Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Šef
Posts: 1275
Joined: 05/11/2010 18:19
Location: retroseksualac

#26 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by Šef »

Dr.Mr.Fr. wrote:Da sam na Bakirovom mjestu uzeo bih onaj njegov znaci i sve ga po glavi lupao, za svaki znaci dva puta ga spucam :D
Sreća pa je Bakir elokventniji. :lol: :roll: Jedna riječ pa "eeeeeeeeeee" pa jedna riječ pa "eeeeeeeeeeeee"...
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#27 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by JoseMujica »

znači opet pušimo :D
User avatar
Dr.Mr.Fr.
Posts: 1235
Joined: 29/12/2010 12:41

#28 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by Dr.Mr.Fr. »

Šef wrote:
Dr.Mr.Fr. wrote:Da sam na Bakirovom mjestu uzeo bih onaj njegov znaci i sve ga po glavi lupao, za svaki znaci dva puta ga spucam :D
Sreća pa je Bakir elokventniji. :lol: :roll: Jedna riječ pa "eeeeeeeeeee" pa jedna riječ pa "eeeeeeeeeeeee"...

e covjek je 75 puta rekao znaci, pa Vo bi skontao, mislim zaista :roll:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#29 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by sheilak »

Alisa u zemlji čuda wrote:Vjerni drug SDP-a, od malih nogu... tako i treba krenuti, mic po mic i dodjes do pozicije direktora EP, a djelujes iz pozadine. Tako kazu...

Btw, koliko mu je godina, gdje je ranije radio, osim sto je asistent na Ekonomiji, kakve je rezultate postigao? Cula sam da radi i doktorat... lijepo!
Ma, kao da ce se njega licno ista pitati.
User avatar
El Vanjcho
Posts: 235
Joined: 16/06/2011 04:51
Location: sa druge strane jastuka

#30 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by El Vanjcho »

Šef wrote:"Znači" je srbijanski "specijalitet" i to onaj šanerski, zemunski. Kako Zemunac izjavljuje saučešće: "Znači brate, tuga". :roll: I vrh je ali to je nešto što svi koriste i manje je u upotrebi.

Sramota je da se tako izražava neki direktor ili funkcioner. To govori da nije elokventan, da nije načitan, manjka mu riječi... Onda se s pravom postavlja pitanje kako je završio fakultet ako ne zna dvije sastaviti bez poštapalice?

Sjećam se još u osnovnoj školi kad odgovaraš s-h se tad zvao :) , čim počneš upotrebljavati "znači", "eeeeeeeee", "ovaaaaj", "ovoga"... Ocjena ti je manje, još ti se nastavnica naruga pred čitavim razredom. Ali dobro, to su bila mračna vremena.
Upravo tako, zemunski sleng, znaci, brateeeeee

Ali ne konta to svako, to je ipak lokalna fora.
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#31 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by ♥ Julianna ♥ »

Zemunski klan u Elektroprivredi ..znači EXSKluzivno, skandalozno! :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#32 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by plain vanilla »

Šef wrote:"Znači" je srbijanski "specijalitet" i to onaj šanerski, zemunski. Kako Zemunac izjavljuje saučešće: "Znači brate, tuga". :roll: I vrh je ali to je nešto što svi koriste i manje je u upotrebi.

Sramota je da se tako izražava neki direktor ili funkcioner. To govori da nije elokventan, da nije načitan, manjka mu riječi... Onda se s pravom postavlja pitanje kako je završio fakultet ako ne zna dvije sastaviti bez poštapalice?

