Desavanja u Hrvatskoj

Post Reply
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#21901 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dalmatinka »

costacurta wrote: 08/10/2021 21:15
dalmatinka wrote: 08/10/2021 19:17
Kao što ga i ti poznaš. Da li bi me trebalo iznenaditi tvoje pitanje? Pa s obzirom na to
tko si niti malo.
Što se kofrčiš?
Nisam ja ni pomislio da si ti poznavalac lika i djela dotičnog holivudskog umjetnika, a koji je junak adolescencije 99% muškaraca rođenih 70tih. 80tih i početka 90tih. :)
I čovjek je tek optužen, a presumpcija nevinosti?? Nema dokaza, samo iskazi svjedokinja.
Ove tvoje snimili, dokaz imaju kako mlate ljude, tjeraju ljude u rijeku, tjeraju u Bosnu, KRADU im lične stvari i spaljuju a tebi PICI nije kompetentan da piše na tu temu jer mu je Ron na avataru?! :lol:
Silom su i ušli u državu. Davno sam ja cijepljena protiv empatije.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65617
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21902 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by _BataZiv_0809 »

Pa sto onda glumis empatiju prema Ronovim zrtvama?
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#21903 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dalmatinka »

Baš si našao poveznicu. :roll:
costacurta
Posts: 3504
Joined: 05/05/2005 08:25

#21904 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by costacurta »

dalmatinka wrote: 08/10/2021 21:44
costacurta wrote: 08/10/2021 21:15

Što se kofrčiš?
Nisam ja ni pomislio da si ti poznavalac lika i djela dotičnog holivudskog umjetnika, a koji je junak adolescencije 99% muškaraca rođenih 70tih. 80tih i početka 90tih. :)
I čovjek je tek optužen, a presumpcija nevinosti?? Nema dokaza, samo iskazi svjedokinja.
Ove tvoje snimili, dokaz imaju kako mlate ljude, tjeraju ljude u rijeku, tjeraju u Bosnu, KRADU im lične stvari i spaljuju a tebi PICI nije kompetentan da piše na tu temu jer mu je Ron na avataru?! :lol:
Silom su i ušli u državu. Davno sam ja cijepljena protiv empatije.
I vaša plicija je naoružana ušla u zelenu zonu, to nije nasilni nasrtaj na suverenitet?
Cro je članica EU, ovi su na teritorij EU ušli u Grčkoj.
Bosna ni kriva ni dužna trpi zbog nesposobnih birokratskih gofnara iz EU koji šilje đoke preko nas.
Vi ste vazda glumili neke šmizle pa i oko migranata, glumite neku klasu i kabadahije, zaštitnike europskih vrijednosti tukući ove jadnike i tjerajući ih u BiH u koju su došli btw kroz teritoriju te iste EU. Hipokrizija
I v
User avatar
Josip321
Posts: 674
Joined: 22/12/2011 10:42

#21905 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Josip321 »

Milenkov buraz wrote: 08/10/2021 07:45
Josip321 wrote: 07/10/2021 23:37

A kako bi je ti to branio, molim te objasni?
I ako želiš, pošalji mi ime i adresu na pp. Ja ću otići u susjednu kuću gdje je provalio migrant. Ako bude još tu, dati ću mu tvoju adresu pa ga ti primi kod sebe doma. Jer zvučiš mi kao netko tko ima empatiju prema njima, netko tko ima razumijevanje za ljude koji kao neznani pokušavaju prelaziti granice.
Ti očito ne razumiješ niti pratiš nit rasprave. Ja sam se referisao na post Black swan da "mi imamo djecu izbjeglica koja idu u školu". Na to sam više sarkastično dodao "ko to mi?", "misliš Bošnjaci, jer tamo gdje vlada HDZ i SNSD nema imigranata". Eto ti si vidio jednog koji se smjestio u ruševinu, bravo, čestitam, odnesi mu barem tanjir supe i krišku hljeba.

