Dešavanja u Srbiji

zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#34376 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

radostan dan wrote:
zavrzlama wrote:]
Licno ne mislim da je AV imao ista sa ovom likvidacijom iz 1001 i jednog razloga,samo mi je odvratno da na svakoj tragediji moraju da rade politicki marketing
.


Ako je tako,zar nije logicno da vucic pod hitno nadje ubicu i mentora mu i dokaze 1001 razlog da njemu nije u interesu ovo ubistvo....
pa svakom ko ispunjava dva uslova -
da ima bilo kakav kliker u glavi
i da mu srbi nisu fetiš
zna da ni vučiću ni tačiju nije u interesu to što se desilo u mitrovici...druga je priča ko je svjesno/nesvjesno doprinio da neko pomisli da može da ubije nekoga, jer je on manje bitan, vrijedan, da je poželjan da ga nema i sl (vidi pod đinđić)...

drugo, ne vrši srbija istragu, nego kosovo. i odbija saradnju sa srbijom.
sad je do njih...ako ne nađu ubicu u relativno skorije vrijeme, daju drecunu i kompaniji mogućnost da pričaju kako kosovski istražni organi ne znaju ili neće da otkriju ubicu.
Ma ja ba.. :D ..fetis i klikeri :D

Eto ja mislim da je vucicu u interesu ubistvo Ivanovica..

A) ivanovic bio zagovornik da srbi ucestvuju u institucijama Kosova.
B) EU jasno dala vucicu do znanja da nema ulaska bez normalizacije sa Kosovom(u prevodu priznanja Kosova)
Da izbjegnes taj scenario izazovpes povod za prekidanje onog neizbjeznog.
Ja @ radosni ne mogu pisat ono sto tvojim usima godi.. sve sto ja pisem mozda nema smisla,sve sto ti meni pobijas mozda nema smisla....samo sto se ti ocajnicki trudis da tvoj bezsmisao predstavis kao argument i logicnost a moj bezsmisao kao los pokusaj crnog humora...reko ja tebi,jedni pisu drugi gutjju krastave zabe :D
radostan dan
Posts: 27092
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#34377 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by radostan dan »

zavrzlama wrote:
Eto ja mislim da je vucicu u interesu ubistvo Ivanovica..

B) EU jasno dala vucicu do znanja da nema ulaska bez normalizacije sa Kosovom(u prevodu priznanja Kosova)
Da izbjegnes taj scenario izazovpes povod za prekidanje onog neizbjeznog.
ja, ba... :roll:

18.01.2018. 14:36h
"EU pozdravlja direktnu telefonsku komunikaciju presednika Vućiča i predsednika Tačija i njihov dogovor da se nastavi dijalog kome posreduje EU odnosno da se dalje normalizuju odnosi", navela je Kocijančić u izjavi za Tanjug. Ona je naglasila da je nastavak dijaloga po svim pitanjima koja su od zajedničkog interesa "jedini način da se osigura trajna stabilnost na Kosovu, u Srbiji i celoj Evropi".
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#34378 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by pici »

llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#34379 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

Young Erotica wrote:Ono sto se meni npr gadi je to sto su cigani presarali preko 15 murala raznoraznih partizanovih legendi po gradu sinoc, kakav smrad moze da uzme farbu i prekreci grafit Duska Radovica. A sta rade sns hostapleri ne bi trebalo nikoga da iznenadi,trenutno broj 1 pusaci zapadnih ku..... Na Balkanu.
I pokojnog Harisa Brkica, i Boru Todorovica...
Stoka... ti murali su stvarno divni bili, da je srece da svaka carsija ima murale takvih ljudi.
Dobrih, cistih i postenih ...
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#34380 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Young Erotica »

Zavrzlama srbi ucestvuju u institucijama vec odavno, nije 2008 druze.

@lul mozda mogu oni iz svog asortimana nesto da nacrtaju, tipa acu lukasa :lol:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#34381 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by animals »

Radosni, ne govorim ja nista protiv Srba..
ljudi kao i drugi..
ali politicka elita u Srbiji se decenijama hrani nacionalizmom..
zdravi politicari nemaju sanse...
odmah im vladajucem skloni tabloidi ljepe protiv drzavne epitete..
te izdajnici, te zapadni placenici, koji su protiv pravoslavne brace,
i koji otimaju Srbima teritoriju..te drogerasi i praznoglavci..
ko je sljedeci..mozda Canak, jedan od rijetki zdravi politicara..
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#34382 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Young Erotica »

animals wrote:Radosni, ne govorim ja nista protiv Srba..
ljudi kao i drugi..
ali politicka elita u Srbiji se decenijama hrani nacionalizmom..
zdravi politicari nemaju sanse...
odmah im vladajucem skloni tabloidi ljepe protiv drzavne epitete..
te izdajnici, te zapadni placenici, koji su protiv pravoslavne brace,
i koji otimaju Srbima teritoriju..te drogerasi i praznoglavci..
ko je sljedeci..mozda Canak, jedan od rijetki zdravi politicara..
Post koji odiše licemerjem a sam kraj i pominjanje ovog pokušaja separatiste je vrhunac.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#34383 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by animals »

