Dešavanja u Srbiji

User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#37101 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

Young Erotica wrote:
LBVIEW wrote: Ne, to je glas javnog mijenja u Srbijici. :oops:
Kakve ti gluposti valjas pakao.
Sta je gedzo, boli istina?
A gdje su osude, protesti - ti prvi, umjesto da se ogradis, relativiziras izjavu.
armin071
Posts: 5265
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#37102 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by armin071 »

The 51st State wrote: barem nije razvozio hladnjace po srbiji i cutao o tome.
uze mi rijec iz usta. a ovaj monstrum u obliku jako ruzne spodobe je napisao ono sto pred. Srbije u sebi misli a jedno 90% stanovnistva iste sa cutanjem na neki nacin odobrava. to je fakat.
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#37103 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by cyprus »

User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#37104 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Young Erotica »

LBVIEW wrote:
Young Erotica wrote:
LBVIEW wrote: Ne, to je glas javnog mijenja u Srbijici. :oops:
Kakve ti gluposti valjas pakao.
Sta je gedzo, boli istina?
A gdje su osude, protesti - ti prvi, umjesto da se ogradis, relativiziras izjavu.
Ja ne relativizujem nista,rekao sam ti pogledaj gde ih je dovela politika koju vode 0.8 % ukupnog broja glasača.

Izjava sama po sebi je bolesna i neljudska kakva god da su joj uverenja, ali to je njena sramota.

@51state Meni iskreno ne bi smetalo to sto on drzi pridike za zlodela ucinjena, ali budi dosledan a ne mi smo ovakvi onakvi, sramota i onda odeš u goste frajeru koji je isto to radio i sve super multi kulti ma daj.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#37105 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

cyprus wrote:https://www.facebook.com/vjericar

Juriš...
Ne mozes doci na red od Spasoja, Mitra, Slobodana...
pao facebook.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#37106 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by ultima_palabra »

Young Erotica wrote:
@51state Meni iskreno ne bi smetalo to sto on drzi pridike za zlodela ucinjena, ali budi dosledan a ne mi smo ovakvi onakvi, sramota i onda odeš u goste frajeru koji je isto to radio i sve super multi kulti ma daj.
Nije radio, sud ga dva puta oslobodio.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#37107 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Kikibombona »

insomnia78 wrote:Image
Bogtejebo, kakav monstrum i vreca govana. Izjava za zatvora ili psihijatrijskog lijecenja, ovisno o stanju u glavi.
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#37108 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Young Erotica »

ultima_palabra wrote: Nije radio, sud ga dva puta oslobodio.
Ma bravo mangupe. :thumbup:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#37109 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by The 51st State »

gdje je isto radio? u srpskim medijima i po njihovim sluzbama za interno indoktriniranje i sediranje masa?
cedin kredibilitet ili moralno pravo je irelevantno jer frajer prica ono sto srbi ne vole da cuju tj. sasipa im istinu u lice pa onda je ceda narkoman, pije viski i bla bla.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#37110 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by ultima_palabra »

Young Erotica wrote:
ultima_palabra wrote: Nije radio, sud ga dva puta oslobodio.
Ma bravo mangupe. :thumbup:
A da, taj sud je antisrpski.

Podsjeti me onda, po čemu se ti razlikuješ od radikala i naprednjaka?
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#37111 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

Young Erotica wrote:
LBVIEW wrote: Sta je gedzo, boli istina?
A gdje su osude, protesti - ti prvi, umjesto da se ogradis, relativiziras izjavu.
Ja ne relativizujem nista,rekao sam ti pogledaj gde ih je dovela politika koju vode 0.8 % ukupnog broja glasača.

Izjava sama po sebi je bolesna i neljudska kakva god da su joj uverenja, ali to je njena sramota.
Ne, to je vasa sramota, kao sto je i ona emisija smrada Marica u kojoj gostovase vojvoda Seselj.
I kad te fino priupitah za osudu i pomenuh izuzetke, pretpostavio sam kakav ce odgovor i epiteti za iste biti.
Oni su rijetki, ako ne i jedini, koji osudjuju takve izjave, i ne valjaju, a posto svi ostali sute, sutnja=podrzavanje, zakljucak se sam namece.
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#37112 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Young Erotica »

ultima_palabra wrote:
Young Erotica wrote:
ultima_palabra wrote: Nije radio, sud ga dva puta oslobodio.
Ma bravo mangupe. :thumbup:
A da, taj sud je antisrpski.

