..a vec uradio nalaze za pre operaciju.
:thumbup:
Dadoooo
Posts: 96
Joined: 16/04/2013 00:37

#1546 Re: discus herniae

Post by Dadoooo »

Neki kontakt tog doktora iz Zavidovica ? Bio sam danas kod neurohirurga i kaze da pokusam mjesec dana fiskalne i ako mogu da odem u Zavidovice kod doktora, da pokusam. MRI sam slao kod Roberta (Zagreb) i rekao je da je zivac dobro pritisnut i da mi je operacija jedino rjesenje. Ipak, hocu da pokusam sve prije noza.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5607
Joined: 04/08/2020 19:22

#1547 Re: discus herniae

Post by -Chesterfield- »

General War wrote: 19/10/2020 13:59
Android Knego wrote: 19/10/2020 03:06
General War wrote: 12/09/2020 22:13 Ima li ko kakvih prijedloga, ove sedmice idem kod neurohirurga na pregled...je li se ko pperisao, isao kod tog doktora u zavidovice?
Moja rodica ide kod tog lika u Zavidoviće po potrebi (jednom u 2-3 godine). Nije svemoguć, ali ako je tvoj problem u njegovom djelokrugu bićeš mu zahvalan što postoji.
Bio, tip me sredio, a vec mi prsti na nozi bili pali..a vec uradio nalaze za pre operaciju.
:thumbup:
Da li je radio ovo? :D

https://youtu.be/nJpuXMdFhsY

Hajde opiši šta tačno?
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5607
Joined: 04/08/2020 19:22

#1548 Re: discus herniae

Post by -Chesterfield- »

Dadoooo wrote: 19/10/2020 21:59 Neki kontakt tog doktora iz Zavidovica ? Bio sam danas kod neurohirurga i kaze da pokusam mjesec dana fiskalne i ako mogu da odem u Zavidovice kod doktora, da pokusam. MRI sam slao kod Roberta (Zagreb) i rekao je da je zivac dobro pritisnut i da mi je operacija jedino rjesenje. Ipak, hocu da pokusam sve prije noza.
032878701
Dadoooo
Posts: 96
Joined: 16/04/2013 00:37

#1549 Re: discus herniae

Post by Dadoooo »

-Chesterfield- wrote: 19/10/2020 22:08
Dadoooo wrote: 19/10/2020 21:59 Neki kontakt tog doktora iz Zavidovica ? Bio sam danas kod neurohirurga i kaze da pokusam mjesec dana fiskalne i ako mogu da odem u Zavidovice kod doktora, da pokusam. MRI sam slao kod Roberta (Zagreb) i rekao je da je zivac dobro pritisnut i da mi je operacija jedino rjesenje. Ipak, hocu da pokusam sve prije noza.
032878701
Hvala :thumbup:
User avatar
Maja
Posts: 59
Joined: 06/10/2020 23:37
Contact:

#1550 Re: discus herniae

Post by Maja »

General War wrote: 19/10/2020 13:57 Cekam drugi MRI snimak, jer sam otisao kod Dr. Cebica, jer mi je od prvog pita vec bolje, a bio sam katastrofa. Ako se odlucite, ponesite snimak sa sobom, toplo ga preporucujem...ali necu izbjec noz , samo cekam snimak pa da se odlucim privatno u Zagreb ili tuzla.
Sad bih ti postavila 876 pitanja jer, kao sto rekoh, imamo isti problem a i sama sam razmisljala da odem tom Cebicu.
Ali necu da ti dosadjujem pa cu ti postaviti samo 3. Ako mi ne odgovoris, plakat cu, da znas.

1. Od kad imas bolove a od kad trnjenje noge
2. Jel kod Cebica za ekstruziju ide samo jedan tretman ili moras opet ici
3. Je li ti dao ikakve tablete ili vjezbe da radis

Jedna info... Ne znam jesi li znao, kad se jednom operises ne smijes vise ici kod kiroprakticara plus sto se ekstruzija ponovo vraca.
Post Reply