Dešavanja u Srbiji

User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#45351 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Banksy »

Je li Vučić zaista kupio Trifunovića.... Ko zna.
zilog
Posts: 7516
Joined: 06/03/2009 11:19

#45352 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zilog »

RunnerX wrote: 08/06/2020 09:54

:D
Izgleda da se i umrli osjecaju bolje... :roll:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45353 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Kikibombona »

LBVIEW wrote: 08/06/2020 08:39U zemlji u kojoj "vedre i oblace" presudjeni ratni zlocinci, a precednik im do prije par godina pred kamerama porucivao "100 za jednoga", kao sve u dure zato sto neka bezvezna anketa "dokazuje" kako tamo nema rasizma. :-) Kao, ok je sto smo zapoceli par genocidnih ratova, sto "mrzimo Siptare, balije i ustase", samo ne mojte bre lagati kako smo rasisti.
Budimo realni, i kod nas je rasizam na istom nivou kao u Srbiji. Da se neka nasa uda za crnca, mozes misliti kakvi bi komentari bili? :roll:

...

Nego, je li neko gledao Utisak nedjelje, kakva je klosarcina Sergej Trifunovic, sta je ono!?? :shock: :shock: :shock: :shock:

Jebote zivot, nema gore politicke scene u Evropi, u ostroj konkurenciji BiH. Dno dna. Vucic bolesnik i fasista, Djilas kao slina ljigav, Jeremic :roll: , Ceda, impotentni Tadic... skoro da nema normalnog covjeka u vrhu politike. :roll:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45354 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Kikibombona »

Govno pogano, fura se na Lukasenka :roll:

User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45355 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Kikibombona »

Jebote, na sta covjek pristane... radije bih kopao kanale nego pristao da me nekakva nakaza ponizava :roll:

Duka Dizel II
Posts: 1127
Joined: 01/04/2020 09:04

#45356 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Duka Dizel II »

Kikibombona wrote: 09/06/2020 09:38
LBVIEW wrote: 08/06/2020 08:39U zemlji u kojoj "vedre i oblace" presudjeni ratni zlocinci, a precednik im do prije par godina pred kamerama porucivao "100 za jednoga", kao sve u dure zato sto neka bezvezna anketa "dokazuje" kako tamo nema rasizma. :-) Kao, ok je sto smo zapoceli par genocidnih ratova, sto "mrzimo Siptare, balije i ustase", samo ne mojte bre lagati kako smo rasisti.
Budimo realni, i kod nas je rasizam na istom nivou kao u Srbiji. Da se neka nasa uda za crnca, mozes misliti kakvi bi komentari bili? :roll:

...

Nego, je li neko gledao Utisak nedjelje, kakva je klosarcina Sergej Trifunovic, sta je ono!?? :shock: :shock: :shock: :shock:

Jebote zivot, nema gore politicke scene u Evropi, u ostroj konkurenciji BiH. Dno dna. Vucic bolesnik i fasista, Djilas kao slina ljigav, Jeremic :roll: , Ceda, impotentni Tadic... skoro da nema normalnog covjeka u vrhu politike. :roll:
Koliko znaš političara iz Madjarske ili Bugarske, recimo?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45357 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Kikibombona »

Duka Dizel II wrote: 09/06/2020 12:20Koliko znaš političara iz Madjarske ili Bugarske, recimo?
Poznajem dosta iz CG, Hrvatske, Slovenije, Makedonije. Ovakvih budala tamo nema, ni blizu. Hrvatska scena je becko pozoriste u odnosu na srpsku ludnicu.

Jedino je BiH ozbiljna konkurencija, ali vam opet nismo ni do koljena. Kod nas su politicari hinje, lukave seljacke hinje, a kod vas psihicki bolesnici. Vasi mediji su totalno ludilo. Tu vam tek nismo ni do koljena. Prava kanalizacija.
Duka Dizel II
Posts: 1127
Joined: 01/04/2020 09:04

#45358 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Duka Dizel II »

Ti baš mnogo pratiš politiku.
Ja ne bih znao nabrojati deset aktuelnih političara iz regiona, van Srbije.
costacurta
Posts: 3510
Joined: 05/05/2005 08:25

#45359 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by costacurta »

"
To u Srebrenici nije smjelo da se dogodi, jer kad neko dođe sa dobrom voljom, ne treba da se desi incidentna situacija", rekla je Turković na konferenciji za novinare s ministarom vanjskih poslova Srbije Ivicom Dačićem.