Podsjeti me onda, po čemu se ti razlikuješ od radikala i naprednjaka?
Nema veze kakav je sud,nema veze sa sudom.

Po mnogo čemu. Nemam više sta da pričam sa tobom, pokazao si prvim komentarom kakva si osoba, verica radeta samo blazi oblik.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#37113 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Kikibombona »

Young Erotica wrote:Ja ne relativizujem nista,rekao sam ti pogledaj gde ih je dovela politika koju vode 0.8 % ukupnog broja glasača.

Izjava sama po sebi je bolesna i neljudska kakva god da su joj uverenja, ali to je njena sramota.

@51state Meni iskreno ne bi smetalo to sto on drzi pridike za zlodela ucinjena, ali budi dosledan a ne mi smo ovakvi onakvi, sramota i onda odeš u goste frajeru koji je isto to radio i sve super multi kulti ma daj.
Ma pusti suplju, predsjednik drzave je rekao da ce ubiti 100 muslimana za jednog Srbina. Aleksandar Vucic je izdanak, politicko dijete Vjerice Radate. Dres je promijenio zato sto je shvatio da takvom politikom ne moze osvojiti vlast, a ne zato sto je dozivio ideolosku katarzu.

Nego, ima li osude u srpskoj javnosti za izjavu Vjerice Radete?

Politicki lideri?
Mediji?
Intelektualci?
Ugledni gradjani?

Radi se o najbolesnijoj izjavi koju sam ikad procitao. Normalno drustvo na takvu izjavu ne moze ostati nijemo. U kakvom je stanju taj narod, sta je to u picku materinu?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#37114 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by ultima_palabra »

Vratite dEtetu krpice i lutkice, hoće da se igra samostalno :D
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#37115 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Young Erotica »

Kikibombona wrote:
Young Erotica wrote:Ja ne relativizujem nista,rekao sam ti pogledaj gde ih je dovela politika koju vode 0.8 % ukupnog broja glasača.

Izjava sama po sebi je bolesna i neljudska kakva god da su joj uverenja, ali to je njena sramota.

@51state Meni iskreno ne bi smetalo to sto on drzi pridike za zlodela ucinjena, ali budi dosledan a ne mi smo ovakvi onakvi, sramota i onda odeš u goste frajeru koji je isto to radio i sve super multi kulti ma daj.
Ma pusti suplju, predsjednik drzave je rekao da ce ubiti 100 muslimana za jednog Srbina. Aleksandar Vucic je izdanak, politicko dijete Vjerice Radate. Dres je promijenio zato sto je shvatio da takvom politikom ne moze osvojiti vlast, a ne zato sto je dozivio ideolosku katarzu.

Nego, ima li osude u srpskoj javnosti za izjavu Vjerice Radete?

Politicki lideri?
Mediji?
Intelektualci?
Ugledni gradjani?

Radi se o najbolesnijoj izjavi koju sam ikad procitao. Normalno drustvo na takvu izjavu ne moze ostati nijemo. U kakvom je stanju taj narod, sta je to u picku materinu?
Pa ti si na Twitteru non stop pa vidi dal ko osudjuje, video sam u blicu da su napisali neki tekst o tome. Dalje nista ne znam. Kako druze suplja objasni mi molim te sta je relevantnije od izbora?
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#37116 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

ultima_palabra wrote:Vratite dEtetu krpice i lutkice, hoće da se igra samostalno :D
Tom je plafon prica o navijackim sukobima i poseti drugu - robijasu. :mrgreen:
User avatar
ljevoruki
Posts: 4747
Joined: 20/05/2011 22:49

#37117 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by ljevoruki »

Obzirom da drzava BiH nema instrumente kojima bi mogla prekinuti diplomatske odnose sa srbijom I proglasiti ambasadora persona non grata onda bi barem SDA trebala bar pokusati da u parlamentu otvori raspravu o tome I da bar malo zatalasa.
Neko protestno pismo vucicu, parlamentu srbije, Europskoj uniji, UN...... I ostalim koji bi trebali da osude politiku ismijavanja zrtava genocida od strane clana parlamenta drzave odgovorne za genocid.
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#37118 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Young Erotica »

LBVIEW wrote: Tom je plafon prica o navijackim sukobima i poseti drugu - robijasu. :mrgreen:
Pa ne znam sta hoćes više, pošto si veoma zlonameran a ja ne mogu da ti crta više.

