Digitalno oslobodjenje

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
ivan-tz
Posts: 313
Joined: 15/07/2012 16:45

#1 Digitalno oslobodjenje

Post by ivan-tz »

Da li je neko slučajno imao iskustva sa pretplatom na digitalnu verziju oslobodjenja? Pretpostavljam da dobijes u pdf formatu ili nesto tako novine? Mene je zanimalo da li ako odaberes npr da si se pretplatio na mjesec, svaki mjesec ti se skidaju novci i automatski nastavljas sa pretplatom ili nakon mjeseca je isteklo i ne vezuje ti se to na automatsko produzenje?

Pitam iz razloga sto vecina stranica/aplikacija koje daju naziv "pretplata" rade na sistemu automatskog produzavanja sto je po meni bas pokusaj izvlacenja dodatnog novca od onih koji nisu strucni.
hadalj8
Posts: 28
Joined: 11/12/2019 08:14

#2 Re: Digitalno oslobodjenje

Post by hadalj8 »

ivan-tz wrote: 07/11/2023 09:45 Da li je neko slučajno imao iskustva sa pretplatom na digitalnu verziju oslobodjenja? Pretpostavljam da dobijes u pdf formatu ili nesto tako novine? Mene je zanimalo da li ako odaberes npr da si se pretplatio na mjesec, svaki mjesec ti se skidaju novci i automatski nastavljas sa pretplatom ili nakon mjeseca je isteklo i ne vezuje ti se to na automatsko produzenje?

Pitam iz razloga sto vecina stranica/aplikacija koje daju naziv "pretplata" rade na sistemu automatskog produzavanja sto je po meni bas pokusaj izvlacenja dodatnog novca od onih koji nisu strucni.
Nadam se da nije kasan odgovor, ali koliko ja znam plaćanje za jedan mjesec ti daje pristup samo za jedan mjesec
U mom iskustvu bili su ažurni sa odgovorom na moje pitanje (nevezano sa tvojim) tako da vjerovatno možeš stopostotno provjeriti preko maila
Također, sistem im nije pdf nego neki čudan format koji je kao jedna visoko-kvalitetna slika, tako da možeš zumirati i redom sve pročitati, ali ne možeš tražiti određeni pojam kao npr. drugi arhivi ako te to zanima
Arhiva seže od 1.1.2017. i izlazili su svaki dan do korone, kad su spojili sub/ned
Last edited by hadalj8 on 12/11/2023 10:53, edited 1 time in total.
HelaS
Posts: 5670
Joined: 22/09/2018 13:21

#3 Re: Digitalno oslobodjenje

Post by HelaS »

ivan-tz wrote: 07/11/2023 09:45 Da li je neko slučajno imao iskustva sa pretplatom na digitalnu verziju oslobodjenja?
Upiši veliko slovo O na Oslobođenje u naslovu teme :-)
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#4 Re: Digitalno oslobodjenje

Post by sehohari »

Čitao sam ih neko vrijeme

Preporučujem, brzo, nema nikakvih tehničkih problema.

Samo im je format na stranici, ne možeš skinuti npr. novine kao PDF pa onda čitati offline.
User avatar
holowey
Posts: 8440
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#5 Re: Digitalno oslobodjenje

Post by holowey »

vidjeh naslov teme i pomislih neka filozofija skidanja sa drustvenih mreza... :? :lol:
Post Reply