Young Erotica wrote:
animals wrote:Radosni, ne govorim ja nista protiv Srba..
ljudi kao i drugi..
ali politicka elita u Srbiji se decenijama hrani nacionalizmom..
zdravi politicari nemaju sanse...
odmah im vladajucem skloni tabloidi ljepe protiv drzavne epitete..
te izdajnici, te zapadni placenici, koji su protiv pravoslavne brace,
i koji otimaju Srbima teritoriju..te drogerasi i praznoglavci..
ko je sljedeci..mozda Canak, jedan od rijetki zdravi politicara..
Post koji odiše licemerjem a sam kraj i pominjanje ovog pokušaja separatiste je vrhunac.
Izgleda da propaganda odlicno radi svoj posao :D
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#34384 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Young Erotica »

Nije to propaganda nego cinjenica,sada sto mu stranka ima glasača na nivou statističke greške to je druga stvar.

A ceo tvoj ostatak posta gde se kao zgražavaš i brines za srpski narod, pusti me te price druze molim te I laznog morala.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#34385 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by animals »

Young Erotica wrote:Nije to propaganda nego cinjenica,sada sto mu stranka ima glasača na nivou statističke greške to je druga stvar.
Pa to je druga stvar, sto ni jedan pro Evropski politicar nema sanse u Srbiji,
ili ga ubiju, ili ga pro Ruska masinerija samelje..
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#34386 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

U tom procentu su i ''normalni'' Srbi u Srbiji. :roll:
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#34387 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Young Erotica »

animals wrote:
Young Erotica wrote:Nije to propaganda nego cinjenica,sada sto mu stranka ima glasača na nivou statističke greške to je druga stvar.
Pa to je druga stvar, sto ni jedan pro Evropski politicar nema sanse u Srbiji,
ili ga ubiju, ili ga pro Ruska masinerija samelje..
U poslednjih 8 godina smo imali DS i SNS, dve partije kojima je pored pljačke drzave zvanično ideologija EU nema alternativu,sada sto to tebi ne odgovara da vidis je tvoj problem, pa izmisljaj kako ostrimo nozeve I spremamo nove ratove.

@marachino a ne znam druze jel bi trebali da glasamo da nam se odvoji deo teritorije i postane drzava, sta vi pričate jbt.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#34388 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

Young Erotica wrote:
U poslednjih 8 godina smo imali DS i SNS, dve partije kojima je pored pljačke drzave zvanično ideologija EU nema alternativu,sada sto to tebi ne odgovara da vidis je tvoj problem, pa izmisljaj kako ostrimo nozeve I spremamo nove ratove.

@marachino a ne znam druze jel bi trebali da glasamo da nam se odvoji deo teritorije i postane drzava, sta vi pričate jbt.
Svaki put kada izaberete ''prave'' ode dio teritorije.
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#34389 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by pici »

Maraschino wrote: Svaki put kada izaberete ''prave'' ode dio teritorije.
djaBa sve bili pravi, krivi, frljavi... jopet ce ih bombardovat... kasike mi ne lazu
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#34390 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

.
Last edited by zavrzlama on 21/01/2018 20:24, edited 1 time in total.
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#34391 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

Ubistvo se desilo u sjevernom dijelu mitrovice,na toj teritoriji su vecinom srpski policajci+ sluzbe bezbjednosti koje kontrolise beograd...znaci ako je srbiji u interesu mogu dati ogromnu pomoc pri istrazi euleksu i policiji kosova...licemjerno je traziti kvalitetnu istragu za ubistvo gdje kosovska policija nema kontrole...isto da se desi ubistvo u han pijesku a da dodik trazi od sipe i institucija bih ostragu o tome...
radostan dan
Posts: 27092
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#34392 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by radostan dan »

Young Erotica wrote:
animals wrote:Radosni, ne govorim ja nista protiv Srba..
ljudi kao i drugi..
ali politicka elita u Srbiji se decenijama hrani nacionalizmom..
zdravi politicari nemaju sanse...
odmah im vladajucem skloni tabloidi ljepe protiv drzavne epitete..
te izdajnici, te zapadni placenici, koji su protiv pravoslavne brace,
i koji otimaju Srbima teritoriju..te drogerasi i praznoglavci..
ko je sljedeci..mozda Canak, jedan od rijetki zdravi politicara..
Post koji odiše licemerjem a sam kraj i pominjanje ovog pokušaja separatiste je vrhunac.
ma nema, čovjek se zakačio i ne pušta...valjda mu lakše da podnese probleme u hrvatskoj, i probleme hrvata u bosni...dupe mu pomjeraju bošnjaci na drugim temama, al eto, bar je ovdje na sigurnom... :zoka:

druže animals, manje više isti kurac, gdje god se okreneš...možeš ti da se bucaš, brecaš, trzaš, ovako, onako, stepenuješ, djeliš, kvadriraš....vrijeme i događaji će te prestići (već te prestižu).