Turković je istakla i da "niko ne može da ima totalnu kontrolu".
Dal je moguće kakvi nas beskičmenjaci predstavljaju?!
Ovo je prvorazedni skandal!!!
Dođeš u "prijateljsku zemlju" a domaćini se šprdaju s tobom. Mene stid.
Dačić je išamarao verbalno, novinari isprovocirali pitanjima "Vučić vako, Vučić nako".
Jesi li im kozo znala odgovoriti i jesi li smjela pitati za Novaka Đukića? Znaš li uopšte ko je on?
Jesi li znala pitati šta je radilo 19 pripadnika Odeljenja za opservaciju i dokumentovanje (OOD) MUPa Srbije u Potočarima? O kakvoj tajnoj operaciji je bilo riječ?
:roll:
SDA perjanica. Dobro nas ima ikako
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#45360 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by omar little »

Banksy wrote: 08/06/2020 17:33 Je li Vučić zaista kupio Trifunovića.... Ko zna.
ma, nije, svakakav je, bas svakakav, ali nije vucicev.

vidjeh da je bio u utisku nedelje, ali ne stigoh jos pogledati. jel zbog necega od tamo govoris?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#45361 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Banksy »

omar little wrote: 09/06/2020 18:59
Banksy wrote: 08/06/2020 17:33 Je li Vučić zaista kupio Trifunovića.... Ko zna.
ma, nije, svakakav je, bas svakakav, ali nije vucicev.

vidjeh da je bio u utisku nedelje, ali ne stigoh jos pogledati. jel zbog necega od tamo govoris?
Da, pričalo se i tu, ali generalno,
Kad se podvuče, kakavgod da je, bučan je i aktivan, a jedini koji izlazi na izbore, od ove bojkot ekipe,
Možda i jeste kupljen, ne bih ni ja rekla, ali ko zna... Ko bi rekao za Čedu, pa vidi.
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#45362 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by omar little »

Banksy wrote: 09/06/2020 19:05
omar little wrote: 09/06/2020 18:59
Banksy wrote: 08/06/2020 17:33 Je li Vučić zaista kupio Trifunovića.... Ko zna.
ma, nije, svakakav je, bas svakakav, ali nije vucicev.

vidjeh da je bio u utisku nedelje, ali ne stigoh jos pogledati. jel zbog necega od tamo govoris?
Da, pričalo se i tu, ali generalno,
Kad se podvuče, kakavgod da je, bučan je i aktivan, a jedini koji izlazi na izbore, od ove bojkot ekipe,
Možda i jeste kupljen, ne bih ni ja rekla, ali ko zna... Ko bi rekao za Čedu, pa vidi.
planirala sam danas gledati utisak. inace, ja se s njim po pitanju bojkota slazem i dobro im govori. opozicija svoju politicku nezrelost, neorganiziranost i bezidejnost krije iza bojkota. sjede po beogradu sa ugodnim placama i moralisu gladnom i ocajnom narodu. seratori.
User avatar
atmel
Posts: 1650
Joined: 02/02/2005 20:05
Location: planet zemlja

#45363 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by atmel »

costacurta wrote: 09/06/2020 18:42 "
To u Srebrenici nije smjelo da se dogodi, jer kad neko dođe sa dobrom voljom, ne treba da se desi incidentna situacija", rekla je Turković na konferenciji za novinare s ministarom vanjskih poslova Srbije Ivicom Dačićem.