Sjećam se još u osnovnoj školi kad odgovaraš s-h se tad zvao :) , čim počneš upotrebljavati "znači", "eeeeeeeee", "ovaaaaj", "ovoga"... Ocjena ti je manje, još ti se nastavnica naruga pred čitavim razredom. Ali dobro, to su bila mračna vremena.
to je bila najstrashnija rijec koju si mogao reci :D
Cim kazes dva puta ovaaaj, ide keciga
User avatar
WipeOut
Posts: 1449
Joined: 07/07/2010 09:15
Location: I'm Somewhere in Between What is real & just a dream

#33 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by WipeOut »

pazite...znači :roll:

....znači užas :oops:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#34 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by vjesticanametli »

♥ Julianna ♥ wrote:Zemunski klan u Elektroprivredi ..znači EXSKluzivno, skandalozno! :lol:
:shock: :D :lol: :lol: :run: :roll: :-) :-D :D :sad: :shock: :shock: :shock:
User avatar
Šef
Posts: 1275
Joined: 05/11/2010 18:19
Location: retroseksualac

#35 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by Šef »



:D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#36 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by madner »

Znaci, bitno je kako se kaze, znacajno znaci.
Stutterer
Posts: 65
Joined: 01/12/2009 08:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by Stutterer »

PipiDugaDevetka wrote:
armin.i.am wrote:
recto-verso wrote:Pa Boze dragi, pa majko mila, pa ljudi moji, pa nema vise pa , vec ZNACI :-)

http://www.youtube.com/watch?v=XoKgDvHI ... dded#at=13
ako ce obavljati svoj posao najbolje moguce, meni nece smetati njegove uzrecice :D
Ni meni neće smetati poštapalice generalnog ako će se tako organizovati da moj komšija, predratni direktor EDP Novi grad-sadašnji penzioner EDP, prestane krasti struju, a to pokradeno prestanu prikazivati kao gubici u transportu!
:lol: :bih:
žuta
Posts: 527
Joined: 19/01/2011 09:23

#38 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by žuta »

nek krade ko god može pa šta nam ostane
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#39 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by PipiDugaDevetka »

žuta wrote:nek krade ko god može pa šta nam ostane
Vot abaut predizborno obećanje o dolasku Valtera i općenju sa prvim ženskim precima svima koji potpadaju pod klauzule budućeg Zakona o opljačkanoj imovini?

Ne donesu li ga makar na ''federativnom'' nivou, neće više @PipiDD glasati za platformaše!
žuta
Posts: 527
Joined: 19/01/2011 09:23

#40 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by žuta »

mešćini doći će nam valter jebače nam mater
User avatar
Sed
Posts: 133
Joined: 14/03/2011 16:18
Contact:

#41 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by Sed »

žuta wrote:mešćini doći će nam valter ****** nam mater
Ja sam tebe znači upravo cenzurisao jer znači ovo nije forum "Bez cenzure" i znači ti se ne možeš tako izražavati.
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#43 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by anthraxQ »

znači dilajla.... :-)
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#44 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by perfect_guy »

Alisa u zemlji čuda wrote:Cula sam da radi i doktorat... lijepo!
znači doktorirao, ovaj, znači, u martu
45cents
Posts: 1081
Joined: 03/03/2008 20:35
Location: Ono
Contact:

#45 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by 45cents »

ZnaĆi da sam ja ovdje pisao prije znaĆi 6 mjeseci da će znaĆi nama biti isto, jer znaĆi svi znamo znaĆi Zlayine znaĆi kadrove i znaĆi da je ovo znaĆi njegov doktorĆiĆ znaĆi da nam ovO predaje djeci ekonomiju; znaĆi da nam je ovO Valter, da prostiš, znaĆi, i da je ovo ta promjena za ĆoJeka sa ovakvom glOvom; znaĆi da su mi ovdje neki oĆi vadili na znaĆi moje komentare, a znaĆi sada da je predstava gotova.......

ZnaĆi nema više šuplje, jer znaĆi sad se sve pokazalo i ko je znaĆi asistent, i ko je znaĆi doktor znaĆi nauka znaĆi i ko je derktUr preduzeĆa onog velikaĆkog, Đe traJvan stoji samo da oda poĆast ZalaYinim znaĆi poletarcima, em znaĆi mladi, em znaĆi naĆitani, em znaĆi direktori, em znaĆi GAME OVER - država z(l)a ĆoJeka.