Empatiju imam prema svakom nesretniku, ljudski je a i kršćanski. Ne, ja sam rekao svoje mišljenje, oni treba da idu odavde, da li dalje prema EU ili nazad u Grčku jer tu je njihova tačka ulaska, BiH je tu samo tranzitna ruta. Ja ih ne prizivam samo smatram da odnos jedne države, koja je članica EU, treba biti legalan, po vlastitim zakonima i propisima koje dotična članica ima. Hakiz ti je odgovorio koji je to način, mislim da znaš to vrlo dobro.

Siguran sam da u hrvatskom zakonu ne stoji da se ilegalni prelazak granice tretira na način da ljudi sa crnim čarapa na glavi primjenom fizičke sile i maltretiranja, otimačine vrijednosti prisiljavaju ljude na ilegalan ulazak u BiH. Pisali su o ovome još prije godinu u EU, više puta, objavljivane su kasnije i fotografije premlačenih pa ste rekli da su se tukli između sebe pa podvaljuju Hrvatskoj. Evo sada imate snimak, crno na bijelo, i opet navijački mimo svih ovozemaljskih zakona ali i božijih. Stvarno ste loši kršćani a ni ljudskost vam nije jača strana.
Meni savjest ne bi dozvolila udarati bilo koga. Ma kako to nekome kao kliše zvučalo, u svakom čovjeku ako ne vidim onda barem nastojim vidjeti Boga. Jer smo svi od Boga i na njegovu sliku.
Ne pravdam tuču.
Ali ne pravdam i neću šutjeti na klišeje raznih "dušebrižnika i filantropa" koji muku ne poznaju a jezik puste do mile volje. To su najobičnija derišta. To su oni koji su kao mala djeca stalno i nepotrebno plakali i vrištali tako tražili nešto za sebe, a da zato nisu bila sankcioniranja od roditelja (malo pjesničke slobode 😁).
Zakoni i postupanja na koja se ti pozivao se odnose na Matu iz Gruda kada pokuša ilegalno preko polja preći u HR i prošvercati 5kg duvana.
A Mate ne prelazi svaki dan. I nema ih puno.
A od početka migrantske krize toliko tih nesretnika i probisvjetova pokušava preći razne granice bez ikakvih dokumenata. Da bi se zaštitilo onoliko kilometara granice od ilegalnih prelazaka trebalo bi logistički, materijalno, i na svaki drugi način (enormnim povećanjem proračuna granične policije) ojačati policiju.
Ima li HR mogućnost za to? Što će bilo koja zemlja, pa i HR ljubazno, pravno dočekivali one koji ti ni ime ne žele reći?

Tko ne shvaća da je ovo dirigirani proces taj je slijep.
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#21906 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by 88Sioux »

Prvo Šengen pa žica.
User avatar
jasib
Posts: 1180
Joined: 25/08/2013 09:12

#21907 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by jasib »

Nakon što je u četvrtak ministar Davor Božinović priznao da su migrante na granici tukli maskirani hrvatski policajci te da će nekolicina tih policijskih službenika biti sankcionirani, o svemu se oglasio i Sindikat policijskih službenika statusom na Facebooku. Njihovu objavu prenosimo u cijelosti: "Ostavku bi trebao ponuditi sam glavni ravnatelj policije"

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/sindika ... va-1529549 - www.vecernji.hr
Ovakvu ostavku trebao bi ponuditi i sam ministar Božinović, ne samo direktor policije. Niko ne može uvjeriti javnost da za premlaćivanje migranata (ljudi), nisu znali svi po hijerarhijskoj liniji, od policajca s palicom, do Vlade RH. Nije ovo premlaćivanje izolovan slučaj, već godinu-dvije migranti se žale na prebijanje i protjerivanje iz RH u Bosnu, na torturu ravnoj fašizmu 2. sv. rata, na ponižavanje ljudi. Svijet zna za ponašanje policije Hrvatske, i sada njihov vrh pere ruke i pušta niz vodi nekoliko lokalnih policajaca :-)
User avatar
pici
Posts: 43539
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#21908 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by pici »

jazuK sto kamermana ne prebisHe, sad bi mirno i dostojanstveno, mlatili muslimane ko nekad birivaktile...
Hakiz
Posts: 39974
Joined: 30/07/2015 20:01