Turković je istakla i da "niko ne može da ima totalnu kontrolu".
Dal je moguće kakvi nas beskičmenjaci predstavljaju?!
Ovo je prvorazedni skandal!!!
Dođeš u "prijateljsku zemlju" a domaćini se šprdaju s tobom. Mene stid.
Dačić je išamarao verbalno, novinari isprovocirali pitanjima "Vučić vako, Vučić nako".
Jesi li im kozo znala odgovoriti i jesi li smjela pitati za Novaka Đukića? Znaš li uopšte ko je on?
Jesi li znala pitati šta je radilo 19 pripadnika Odeljenja za opservaciju i dokumentovanje (OOD) MUPa Srbije u Potočarima? O kakvoj tajnoj operaciji je bilo riječ?
:roll:
SDA perjanica. Dobro nas ima ikako
Jeli barem smršala poslije ove sprdačine... pored ovakvih ubleha mi smo osuđeni na propast...
Last edited by atmel on 09/06/2020 19:54, edited 1 time in total.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#45364 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by animals »

Banksy wrote: 09/06/2020 19:05
omar little wrote: 09/06/2020 18:59
Banksy wrote: 08/06/2020 17:33 Je li Vučić zaista kupio Trifunovića.... Ko zna.
ma, nije, svakakav je, bas svakakav, ali nije vucicev.

vidjeh da je bio u utisku nedelje, ali ne stigoh jos pogledati. jel zbog necega od tamo govoris?
Da, pričalo se i tu, ali generalno,
Kad se podvuče, kakavgod da je, bučan je i aktivan, a jedini koji izlazi na izbore, od ove bojkot ekipe,
Možda i jeste kupljen, ne bih ni ja rekla, ali ko zna... Ko bi rekao za Čedu, pa vidi.
Ma opozicija im je jos gora..
svi stoje na stajalstima, Kosove je Srbija i RS, je nasa...
Ceda i Canak jedini glasovi razuma..
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#45365 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Banksy »

omar little wrote: 09/06/2020 19:29
Banksy wrote: 09/06/2020 19:05
omar little wrote: 09/06/2020 18:59

ma, nije, svakakav je, bas svakakav, ali nije vucicev.

vidjeh da je bio u utisku nedelje, ali ne stigoh jos pogledati. jel zbog necega od tamo govoris?
Da, pričalo se i tu, ali generalno,
Kad se podvuče, kakavgod da je, bučan je i aktivan, a jedini koji izlazi na izbore, od ove bojkot ekipe,
Možda i jeste kupljen, ne bih ni ja rekla, ali ko zna... Ko bi rekao za Čedu, pa vidi.
planirala sam danas gledati utisak. inace, ja se s njim po pitanju bojkota slazem i dobro im govori. opozicija svoju politicku nezrelost, neorganiziranost i bezidejnost krije iza bojkota. sjede po beogradu sa ugodnim placama i moralisu gladnom i ocajnom narodu. seratori.
Da, tačno, slažem se. Ideja, misao, vizija, koncept, lider, sloga, energija, svi su i sve je nula bodova, i tu im je bojkot jedini izlaz i odgovor. S druge strane, i oni su u pravu - izlazak Vučiću daje legitimaciju regularnosti i amin za naredne godine terora.
Ali, eto, i nek ne bude tog terora, i neka bojkot bude uspješna akcija, šta oni nude nakon toga? Sergeja Trifunovića kao najsvježije, najaktivnije i najglasnije što je iznjedrila cijela opoziciona scena Srbije u ovih pet godina. Pa, strašno.
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#45366 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by omar little »

Banksy wrote: 09/06/2020 20:15

Da, tačno, slažem se. Ideja, misao, vizija, koncept, lider, sloga, energija, svi su i sve je nula bodova, i tu im je bojkot jedini izlaz i odgovor. S druge strane, i oni su u pravu - izlazak Vučiću daje legitimaciju regularnosti i amin za naredne godine terora.
Ali, eto, i nek ne bude tog terora, i neka bojkot bude uspješna akcija, šta oni nude nakon toga? Sergeja Trifunovića kao najsvježije, najaktivnije i najglasnije što je iznjedrila cijela opoziciona scena Srbije u ovih pet godina. Pa, strašno.
da, to je druga strana. a, ono sto mene posebno iritira je cim, u kontekstu vanjske politike, zagrebes malo ispod povrsine su svi oni, ali svi, ista govna. pitanje kosova i bosne, ista govna, bez obzira koliki intelektualci, kozmopoliti, europejci, modernizatori, urbani, kurci ovi ili oni, to stajaliste je zajednicko. jedini tu ceda odskace i konzistentan je po tom pitanju svoj cijeli politicki zivot.

