Dešavanja u Srbiji

User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#36776 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by prljavi Hare »

Umalo da se zaboravi čestitati..... :-D

Ministaru odbrane Aleksandaru Vulinu uručeno je u Domu Vojske Srbije najviše priznanje generala i admirala –
Medalja srpskih generala.
:lol: :lol: :lol:
Nije mala stvar!Lako je sa ovakvim herojem na čelu biti lider regiona,bar u vojnom smislu.Vulin je dva puta poginuo na Košarama i
četiri puta bio ranjen. :lol: :lol: :lol:


Image
NATO stratezi drhte samo kada se spomene njegovo ime! :izet:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#36777 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

"Javnost je poslednje što je brana apsolutnom ludilu. A od tog ludila treba da se plaše i oni koji ga prave. Ja ću do najsitnijh detalja da obavestim javnost, to je moja obaveza prema javnosti", kazao je Cvetković
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#36779 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Young Erotica »

Ovo nije tajna, rošavi se guzi u snsu. Dobri su drugari slave nove godine zajedno :lol:

A mečkica ubica je smrad kakvog nisam nikada više sreo u zivotu.
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#36780 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by pici »

SISTEM LOBIRANJA
Ivica Dačić: Treba nam pola miliona dolara za sastanak s Trumpom
nek vrne mile pare i imate za glaBa... loBiranje... Ha Ja
ZA RAZLIČITE POTREBE
Srbija pomaže namjensku industriju u RS-u sa više od 14 miliona KM
User avatar
Nurudin
Posts: 3324
Joined: 31/03/2013 07:25
Location: "Zli, dobri, blagi, surovi, nepokretni, olujni, otvoreni, skriveni, sve su to oni i sve između toga.

#36781 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Nurudin »

Image
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#36782 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

pici wrote:
SISTEM LOBIRANJA
Ivica Dačić: Treba nam pola miliona dolara za sastanak s Trumpom
nek vrne mile pare i imate za glaBa... loBiranje... Ha Ja
ZA RAZLIČITE POTREBE
Srbija pomaže namjensku industriju u RS-u sa više od 14 miliona KM
Dacic vjerovatno povukao malo vise brlje. Kakvih pola miliona?
Ljudi ih ne zele slusati jer uvijek pocinju negdje oko kosovskog boja a to kosta vremena. Siti su oni srpske mitomanije.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#36783 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by daddy-kool »

Sa reddita:



Son of Serbian President is at the World Cup accompanied by convicted criminal and killer.

https://www.reddit.com/r/europe/comment ... world_cup/

Image

Guy in the middle (red circle) is Danilo Vučić son of Serbian President Aleksandar Vučić.

To the left is Milan Krasić who is convicted to 15 years of prison for murder, however court ruling was tossed out and now he is waiting for a new trial. In the meantime he is free to travel to the world cup accompanied by son of Serbian President.

To the right we can see Aleksandar Vidojević a person with extensive criminal record and member of Serbian crime family.

Best part is that they arrived to Russia on the charter flight that among other people included 2 Serbian Ministers.

Source: https://gerila.rs/foto-vucicev-sin-u-ru ... iminalaca/
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#36784 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Young Erotica »

Ti likovi su srusili savamalu pa im se opraštaju cak i ubistva.

SNS brigada za hitne intervencije.
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#36785 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by muzicar_iz_parka »

daddy-kool wrote:Sa reddita:



Son of Serbian President is at the World Cup accompanied by convicted criminal and killer.

https://www.reddit.com/r/europe/comment ... world_cup/

Image

Guy in the middle (red circle) is Danilo Vučić son of Serbian President Aleksandar Vučić.

To the left is Milan Krasić who is convicted to 15 years of prison for murder, however court ruling was tossed out and now he is waiting for a new trial. In the meantime he is free to travel to the world cup accompanied by son of Serbian President.

To the right we can see Aleksandar Vidojević a person with extensive criminal record and member of Serbian crime family.

Best part is that they arrived to Russia on the charter flight that among other people included 2 Serbian Ministers.

Source: https://gerila.rs/foto-vucicev-sin-u-ru ... iminalaca/
Nece valjda pobjednici matematičke olimpijade čuvati prijestolonaslijednika najvećeg sina narodnosti od rahmetli JBT na ovamo :mrgreen:
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#36786 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by daddy-kool »

muzicar_iz_parka wrote:

Nece valjda pobjednici matematičke olimpijade čuvati prijestolonaslijednika najvećeg sina narodnosti od rahmetli JBT na ovamo :mrgreen:
Dobro si, te u kontinuitetu tjeraju iz države.
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#36787 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by muzicar_iz_parka »

Jbga mogu više para poslati od tamo neki baustelaca i slicne raje. Nema boljih stranih investicija od dijaspore.
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#36788 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by CSKA »

U eksploziji džipa poginuo navodni "atentator na Vučića"

Beogradski mediji su preneli da je muškarac koji je poginuo u eksploziji koja se dogodila na Autokomandi 44-godišnji Siniša Milić.

On je stradao u džipu koji je eksplodirao u utorak oko 13 sati, a navodi se i da je bio šef obezbeđenja Filipa Koraća, navodno bliskog Luki Bojoviću.

Njegovo ime je došlo u žižu javnosti kada je 2015. godine uhapšen pod optužbom da je pratio Aleksandra Vučića, tadašnjeg premijera Srbije.

Mediji su navodili da je Milić navodno planirao napad, te da je osam puta za manje od 24 sata primećen u automobilu u blizini adrese na kojoj stanuje Vučić.