#21909 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Hakiz »

jasib wrote: 09/10/2021 17:09
Nakon što je u četvrtak ministar Davor Božinović priznao da su migrante na granici tukli maskirani hrvatski policajci te da će nekolicina tih policijskih službenika biti sankcionirani, o svemu se oglasio i Sindikat policijskih službenika statusom na Facebooku. Njihovu objavu prenosimo u cijelosti: "Ostavku bi trebao ponuditi sam glavni ravnatelj policije"

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/sindika ... va-1529549 - www.vecernji.hr
Ovakvu ostavku trebao bi ponuditi i sam ministar Božinović, ne samo direktor policije. Niko ne može uvjeriti javnost da za premlaćivanje migranata (ljudi), nisu znali svi po hijerarhijskoj liniji, od policajca s palicom, do Vlade RH. Nije ovo premlaćivanje izolovan slučaj, već godinu-dvije migranti se žale na prebijanje i protjerivanje iz RH u Bosnu, na torturu ravnoj fašizmu 2. sv. rata, na ponižavanje ljudi. Svijet zna za ponašanje policije Hrvatske, i sada njihov vrh pere ruke i pušta niz vodi nekoliko lokalnih policajaca :-)
Pa, ti lokalni policajci mogu da odluče da ne bude tako...
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#21910 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by daddy-kool »

Кошарац: Српска никада није имала већу шансу да врати отете надлежности

- Оно што су Милорад Додик и СНСД годинама тврдили и својом политиком доказивали, а то је да БиХ не може живјети и функционисати уколико се не поштује воља легитимних представника два од три конститутивна народа, коначно је допрло до свијести значајног дијела међународне заједнице. Србија, Русија, Кина, те значајан број земаља Европске уније, укључујући и Хрватску, јавно или прећутно подржавају Додикову намјеру да Републици Српској врати отете надлежности и да политичко дјеловање свих у БиХ сведе у оквире дејтонског Устава - рекао је Кошарац Срни.
https://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=448698
User avatar
istra_hr
Posts: 1478
Joined: 30/06/2018 19:11
Location: Pula...Zagreb...Rijeka

#21911 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by istra_hr »

... Србија, Русија, Кина, те значајан број земаља Европске уније, укључујући и Хрватску, јавно или прећутно подржавају Додикову ...

https://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=448698
:roll:
od kada ovakva ćirilićna sranja, laži i izmišljotine spadaju u "Dešavanja u Hrvatskoj"?
PM72
Posts: 17649
Joined: 30/04/2012 16:54

#21912 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by PM72 »

Vrlo je ružno gledati scene kad ih biju...ili kad sam gledao kako mađarska novinarka udara nogom migranta koji je preskočio žicu na granici...

međutim,kad sam neki dan vidio na raskrsnici Skenderija kako migrant pljuje u šajbu jer mu vozač (žensko) nija dala pare za maramice...ili kad ih vidim u Peniju na mostarskom raskršću kako voze puna kolica alkohola i keksova...ja bih to tukao još gore.Dodik je pametno napravio pa bagri ne da ni da prespava.A nama žao "braće" muslimana pa ih trpimo,napravili su haos od Une i USK kantona...sve bih ja to gurnuo nazad preko Drine u tri p.m.
User avatar
Login77777
Posts: 8557
Joined: 18/05/2021 09:11

#21913 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Login77777 »

Vjerovatno su malo izvori presusili bihackim i kladuskim mamama i NGO ekipi iz Beca. Smanjio se priliv migranata preko USK radi HR policije.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3579
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#21914 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by RtrnOfSalisbury »

jel pale govnari vikendice po rvatskoj jal smo samo mi privilegovani :o ima tuj neke logike: ides u tudzu zemlju kako ti mislis da treba i kad dobijes po picci onda se slikujes za tv. mogli su vala slikovat i oni slucaj kad pale tudze vikendice, taman bi odgovaralo govnarskom obrazu :run:
User avatar
istra_hr
Posts: 1478
Joined: 30/06/2018 19:11
Location: Pula...Zagreb...Rijeka