odoh sad gledati utisak. :D
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#45367 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by omar little »

sta ovo nema video cijele emisije samo klipovi ili audio? jel' to cekaju reprizu pa stavljaju na youtube ili sta?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#45368 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Banksy »

omar little wrote: 09/06/2020 20:41

da, to je druga strana. a, ono sto mene posebno iritira je cim, u kontekstu vanjske politike, zagrebes malo ispod povrsine su svi oni, ali svi, ista govna pitanje kosova i bosne, ista govna, bez obzira koliki intelektualci, kozmopoliti, europejci, modernizatori, urbani, kurci ovi ili oni, to stajaliste je zajednicko. jedini tu ceda odskace i konzistentan je po tom pitanju svoj cijeli politicki zivot.

odoh sad gledati utisak. :D
Apsolutno. Krug dvojke, Bota, Krle, Bećkovićka, Surdulica ili Valjevo - oko Kosova, Srebrenice, itd. nema ni spora, ni upita.

Idi,
U međuvremenu :D

Duka Dizel II
Posts: 1127
Joined: 01/04/2020 09:04

#45369 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Duka Dizel II »

omar little wrote: 09/06/2020 20:41
Banksy wrote: 09/06/2020 20:15

Da, tačno, slažem se. Ideja, misao, vizija, koncept, lider, sloga, energija, svi su i sve je nula bodova, i tu im je bojkot jedini izlaz i odgovor. S druge strane, i oni su u pravu - izlazak Vučiću daje legitimaciju regularnosti i amin za naredne godine terora.
Ali, eto, i nek ne bude tog terora, i neka bojkot bude uspješna akcija, šta oni nude nakon toga? Sergeja Trifunovića kao najsvježije, najaktivnije i najglasnije što je iznjedrila cijela opoziciona scena Srbije u ovih pet godina. Pa, strašno.
da, to je druga strana. a, ono sto mene posebno iritira je cim, u kontekstu vanjske politike, zagrebes malo ispod povrsine su svi oni, ali svi, ista govna. pitanje kosova i bosne, ista govna, bez obzira koliki intelektualci, kozmopoliti, europejci, modernizatori, urbani, kurci ovi ili oni, to stajaliste je zajednicko. jedini tu ceda odskace i konzistentan je po tom pitanju svoj cijeli politicki zivot.
A koji je vaš problem u vezi stava svih srpskih političara u vezi Kosova i kakav stav u vezi Bosne bi bio poželjan?

To u stvari odavno i nisu teme na kojima se insistira pred izbore u Srbiji. Pogotovo pitanje BiH. Šta tu ima da se priča?
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#45370 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

costacurta wrote: 09/06/2020 18:42 "
To u Srebrenici nije smjelo da se dogodi, jer kad neko dođe sa dobrom voljom, ne treba da se desi incidentna situacija", rekla je Turković na konferenciji za novinare s ministarom vanjskih poslova Srbije Ivicom Dačićem.

Turković je istakla i da "niko ne može da ima totalnu kontrolu".
Dal je moguće kakvi nas beskičmenjaci predstavljaju?!
Ovo je prvorazedni skandal!!!
Dođeš u "prijateljsku zemlju" a domaćini se šprdaju s tobom. Mene stid.
Dačić je išamarao verbalno, novinari isprovocirali pitanjima "Vučić vako, Vučić nako".
Jesi li im kozo znala odgovoriti i jesi li smjela pitati za Novaka Đukića? Znaš li uopšte ko je on?
Jesi li znala pitati šta je radilo 19 pripadnika Odeljenja za opservaciju i dokumentovanje (OOD) MUPa Srbije u Potočarima? O kakvoj tajnoj operaciji je bilo riječ?
:roll:
SDA perjanica. Dobro nas ima ikako
Komotno je mogla ono debelo prase pitati za izjavu od prije neki dan
"SPS će to raditi jer smo mi partija koja je direktno sa narodom Republike Srpske učestvovala u stvaranju prve srpske države zapadno od Drine. SPS će uvijek čuvati i štititi Socijalističku partiju iz Republike Srpske, jedinu partiju sa kojom imamo sestrinske odnose na koje smo posebno ponosni i koje ljubomorno čuvamo i njegujemo", rekao je Dačić.
ali ko nas predstavlja, dobro smo i zivi.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#45371 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by animals »