:shock:
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#46 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by brucos7 »

45cents wrote:ZnaĆi da sam ja ovdje pisao prije znaĆi 6 mjeseci da će znaĆi nama biti isto, jer znaĆi svi znamo znaĆi Zlayine znaĆi kadrove i znaĆi da je ovo znaĆi njegov doktorĆiĆ znaĆi da nam ovO predaje djeci ekonomiju; znaĆi da nam je ovO Valter, da prostiš, znaĆi, i da je ovo ta promjena za ĆoJeka sa ovakvom glOvom; znaĆi da su mi ovdje neki oĆi vadili na znaĆi moje komentare, a znaĆi sada da je predstava gotova.......

ZnaĆi nema više šuplje, jer znaĆi sad se sve pokazalo i ko je znaĆi asistent, i ko je znaĆi doktor znaĆi nauka znaĆi i ko je derktUr preduzeĆa onog velikaĆkog, Đe traJvan stoji samo da oda poĆast ZalaYinim znaĆi poletarcima, em znaĆi mladi, em znaĆi naĆitani, em znaĆi direktori, em znaĆi GAME OVER - država z(l)a ĆoJeka.

:shock:
:thumbup:
45cents
Posts: 1081
Joined: 03/03/2008 20:35
Location: Ono
Contact:

#47 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by 45cents »

plain vanilla wrote:
Šef wrote:"Znači" je srbijanski "specijalitet" i to onaj šanerski, zemunski. Kako Zemunac izjavljuje saučešće: "Znači brate, tuga". :roll: I vrh je ali to je nešto što svi koriste i manje je u upotrebi.

Sramota je da se tako izražava neki direktor ili funkcioner. To govori da nije elokventan, da nije načitan, manjka mu riječi... Onda se s pravom postavlja pitanje kako je završio fakultet ako ne zna dvije sastaviti bez poštapalice?

Sjećam se još u osnovnoj školi kad odgovaraš s-h se tad zvao :) , čim počneš upotrebljavati "znači", "eeeeeeeee", "ovaaaaj", "ovoga"... Ocjena ti je manje, još ti se nastavnica naruga pred čitavim razredom. Ali dobro, to su bila mračna vremena.
to je bila najstrashnija rijec koju si mogao reci :D
Cim kazes dva puta ovaaaj, ide keciga
ZnaĆi sada se znaĆi malo bolje znaĆi znamo... znaĆi ne reŽemo vene na znaĆi svaku kritiku, HA?

(dok se tema nije zakljuĆala)
45cents
Posts: 1081
Joined: 03/03/2008 20:35
Location: Ono
Contact:

#48 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by 45cents »

Još ne mogu znaĆi da vjerujem znaĆi da tema znaĆi nije zakljuĆana.....

Znaći da nas počinju Štovati u inoZEMstvu... što znaĆi da ima dokaz VoĐe:

http://danas.net.hr/svijet/page/2011/06 ... tml?pos=n1
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#49 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by anthraxQ »

nama struja, znači, poskupljuje zato što, znači, mi , znači, nemamo, znači, dovoljno prirodnih resursa da, znači struju, proizvodimo. U kakvoj mi državi, znači, živimo, to ni, znači ovaj, ni Tesla znači ništa ne bi otkrio. A istovremeno, znači, mi izvozimo znači struju...
User avatar
haubica_i_to_teshka
Posts: 1298
Joined: 09/10/2009 14:24

#50 Re: Direktor znači, Elektroprivrede znači, Elvedin znači, znači

Post by haubica_i_to_teshka »

Uvijek kada pomislim da ne moze gore, znaci da moze... :(

E, sad’ ,znaci, stisnite pa ne platite racun, znaci, za struju :-D , znaci “zemunci” utjeruju dugove, a to znaci brateeee “vidimo se u citulji”

Znaci, na*ebali ste 8-)
Post Reply