Digitalna kamera

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
pocetnik033

Digitalna kamera

Post by pocetnik033 » 27/01/2012 22:09

Pozdravljam
Novi sam na forumu pa možda i ne pitam na pravom mjestu, ali čini mi se da bi mi ovdje neko mogao dati informaciju.

Htio bi kupiti digitalnu kameru i našao sam model SAMSUNG SMX-F50BP. Je li neko od vas ima ovu kameru i kakva su iskustva? Nešto mi izgleda jeftino pa ne znam je li to neka igračka ili stvarno vrijedi nešto?

hvala

AmoK

Re: Digitalna kamera

Post by AmoK » 28/01/2012 10:14

Sony kakav uzmi (ne mora nista skupo) i rahat si. Sa Samsungom ces se zajebat samo tako sto se tice digitalaca.

eques

Post by eques » 28/01/2012 13:24

pocetnik033 wrote:Pozdravljam
Novi sam na forumu pa možda i ne pitam na pravom mjestu, ali čini mi se da bi mi ovdje neko mogao dati informaciju.

Htio bi kupiti digitalnu kameru i našao sam model SAMSUNG SMX-F50BP. Je li neko od vas ima ovu kameru i kakva su iskustva? Nešto mi izgleda jeftino pa ne znam je li to neka igračka ili stvarno vrijedi nešto?

hvala
Ne znam koliko trebaš izbrojiti para za tu kameru, ali pogledaj malo i Panasonic modele. Što se tiče Sony-a, on je za klasu iznad Panasonica i Samsunga. Kako na polju kamera tako i na polju digitalnih foto aparata.

pocetnik033

Post by pocetnik033 » 28/01/2012 18:26

eques wrote:
pocetnik033 wrote:Pozdravljam

hvala
Ne znam koliko trebaš izbrojiti para za tu kameru, ali pogledaj malo i Panasonic modele. Što se tiče Sony-a, on je za klasu iznad Panasonica i Samsunga. Kako na polju kamera tako i na polju digitalnih foto aparata.
Ova je kamera 300 KM. Znači bolje je još dodati pa uzeti Sony ili Panasonic. Hvala na savjetu

Post Reply