Nije normalan onaj ko glasa za Trifunovica..
ako je on politicar, onda sam ja Obama..
zilog
Posts: 7516
Joined: 06/03/2009 11:19

#45372 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zilog »

Izgleda da se korona dernek kod Raznatovica poceo primati... :roll:

CECA RAŽNATOVIĆ DALA PRVU IZJAVU O KORONI: "Tek drugi test je pokazao da sam pozitivna, Veljko i ja smo u kućnoj izolaciji"
https://www.blic.rs/zabava/ceca-raznato ... va/xq8e6ym

SLEDI MASOVNO TESTIRANJE JAVNIH LIČNOSTI Epidemiološka služba sada traži sve koji su bili u kontaktu sa Cecom
https://www.blic.rs/zabava/ceca-raznato ... ja/ty8dwqw
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#45373 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Banksy »

Kikibombona wrote: 09/06/2020 12:24

Poznajem dosta iz CG, Hrvatske, Slovenije, Makedonije. Ovakvih budala tamo nema, ni blizu. Hrvatska scena je becko pozoriste u odnosu na srpsku ludnicu.

Jedino je BiH ozbiljna konkurencija, ali vam opet nismo ni do koljena. Kod nas su politicari hinje, lukave seljacke hinje, a kod vas psihicki bolesnici. Vasi mediji su totalno ludilo. Tu vam tek nismo ni do koljena. Prava kanalizacija.

Da, zaista.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45374 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Kikibombona »

Banksy wrote: 10/06/2020 16:43
Kikibombona wrote: 09/06/2020 12:24

Poznajem dosta iz CG, Hrvatske, Slovenije, Makedonije. Ovakvih budala tamo nema, ni blizu. Hrvatska scena je becko pozoriste u odnosu na srpsku ludnicu.

Jedino je BiH ozbiljna konkurencija, ali vam opet nismo ni do koljena. Kod nas su politicari hinje, lukave seljacke hinje, a kod vas psihicki bolesnici. Vasi mediji su totalno ludilo. Tu vam tek nismo ni do koljena. Prava kanalizacija.

Da, zaista.
Jesi gledala Trifunovica na Utisak nedjelje prije 2-3 dana? :roll:

Da li je moguce da je lik onakva kretencina i seljacina?

...

Pa jebote, Damir Masic i njemu slicni 'opozicionari' su za one ludake iz srpske opozicije... ne znam ni sam, svemirski brod.

Jedino Tadic ima razum i lidersko drzanje ali je potrosen.

Ceda i Canka? Ludilo.

Seselj, Dveri. Jebote

Djilas, mali Pozderac? Ljigavo do bola.

...

Normalni Srbi fakat nemaju za koga glasati. Uzasan period, deprimirajuci za normalne ljude.
zilog
Posts: 7516
Joined: 06/03/2009 11:19

#45375 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zilog »

Kikibombona wrote: 10/06/2020 17:11 Jedino Tadic ima razum i lidersko drzanje ali je potrosen.

Ceda i Canka? Ludilo.

Normalni Srbi fakat nemaju za koga glasati. Uzasan period, deprimirajuci za normalne ljude.
Znaci, sad i Canak ne valja? :pisnuo:
Prosvijetli nas i reci, sta je to ludilo u onome sto Canak prica? Makar jedan citat.
Jedino ako ne smatras da je ludilo to sto Ceda i Canak kazu ISTINU u lice Srbima, a to se bas ne isplati na izborima...

Normalni Srbi bi, itekako, imali za koga glasati - samo NECE
Post Reply