#21915 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by istra_hr »

8-)
Ne, ne pale vikendice, ali provaljuju po Gorskom Kotaru
Uđu, tj. provale, pojedu nešto što nađu od hrane i uzmu nešto od jače odjeće i obuće ... i nastave prema SLO
Mom poznaniku tak već tri puta. Više ne zaključava vrata, ostavi im staru robu, konzervi, keksa i sl.
User avatar
Login77777
Posts: 8557
Joined: 18/05/2021 09:11

#21916 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Login77777 »

Image

Koja je ispravna? Prvo crvena ili bEla kocka? :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 128503
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#21917 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by muha_sa »

User avatar
pici
Posts: 43539
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#21918 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by pici »

SKAČU CIJENE
Veliko poskupljenje goriva u Hrvatskoj, susjedi prelaze u BiH da natoče rezervoar
sused za kaj nam kupil gorivo u tz BiH... Hajd gorivo makar kupujete al vodu sto kradete malo je rec... sad ce sverc komerc, natovarite migrante ko mazge sa kanisterima i nek predju koji put, mjes sto ih mlatite...
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15468
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#21919 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by problemnatravunu »

Image
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15468
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#21920 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by problemnatravunu »

Image
Hakiz
Posts: 39974
Joined: 30/07/2015 20:01

#21921 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Hakiz »

Login77777 wrote: 12/10/2021 09:07 Image

Koja je ispravna? Prvo crvena ili bEla kocka? :mrgreen:
Bela, naravno, ko je još protiv doma?
User avatar
istra_hr
Posts: 1478
Joined: 30/06/2018 19:11
Location: Pula...Zagreb...Rijeka

#21922 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by istra_hr »

Image

Koja je ispravna? Prvo crvena ili bEla kocka? :mrgreen:
Bela, naravno, ko je još protiv doma?
:D
Zar nismo več sto puta apsolvirali ovu dilemu? Kako vam se da opet filozofirati
Danas je crvena prva (gore, s lijeva na desno)
Početna bijela kockica, bila je u NDH ... ali NE samo tada, već puno puta u povijesti
Dokazi postoje ... ko ne vjeruje, neg pogleda stare HR grbove u Beču i Budimpešti. oni nemaju razloge "falsificirati"
Početno bijelo polje postoji i na nekim dokumentima i fotografijama iz vremena SFRJ - i šta sad reći ?

Danas, ko god je i malo "desniji" koristi bijelo polje - i šta ???
User avatar
Truba
Posts: 81215
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#21923 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

samo lagano
Novak20
Posts: 13930
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#21924 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Novak20 »

Veliki korak Hrvatske u odnosima sa SAD i velike olakšice imaocima hrvatske putovnice.

https://hms.ba/drzavljani-hrvatske-od-d ... ati-u-sad/
Planirate uskoro na neko putovanje u SAD?”, objavili su iz američkog veleposlanstva u Zagrebu.

“Mi slavimo partnerstvo između SAD i Hrvatske, danas kao i uvijek”, kaže Drew Giblin, savjetnik za odnose s javnošću u veleposlanstvu SAD-a u videu objavljenom na Facebook stranici veleposlanstva.

“Čestitamo Hrvatskoj na pridruživanju Programu izuzeća od viza”, rekla je Ashley Inman, konzul u američkom veleposlanstvu
User avatar
istra_hr
Posts: 1478
Joined: 30/06/2018 19:11
Location: Pula...Zagreb...Rijeka

#21925 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by istra_hr »

USA ukinula vize Hrvatskoj, OK ...

Mislim da je veća vijest u Hrvatskoj, učestali ulasci medvjeda u gradove; nedavno u Crikvenici i Jadranovu na moru, prejučer Lokve, jučer Delnice...
:D veli tip: ja se derem na njega, a medo me ne šljivi ni 5%

Četiri velika medvjeda snimljena u samom centru Delnica
https://www.novilist.hr/rijeka-regija/g ... u-delnica/
Post Reply