Blic je preneo i da je Milić bivši pripadnik Specijalnih antiterorističkih jedinica Republike Srpske.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#36789 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

https://www.klix.ba/vijesti/regija/novi ... /180619094


Kada sam mislio da im je vrhunac ubacivanje policajaca na dzenazu i izazivanje nereda pravo sam ih potcijenio.
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#36790 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by breuer »

Dobro je Zukorlić rekao: Ne možeš da glorifikuješ zločin, a da ti se to ne obiju na stanje u društvu. Svaki dan neko ubijen jebote :-)
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#36791 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

breuer wrote:Dobro je Zukorlić rekao: Ne možeš da glorifikuješ zločin, a da ti se to ne obiju na stanje u društvu. Svaki dan neko ubijen jebote :-)
...ali otmice u reziji vlasti mislim da su vrhunac.
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#36792 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by breuer »

definitivno da, lik je izgleda i ranije pravio novinarske bljuvotine, očito žedan pažnje...
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#36793 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

breuer wrote:definitivno da, lik je izgleda i ranije pravio novinarske bljuvotine, očito žedan pažnje...
Poslije ovoga i u jogurt ce da puse prije no sto pritisne ''enter'' da posalje neki tekst.
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#36794 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by CSKA »

Pao na poligrafu kada su ga pitali da li radi za neku stranu sluzbu :D

Ipak ne da se on,samo da ga ne pojede mrak :

"Odeću nosim u ambasade, što su me pustili ako sam pao?"

On je rekao da će to učiniti kako bi bila pokrenuta međunarodna istraga.

Cvetković je, na konferenciji za medije, rekao da traži međunarodnu istragu iz preventivnih razloga.

"Nisam ja ovde meta, već oni koji smetaju, koji istražuju stvari za koje javnost nema opravdanje", rekao je novinar i dodao da će odeću i kapuljaču sigurno predati ambasadi Rusije, a da još nije odlučio koja će biti druga ambasada i da bi to mogla da bude Nemačka.
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#36795 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by breuer »

Maraschino wrote:
breuer wrote:definitivno da, lik je izgleda i ranije pravio novinarske bljuvotine, očito žedan pažnje...
Poslije ovoga i u jogurt ce da puse prije no sto pritisne ''enter'' da posalje neki tekst.
Nakon što se riješi prijave i procesa, ima da bude medijska zvijezda, taman je tip za neki od brojnih rijalitija, što je još jedan od aspekata današnje srbijanske medijske scene...učesnici rijalitija su megazvijezde, trenutne, ali ih uvijek zamijeni drugi par i tako u krug.

Usput, lik je podržavao neke od predstavnika današnje vlasti, npr. Vesića visokopozicioniranog čelnika gradske uprave Beograda, kojeg su nedavno zajebali za gradonačelničku poziciju.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#36796 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

Vidi se velicina jednog drzavnika




Tanjug 23.06.2018 14:37

BEOGRAD - Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je da je ponosan na građane Srbije koji su i u tuzi zbog poraza u utakmici protiv Švajcarske bili ujedinjeni i dostojanstveni, nikoga nisu vrijeđali, niti pokazali mržnju, a onima koji nas mrze poručio je da slobodno nastave, jer "to govori i o njihovoj i o našoj veličini".

To je odgovor predsjednika Srbije na način na koji su hrvatski i švajcarski fudbaleri proslavili svoje pobjede na svjetskom prvenstvu u fudbalu, hrvatski uz ustašku pjesmu, a Albanci u švajcarskom timu uz provokacije.

"Ponosan sam na naše građane, jer je naša nacija bila ujedinjena, u tuzi sinoć i mislim da teško da smo ikada bili tužniji. Ali, nikoga nismo vređali i bili smo tužni zato što volimo svoju zemlju, a ne što mrzimo nekog drugog", rekao je Vučić.

On je ponovio, kao i juče, da će Srbi podržati svoje sportiste, fudbalere.

"Verujem u pobedu na sledećoj utakmici. A i ako ne bude, jednako ćemo da volimo svoju zemlju i uvek da budemo uz svoje sportiste. Ne trebaju nam pesme protiv drugih, mržnja protiv drugih, a oni neka nas mrze. To govori i o našoj i njihovoj veličini", kazao je on.

On je podvukao da "ćemo čekati sljedeću priliku i boriti se za svoju zemlju na najbolji moguć način".

"Ja ću tu malu prilku imati sutra u Briselu. Svako neka se na svom polju bori", naglasio je on.

Čestitao je Rusima na pobjedama na Svjetskom prvenstvu i poželio još mnogo uspjeha.

ovo je kao normala a sta im je mrznja?



Image
_Scarlett_
Posts: 804
Joined: 26/05/2018 15:51

#36797 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by _Scarlett_ »

Jeste li primijetili kako su se povampirili poslije pobjede Svicarske? :D Em "Noz zica", em "prokleti Hag" (izjava Krstajica), em jebena Goca Trzan prica o zabrani Due Lipe u Srbiji :lol:

'Oce li im ovo sinoc biti novi 1389? :D
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#36798 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by animals »

Srbski navijaci su leglo kriminala, koji je uvijek bio pod kontrolom drzave..
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58732
Joined: 03/08/2010 19:04

#36799 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by kakavdanakneiskustvu »

a ja sam nacionalista za neke kad kazem da nikad za srbiju ne navijam,s kim god da igraju
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#36800 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Bodkin »

kakavdanakneiskustvu wrote:a ja sam nacionalista za neke kad kazem da nikad za srbiju ne navijam,s kim god da igraju
Jesi
Post Reply