Jedino da se sagnem da ti popušim pa da se zajedno isplačemo zbog izjave Verice Radete.
Labirint
Posts: 1964
Joined: 24/06/2013 14:37

#37119 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Labirint »

Kikibombona wrote:
Young Erotica wrote:Ja ne relativizujem nista,rekao sam ti pogledaj gde ih je dovela politika koju vode 0.8 % ukupnog broja glasača.

Izjava sama po sebi je bolesna i neljudska kakva god da su joj uverenja, ali to je njena sramota.

@51state Meni iskreno ne bi smetalo to sto on drzi pridike za zlodela ucinjena, ali budi dosledan a ne mi smo ovakvi onakvi, sramota i onda odeš u goste frajeru koji je isto to radio i sve super multi kulti ma daj.
Ma pusti suplju, predsjednik drzave je rekao da ce ubiti 100 muslimana za jednog Srbina. Aleksandar Vucic je izdanak, politicko dijete Vjerice Radate. Dres je promijenio zato sto je shvatio da takvom politikom ne moze osvojiti vlast, a ne zato sto je dozivio ideolosku katarzu.

Nego, ima li osude u srpskoj javnosti za izjavu Vjerice Radete?

Politicki lideri?
Mediji?
Intelektualci?
Ugledni gradjani?

Radi se o najbolesnijoj izjavi koju sam ikad procitao. Normalno drustvo na takvu izjavu ne moze ostati nijemo. U kakvom je stanju taj narod, sta je to u picku materinu?

Da je ova država kao što nije, a kao što je ona država bila država pa ove i ovakve "radete" vijala svuda po svijetu i pred kućnim ih pragom ovjeravala i za manje stvari... rajko vasić,pa ona... treći bi se već dobrano onda zapitao da li poslati neki "tvit"...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#37120 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by ultima_palabra »

ljevoruki wrote:Obzirom da drzava BiH nema instrumente kojima bi mogla prekinuti diplomatske odnose sa srbijom I proglasiti ambasadora persona non grata onda bi barem SDA trebala bar pokusati da u parlamentu otvori raspravu o tome I da bar malo zatalasa.
Neko protestno pismo vucicu, parlamentu srbije, Europskoj uniji, UN...... I ostalim koji bi trebali da osude politiku ismijavanja zrtava genocida od strane clana parlamenta drzave odgovorne za genocid.
Da je neki naš parlamentarac ismijavao žrtve Jasenovca, Pičkousti bi održao hitnu pres konferenciju sa Dodikom, sazvao Savet za narodnu odbranu ili kako već... uglavnom bilo bi ga mjesec dana po medijima.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18508
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#37121 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by SmokingMan »

Samo treba jačati namjensku industriju.

I još nam fali jedan dobar,odvažan i mudar diplomata,koji će sa lahkoćom snalaziti sa izazovima koji dolaze preko Drine,a Boga mi i sa zapadne nam strane. :thumbup:
megaman4
Posts: 4936
Joined: 08/08/2011 23:59

#37122 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by megaman4 »

SmokingMan wrote:Samo treba jačati namjensku industriju.

I još nam fali jedan dobar,odvažan i mudar diplomata,koji će sa lahkoćom snalaziti sa izazovima koji dolaze preko Drine,a Boga mi i sa zapadne nam strane. :thumbup:
:thumbup:

Odavno bolji komentar nije bio. :thumbup:
megaman4
Posts: 4936
Joined: 08/08/2011 23:59

#37123 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by megaman4 »

spreca wrote:Image
ovo je "intelektualna" kamara govana.....
Ko je sve tada studirao na Pravnom fakultetu u Sarajevu ovo je dno dna... :-x

Prvo ona vreca od govana u vidu Seselja, pa sada ova neprilika od insana... :-x

Hvala Bogu pa vise nema ovakvih likova u Sarajevu.

Da vidimo hoce li Seseljev ucenik Vucic uputiti javno izvinjenje povodom ove SRAMNE IZJAVE?
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#37124 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Young Erotica »

On moze da osudi izjavu a ne da se izvine iz razloga zato sto nije on to izjavio. Ali evo daj da vidimo, hapse se ljudi koji pljuju Vučića na internetu pa mozda i ona bude odgovarala za ovo.

Evo blic i epiteti dati izjavi dotične,nema samo što ne slavimo kako vam je zavukla

https://www.blic.rs/vesti/politika/cita ... ti/xcrpygq
User avatar
SmokingMan
Posts: 18508
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#37125 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by SmokingMan »

Što bi narod reko* "Svoj ti poso' "
Post Reply