uzgred...nema zdravih političara u srbiji (neću o političarima u okruženju, mene intersuju srbija i crna gora)....dakle, nema zdravih. ima samo vlast, i ima nesposobna impotentna, lažna, bolesna i kvazi opozicija.
u to uključi i druga čanka, i druga čedu, i ostale drugove gospodu.
radostan dan
Posts: 27092
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#34393 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by radostan dan »

zavrzlama wrote:Ubistvo se desilo u sjevernom dijelu mitrovice,na toj teritoriji su vecinom srpski policajci+ sluzbe bezbjednosti koje kontrolise beograd...znaci ako je srbiji u interesu mogu dati ogromnu pomoc pri istrazi euleksu i policiji kosova...licemjerno je traziti kvalitetnu istragu za ubistvo gdje kosovska policija nema kontrole...isto da se desi ubistvo u han pijesku a da dodik trazi od sipe i institucija bih ostragu o tome...
licemjerno je rođak da se praviš mutav...ne traži vučić da se kosovska policija bavi ubustvom, nego da srpska učestvuje sa kosovskom i euleksom. kosovski ministar pravde to odbija...
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#34394 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

radostan dan wrote:
zavrzlama wrote:Ubistvo se desilo u sjevernom dijelu mitrovice,na toj teritoriji su vecinom srpski policajci+ sluzbe bezbjednosti koje kontrolise beograd...znaci ako je srbiji u interesu mogu dati ogromnu pomoc pri istrazi euleksu i policiji kosova...licemjerno je traziti kvalitetnu istragu za ubistvo gdje kosovska policija nema kontrole...isto da se desi ubistvo u han pijesku a da dodik trazi od sipe i institucija bih ostragu o tome...
licemjerno je rođak da se praviš mutav...ne traži vučić da se kosovska policija bavi ubustvom, nego da srpska učestvuje sa kosovskom i euleksom. kosovski ministar pravde to odbija...
Naprotiv....vucic je licemjeran a ti njegov advokat...

Zamisli da Taci trazi od srbije da Kosovska policija vodi istragu u Nisu o ubistvu albanca...

Vucic je trebao da ponudi kosovskoj policiji i drzavi razmjenu informacija kao sto rade sve normalne zemlje...

Za vucica BIH nije drzava a kamoli kosovo...toliko o licemjerstvu...
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#34395 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

Young Erotica wrote:
animals wrote:
Young Erotica wrote:Nije to propaganda nego cinjenica,sada sto mu stranka ima glasača na nivou statističke greške to je druga stvar.
Pa to je druga stvar, sto ni jedan pro Evropski politicar nema sanse u Srbiji,
ili ga ubiju, ili ga pro Ruska masinerija samelje..
U poslednjih 8 godina smo imali DS i SNS, dve partije kojima je pored pljačke drzave zvanično ideologija EU nema alternativu,sada sto to tebi ne odgovara da vidis je tvoj problem, pa izmisljaj kako ostrimo nozeve I spremamo nove ratove.

@marachino a ne znam druze jel bi trebali da glasamo da nam se odvoji deo teritorije i postane drzava, sta vi pričate jbt.
Naravno da ne trebate, ali ne trebate glasati ni za one sto zele odvojiti tudje teritorije, npr. za onoga sto "k'o zmija puze uz drvo". Ili, recimo, za one sto otvoreno negiraju sudske presude za genocid poput Ace ili Brnbabicke. :oops:
Mislim mozete, imate pravo, samo onda ne ocekujte razumijevanje, normalizaciju odnosa i sl.
radostan dan
Posts: 27092
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#34396 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by radostan dan »

zavrzlama, ti ne znaš dal si pošao il si stigao... :mrgreen:
ajd opet iščitaj šta si napisao u zadnja dva posta, glede vučića i istrage...
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#34397 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

Cuj, Aco bi u susjednu drzavu slao policiju, nisu ti to bre 90-te. :izet:
Nego, nek posalje onaj voz, sve sa Amfilohijem i Filaretom, mozda bude bolje srece ovaj put. :lol:
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#34398 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

radostan dan wrote:zavrzlama, ti ne znaš dal si pošao il si stigao... :mrgreen:
ajd opet iščitaj šta si napisao u zadnja dva posta, glede vučića i istrage...
Procitao i shvatio da vucic nece u tudjoj zemlji vrsiti istragu,nego cekati rezultate istrage od drzave i policije koju bez licemjerstva izrazito voli i iskreno cijeni.. zadovoljan :D
radostan dan
Posts: 27092
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#34399 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by radostan dan »

a vidiš, ja sam pročitao da on traži baš ono na čemu ti insistiraš - da se srbija aktivno uključi u istragu, no to vlast kosova odbija. i šta ćemo sad?
da čitamo tvoje postove o tome kako srbija izbjegava istragu, kako ovo, kako ono..?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#34400 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by insomnia78 »

pici wrote:
Maraschino wrote: Svaki put kada izaberete ''prave'' ode dio teritorije.
djaBa sve bili pravi, krivi, frljavi... jopet ce ih bombardovat... kasike mi ne lazu
:lol:
Post Reply